Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3676 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Halleluhwah »

Bio jednom jedan dobar vic...
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3677

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 14/05/2015 08:44, edited 2 times in total.
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3678 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

bili bosanac , rus i amerikanac


iiiiiiii


bosanac pobjedio ! :D :D :D
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3679 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Halleluhwah »

Ide lija šumom kad na drvetu visi meso. Lija k'o lija, malo prošnjuha i vidi minirano. Bezbeli, eto ti vuka, ugleda meso pa upita liju:
- Što bona lijo ne jedeš meso?
- Ma eto Ramazan pa postim - odgovori lija.
- Ja ne postim, jebe se mene - kaže vuk, pa pravo put mesa.

Puče mina... leži vuk na samrti, malo otvori oči i vidi liju kako jede meso pa je zadnjom snagom upita:
- Lijo zar ne postiš na Ramazan?
Lija ga pogleda i odgovori:
- Pa zar nisi čuo da je puk'o top?
User avatar
Denmark
Posts: 1109
Joined: 27/07/2009 12:56
Location: Na drugom katu

#3680 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Denmark »

User avatar
Denmark
Posts: 1109
Joined: 27/07/2009 12:56
Location: Na drugom katu

#3681 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Denmark »



:D :D

Od 0:48 :D
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#3682 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by exliberal »

Sedi Mujo u kupeu, a nasuprot njega sedi veoma zgodna žena.
Mujo ne skida oči s nje. Kada je to shvatila, žena raširi noge i pokaže mu onu stvar.
Mujo ostane da blene širom otvorenih usta, a žena ga pita:
• Da li ti se svida?
• Aha... - smeška se on.
• Hoćeš li da ti namigne?
• Aha...
I ona ponovo raširi noge i ''namigne mu''. Mujo ne veruje svojim ocima.
• Hoceš li da ti pošalje poljubac?
• Aha...
Ona opet raširi noge, ali ovoga puta mu ''pošalje poljubac''. Ovaj skoro u nesvesti, a ona će:
• Želiš li da sedneš pored mene?
Mujo bez reči odmah ustane i sedne pored nje. Ona će ponovo:
• Da li želiš da gurneš 2 prsta u nju?
A Mujo će iznenadeno:
• Ne seri da može da zviždi?!
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3683 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

sirocco wrote:bili bosanac , rus i amerikanac


iiiiiiii


bosanac pobjedio ! :D :D :D
Ovaj vic k'o stvoren za "formulara" :D :D :D
User avatar
mondo bizarro
Posts: 62826
Joined: 16/07/2009 00:24
Location: sa yossarianom na pianosi

#3684 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by mondo bizarro »

Hajd, valjda ima bar 1 koji ne znate :D

Koji auto možeš voziti 120 km/h po makadamu?
Službeni.


Izmislili Amerikanci kompjuter koji sve zna i koji odgovara na sva pitanja. Da bi bili sigurni, posalju po jednog Amerikanca, Rusa i Bosanca da ga isprobaju. Odlazi Amerikanac u sobu u kojoj se nalazi kompjuter, ali se ubrzo vraća i govori kako je kompjuter na sva moguća pitanja dao tačan odgovor. Isto se dešava i sa Rusom. Na kraju odlazi Bosanac i ne vraća se čitav dan...
Zabrinuti Amerikanac i Rus ulaze u sobu i zatiču kompjuter kako radi kao lud, sve se dimi, iz printera frcaju dokumenti, soba puna papira.... Zbunjeni, pitaju Bosanca:
- Šta si ga to pitao?
- Nemam pojma ljudi, samo sam ga s vrata pitao - ŠTA IMA?


Žena prži jaja za doručak. Odjednom muž uleti u kuhinju:
- Pazi. PAZI! Stavi još malo ulja! Pržiš ih previše istovremeno. PREVIŠE! Okreni ih! SAD IH OKRENI! Treba još ulja. Joj! ZALIJEPIT ĆE SE! Pazi. PAZI! Rekao sam ti PAZI! NIKAD me ne slušaš dok kuhaš! Okreni ih! Požuri! Ne zaboravi da ih posoliš. Znaš da uvijek zaboraviš da ih posoliš. Posoli. POSOLI! POSOLI! Žena ga zaprepašćeno pogleda:
- Šta je s tobom? Misliš da ne znam ispeći dvoje jaja?
Muž mirno odgovori:
- Htio sam samo da ti pokažem kako to meni izgleda kad ja vozim, a ti sufliraš.


Ide Haso uz cestu i gura pokvareni bicikl. Naiđe policajac:
- Ne valja ti svjetlo, ne valjaju ti kočnice, nemaš blatobran, a ni zvono ti ne radi.
- Da!
Haso mrtav hladan, te se još cijelo vrijeme i smije. Izračuna mu policajac kaznu, Mujo odmah izvadi lovu i plati. Policajac ga gleda sav začuđen i pita:
- Pa dobro, toliko si platio, zašto se cijelo vrijeme još i smiješ?
- Pa eno ide Mujo, a nema ni bicikl!!!

Pita učiteljica u školi ko je napisao "Na Drini ćuprija" i prozove Pericu. Perica će na to:
- Nisam ja, majke mi,
Učiteljica pukne i odvede ga direktoru i kaže:
Ma zamislite ja pitam ko je napisao "Na Drini ćuprija", a on mi na to kaže "Nisam ja majke mi"!
Na to će direktor:
- Pa, možda mali i nije.
Učiteljica pusti urlik, uhvati Pericu za uši i izvodeći ga iz škole, sretnu policajca te mu se odmah požali:
- Ma zamislite ja pitam ko je napisao "Na Drini ćuprija", a on mi na to kaže "Nisam ja majke mi"! Odvedem ga direktoru koji mi kaže "Pa, možda mali i nije".
Policajac je zbunjeno pogleda i onda kaže:
- Pa dobro gospođo, na koga vi sumnjate?
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3685 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

mondo.bizzaro wrote:Hajd, valjda ima bar 1 koji ne znate :D
ima :D pola :D

:P
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#3686 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Halleluhwah »

mondo.bizzaro wrote: Ide Haso uz cestu i gura pokvareni bicikl. Naiđe policajac:
- Ne valja ti svjetlo, ne valjaju ti kočnice, nemaš blatobran, a ni zvono ti ne radi.
- Da!
Haso mrtav hladan, te se još cijelo vrijeme i smije. Izračuna mu policajac kaznu, Mujo odmah izvadi lovu i plati. Policajac ga gleda sav začuđen i pita:
- Pa dobro, toliko si platio, zašto se cijelo vrijeme još i smiješ?
- Pa eno ide Mujo, a nema ni bicikl!!!
:shock: :-? :roll: :sad: :cry: :|
:mrgreen:
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#3687 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by exliberal »

Sreli se Mujo i Suljo.
"Cuj, neka bude medju nama, posudi mi 100 maraka."
"Ne brini, kao da nisam ni cuo!"
User avatar
makaranka
Posts: 581
Joined: 18/01/2009 13:42
Location: novo sarajevo

#3688 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by makaranka »

Dolazi zgodna plavuša sa sinom na plažu. Legne na ručnik, a mali se počne igrati. Nakon nekog vremena mali počne bacati kamenje po ljudima. Plavuša se digne i kaže:
- Omy, komm hier.
Mali se smiri, ali opet nakon nekog vremena počne bacati kamenje na ljude. Plavuša se opet digne i kaže:
- Omy, komm hier, schatzi.
Mali se opet smiri, no opet počne bacati kamenje, tek plavuša se ovog puta digne i kaže:
- Omere, p.... ti materina, prestani odma' i dođi 'vamo!
User avatar
exliberal
Posts: 1929
Joined: 11/01/2008 04:44

#3689 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by exliberal »

Otišo Haso u Njemacku javnu kucu i ponio 25dm.
Ode na prvi sprat, pita gazdu koliko je sat vremena a gazda mu rece 100dm.
Pita Hase ima li išta jeftinije a on mu odgovori: - "Idi sprat više, ima gore."
Ode on sprat više, a gore cijena stvarno jeftinija, 50dm. Haso produti još jedan sprat gore.
Otvori vrata kad ono leti jedna plavuša. Pita je Haso koliko je a ona ce 25dm.
A Haso ce njoj: - "A sto si ti tako jeftina?"
A ona odgovori: - "Ja sam triperašica..."
A Haso ce na to: - "Ne gledam ja na vjeru i naciju."
User avatar
kurty
Posts: 45217
Joined: 17/08/2008 23:29
Location: Made in Breza

#3690 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by kurty »

nadam se da ovo nije bilo...

User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#3691 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by HAVANA »

kurty wrote:nadam se da ovo nije bilo...



Meni se plače. :( :-)
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#3692 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Static-X »

Ulazi zena kod pediatra, unosi bebu i objasnjava:
-Znate doktore beba ne dobija na tezini cak je prosle nedjelje izgubila 100 grama...
-Kako se beba hrani?
-Sisa
-Molim vas svucite se do pola.
gospodja se svuce i lijekar pocne da joj steze dojke, da ih masira vuce bradavice i najzad pocne da "vuce" iz jedne bradavice. Naizad saopstava diagnozu.
-Nije ni cudo da dijete gubi tezinu, vi uopste nemate milijeka
-Naravno da nemam to je dijete moje sestre... ali ipak mi je drago sto sam dosla!
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3693

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 24/04/2015 07:56, edited 2 times in total.
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#3694 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Static-X »

Vozi Mujo kamion kroz Sloveniju. Pici on tako kad odjednom zaustavi ga pandur. Kaze pandur:
-Drug, migalec vam ne dela!
Izadje Mujo napolje i gleda okolo i cudi se. Pandur ga spopao:
-Drug pogledajte, migalec vam ne dela!
Mujo gleda okolo sav u cudu. Opet pandur:
-Migalec vam ne dela!
Kad Mujo odjednom:
-Ma jebo te migalec, gledam gdje mi je prikolica!!! :lol:
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#3695 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Static-X »

Vozi covjek Volva pici oko 200 na sat i iznenada se stvore zaprezna kola ispred njega i on se zestoko zapuca. Izlazi iz olupine i vidi konja kako se ocajnici batrga u lokvi krvi. Izvadi covjek pistolj i ubije ga da se ne muci. Cuje nesto iza, okrene se i vidi seljaka kako skakuce na jednoj nozi dok rukom pridrzava drugu ruku i veselo se dere:
-Nije mi nista, nije mi nista!
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#3696 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by The Nightwatchman »

dzemmo wrote:
:D :D :D :lol: :lol: :lol:
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#3697

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 24/04/2015 07:55, edited 1 time in total.
Static-X
Posts: 2759
Joined: 23/07/2009 14:50

#3698 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Static-X »

kurty wrote:nadam se da ovo nije bilo...

Samo se brukamo gdje god odemo
User avatar
black
Posts: 18640
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#3699 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by black »





User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3700 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by JThomas »

deca ih tih škola...ma iz pičke materine :lol: :lol: :lol:
Post Reply