La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3676 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ronaldo se blamira, a Neymar i Suarez se ne blamiraju.
Sto ne mogu supe na viljusku :P
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3677 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Prije bih rekao Suarez nego Neymar. Neymar je nekad simulirao, sad je tog dosta manje. Cinjenica je da je to igrac koji pretrpi najvise faulova u ligama petice.

Ronalda tesko da ce ko stici :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3678 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

To je vec bolje i skidam kapu za priznanje :thumbup:
A ne kontam fakat da se pravi mutavo na nesto sto je ocigledno.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3679 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

No, i to je Neymaru bilo malo, pa je Al-Khelaifiju predložio da plati njegov porezni dug prema Španiji koji iznosi 45 miliona eura, na što čelnik PSG-a nije pristao i pregovori su propali.
Ima li ko u Barci da placa porez? :mrgreen:

Al fakat ne kontam, zaradjujes milijarde, al ne placas porez. :-)
User avatar
Logovan
Posts: 102768
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3680 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote:
No, i to je Neymaru bilo malo, pa je Al-Khelaifiju predložio da plati njegov porezni dug prema Španiji koji iznosi 45 miliona eura, na što čelnik PSG-a nije pristao i pregovori su propali.
Ima li ko u Barci da placa porez? :mrgreen:

Al fakat ne kontam, zaradjujes milijarde, al ne placas porez. :-)
Pa te milijarde su im udarile u glavu, žele sve više i više. :-) Da ga pitaš da ti posudi 20 eura, odjebao bi te.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#3681 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Nadzorna_ploca »

Sto bi placao, lakse mu je kaznu platiti. 8)
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3682 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

Pogani južnoamerički mentalitet u većini slučajeva (Neymar, Messi, Mascherano).
User avatar
Point.
Posts: 33483
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3683 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Podsjeti me ova flasa na onaj carobni metak sto je ubio JFK-a a ranio jos dvoje ljudi. Kakvi simulatori kako ih nije stid sopstvene djece.
omar little
Posts: 17380
Joined: 14/03/2008 21:14

#3684 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by omar little »

uh, golcine reala danas! brate.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3685 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

omar little wrote:uh, golcine reala danas! brate.
Kako se James ibreti haha, jest ga momacki pogodio
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3686 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Opet Ronaldo padavicar olako pada blizu 16 metara da bi iznudio slobodan udarac nakon kojeg jos i poklon penal dobiju :-) sudije u Spaniji su odron...
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3687 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Distortion wrote:Opet Ronaldo padavicar olako pada blizu 16 metara da bi iznudio slobodan udarac nakon kojeg jos i poklon penal dobiju :-) sudije u Spaniji su odron...
Nemoj zezati, cist penal :nargila: ...ne smije se protiv Reala igrati glavom.

https://fat.gfycat.com/HoarseOffbeatGuineafowl.mp4
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3688 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

LSD wrote:
Distortion wrote:Opet Ronaldo padavicar olako pada blizu 16 metara da bi iznudio slobodan udarac nakon kojeg jos i poklon penal dobiju :-) sudije u Spaniji su odron...
Nemoj zezati, cist penal :nargila: ...ne smije se protiv Reala igrati glavom.

https://fat.gfycat.com/HoarseOffbeatGuineafowl.mp4

Sta kazes za drugi penal? :mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 102768
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3689 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Logovan »

Distortion wrote:Opet Ronaldo padavicar olako pada blizu 16 metara da bi iznudio slobodan udarac nakon kojeg jos i poklon penal dobiju :-) sudije u Spaniji su odron...
Mora se velika ekipa pogurati, tako je to. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3690 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Jesu li to vec pocele teorije zavjere? :mrgreen:
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3691 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

Šta je reč madridisti, ne spominje se sudjenje nego nekakve teorije zavjere :lol:
Ova Primera je odron.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3692 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Čuj primera :-) Pa sudije su odron posljednjih godina bila to primera , premier ili seria ! A još se pojedinci nađu hejterisati kao da je ekipi oteta pobjeda , počinjen genocid nad ekipom, ukradeni bodovi ne znam ni ja :lol: Suđenje je takvo danas manje-više (čast izuzetcima 2-3) ali brate ako se nema koja izlanuti osim pljuvačke šuti i gledaj ono što te ispunjava :)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3693 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Pa tako je to obicno kad je Madrid u pitanju, onda pocinje prica o guranju i stajaznam vec.
Mada je milion puta dokazano da o tome nema rijeci i da koliko god dosude u korist, toliko i na stetu, ako ne i vise.

Da su spanske sudije lose i prilicno traljave, to bih se slozio.
User avatar
one hundred eyes
Posts: 172
Joined: 11/08/2016 21:17

#3694 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by one hundred eyes »

Ma simpaticni mi madridisti, na svim temama imaju komentare na sve. A kad se njihovi ljubimci obrukaju, ko misevi iz rupe vire :)
Ne volim primeru, pogledam smao higlights al zapnu ove bruke za oko :)
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3695 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

Vala meni je ovaj ofsajd prije gola Barse sumnjiv
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3696 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Zbog ovakvih penala za Real ( ista priča je što se tiče Barselone ) španska liga je smiješna i godinama negledljiva. Atletiko je izuzetak koji potvrđuje pravilo ( i to isključivo zbog Simeonea ).

Ne znam kako neko može gledati ovo smeće :skoljka:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3697 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Zbog ovakvih penala za Real ( ista priča je što se tiče Barselone ) španska liga je smiješna i godinama negledljiva. Atletiko je izuzetak koji potvrđuje pravilo ( i to isključivo zbog Simeonea ).

Ne znam kako neko može gledati ovo smeće :skoljka:

Ne diraj u časnu Primeru, najjacu ligu svijeta :nargila: eto šta fali Sevilji, cool ekipitza :mrgreen:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3698 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

LSD wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Zbog ovakvih penala za Real ( ista priča je što se tiče Barselone ) španska liga je smiješna i godinama negledljiva. Atletiko je izuzetak koji potvrđuje pravilo ( i to isključivo zbog Simeonea ).

Ne znam kako neko može gledati ovo smeće :skoljka:

Ne diraj u časnu Primeru, najjacu ligu svijeta :nargila: eto šta fali Sevilji, cool ekipitza :mrgreen:
Koja ne može biti šampion, jer će ovakvih penala i nekih sumnjivo-smiješnih golova/crvenih kartona/ofsajda i Real i Barselona imati barem 20-ak tokom ove sezone.

Smiješna liga, realno.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3699 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
LSD wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:Zbog ovakvih penala za Real ( ista priča je što se tiče Barselone ) španska liga je smiješna i godinama negledljiva. Atletiko je izuzetak koji potvrđuje pravilo ( i to isključivo zbog Simeonea ).

Ne znam kako neko može gledati ovo smeće :skoljka:

Ne diraj u časnu Primeru, najjacu ligu svijeta :nargila: eto šta fali Sevilji, cool ekipitza :mrgreen:
Koja ne može biti šampion, jer će ovakvih penala i nekih sumnjivo-smiješnih golova/crvenih kartona/ofsajda i Real i Barselona imati barem 20-ak tokom ove sezone.

Smiješna liga, realno.
Suđenje jest bruka, mogu se složiti... ali da je Primera negledljiva i smiješna liga, ne mogu.
Pa najbolji igraci svijeta su koncentrisani u vodecem Dupolu lige, zatim Aletiko u finalima LP, Sevilja dominira u EL, Bilbao, Viljareal, Vigo itd su dobri u evropskim takmicenjima....jbg, nisu tu neki karinaški klubovi da se citava liga ismije.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7601
Joined: 12/03/2012 18:04

#3700 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Jah

U zadnjih 30 godina špansku ligu su osim Reala i Barselone osvajali čak po dva puta Atletiko i Valensija te jednom Deportivo. Doduše, sa ovakvim suđenjem i to su, blago rečeno, velika dostignuća :oops:

Ne znam kako neko može to gledati i pratiti :skoljka:
Post Reply