Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3676 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Charuga »

Vratite se temi! Kakav crni Ćiro, reprezentacija RS-a i slicne gluposti, bezveze se prepirete. Bila je otvorena tema i usrana je zacas pa da ne bi i ova dosla na isto, bolje je prekinuti na vrijeme.
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3678 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

Imam osjećaj da tu svako čeka onog drugog da dadne neke pare. Gdje je puno baba kilava su djeca.
Taj stadion treba dati NSBiH u vlasnistvo ili nekom drugom ko ce se brinuti o njemu kako treba, a ne sporadicno ulagati minimalne iznose kad vec prevrsi dara mjeru.
dede merdzane
Posts: 515
Joined: 21/03/2013 10:11

#3679 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by dede merdzane »

Na zapadu su sve stolice OK. Mislim da je veci problem kod korisnika objekta nego kod vlasnika.
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3680 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Image

Na ovoj utakmici smo se napatili samo zato što Miske nije igrao od prve sekunde
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3681 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Bilo je aktuelno zadnjih dana da ćemo u ždrijeb za kvalifikacije na EP iz prvog šešira,ali nama ne ide na ruku to da Grci imaju lahke utakmice do kraja kvalifikacija i baraž.Da je izvlačenje nekad početkom novembra mi bi zasigurno bili u 1. šeširu,ali Grčka ce vjerovatno biti nositelj u baražu i proće sa više bodova nego mi.Ali to sada nije toliko važno jer mi idemo na SP i kad osvojimo bit će nam svjedno u kojoj smo grupi i sa kakvim protivnicima

Image
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3682 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

Zaboravljas da i mi, ako odemo, imamo tri sluzbene utakmice ne SP. Dakle jednu vise od Grka. Grci ako otpadnu u barazu, imace malo bodova iz tih utakmica, a mi se obzirom na kvalitet valjda mozemo nadati nekim bodovima sa SP.
UEFA rang lista racuna samo sluzbene utakmice, a FIFA i prijateljske.
Uostalom, na EP 2016 ide 24 ekipe, dakle sigurno prva dva iz svake grupe.
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3683 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

ŠEHER_ABLA wrote:Bilo je aktuelno zadnjih dana da ćemo u ždrijeb za kvalifikacije na EP iz prvog šešira,ali nama ne ide na ruku to da Grci imaju lahke utakmice do kraja kvalifikacija i baraž.Da je izvlačenje nekad početkom novembra mi bi zasigurno bili u 1. šeširu,ali Grčka ce vjerovatno biti nositelj u baražu i proće sa više bodova nego mi.Ali to sada nije toliko važno jer mi idemo na SP i kad osvojimo bit će nam svjedno u kojoj smo grupi i sa kakvim protivnicima

Image
Grcka ima i losije reprezentacije do ostatka kvalifikacija te tako i losiji koeficijent tih reprezentacija. Moramo sve da pobijedimo i to je to. Imamo utakmicu vise sa Slovackom koja ima bolji koeficijent od ostalih, ali moramo da dobijemo obije utakmice!

Oni sada prave repku za sledece kvalifikacije jer sa porazom u Zenici oni su out!
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3684 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

drugi_profil wrote:Zaboravljas da i mi, ako odemo, imamo tri sluzbene utakmice ne SP. Dakle jednu vise od Grka. Grci ako otpadnu u barazu, imace malo bodova iz tih utakmica, a mi se obzirom na kvalitet valjda mozemo nadati nekim bodovima sa SP.
UEFA rang lista racuna samo sluzbene utakmice, a FIFA i prijateljske.
Uostalom, na EP 2016 ide 24 ekipe, dakle sigurno prva dva iz svake grupe.
Izvlačenje grupa za kvalifikacije je u martu znači prije SP
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3685 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

GeneralBHF wrote:
ŠEHER_ABLA wrote:Bilo je aktuelno zadnjih dana da ćemo u ždrijeb za kvalifikacije na EP iz prvog šešira,ali nama ne ide na ruku to da Grci imaju lahke utakmice do kraja kvalifikacija i baraž.Da je izvlačenje nekad početkom novembra mi bi zasigurno bili u 1. šeširu,ali Grčka ce vjerovatno biti nositelj u baražu i proće sa više bodova nego mi.Ali to sada nije toliko važno jer mi idemo na SP i kad osvojimo bit će nam svjedno u kojoj smo grupi i sa kakvim protivnicima

Image
Grcka ima i losije reprezentacije do ostatka kvalifikacija te tako i losiji koeficijent tih reprezentacija. Moramo sve da pobijedimo i to je to. Imamo utakmicu vise sa Slovackom koja ima bolji koeficijent od ostalih, ali moramo da dobijemo obije utakmice!

Oni sada prave repku za sledece kvalifikacije jer sa porazom u Zenici oni su out!
Eh da oni hoce kiksat protiv Slovaka .... to bi nama savršeno odgovaralo po mnogo čemu
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3686 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Kod najjačih reprezentacija svijeta većina igrača igra u istim klubovima ili u istoj ligi što nije slučaj kod nas ali zamislite to da npr. Džeko i Lulic igraju u Juventusu ,Salihovic i Vedo u Štuttgartu Begovic i neko iz odbrane kako bi tek tada bili uigrani
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3687 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

ŠEHER_ABLA wrote:
drugi_profil wrote:Zaboravljas da i mi, ako odemo, imamo tri sluzbene utakmice ne SP. Dakle jednu vise od Grka. Grci ako otpadnu u barazu, imace malo bodova iz tih utakmica, a mi se obzirom na kvalitet valjda mozemo nadati nekim bodovima sa SP.
UEFA rang lista racuna samo sluzbene utakmice, a FIFA i prijateljske.
Uostalom, na EP 2016 ide 24 ekipe, dakle sigurno prva dva iz svake grupe.
Izvlačenje grupa za kvalifikacije je u martu znači prije SP
OK. Mada nam to i nije bitno jer ce se direktno kvalifikovati po dvije reprezentacije iz grupa i plus jos dodatne.
Tu ce biti svega. Fakticki pola clanica UEFA ce biti na EP.
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3688 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Spaha,Vedo,Bičakčic,Kolašinac,Vrančic,Salihovic mašala mašala sve više naših u #Bundesliga
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24699
Joined: 26/08/2007 17:10

#3689 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Charuga »

Isključen/a korisnik/ca iz razloga “kršenje pravila foruma, nepoštivanje upozorenja”
» ŠEHER_ABLA

1 mjesec
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3690 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Slo Burner »

ŠEHER_ABLA wrote:Spaha,Vedo,Bičakčic,Kolašinac,Vrančic,Salihovic mašala mašala sve više naših u #Bundesliga
Mujdza

Ovo znaci da nam je prvi tim iz Liga Petice
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3691 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Kakvi ce dueli biti izmedju Spahe i Vede :) Jedva cekam da pocne!
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3692 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

ŠEHER_ABLA wrote:Spaha,Vedo,Bičakčic,Kolašinac,Vrančic,Salihovic mašala mašala sve više naših u #Bundesliga
Nisam nesto upoznat sa situacijom,jesu li ovo sve nasi igraci
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3693 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Ajatolah_ »

GeneralBHF wrote:Kakvi ce dueli biti izmedju Spahe i Vede :) Jedva cekam da pocne!
Igraju 17.8. :wink: Inače dan prije Spahinog rođendana. :D
User avatar
Edin H.
Posts: 53641
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3694 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

GeneralBHF wrote:Kakvi ce dueli biti izmedju Spahe i Vede :) Jedva cekam da pocne!
Cekaj prvo dok se Spahic izbori za prvi tim :oops:
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3696 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Edin H. wrote:
GeneralBHF wrote:Kakvi ce dueli biti izmedju Spahe i Vede :) Jedva cekam da pocne!
Cekaj prvo dok se Spahic izbori za prvi tim :oops:
Iskustvo je na njegovoj strani :)
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#3697 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Zatamnjena stakla »

Spaha igra u prvoj postavi sigurno!
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3698 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

Dobro su ga i platili s obzirom na njegove godine ali vjerovatno na njega mnogo racunaju.

Samo sto u on i Hyypia gotov isto godiste :)
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#3699 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by limeni »

nemogu da docekam utakmicu sa slovackom u kojoj pobjedom skoro pa ovjeravamo put za brazil a do godine tamo jednom u suzama otpjevati bosnom behar probeharao za sve one koji danas vise nisu s nama i za nasu napacenu ali i ponosnu jedinu! :(
User avatar
Zatamnjena stakla
Posts: 10593
Joined: 13/10/2009 03:15
Location: Čaršija

#3700 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Zatamnjena stakla »

GeneralBHF wrote:Dobro su ga i platili s obzirom na njegove godine ali vjerovatno na njega mnogo racunaju.

Samo sto u on i Hyypia gotov isto godiste :)
Platili ga 300.000 Ojra.
Post Reply