Hahahah, baskaranana wrote:da je nije mirza roknula u feriju na igmanu?Not My Idea wrote:koliko se sjecam bila je na Red carpetu (na Novoj) reportaža o BiH escort damama, gdje je Hana H.karanana wrote: a sta emina karisik? nisam u toku. sta se desavalo?pricala s Mirzom Vranj
posto su i jedna i druga upucene, jelte?!
i tu je Mirza prozvala izmedju ostalih i Eminu Karišik.
Da bi ova odma na facebook-u popljuvala Mirzu, pominjuci i dio kad je Mirza bila bolesna i (haman) izgubila kosu..![]()
Uglavnom da nije žalosno, bilo bi smijesno.
Hayat
Moderator: anex
-
Mezopotamija
- Posts: 122
- Joined: 21/10/2009 20:52
#3676 Re: Hayat
-
Anne Boleyn
- Posts: 349
- Joined: 31/08/2011 16:29
- Location: na dvoru
#3677 Re: Hayat
karanana wrote:da je nije mirza roknula u feriju na igmanu?Not My Idea wrote:koliko se sjecam bila je na Red carpetu (na Novoj) reportaža o BiH escort damama, gdje je Hana H.karanana wrote: a sta emina karisik? nisam u toku. sta se desavalo?pricala s Mirzom Vranj
posto su i jedna i druga upucene, jelte?!
i tu je Mirza prozvala izmedju ostalih i Eminu Karišik.
Da bi ova odma na facebook-u popljuvala Mirzu, pominjuci i dio kad je Mirza bila bolesna i (haman) izgubila kosu..![]()
Uglavnom da nije žalosno, bilo bi smijesno.
-
dragonz
- Posts: 2353
- Joined: 20/09/2008 13:12
#3678 Re: Hayat
prvo je radila na rtv vogošća kao trač novinarka gdje joj je vrhunac bio intervju sa al´dinom gdje su gibetili o dosta ljudi sa estrade ali u međuvremenu počela je pisati tračeve za expressneo7 wrote:Nedjeljom u 6...vidjet cemo sta ce reci
http://www.facebook.com/pages/Glam-Blam/162076033849318
GRAD??????? SELOO???!!Biografija Mirze Vranj..
mnogi od vas su tražili
Mirza Vranj rođena je 01.10.1984. godine, a njen rad u medijima počinje još u 16. godini kad se zaposlila u printanim medijima, gdje je radila osam godina.
Godine 2004., pored rada za novine, počela je raditi televizijske priloge za emisiju "Svijet plus", koja se emitovala na 20 televizija u regionu. Paralelno, radeći za pomenutu emisiju i novine, izvjesno vrijeme radila je na bh. radiostanicama. Kad je završila Fakultet političkih nauka, u novembru 2008. godine, pridružila se timu Hayat TV kao jedna od voditeljica reality showa "Hayat traži zvijezdu" i novinarka emisije "Glam blam".
Završetkom rialiti projekta "Hayat Production traži zvijezdu", odradila je mjesečni ciklus emisija "Hayat Production traži zvijezdu Specijal", nakon čega je prebačena da vodi emisiju "Glam blam". Od sredine februara Mirza, pored vođenja i rada u emisiji "Glam blam", vodi emisiju "Hayat production show", koja se na Hayat TV-u emituje utorkom od 21h. Ova studentica magisterija žurnalistike, nastavila je raditi i za "Ljepotu i zdravlje", najčitaniji mjesečni magazin u regionu.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3679 Re: Hayat
@karanana
pa mislim, iznenadilo bi me mnogo...not
pa mislim, iznenadilo bi me mnogo...not
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3680 Re: Hayat
A šta Emina K. pogođena na Igmanu?
- luckylaka
- Posts: 26235
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3682 Re: Hayat
Pa ti se bolan ne izvinjavaju ni mami rodzenoj a kamoli onoj maloj,to se bagra sakupila na jednom mjestu(Igor,SaraBosanac21 wrote:Jesu li se izvinuli???
-
Melami
- Posts: 2563
- Joined: 25/10/2004 04:43
#3683 Re: Hayat
Sara, blago receno, je bila ista na sceni ko Mehida. Samo sto se ova zove SAra ona profesorica je gurala do finala, iako je uvijek priznavala da Sara lose pjeva. Nakon toga joj dali da bude neka voditeljica koliko sam skonto. Nema sanse d acu pogledati tu TV vise, kao ni danas sto nisam gledao glam blam da vidim da li ce s eneko izvinuti jer je gluop to ocekivati. Kad neko tako nesot moze napraviti zasto od iste te osobe ocekivati da se izvine.
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3684 Re: Hayat
bili smo u pravu da je mirza upleten u pucnjavu emine na igmanu
joj mogu zamisliti scenu. ulazi decko a emina u sobi sa alijom behmenom i dzevadom becirovicem u sado mazo akciji.
klix.ba hahaha.Vlasnik sarajevske benzinske pumpe Mirza Muhović zatekao je svoju djevojku sa razuzdanom društvom u njenoj sobi i onda pucao. Incident se dogodio tokom dvodnevnog skupa SDP-a na temu strategijsko planiranje za naredne izbore.
Navodno je između njih došlo do svađe u kojoj je on potegao pištolj i pucao joj u nogu.
U policiji nisu željeli da komentarišu motive pucnjave. U hostelu „Feri“ su rekli da mladić, koji je pucao na Karišikovu, nije član SDP-a i da je u hostel došao automobilom BMW.
Emina Karišik ranjena je u lijevu natkoljenicu i nakon što su joj ljekari u Kliničkom centru Univerziteta u Sarajevu sanirali prostrjelnu ranu puštena je na kućno liječenje.
Tužilaštvo Kantona Sarajevo će danas Općinskom sudu u Sarajevu podnijeti prijedlog za određivanje pritvora Mirzi Muhoviću.
Muhoviću će u toku dana biti saslušan u Tužilaštvu, nakon čega će biti predloženo da mu se odredi jednomjesečni pritvor.
Na spomenutom skupu od zvučnih SDP-ovih imena bili su prisutni Igor Kamočaji, zamjenik gradonačelnika Sarajeva Alije Behmena i načelnik sarajevske Općine Centar Dževad Bećirević.
joj mogu zamisliti scenu. ulazi decko a emina u sobi sa alijom behmenom i dzevadom becirovicem u sado mazo akciji.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#3685 Re: Hayat
O bože orgije u 16
Ko vlada ovom zemljom pa i Berluskonija će zajebb
Ko vlada ovom zemljom pa i Berluskonija će zajebb
-
mg
- Posts: 976
- Joined: 22/07/2004 19:28
#3686 Re: Hayat
Ta ce Mirza? Ogranicena ko balkon.
Tuga je samo pa danas svako ko zeli moze se zakitit titulom "novinara" ili "voditelja" a sve sto su u zivotu procitali je sazetak lektire Vlak u snijgu od naivne Mehide iz V 3, koja je nesebicno podjelila i sa plicim drugaricama iz razreda.
Tuga je samo pa danas svako ko zeli moze se zakitit titulom "novinara" ili "voditelja" a sve sto su u zivotu procitali je sazetak lektire Vlak u snijgu od naivne Mehide iz V 3, koja je nesebicno podjelila i sa plicim drugaricama iz razreda.
- pici
- Posts: 46409
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#3687 Re: Hayat
ima Mirza batkove ko PaPe
...volim kad se natrČi na onu stolicu i razvali batak 
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
- neo7
- Posts: 2750
- Joined: 20/01/2010 17:20
#3689 Re: Hayat
hahahahaha novi voditelj ZMBT Švrakić mlađi 
- plain vanilla
- Posts: 70318
- Joined: 05/10/2008 12:10
- Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
#3691 Re: Hayat
od utorka audicijeChuckie wrote:Kad nova sapunica ZMBT počinje?
- Sofija89
- Posts: 353
- Joined: 22/06/2010 14:15
#3692 Re: Hayat
Samo da mi je znati ko onog Fikreta stavi za voditelja,ponasanje mu je na nivou katastrofa ,kako prica kao da je dosao sa velebita, pa onda ono seljacko drzanje fuj , nemam rjeci neprofesionalizam bljakk
I sto mi je bilo smjesno gledati sejlu i igora ,ona kad se razmase i razmlatara rukama samo gledam kad ce lupiti jadnog igora
I sto mi je bilo smjesno gledati sejlu i igora ,ona kad se razmase i razmlatara rukama samo gledam kad ce lupiti jadnog igora
- Ductus Holedocus
- Posts: 2502
- Joined: 18/07/2010 00:33
- Location: mejhana,kod morića hana
#3693 Re: Hayat
odavno ne vidjoh fićreta.Sofija89 wrote:Samo da mi je znati ko onog Fikreta stavi za voditelja,ponasanje mu je na nivou katastrofa ,kako prica kao da je dosao sa velebita, pa onda ono seljacko drzanje fuj , nemam rjeci neprofesionalizam bljakk
I sto mi je bilo smjesno gledati sejlu i igora ,ona kad se razmase i razmlatara rukama samo gledam kad ce lupiti jadnog igora
a inace sve hajatovke ili masu rukama ili trljaju dlan o dlan
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#3695 Re: Hayat
Mogao je završit nastup prije nego je i počeolijan wrote:Zek, Zek ...![]()
- Entropio
- Posts: 8029
- Joined: 21/11/2010 21:49
- Vozim: njemackog premiuma
- Horoskop: TDI
#3698 Re: Hayat
lijan wrote:Zek, Zek ...![]()
-
donja_crtica
- Posts: 668
- Joined: 09/06/2008 13:45
#3699 Re: Hayat
Jesu li ti na 'ayatu opet nasli osobu upitne intelektualne sposobnosti da se izigravaju sa njom? Ko da im Adi Sarajlic scenario pise
- rinna0304
- Posts: 865
- Joined: 23/07/2011 13:23
- Location: Sarajevo
#3700 Re: Hayat
gledam maloprije ovaj novi show na Hayatu jer sam cula da ce Ivana Selakov biti gost i ne mogu a da ne primjetim da skoro svi dok pricaju ( dakle ne dok pjevaju to oke) vec dok normalno razgovaraju sta ja znam kako vec mjesaju ekavicu i ijekavicu :S:S pocev od voditeljice pa da ucesnika ... mislim nista protiv ni ekavice ni ijekavice nemam al nek se odluce ocel ovako il onako, a ne jedna recenica lepo sljedeca lijepo :S wtf
al ajd mozda je samo meni to malo glupo
al ajd mozda je samo meni to malo glupo
