Hayat

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Mezopotamija
Posts: 122
Joined: 21/10/2009 20:52

#3676 Re: Hayat

Post by Mezopotamija »

karanana wrote:
Not My Idea wrote:
karanana wrote: a sta emina karisik? nisam u toku. sta se desavalo?
koliko se sjecam bila je na Red carpetu (na Novoj) reportaža o BiH escort damama, gdje je Hana H. :D pricala s Mirzom Vranj :lol: posto su i jedna i druga upucene, jelte?!

i tu je Mirza prozvala izmedju ostalih i Eminu Karišik.
Da bi ova odma na facebook-u popljuvala Mirzu, pominjuci i dio kad je Mirza bila bolesna i (haman) izgubila kosu.. :-?

Uglavnom da nije žalosno, bilo bi smijesno.
da je nije mirza roknula u feriju na igmanu?
Hahahah, bas :-)
Anne Boleyn
Posts: 349
Joined: 31/08/2011 16:29
Location: na dvoru

#3677 Re: Hayat

Post by Anne Boleyn »

karanana wrote:
Not My Idea wrote:
karanana wrote: a sta emina karisik? nisam u toku. sta se desavalo?
koliko se sjecam bila je na Red carpetu (na Novoj) reportaža o BiH escort damama, gdje je Hana H. :D pricala s Mirzom Vranj :lol: posto su i jedna i druga upucene, jelte?!

i tu je Mirza prozvala izmedju ostalih i Eminu Karišik.
Da bi ova odma na facebook-u popljuvala Mirzu, pominjuci i dio kad je Mirza bila bolesna i (haman) izgubila kosu.. :-?

Uglavnom da nije žalosno, bilo bi smijesno.
da je nije mirza roknula u feriju na igmanu?
:lol: :lol:
dragonz
Posts: 2353
Joined: 20/09/2008 13:12

#3678 Re: Hayat

Post by dragonz »

neo7 wrote:Nedjeljom u 6...vidjet cemo sta ce reci :)

http://www.facebook.com/pages/Glam-Blam/162076033849318
Biografija Mirze Vranj..
mnogi od vas su tražili :)

Mirza Vranj rođena je 01.10.1984. godine, a njen rad u medijima počinje još u 16. godini kad se zaposlila u printanim medijima, gdje je radila osam godina.

Godine 2004., pored rada za novine, počela je raditi televizijske priloge za emisiju "Svijet plus", koja se emitovala na 20 televizija u regionu. Paralelno, radeći za pomenutu emisiju i novine, izvjesno vrijeme radila je na bh. radiostanicama. Kad je završila Fakultet političkih nauka, u novembru 2008. godine, pridružila se timu Hayat TV kao jedna od voditeljica reality showa "Hayat traži zvijezdu" i novinarka emisije "Glam blam".
Završetkom rialiti projekta "Hayat Production traži zvijezdu", odradila je mjesečni ciklus emisija "Hayat Production traži zvijezdu Specijal", nakon čega je prebačena da vodi emisiju "Glam blam". Od sredine februara Mirza, pored vođenja i rada u emisiji "Glam blam", vodi emisiju "Hayat production show", koja se na Hayat TV-u emituje utorkom od 21h. Ova studentica magisterija žurnalistike, nastavila je raditi i za "Ljepotu i zdravlje", najčitaniji mjesečni magazin u regionu.
GRAD??????? SELOO???!!
prvo je radila na rtv vogošća kao trač novinarka gdje joj je vrhunac bio intervju sa al´dinom gdje su gibetili o dosta ljudi sa estrade ali u međuvremenu počela je pisati tračeve za express
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3679 Re: Hayat

Post by Not My Idea »

@karanana

:lol:

pa mislim, iznenadilo bi me mnogo...not :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3680 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

A šta Emina K. pogođena na Igmanu?
Bosanac21
Posts: 268
Joined: 18/05/2011 16:07

#3681 Re: Hayat

Post by Bosanac21 »

Jesu li se izvinuli???
User avatar
luckylaka
Posts: 26235
Joined: 15/01/2010 06:28

#3682 Re: Hayat

Post by luckylaka »

Bosanac21 wrote:Jesu li se izvinuli???
Pa ti se bolan ne izvinjavaju ni mami rodzenoj a kamoli onoj maloj,to se bagra sakupila na jednom mjestu(Igor,Sara :-) ,Mirza :-) onaj Svrakic da Bog sacuva
Melami
Posts: 2563
Joined: 25/10/2004 04:43

#3683 Re: Hayat

Post by Melami »

Sara, blago receno, je bila ista na sceni ko Mehida. Samo sto se ova zove SAra ona profesorica je gurala do finala, iako je uvijek priznavala da Sara lose pjeva. Nakon toga joj dali da bude neka voditeljica koliko sam skonto. Nema sanse d acu pogledati tu TV vise, kao ni danas sto nisam gledao glam blam da vidim da li ce s eneko izvinuti jer je gluop to ocekivati. Kad neko tako nesot moze napraviti zasto od iste te osobe ocekivati da se izvine.
User avatar
karanana
Posts: 50776
Joined: 26/02/2004 00:00

#3684 Re: Hayat

Post by karanana »

bili smo u pravu da je mirza upleten u pucnjavu emine na igmanu
Vlasnik sarajevske benzinske pumpe Mirza Muhović zatekao je svoju djevojku sa razuzdanom društvom u njenoj sobi i onda pucao. Incident se dogodio tokom dvodnevnog skupa SDP-a na temu strategijsko planiranje za naredne izbore.

Navodno je između njih došlo do svađe u kojoj je on potegao pištolj i pucao joj u nogu.



U policiji nisu željeli da komentarišu motive pucnjave. U hostelu „Feri“ su rekli da mladić, koji je pucao na Karišikovu, nije član SDP-a i da je u hostel došao automobilom BMW.

Emina Karišik ranjena je u lijevu natkoljenicu i nakon što su joj ljekari u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu sanirali prostrjelnu ranu puštena je na kućno liječenje.

Tužilaštvo Kantona Sarajevo će danas Općinskom sudu u Sarajevu podnijeti prijedlog za određivanje pritvora Mirzi Muhoviću.

Muhoviću će u toku dana biti saslušan u Tužilaštvu, nakon čega će biti predloženo da mu se odredi jednomjesečni pritvor.

Na spomenutom skupu od zvučnih SDP-ovih imena bili su prisutni Igor Kamočaji, zamjenik gradonačelnika Sarajeva Alije Behmena i načelnik sarajevske Općine Centar Dževad Bećirević.
klix.ba hahaha.

joj mogu zamisliti scenu. ulazi decko a emina u sobi sa alijom behmenom i dzevadom becirovicem u sado mazo akciji.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3685 Re: Hayat

Post by StupskaBitanga »

O bože orgije u 16
Ko vlada ovom zemljom pa i Berluskonija će zajebb
mg
Posts: 976
Joined: 22/07/2004 19:28

#3686 Re: Hayat

Post by mg »

Ta ce Mirza? Ogranicena ko balkon.

Tuga je samo pa danas svako ko zeli moze se zakitit titulom "novinara" ili "voditelja" a sve sto su u zivotu procitali je sazetak lektire Vlak u snijgu od naivne Mehide iz V 3, koja je nesebicno podjelila i sa plicim drugaricama iz razreda.
User avatar
pici
Posts: 46409
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3687 Re: Hayat

Post by pici »

ima Mirza batkove ko PaPe :thumbup: ...volim kad se natrČi na onu stolicu i razvali batak :thumbup:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#3688 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

.
User avatar
neo7
Posts: 2750
Joined: 20/01/2010 17:20

#3689 Re: Hayat

Post by neo7 »

hahahahaha novi voditelj ZMBT Švrakić mlađi :lol:
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3690 Re: Hayat

Post by Chuckie »

Kad nova sapunica ZMBT počinje?
User avatar
plain vanilla
Posts: 70318
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#3691 Re: Hayat

Post by plain vanilla »

Chuckie wrote:Kad nova sapunica ZMBT počinje?
od utorka audicije
User avatar
Sofija89
Posts: 353
Joined: 22/06/2010 14:15

#3692 Re: Hayat

Post by Sofija89 »

Samo da mi je znati ko onog Fikreta stavi za voditelja,ponasanje mu je na nivou katastrofa ,kako prica kao da je dosao sa velebita, pa onda ono seljacko drzanje fuj , nemam rjeci neprofesionalizam bljakk

I sto mi je bilo smjesno gledati sejlu i igora ,ona kad se razmase i razmlatara rukama samo gledam kad ce lupiti jadnog igora :lol:
User avatar
Ductus Holedocus
Posts: 2502
Joined: 18/07/2010 00:33
Location: mejhana,kod morića hana

#3693 Re: Hayat

Post by Ductus Holedocus »

Sofija89 wrote:Samo da mi je znati ko onog Fikreta stavi za voditelja,ponasanje mu je na nivou katastrofa ,kako prica kao da je dosao sa velebita, pa onda ono seljacko drzanje fuj , nemam rjeci neprofesionalizam bljakk

I sto mi je bilo smjesno gledati sejlu i igora ,ona kad se razmase i razmlatara rukama samo gledam kad ce lupiti jadnog igora :lol:
odavno ne vidjoh fićreta.
a inace sve hajatovke ili masu rukama ili trljaju dlan o dlan :x
User avatar
lijan
Posts: 375
Joined: 13/06/2008 22:32
Location: Sarajevo

#3694 Re: Hayat

Post by lijan »

Zek, Zek ... :D

User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#3695 Re: Hayat

Post by afannedim »

lijan wrote:Zek, Zek ... :D

Mogao je završit nastup prije nego je i počeo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
opa22
Posts: 1683
Joined: 02/04/2010 15:20

#3696 Re: Hayat

Post by opa22 »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: OMFG :shock: :shock: :shock:
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#3697 Hayat

Post by Ali_G »

Yeah
Hahahahahahahahhahahhahah.
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#3698 Re: Hayat

Post by Entropio »

lijan wrote:Zek, Zek ... :D

:lol:
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#3699 Re: Hayat

Post by donja_crtica »

Jesu li ti na 'ayatu opet nasli osobu upitne intelektualne sposobnosti da se izigravaju sa njom? Ko da im Adi Sarajlic scenario pise
User avatar
rinna0304
Posts: 865
Joined: 23/07/2011 13:23
Location: Sarajevo

#3700 Re: Hayat

Post by rinna0304 »

gledam maloprije ovaj novi show na Hayatu jer sam cula da ce Ivana Selakov biti gost i ne mogu a da ne primjetim da skoro svi dok pricaju ( dakle ne dok pjevaju to oke) vec dok normalno razgovaraju sta ja znam kako vec mjesaju ekavicu i ijekavicu :S:S pocev od voditeljice pa da ucesnika ... mislim nista protiv ni ekavice ni ijekavice nemam al nek se odluce ocel ovako il onako, a ne jedna recenica lepo sljedeca lijepo :S wtf
al ajd mozda je samo meni to malo glupo
Post Reply