Svakako problem je ukopan ovdje:
GRAS služi već od kraja 80tih kao igračka političara. Zapošljava se odavno po jaranskoj i političko-pripadničkoj osnovi. Dok mnogi sektori u GRAS-u jesu prenapuhani radnicima, na drugim mjestima nema dovoljno STRUČNOG, OBRAZOVANOG I SOLIDNOG kadra... Odavno su političari davali naloge da se u GRAS-u zapošljavaju oni koji će baciti ispravan listić na izborima zajedno sa cijelom porodicom...
Javni prijevoz u metropoli države ne može biti u rukama privatnika, to ne funkcioniše NIGDJE U CIVILIZIRANOM SVIJETU. Ali dok ne funkionišu osnovne stvari u BiH, nažalost je jasno da ne može ni GRAS
Moje subjektivno mišljenje je da jedini solidan direktor u zadnje vrijeme je bio onaj Haris Kadić. Jedini je otvoreno govorio o šlamperaju i javašluku u firmi, priznao je otvoreno da je bilo sumnjivog zapošljavanja, govorio je da je neophodna restrukturalizacija i smanjenje broja radnika, kao sasvim realistična osoba i ekonomista je bio spreman da se dogovori sa Centrotransom koji je trebao preuzeti neke linije, za koje GRAS jednostavno nema apsolutno nikakve kapacitete. Jedini je otvoreno ušao u konflikt sa kantonalnim ministrom finansija.
Kraj ovog direktora: prema dostupnim informacijama su ga praktično istjerali takozvani sindikalci, između kojih ima puno lopova tu nafte, tamo para od prodaje karata, raznih jaranski zaposlenih likova bez struke i ponašanja... bojim se da onaj čovjek je bio posljednja šansa


