Sto ne mogu supe na viljusku
La Liga Santander
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3676 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ronaldo se blamira, a Neymar i Suarez se ne blamiraju.
Sto ne mogu supe na viljusku
Sto ne mogu supe na viljusku
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3677 Re: Spanska liga ( Primera División )
Prije bih rekao Suarez nego Neymar. Neymar je nekad simulirao, sad je tog dosta manje. Cinjenica je da je to igrac koji pretrpi najvise faulova u ligama petice.
Ronalda tesko da ce ko stici
Ronalda tesko da ce ko stici
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3678 Re: Spanska liga ( Primera División )
To je vec bolje i skidam kapu za priznanje
A ne kontam fakat da se pravi mutavo na nesto sto je ocigledno.
A ne kontam fakat da se pravi mutavo na nesto sto je ocigledno.
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3679 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ima li ko u Barci da placa porez?No, i to je Neymaru bilo malo, pa je Al-Khelaifiju predložio da plati njegov porezni dug prema Španiji koji iznosi 45 miliona eura, na što čelnik PSG-a nije pristao i pregovori su propali.
Al fakat ne kontam, zaradjujes milijarde, al ne placas porez.
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3680 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa te milijarde su im udarile u glavu, žele sve više i više.Tomahawk11 wrote:Ima li ko u Barci da placa porez?No, i to je Neymaru bilo malo, pa je Al-Khelaifiju predložio da plati njegov porezni dug prema Španiji koji iznosi 45 miliona eura, na što čelnik PSG-a nije pristao i pregovori su propali.![]()
Al fakat ne kontam, zaradjujes milijarde, al ne placas porez.
-
Nadzorna_ploca
- Posts: 11043
- Joined: 05/12/2013 16:06
#3681 Re: Spanska liga ( Primera División )
Sto bi placao, lakse mu je kaznu platiti. 
- one hundred eyes
- Posts: 172
- Joined: 11/08/2016 21:17
#3682 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pogani južnoamerički mentalitet u većini slučajeva (Neymar, Messi, Mascherano).
- Point.
- Posts: 33483
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#3683 Re: Spanska liga ( Primera División )
Podsjeti me ova flasa na onaj carobni metak sto je ubio JFK-a a ranio jos dvoje ljudi. Kakvi simulatori kako ih nije stid sopstvene djece.
-
omar little
- Posts: 17380
- Joined: 14/03/2008 21:14
#3684 Re: Spanska liga ( Primera División )
uh, golcine reala danas! brate.
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3685 Re: Spanska liga ( Primera División )
Kako se James ibreti haha, jest ga momacki pogodioomar little wrote:uh, golcine reala danas! brate.
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3686 Re: Spanska liga ( Primera División )
Opet Ronaldo padavicar olako pada blizu 16 metara da bi iznudio slobodan udarac nakon kojeg jos i poklon penal dobiju
sudije u Spaniji su odron...
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3687 Re: Spanska liga ( Primera División )
Nemoj zezati, cist penalDistortion wrote:Opet Ronaldo padavicar olako pada blizu 16 metara da bi iznudio slobodan udarac nakon kojeg jos i poklon penal dobijusudije u Spaniji su odron...
https://fat.gfycat.com/HoarseOffbeatGuineafowl.mp4
- Distortion
- Posts: 3208
- Joined: 08/09/2007 19:56
#3688 Re: Spanska liga ( Primera División )
LSD wrote:Nemoj zezati, cist penalDistortion wrote:Opet Ronaldo padavicar olako pada blizu 16 metara da bi iznudio slobodan udarac nakon kojeg jos i poklon penal dobijusudije u Spaniji su odron...
...ne smije se protiv Reala igrati glavom.
https://fat.gfycat.com/HoarseOffbeatGuineafowl.mp4
Sta kazes za drugi penal?
- Logovan
- Posts: 102768
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3689 Re: Spanska liga ( Primera División )
Mora se velika ekipa pogurati, tako je to.Distortion wrote:Opet Ronaldo padavicar olako pada blizu 16 metara da bi iznudio slobodan udarac nakon kojeg jos i poklon penal dobijusudije u Spaniji su odron...
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3690 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jesu li to vec pocele teorije zavjere? 
- one hundred eyes
- Posts: 172
- Joined: 11/08/2016 21:17
#3691 Re: Spanska liga ( Primera División )
Šta je reč madridisti, ne spominje se sudjenje nego nekakve teorije zavjere
Ova Primera je odron.
Ova Primera je odron.
- Fajcion
- Posts: 1362
- Joined: 27/07/2012 11:02
#3692 Re: Spanska liga ( Primera División )
Čuj primera
Pa sudije su odron posljednjih godina bila to primera , premier ili seria ! A još se pojedinci nađu hejterisati kao da je ekipi oteta pobjeda , počinjen genocid nad ekipom, ukradeni bodovi ne znam ni ja
Suđenje je takvo danas manje-više (čast izuzetcima 2-3) ali brate ako se nema koja izlanuti osim pljuvačke šuti i gledaj ono što te ispunjava 
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3693 Re: Spanska liga ( Primera División )
Pa tako je to obicno kad je Madrid u pitanju, onda pocinje prica o guranju i stajaznam vec.
Mada je milion puta dokazano da o tome nema rijeci i da koliko god dosude u korist, toliko i na stetu, ako ne i vise.
Da su spanske sudije lose i prilicno traljave, to bih se slozio.
Mada je milion puta dokazano da o tome nema rijeci i da koliko god dosude u korist, toliko i na stetu, ako ne i vise.
Da su spanske sudije lose i prilicno traljave, to bih se slozio.
- one hundred eyes
- Posts: 172
- Joined: 11/08/2016 21:17
#3694 Re: Spanska liga ( Primera División )
Ma simpaticni mi madridisti, na svim temama imaju komentare na sve. A kad se njihovi ljubimci obrukaju, ko misevi iz rupe vire 
Ne volim primeru, pogledam smao higlights al zapnu ove bruke za oko
Ne volim primeru, pogledam smao higlights al zapnu ove bruke za oko
-
kory_galaktikos
- Posts: 4802
- Joined: 17/05/2010 00:54
#3695 Re: Spanska liga ( Primera División )
Vala meni je ovaj ofsajd prije gola Barse sumnjiv
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#3696 Re: Spanska liga ( Primera División )
Zbog ovakvih penala za Real ( ista priča je što se tiče Barselone ) španska liga je smiješna i godinama negledljiva. Atletiko je izuzetak koji potvrđuje pravilo ( i to isključivo zbog Simeonea ).
Ne znam kako neko može gledati ovo smeće
Ne znam kako neko može gledati ovo smeće
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3697 Re: Spanska liga ( Primera División )
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Zbog ovakvih penala za Real ( ista priča je što se tiče Barselone ) španska liga je smiješna i godinama negledljiva. Atletiko je izuzetak koji potvrđuje pravilo ( i to isključivo zbog Simeonea ).
Ne znam kako neko može gledati ovo smeće
Ne diraj u časnu Primeru, najjacu ligu svijeta
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#3698 Re: Spanska liga ( Primera División )
Koja ne može biti šampion, jer će ovakvih penala i nekih sumnjivo-smiješnih golova/crvenih kartona/ofsajda i Real i Barselona imati barem 20-ak tokom ove sezone.LSD wrote:cvrčak_na_hedonizmu wrote:Zbog ovakvih penala za Real ( ista priča je što se tiče Barselone ) španska liga je smiješna i godinama negledljiva. Atletiko je izuzetak koji potvrđuje pravilo ( i to isključivo zbog Simeonea ).
Ne znam kako neko može gledati ovo smeće
Ne diraj u časnu Primeru, najjacu ligu svijetaeto šta fali Sevilji, cool ekipitza
Smiješna liga, realno.
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3699 Re: Spanska liga ( Primera División )
Suđenje jest bruka, mogu se složiti... ali da je Primera negledljiva i smiješna liga, ne mogu.cvrčak_na_hedonizmu wrote:Koja ne može biti šampion, jer će ovakvih penala i nekih sumnjivo-smiješnih golova/crvenih kartona/ofsajda i Real i Barselona imati barem 20-ak tokom ove sezone.LSD wrote:cvrčak_na_hedonizmu wrote:Zbog ovakvih penala za Real ( ista priča je što se tiče Barselone ) španska liga je smiješna i godinama negledljiva. Atletiko je izuzetak koji potvrđuje pravilo ( i to isključivo zbog Simeonea ).
Ne znam kako neko može gledati ovo smeće
Ne diraj u časnu Primeru, najjacu ligu svijetaeto šta fali Sevilji, cool ekipitza
Smiješna liga, realno.
Pa najbolji igraci svijeta su koncentrisani u vodecem Dupolu lige, zatim Aletiko u finalima LP, Sevilja dominira u EL, Bilbao, Viljareal, Vigo itd su dobri u evropskim takmicenjima....jbg, nisu tu neki karinaški klubovi da se citava liga ismije.
- cvrčak_na_hedonizmu
- Posts: 7601
- Joined: 12/03/2012 18:04
#3700 Re: Spanska liga ( Primera División )
Jah
U zadnjih 30 godina špansku ligu su osim Reala i Barselone osvajali čak po dva puta Atletiko i Valensija te jednom Deportivo. Doduše, sa ovakvim suđenjem i to su, blago rečeno, velika dostignuća
Ne znam kako neko može to gledati i pratiti
U zadnjih 30 godina špansku ligu su osim Reala i Barselone osvajali čak po dva puta Atletiko i Valensija te jednom Deportivo. Doduše, sa ovakvim suđenjem i to su, blago rečeno, velika dostignuća
Ne znam kako neko može to gledati i pratiti
