Sta vas najvise nervira kod vozaca

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Evolution_IV
Posts: 20832
Joined: 29/08/2020 22:58
Location: Tahiti
Vozim: 3 Leša

#36776 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Evolution_IV »

Nenormalna je guzva zadnja 2 dana :run:
kakaljin
Posts: 13492
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#36777 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by kakaljin »

Evolution_IV wrote: 29/12/2021 17:36 Nenormalna je guzva zadnja 2 dana :run:
I to u bio koje vrijeme
Trappist
Posts: 6088
Joined: 12/09/2020 08:52

#36778 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Trappist »

A "novi" kruzni na pofalicima jebe sve majke, danas pocinje guzva od avaza pa prema autobuskoj :izet:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#36779 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by laik1981 »

Veca bi guzva bila bez tog kruznog toka.. Danas je bio krkljanac u svim dijelovima grada..
User avatar
Logovan
Posts: 102720
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#36780 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Logovan »

Trappist wrote: 29/12/2021 17:46 A "novi" kruzni na pofalicima jebe sve majke, danas pocinje guzva od avaza pa prema autobuskoj :izet:
Kako misliš danas počinje? :D To je počelo od prvog dana kada su završili kružni, traje i danas, trajat će još dugo, dugo, dugo.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#36781 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

laik1981 wrote: 29/12/2021 17:48 Veca bi guzva bila bez tog kruznog toka.. Danas je bio krkljanac u svim dijelovima grada..
Ma ne bi. Zakrcenje naprave ovi sto dolaze iz H.Čemerlića i hoće u gornje Pofaliće. Oni se nabiju u kruzni i stoje jer saobracajnica dalje ne moze da prihvati taj intenzitet.
I onda svi koji hoce Putem zivota prema Mercatoru mogu samo stajati i cekati da ove sa gornjih Pofalica malo uspori saobracaj koji dolazi Putem zivota od Merkatora prema autobuskoj, tako da se na momente kruzni tok oslobodi parkiranih auta.
Dok je bio semafor, guzva je nastajala samo kad je kakva veca kisa pa u Pofalicima izbiju sahtovi i kanalizacija na cestu...

Kad su rudari strajkovali pred Vladom prolazilo se ko od sale.
A od prvog dana otvaranja kruznog ovdje je nastao konstantan cep u spici kojeg je prije samo povremeno bilo.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#36782 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by laik1981 »

Kolika kolicina malogradjanstine i snobizma u jednom postu :-)
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#36783 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Nikakvih problema ni Humska ni Drinska nemaju da prime sva vozila koja izlaze iz kruznog, nikakvog zastoja zbog toga nema.
Drinskom se najlakse i najbrze izlazi na autoput u vrijeme spica. Stavise i do Stupa sa Marindvora brze dodjes tim putem nego glavnom saobracajnicom. Najtezi dio je dokopati se Hamdije Cemerlica glavnom cestom.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#36784 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

Ma ima, skretanja milion sa strane pa uz ski skakonicu

Nisu zbog mene stavili one dzombe od lezecih na ulazu u humsku, pa se i tu koci

Za naselje sa 10k stanovnika ono je zalostan ulaz/izlaz ali jbg, tako su htjeli, da se bob stazom i ski skakonicom voze do kuce, vjerovatno po uzoru na audijeve reklame

Jedino gore je boljakovo i gore iznad one ulice ala Ragiba Dzinde sto se slijevaju i ulaze/izlaze na seoski puteljak...

Sta pravi guzvu svaki dan vec semafor boljakovo pa onda KT Buća City gdje dolaze svi. I onda prave nesto poput 4 trake do boljakovog, i onda opet svi na jednu na kruznom u Buca, i sta ces dobiti na kraju, nista... Bez GA nema olaksanja vozanja... Sve do toga su neke usputne ublehe i trosenje para uz pomjeranje guzve na ljepsu cestu...

Sve po mjeri stanovnistva :thumbup:
NediM17
Posts: 26438
Joined: 05/11/2009 11:49

#36785 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by NediM17 »

Ja skrecem u Drinsku, nikad sekunde jedne tu nema zastoja kad izadjes iz kruznog, jedino bas ako se trefi bus pa stane na stanicu kod duhanjare.
User avatar
azurna_obala
Posts: 5880
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#36786 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by azurna_obala »

Maloprije ispred SCC -a, iz pravca Vrbanje, stojim u svojoj traci na semaforu, ispred mene dva auta, jedan čiko maše sa desne strane da ga pustim ispred sebe, ok, pustim. Nije prošlo pola minute, eto drugog auta,samo svirnu, pogledam neka žena, smjeska se, kao eto mene ispred, izbaci zmigavac i namotava prema meni, tj ispred mene, mašem da ne može, svirnem, ona se ne osvrće, zeleno se upalilo, ona navalila, da sam samo nagazila po gasu, udarila bi me...jebala sam joj i vozačku i selo iz kojeg je došla. Koja je to stoka.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#36787 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

laik1981 wrote: 29/12/2021 21:20 Kolika kolicina malogradjanstine i snobizma u jednom postu :-)
Imaš neki problem sa tim?
Pun mi je qurac seljacina koji zacepe kruzni pa ako si se pronasao zaboli me također qurac..
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#36788 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by laik1981 »

drug_profi wrote: 29/12/2021 21:53
laik1981 wrote: 29/12/2021 21:20 Kolika kolicina malogradjanstine i snobizma u jednom postu :-)
Imaš neki problem sa tim?
Pun mi je qurac seljacina koji zacepe kruzni pa ako si se pronasao zaboli me također qurac..
Vazda sam imao problem sa malogradjanima i snobovima, al prihvatio sam taj problem kao dio svakodnevnice u ovom gradu :thumbup:
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#36789 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

laik1981 wrote: 29/12/2021 21:58
drug_profi wrote: 29/12/2021 21:53

Imaš neki problem sa tim?
Pun mi je qurac seljacina koji zacepe kruzni pa ako si se pronasao zaboli me također qurac..
Vazda sam imao problem sa malogradjanima i snobovima, al prihvatio sam taj problem kao dio svakodnevnice u ovom gradu :thumbup:
Imam i ja sa seljačinama koji misle samo na sebe. I neću da ga prihvatim jer to nije normalno i treba tu pojavu zatirati.
Pa cak ako to i tebi pravi problem.
last mohicans
Posts: 18167
Joined: 09/08/2012 23:19

#36790 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by last mohicans »

BadBoy wrote: 29/12/2021 10:55
nepass1 wrote: 29/12/2021 10:33 Mene je neki dan cetvero auta zagradilo. 15 minuta mi trebalo da izadjem sa parkinga. Dok su dosli da pomaknu auta. Nije prvi put. Zovnes policiju, ne moze pauk uci. Popisu kazne i odu a ti dalje cekas
Sve završivaći nečega, i samo ću 5 minuta. Ja se ospem kad čujem rečenicu "idem autom završit nešto".
To je to, sam da on nesto završi i izbaci 4 zmigavca. Ima ona slika s neta,ne mogu da je nađem, a u opisu iste, kako nastaje debil/glupan.. Ilistrovan kao spermatozoid, odvojen od skupine i iznad glave mu "Sam da nešta pitam". Uzasna smo sredina postali po pitanju toga i stičem dojam da je u Sa najgore, je li zbog količine papaka, veceg broja auta, ne znam ni sam više. Čovječe, danas jedva ušao u svoju ulicu od papaka i korpa izbacio 4, milimetar ostavio da mozeš proci, a passata 4 vozi. Pa uzmi nesta malo pa ga cuhni gdje nece toliko smetati. Samo da je prezivjeti sutra i petak,uzas ce biti u saobracaju.
User avatar
hopi
Posts: 7254
Joined: 05/03/2009 23:03
Location: zemlja moja

#36791 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by hopi »

Iako na slici ne izgleda da ima puno dima ovo je bilo na leru, kada je dodao gas je nastao haos, raskrsnicu je čitavu zamaglio
Image

A i evo jednog što kruza lijevom

Image
BadBoy
Posts: 9605
Joined: 01/11/2005 21:55

#36792 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by BadBoy »

mk ultra wrote: 29/12/2021 21:42 Ma ima, skretanja milion sa strane pa uz ski skakonicu

Nisu zbog mene stavili one dzombe od lezecih na ulazu u humsku, pa se i tu koci

Za naselje sa 10k stanovnika ono je zalostan ulaz/izlaz ali jbg, tako su htjeli, da se bob stazom i ski skakonicom voze do kuce, vjerovatno po uzoru na audijeve reklame

Jedino gore je boljakovo i gore iznad one ulice ala Ragiba Dzinde sto se slijevaju i ulaze/izlaze na seoski puteljak...

Sta pravi guzvu svaki dan vec semafor boljakovo pa onda KT Buća City gdje dolaze svi. I onda prave nesto poput 4 trake do boljakovog, i onda opet svi na jednu na kruznom u Buca, i sta ces dobiti na kraju, nista... Bez GA nema olaksanja vozanja... Sve do toga su neke usputne ublehe i trosenje para uz pomjeranje guzve na ljepsu cestu...

Sve po mjeri stanovnistva :thumbup:
U Texasu napravili najširi autoput na svijetu, na pojedinim dijelovima ima čak i po 26 traka. Rezultat: na kraju se samo stoji u 26 traka. Koliko god cesta i traka da napraviš, nećeš smanjiti gužvu - samo ćeš privući još više vozila.

Rješenje je javni prevoz i objava rata korištenju privatnih vozila. Ili prevedeno na naš: rješenje neće biti nikada.
striker_sarajevo
Posts: 189
Joined: 01/12/2021 15:12

#36793 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by striker_sarajevo »

drug_profi wrote: 29/12/2021 21:53
laik1981 wrote: 29/12/2021 21:20 Kolika kolicina malogradjanstine i snobizma u jednom postu :-)
Imaš neki problem sa tim?
Pun mi je qurac seljacina koji zacepe kruzni pa ako si se pronasao zaboli me također qurac..
Imam ja problem s tvojim iznosenjem lazi i neistine. Pun je i meni kurac kvazi hrvata koji glume zrtvu u ovom gradu, pa bi nesmetano da vrijedjaju druge i vade se svaki put na nacionalnu osnovu kad im drot nacepi zenu i pise kaznu za parkiranje. Nikako guzva u kruznom toku ne moze nastajati radi izlaza prema pofalicima-drinskoj. Guzva moze samo nastati u kotra pravcu, na ulazu u kruzni tok iz pravca fds - kruzni. I to samo u jutarnoj spici. Guzva u kruznom na pofalicima nastaje radi nepoznavanja saobracajnih propisa, koristenja kruznog toka, vozanja vanjskom trakom. Taj sporni izlaz koji ti manjino mislis da pravi guzve moze primiti sav saobracaj bez zastoja. Totalno iznosenje neistine i lazi, a uz to pogrdni komentari. Dobro te je opisao forumas @530i. Ako ti se ne svidja, siroko ti livno, okle si sljego.

Nemoj smradu nacionalni da vadim postove koje si kacio ovdje kad ti je "clan familije" (zena, nemas muda ni da napises) dobila kaznu za divlje parkiranje, a ostali nisu. Pa kako si se odma vadio na kartu nacionalizma, da su se okolo vozali i vrebali hrvate-srbe, velikomrzioci iz mupa. Nemas ti problem sa seljacima, ti imas problem sa bosnjacima. Gadno je svako jutro se budit u gradu kojeg mrzis, a jos gadnije zivit u ubjedjenju da nekog boli qrac sto se zoves kako se zoves. U sta si spicko godine, a grama obraza nemas.
striker_sarajevo
Posts: 189
Joined: 01/12/2021 15:12

#36794 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by striker_sarajevo »

mk ultra wrote: 29/12/2021 21:42 Ma ima, skretanja milion sa strane pa uz ski skakonicu

Nisu zbog mene stavili one dzombe od lezecih na ulazu u humsku, pa se i tu koci

Za naselje sa 10k stanovnika ono je zalostan ulaz/izlaz ali jbg, tako su htjeli, da se bob stazom i ski skakonicom voze do kuce, vjerovatno po uzoru na audijeve reklame

Jedino gore je boljakovo i gore iznad one ulice ala Ragiba Dzinde sto se slijevaju i ulaze/izlaze na seoski puteljak...

Sta pravi guzvu svaki dan vec semafor boljakovo pa onda KT Buća City gdje dolaze svi. I onda prave nesto poput 4 trake do boljakovog, i onda opet svi na jednu na kruznom u Buca, i sta ces dobiti na kraju, nista... Bez GA nema olaksanja vozanja... Sve do toga su neke usputne ublehe i trosenje para uz pomjeranje guzve na ljepsu cestu...

Sve po mjeri stanovnistva :thumbup:
Lezeci policajci su postavljeni jer se, pogodi sta, nalazi osnovna skola upravo tu. I treba da stoje, vozi se prebrzo, dijete ce glavu izgubiti radi necijeg hira. Postavljanje lezecih policajaca kraj osnovnih skola je praksa u cijelom gradu. Tako da ti je taj komentar neukusan, da ne kazem nepismen. Ulaz u to naselje se odvija nesmetano te sigurno nije nikakav uzrok guzvi. Prije nego krenete valjat nebuloze, da se malo uzme u razmatranje da ulica put zivota prima u sebe kranjcevicevu, halida kajtaza sa strane velesica, pa onda iz pravca masinske skole. Da se glavna zmaja od bosne slijeva u put zivota, hamdije cemerlica. Ta kolicina, uz nepoznavanje propisa kruznog toka, je destruktivna za kruzni tok onih dimenzija. Takodjer guzvi-blokiranju kruznog toka doprinosi ulica put zivota, odnosno iskljucenje-skretanje iz ulice put zivota u ulicu halida kajtaza. Radi kratkog intervala semafora, a duznost propustanja vozila iz pravca kranjceviceve, kroz taj interval moze proci maksimalno 6auta. Dok se u ulicu put zivota, sa svih okolnih ulaza-izlaza ulije dodatnih 50. Bez kruznog toka na spoju halida kajtaza, kranjceviceva, put zivota, guzve ce uvijek biti. To je sporna tacka.

Ko god misli drugacije, moze se pozicionirati ispred zgrade vize za buducnost. Nek posmatra odvijanje saobracaja, te koja kolicina automobila ulazi u put zivota. A nek posmatra koja se kolona otegne iz pravca puta zivota radi skretanja u halida kajtaza prema avazu. Ta traka je blokirana-zacepljena radi konstantnog priliva vozila iz kranjceviceve (pravilo desne strane, kratak interval semafora). Prevelik priliv automobila, izlaz iz pravca put - grad blokiran.
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#36795 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by mk ultra »

striker_sarajevo wrote: 30/12/2021 02:02
mk ultra wrote: 29/12/2021 21:42 Ma ima, skretanja milion sa strane pa uz ski skakonicu

Nisu zbog mene stavili one dzombe od lezecih na ulazu u humsku, pa se i tu koci

Za naselje sa 10k stanovnika ono je zalostan ulaz/izlaz ali jbg, tako su htjeli, da se bob stazom i ski skakonicom voze do kuce, vjerovatno po uzoru na audijeve reklame

Jedino gore je boljakovo i gore iznad one ulice ala Ragiba Dzinde sto se slijevaju i ulaze/izlaze na seoski puteljak...

Sta pravi guzvu svaki dan vec semafor boljakovo pa onda KT Buća City gdje dolaze svi. I onda prave nesto poput 4 trake do boljakovog, i onda opet svi na jednu na kruznom u Buca, i sta ces dobiti na kraju, nista... Bez GA nema olaksanja vozanja... Sve do toga su neke usputne ublehe i trosenje para uz pomjeranje guzve na ljepsu cestu...

Sve po mjeri stanovnistva :thumbup:
Lezeci policajci su postavljeni jer se, pogodi sta, nalazi osnovna skola upravo tu. I treba da stoje, vozi se prebrzo, dijete ce glavu izgubiti radi necijeg hira. Postavljanje lezecih policajaca kraj osnovnih skola je praksa u cijelom gradu. Tako da ti je taj komentar neukusan, da ne kazem nepismen. Ulaz u to naselje se odvija nesmetano te sigurno nije nikakav uzrok guzvi. Prije nego krenete valjat nebuloze, da se malo uzme u razmatranje da ulica put zivota prima u sebe kranjcevicevu, halida kajtaza sa strane velesica, pa onda iz pravca masinske skole. Da se glavna zmaja od bosne slijeva u put zivota, hamdije cemerlica. Ta kolicina, uz nepoznavanje propisa kruznog toka, je destruktivna za kruzni tok onih dimenzija. Takodjer guzvi-blokiranju kruznog toka doprinosi ulica put zivota, odnosno iskljucenje-skretanje iz ulice put zivota u ulicu halida kajtaza. Radi kratkog intervala semafora, a duznost propustanja vozila iz pravca kranjceviceve, kroz taj interval moze proci maksimalno 6auta. Dok se u ulicu put zivota, sa svih okolnih ulaza-izlaza ulije dodatnih 50. Bez kruznog toka na spoju halida kajtaza, kranjceviceva, put zivota, guzve ce uvijek biti. To je sporna tacka.

Ko god misli drugacije, moze se pozicionirati ispred zgrade vize za buducnost. Nek posmatra odvijanje saobracaja, te koja kolicina automobila ulazi u put zivota. A nek posmatra koja se kolona otegne iz pravca puta zivota radi skretanja u halida kajtaza prema avazu. Ta traka je blokirana-zacepljena radi konstantnog priliva vozila iz kranjceviceve (pravilo desne strane, kratak interval semafora). Prevelik priliv automobila, izlaz iz pravca put - grad blokiran.
Tako je ja sam nepismen a ovi sto blokiraju izgradnju ceste oni nisu :lol:

Oni su nam najdrazi


I ovaj KT koji spominjes nista promijeniti nece jer opet dolazis na JEDNU traku u drinskoj, jedan izlaz kroz naselje itd itd...a na drinsku dolazi sve.

Auta ima koliko ima, a cesta je drugacijeg oblika planirana davno, samo je ocigledno ljepse u guzvu pa 45min od željezničke do izlaza na AC... Umjesto da izađeš odmah.
Bosnjacka posla.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83381
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36796 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by _BataZiv_0809 »

Svaki dan idem Putem zivota. Veca je guzva otkako je kruzni tok.
User avatar
drug_profi
Posts: 65402
Joined: 16/07/2012 16:00

#36797 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by drug_profi »

striker_sarajevo wrote: 30/12/2021 01:16
drug_profi wrote: 29/12/2021 21:53

Imaš neki problem sa tim?
Pun mi je qurac seljacina koji zacepe kruzni pa ako si se pronasao zaboli me također qurac..
Imam ja problem s tvojim iznosenjem lazi i neistine. Pun je i meni kurac kvazi hrvata koji glume zrtvu u ovom gradu, pa bi nesmetano da vrijedjaju druge i vade se svaki put na nacionalnu osnovu kad im drot nacepi zenu i pise kaznu za parkiranje. Nikako guzva u kruznom toku ne moze nastajati radi izlaza prema pofalicima-drinskoj. Guzva moze samo nastati u kotra pravcu, na ulazu u kruzni tok iz pravca fds - kruzni. I to samo u jutarnoj spici. Guzva u kruznom na pofalicima nastaje radi nepoznavanja saobracajnih propisa, koristenja kruznog toka, vozanja vanjskom trakom. Taj sporni izlaz koji ti manjino mislis da pravi guzve moze primiti sav saobracaj bez zastoja. Totalno iznosenje neistine i lazi, a uz to pogrdni komentari. Dobro te je opisao forumas @530i. Ako ti se ne svidja, siroko ti livno, okle si sljego.

Nemoj smradu nacionalni da vadim postove koje si kacio ovdje kad ti je "clan familije" (zena, nemas muda ni da napises) dobila kaznu za divlje parkiranje, a ostali nisu. Pa kako si se odma vadio na kartu nacionalizma, da su se okolo vozali i vrebali hrvate-srbe, velikomrzioci iz mupa. Nemas ti problem sa seljacima, ti imas problem sa bosnjacima. Gadno je svako jutro se budit u gradu kojeg mrzis, a jos gadnije zivit u ubjedjenju da nekog boli qrac sto se zoves kako se zoves. U sta si spicko godine, a grama obraza nemas.
:lol:
Vidi se koga pogađa moj oštar jezik. Ove što se zabiju u kružni i blokiraju ga.
Ostalo no comment. Sa stokom ne raspravljam.
Zimmermann
Posts: 7
Joined: 30/12/2021 08:37

#36798 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Zimmermann »

Pozdrav raja. Jutros sam imao jako neugodnu situaciju sa maloumnim građaninom i vozačem u našem i vašem Sarajevu. Idem iz pravca Boljakov Potoka prema Otoci. Uključujem se u ulicu Safeta Zajke i prolazim pekaru, autoservis kad gle čuda, neki intelektualac pretiče dva auta i autobus. Prolazi dva auta, autobus nikako da pretekne. Ja zakočio i čekam da idiot završi egzikuciju i ode u tri pm. Na kraju je na jedvite jade pretekao. Šta čovjek da radi sa ovakvim ne mogu reći ljudima? :-)
noviclan
Posts: 15008
Joined: 31/10/2013 06:48

#36799 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by noviclan »

Zimmermann wrote: 30/12/2021 08:51 Pozdrav raja. Jutros sam imao jako neugodnu situaciju sa maloumnim građaninom i vozačem u našem i vašem Sarajevu. Idem iz pravca Boljakov Potoka prema Otoci. Uključujem se u ulicu Safeta Zajke i prolazim pekaru, autoservis kad gle čuda, neki intelektualac pretiče dva auta i autobus. Prolazi dva auta, autobus nikako da pretekne. Ja zakočio i čekam da idiot završi egzikuciju i ode u tri pm. Na kraju je na jedvite jade pretekao. Šta čovjek da radi sa ovakvim ne mogu reći ljudima? :-)
Image
Samo zadrzi pravac, kazu slika govori vise od tisucu rijeci
Zimmermann
Posts: 7
Joined: 30/12/2021 08:37

#36800 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca

Post by Zimmermann »

noviclan wrote: 30/12/2021 09:27
Zimmermann wrote: 30/12/2021 08:51 Pozdrav raja. Jutros sam imao jako neugodnu situaciju sa maloumnim građaninom i vozačem u našem i vašem Sarajevu. Idem iz pravca Boljakov Potoka prema Otoci. Uključujem se u ulicu Safeta Zajke i prolazim pekaru, autoservis kad gle čuda, neki intelektualac pretiče dva auta i autobus. Prolazi dva auta, autobus nikako da pretekne. Ja zakočio i čekam da idiot završi egzikuciju i ode u tri pm. Na kraju je na jedvite jade pretekao. Šta čovjek da radi sa ovakvim ne mogu reći ljudima? :-)
Image
Samo zadrzi pravac, kazu slika govori vise od tisucu rijeci
Invalidom da me napravi, nisam spreman za takve igrice buraz. Nego ima li policije negdje da ovakve idiote uhvati. A ne da meni pišu kaznu jer sam na 2 minuta ostavio auto preko puta Vijećnice. Da Bog da se raspqo svaki MUP u državi.
Post Reply