( imate i video i mape regiona )
naime , Izrael sam ne moze unistiti sve ciljeve u Iranu sam u jednome naletu , tu uskacu Amerikanci i broj ciljeva koji se moraju istovremeno napasti je 10 000 ! da bi se sprijecila masovna raketna odmazda Iranaca , te u prvih par sati neutralizirati svu Iransku mornaricu i avijaciju
Iranci mogu uzvratiti i upadom svojih trupa u Afganistan i Kuvajt te Irak i krenuti u lov na NATO i Americke trupe u tim drzavama
( realna sansa pogotovo Afganistan koji je planinski reljef i USA avijacija ce imati teskoca da ih zaustavi na vrijeme )
svi vojni strucnjaci i u Pentagonu znaju da ce izgubiti par ratnih brodova u zaljevu , zrtve medju mornarima USA Navy mogu biti i blizu 1000 prvi dan !
radioaktivni oblak iz Iranskih nuklearnih reaktora koji su vec u pogonu i ostalih nuklearnih postrojenja koji su pogodjeni se moze rasiriti cijelom regijom
zrtve medju Iranskim civilima u samo par dana mogu biti i preko milion !
i ne samo na kraju , Kina i Rusija se ukljucuju i dovidjenja
link;
http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=28511
