ko ce sam obavit, on nece ni placat drugomnerma. wrote:Pa zasto bi placao nekome i tih 5KM, kad mozes sve sam obaviti.boracha wrote:sto se tice tih grupa, cura uzima samo 5 KM sebi provizijeladyblue18 wrote:Ove grupe po fejsu prodaju cesto i 10 puta skuplje stvari nego sto su na ebay-u zato ne nasjedajte.
http://www.facebook.com/jelena.kupovina
What to wear???
Moderator: anex
-
boracha
- Posts: 1353
- Joined: 29/10/2006 05:18
#3676 Re: What to wear???
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3677 Re: What to wear???
vjerujem.suncica24 wrote:Mene je Oysho doveo do bankrota.
Pidzama koje sam ja kupila nema na web-u, a nesto mi ofirno slikati da ih pokazem. Ali, mozda me vidite u gradu u njima ljetos, toliko su lijepe
ja sam kupila haman sve sa onom penelope pitstop
-
švicarska
- Posts: 93
- Joined: 11/08/2010 10:54
#3678 Re: What to wear???
Kad god čitam ove postove , imam osjećaj da mi ne živimo u istoj državi.Kupuje se kao da sutra ne postoji, kad se preporučuju neke trgovine , obavezno su to naskuplje kao da je bitna marka da bi se pokazalo gdje se kupuje a ne šta se kupuje .Stvarno ljudi , gdje vi radite i kolike su to plate , recite i nama ostalima da i mi možemo tako dobro živjeti .
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3679 Re: What to wear???
no comment, sta da vam ja odgovorim, ukus se ne kupuje.
ja imam izvanrednih stvari koje su markirane kvalitetne a sitnis ih platila. Tako da onaj tko zna sta je kvalitet ne treba svoju cijelokupnu placu dati za krpice.
ja imam izvanrednih stvari koje su markirane kvalitetne a sitnis ih platila. Tako da onaj tko zna sta je kvalitet ne treba svoju cijelokupnu placu dati za krpice.
-
švicarska
- Posts: 93
- Joined: 11/08/2010 10:54
#3680 Re: What to wear???
Pa to me i interesuje, gdje to ima da se kupi.Tema je odlična, samo su trgovine koje se preporučuju preskupe za mene , a mislim i za većinu.Recite nam gdje da kupujemo jeftine i dobre stvari, kako da ih kombinujemo a ne samo gdje šta kupiti.Naziv teme je What to wear , a ne šta kupiti.thea wrote:no comment, sta da vam ja odgovorim, ukus se ne kupuje.
ja imam izvanrednih stvari koje su markirane kvalitetne a sitnis ih platila. Tako da onaj tko zna sta je kvalitet ne treba svoju cijelokupnu placu dati za krpice.
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3681 Re: What to wear???
kao prvo trebas nam reci gdje zivis? pa cu ti dati dobre adrese.
-
švicarska
- Posts: 93
- Joined: 11/08/2010 10:54
#3682 Re: What to wear???
Travnikthea wrote:kao prvo trebas nam reci gdje zivis? pa cu ti dati dobre adrese.
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3683 Re: What to wear???
Travnik, rijetko sam tamo, ali evo da ti pomognemo. Hodas li kad van prelijepog travnika...
ako imas Azel, u istom mozes naci, od zare, massimo dutti odjecu koja je izvanredna.
Ja imam recimo zara women kao i massimo dutti, odjeca koju nosim nekoliko sezona kao da je novo a uz sve mogu kombinirati. recimo ako nemas mnogo novaca, na pocetku se baziraj na dobrim komadima.
Cupele Crne, cipele bez.boja koze. Sako crni, bijele kosulje koje se kobiniraju uz sve, strikno bez nekoh detalja.
Ne kupovati, moze mi zatrebati, vec idi ciljano, sve sto nemas u svom ormaru, a trebao bi imati, postavis kao cilj.
recimo trebam bijelu kosulju, Ako mislis profitirati, preporucujem ti na kraj svake sezone, oko janaura-pocetak februara da zavisis cesce i vise u prodavnice koje volis. jer ces upravo tako naci komad koji ti treba.
beneton je takoder super, ja sam mnogo puta nasla super stvari, po zadnjoj cijeni. jos ih imam
Ja kupujem po buvljacima, tamo se nade izvanrednih stvari, recimo inostranstvo, ako ides na odmor, svakako nadem uvijek nesto za sebe za sitnis.
prodas svoju odjecu koju vise ne zelis, koliko god da skupis novca, to je tvoje, ja sam prije poklanjala, ali sad vise ne, samo sirotinji, nema ni hvala, ljudi su postali da te bog mili sacuva
ako imas Azel, u istom mozes naci, od zare, massimo dutti odjecu koja je izvanredna.
Ja imam recimo zara women kao i massimo dutti, odjeca koju nosim nekoliko sezona kao da je novo a uz sve mogu kombinirati. recimo ako nemas mnogo novaca, na pocetku se baziraj na dobrim komadima.
Cupele Crne, cipele bez.boja koze. Sako crni, bijele kosulje koje se kobiniraju uz sve, strikno bez nekoh detalja.
Ne kupovati, moze mi zatrebati, vec idi ciljano, sve sto nemas u svom ormaru, a trebao bi imati, postavis kao cilj.
recimo trebam bijelu kosulju, Ako mislis profitirati, preporucujem ti na kraj svake sezone, oko janaura-pocetak februara da zavisis cesce i vise u prodavnice koje volis. jer ces upravo tako naci komad koji ti treba.
beneton je takoder super, ja sam mnogo puta nasla super stvari, po zadnjoj cijeni. jos ih imam
Ja kupujem po buvljacima, tamo se nade izvanrednih stvari, recimo inostranstvo, ako ides na odmor, svakako nadem uvijek nesto za sebe za sitnis.
prodas svoju odjecu koju vise ne zelis, koliko god da skupis novca, to je tvoje, ja sam prije poklanjala, ali sad vise ne, samo sirotinji, nema ni hvala, ljudi su postali da te bog mili sacuva
Last edited by thea on 31/01/2012 13:59, edited 1 time in total.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3685 Re: What to wear???
*mima* wrote:Azel je bas markiran
-
švicarska
- Posts: 93
- Joined: 11/08/2010 10:54
#3686 Re: What to wear???
OK ,hvala na savjetima a kad si već pomenula buvljake i kupovinu na njima u inostranstvu , da li toga ima u Istambulu, možda ću ići ( ako bude neke love)thea wrote:Travnik, rijetko sam tamo, ali evo da ti pomognemo. Hodas li kad van prelijepog travnika...
ako imas Azel, u istom mozes naci, od zare, massimo dutti odjecu koja je izvanredna.
Ja imam recimo zara women kao i massimo dutti, odjeca koju nosim nekoliko sezona kao da je novo a uz sve mogu kombinirati. recimo ako nemas mnogo novaca, na pocetku se baziraj na dobrim komadima.
Cupele Crne, cipele bez.boja koze. Sako crni, bijele kosulje koje se kobiniraju uz sve, strikno bez nekoh detalja.
Ne kupovati, moze mi zatrebati, vec idi ciljano, sve sto nemas u svom ormaru, a trebao bi imati, postavis kao cilj.
recimo trebam bijelu kosulju, Ako mislis profitirati, preporucujem ti na kraj svake sezone, oko janaura-pocetak februara da zavisis cesce i vise u prodavnice koje volis. jer ces upravo tako naci komad koji ti treba.
beneton je takoder super, ja sam mnogo puta nasla super stvari, po zadnjoj cijeni. jos ih imam
Ja kupujem po buvljacima, tamo se nade izvanrednih stvari, recimo inostranstvo, ako ides na odmor, svakako nadem uvijek nesto za sebe za sitnis.
prodas svoju odjecu koju vise ne zelis, koliko god da skupis novca, to je tvoje, ja sam prije poklanjala, ali sad vise ne, samo sirotinji, nema ni hvala, ljudi su postali da te bog mili sacuva
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3687 Re: What to wear???
*mima* wrote:Azel je bas markiran
Onaj tko ima placu, od 500KM pa uz to mora da jos da zivi, mislim da je Azel superiska, ali se ukus ne kupuje.
kao ni to koliko vrijednosti osobi dodaje takva odjeca. Osoba sama po sebi mora imati nesto posebno da iznese tu odjecu. Odjeca ne valorizuje covijeka, vec covijek odjecu.
Ako nekad dolazis u Sa, na skenderiji, imas jedan mali butik, nabavljaju bally, prada, imas dzempere D & G100-200km
ja sam ih vec kupovala, imam ih 4-5 godina, kao da sam ih sad kupila. dakle na tebi je kako da investiras, meni je jako puno zzima, kupujem striktno kasmir-vunu i svilu, platim kao sto sam napisala, imam dzembere od kasmira koji su stari 7 godina kao da sam ih sad kupila.uvijek kupujem na snizenju
-
*mima*
#3688 Re: What to wear???
Ama nemam ja nista protiv Azela......nego ti napisa da kupujes samo markirano.........a ako nekad navratim u Srajevo bas cu otic na Skenderiju.....hvala
- alica.k
- Posts: 8807
- Joined: 09/05/2007 17:20
- Location: Calexico :D
#3689 Re: What to wear???
tuzno ali istinito, bolje nemamoswirl wrote:*mima* wrote:Azel je bas markiran
al kad vidim da u azelu na nesto iz 2009. stave cijenu 50KM
propasce kad dodje prava zara...sta ce im bit opravdanje za ovakve cijene kad i u pravoj zari haljinica kosta iste pare?
ja volim hodat po SHSovima, mada je to svima grozno. ne volim one jordan il kako se zovu, tu mi je sve bezveze, al ima onaj na marin dvoru u kojem se predobre markirane odjece zna naci, a cijene smijesne.
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3690 Re: What to wear???
OK ,hvala na savjetima a kad si već pomenula buvljake i kupovinu na njima u inostranstvu , da li toga ima u Istambulu, možda ću ići ( ako bude neke love)
Cukurcuma street ima secend hend, ne znam adresu ali ako se tamo nades...
Cukurcuma street ima secend hend, ne znam adresu ali ako se tamo nades...
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#3691 Re: What to wear???
Eno sad moras biti nesto posebno da bi se znao obuci
-
*mima*
#3692 Re: What to wear???
Cholina_Lokica wrote:Eno sad moras biti nesto posebno da bi se znao obuci
sta ti znas
- Cholina_Lokica
- Posts: 11119
- Joined: 20/10/2008 23:16
- Location: ...
#3693 Re: What to wear???
Nisam posebna, ne znam nista*mima* wrote:Cholina_Lokica wrote:Eno sad moras biti nesto posebno da bi se znao obuci
sta ti znas
- thea
- Posts: 1166
- Joined: 04/10/2011 23:05
#3694 Re: What to wear???
cure, ja kupujem i u gucci autlet Bec, blaser koji bude 2500€ ja ga platim 120€
tako da onaj tko zna zna, sory za vas, tako da mi ne pada na pamet da u sa kupujem blaser od 300-400
kuzite
tako da onaj tko zna zna, sory za vas, tako da mi ne pada na pamet da u sa kupujem blaser od 300-400
kuzite
Last edited by thea on 31/01/2012 14:15, edited 1 time in total.
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#3695 Re: What to wear???
Blago tebi kad mozes otici do Beca.thea wrote:cure, ja kupujem i u gucci autlet Bec, blaser koji bude 2500€ ja ga platim 120€
tako da onaj tko zna zna, sory za vas
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3696 Re: What to wear???
a ti bas znas!thea wrote:cure, ja kupujem i u gucci autlet Bec, blaser koji bude 2500€ ja ga platim 120€
tako da onaj tko zna zna, sory za vas
- niko_niko_kao_ja
- Posts: 679
- Joined: 15/05/2010 06:19
- Location: Ti si bio svugde u mom' svemu
#3698 Re: What to wear???
podivljali ovdje hormoni opasno.
-
švicarska
- Posts: 93
- Joined: 11/08/2010 10:54
#3699 Re: What to wear???
Izgleda da sam pokrenula neku bezveznu raspravu, žao mi je zbog toga . A znam i ja kupiti ,nije u tom problem, kad imam lovu .Blejzeri koje plaćate po 120€ /mislim da je tako pisalo/ su za mene i za većinu nas malo preskupi.Kada je prosječna plaća u BIH cca 800 KM, davati 240 KM za neki komad garederobe je ipak malo previše. Mada ako neko ima novaca neka kupuje , njegove su ili njene , kako god hoćete , ima pravo da ih troši kako želi.
- wewa
- Posts: 14767
- Joined: 27/05/2010 15:20
- Location: djah na brdu, djah u ravnici
#3700 Re: What to wear???
a kud svi turci...
nego ovo stvarno zasluzuju facepalm

nego ovo stvarno zasluzuju facepalm

