Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
2+3
Posts: 117
Joined: 09/07/2012 09:37

#3676 Re: Horde Zla

Post by 2+3 »

Neka te u hladovini i nemoj se vracati bla bla bla bla ekipa sa zapada.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#3677 Re: Horde Zla

Post by jeza u ledja »

ledeni_caj wrote:Generacija sa zapada bila strasna, tesko je to opet ponoviti. Za klasu jaci od konkurencije bili. Citava secena kao i komsije bili drugoligaske ekipe za nas u taj vakat. :zzzz: 2007, 08 i 09 se u BiH a pogotovo Sarajevu znalo ko kosi, a ko vodu nosi. :pijani: Belaja je onda bilo puno vise, 3 godine nam je to skoro jedina zanimacija bila. :D

Lijepo je na zapadu u hladovini ali sa istim ljudima bi se sutra opet vratio gdje pripadamo.
Samo jednu ste gresku napravili - sto niste ostavili sredjen Sjever u amanet. :-?
2+3
Posts: 117
Joined: 09/07/2012 09:37

#3678 Re: Horde Zla

Post by 2+3 »

ledeni_caj wrote:Ko ti drma kavez?
Opa doslo je do provale, reci nesto kokretnije indijanac.
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3679 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

ledeni_caj wrote:Generacija sa zapada bila strasna, tesko je to opet ponoviti. Za klasu jaci od konkurencije bili. Citava secena kao i komsije bili drugoligaske ekipe za nas u taj vakat. :zzzz: 2007, 08 i 09 se u BiH a pogotovo Sarajevu znalo ko kosi, a ko vodu nosi. :pijani: Belaja je onda bilo puno vise, 3 godine nam je to skoro jedina zanimacija bila. :D

Lijepo je na zapadu u hladovini ali sa istim ljudima bi se sutra opet vratio gdje pripadamo.
Hajde ba nećemo više plakati za tom "generacijom sa zapada". Bili su odlični, sve je bilo na vrhunskom nivou, svaka čast sve i jednom momku koji se potrudio oko organizacije, ali to je prošlo ima par godina. Hajmo se mi okrenuti novom sjeveru.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3680 Re: Horde Zla

Post by 1946--1987 »

mene cudi kako se kod nas tako rano "povlaci" sa tribine.
sa 25 si vec starac sto se navijanja tice i ides na neku mirniju tribinu, zato i jest vrlo mali prosjek godina sjevera.
Eno navijaca Lecha, sve ljudi 30 plus :D
User avatar
Logovan
Posts: 102764
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3681 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

1946--1987 wrote:mene cudi kako se kod nas tako rano "povlaci" sa tribine.
sa 25 si vec starac sto se navijanja tice i ides na neku mirniju tribinu, zato i jest vrlo mali prosjek godina sjevera.
Eno navijaca Lecha, sve ljudi 30 plus :D
Imamo potpuno drugačiji mentalitet od ostalih. Da je barem granica 29-30, pa hajde, nego je oko 24 i već počinje izdvajanje.
afafaf
Posts: 136
Joined: 22/08/2014 20:13

#3682 Re: Horde Zla

Post by afafaf »

Mnogo stvari ne štima na sjeveru ali ono sto me najviše od svega šokiralo jeste da mi ne možemo skupiti 100 spremnih momaka za belaja i ne treba se cuditi sto na svako dizanje pendreka se bjezi glavom bez obzira.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#3683 Re: Horde Zla

Post by Maharadza »

afafaf wrote:Mnogo stvari ne štima na sjeveru ali ono sto me najviše od svega šokiralo jeste da mi ne možemo skupiti 100 spremnih momaka za belaja i ne treba se cuditi sto na svako dizanje pendreka se bjezi glavom bez obzira.
Uzimajući u obzir situaciju u zemlji (siromaštvo, Bijela kuga, egzodus itd.) možemo biti zadovoljni što imamo i ovo trenutno raje na tribinama! :P
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3684 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

A može se na to sve i ovako gledati..
Tadašnja generacija je bila gladna tribine 2008-2009 i 10ta je bila vrh upravo zbog toga što je bio bojkot dugo vremena..
Postepeno vremenom dolazi do umora i raznoraznih obaveza i to dovodi do smjene..

I to što nema opcenito raje na utakmicama je doprinjelo ovoj brojci kopa.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22532
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#3685 Re: Horde Zla

Post by SmokingMan »

1946--1987 wrote:mene cudi kako se kod nas tako rano "povlaci" sa tribine.
sa 25 si vec starac sto se navijanja tice i ides na neku mirniju tribinu, zato i jest vrlo mali prosjek godina sjevera.
Eno navijaca Lecha, sve ljudi 30 plus :D
Polovica među njima su sitni kriminalci,narko dileri,svodnici,utjerivači dugova,ljudi sa velikim mišićima,uvrnutim egom,ali malim mozgom,bez prespektive,a svi okupljeniu pod jednim kišobranom huliganizma...
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#3686 Re: Horde Zla

Post by celava_dlaka »

Po meni vi ste opali nakon onog desavanja u sirokom kad je poginuo Vedran
nebitan lik
Posts: 1434
Joined: 17/06/2011 22:29

#3687 Re: Horde Zla

Post by nebitan lik »

celava_dlaka wrote:Po meni vi ste opali nakon onog desavanja u sirokom kad je poginuo Vedran
I takvi smo ubjedljivo najbolji u BIH po svemu,brojnosti,navijanju,koreo,organizaciji itd i to puno bolji od konkurencije u svakom pogledu,naucna smo fantastika za sve BH grupe,samo sto mi nismo zadovoljni jer znamo da mozemo boljd
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#3688 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

nebitan lik wrote:
celava_dlaka wrote:Po meni vi ste opali nakon onog desavanja u sirokom kad je poginuo Vedran
I takvi smo ubjedljivo najbolji u BIH po svemu,brojnosti,navijanju,koreo,organizaciji itd i to puno bolji od konkurencije u svakom pogledu,naucna smo fantastika za sve BH grupe,samo sto mi nismo zadovoljni jer znamo da mozemo boljd
ć :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#3689 Re: Horde Zla

Post by supercali »

Nas generalno kao narod jebe mentalitet nevezano jel to bile hz manijaci ovi oni a onda kad tu dodas jos bruku stvari dobijes ovo sto imas
Ja sam na tribinama bio odmah poslije rata i puno vise problema je tu bilo al su i raja bila pozitivnija valjda zeljni svega pa onaj osjecaj da ti je svasta nesto sto nisi mogao 4 godine
Kasnije ne znam sta se konkratno desavalo na tribinama jer nisam bio prisutan al slabo je to sve generalno
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#3690 Re: Horde Zla

Post by shbc »

1. Belaja je uvijek bilo, to se slazem. Ali mislim da se malo mudrije birao trenutak za isti kada je bilo mogucnosti. Pazilo se da se ne ide klubu na stetu, da se u sred istog ne nadju ljudi koji nemaju veze s tim i slicne stvari. Barem se meni tako cini iz ove perspektive, x godina poslije.

2. Opet iz ove perspektive, cini mi se da je bila puno zdravija furka. Puno manje droge i oruzja, a puno vise drugarstva. Kada smo bjezali, bjezali smo svi, kada bi ostao jedan ostali bi i svi drugi.

3. Izuzetno je glupo ovoj generaciji davati zasluge za promjene u klubu. Ima tu i dalje ljudi koji su ucestvovali u svemu onome, ali u malom broju.

4. Vidim odredjeni nickovi se prozivaju... Obzirom da mahom znam ko stoji iza njih, malo razmislite sta pisete. To su ipak ljudi koji su ucestvovali u stvarima o kojim se i dalje prica i ponosi se njima.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#3691 Re: Horde Zla

Post by nema me tamo »

shbc wrote:1. Belaja je uvijek bilo, to se slazem. Ali mislim da se malo mudrije birao trenutak za isti kada je bilo mogucnosti. Pazilo se da se ne ide klubu na stetu, da se u sred istog ne nadju ljudi koji nemaju veze s tim i slicne stvari. Barem se meni tako cini iz ove perspektive, x godina poslije.

2. Opet iz ove perspektive, cini mi se da je bila puno zdravija furka. Puno manje droge i oruzja, a puno vise drugarstva. Kada smo bjezali, bjezali smo svi, kada bi ostao jedan ostali bi i svi drugi.

3. Izuzetno je glupo ovoj generaciji davati zasluge za promjene u klubu. Ima tu i dalje ljudi koji su ucestvovali u svemu onome, ali u malom broju.

4. Vidim odredjeni nickovi se prozivaju... Obzirom da mahom znam ko stoji iza njih, malo razmislite sta pisete. To su ipak ljudi koji su ucestvovali u stvarima o kojim se i dalje prica i ponosi se njima.

Ja sam prvi i spomenuo promjene u klubu..
Mislio sam naravno na ekipu s zapada koja je i zaslužna za Bordo Prijatelje..
Nakon toga historija..

Dlaka je upravu, smrt Vedrana je udaljila dosta momaka s tribine.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#3692 Re: Horde Zla

Post by Nadzorna_ploca »

To uopste nije sporno i svako ko je imalo svjestan i poznaje ljude iz grupe zna da je taj dogadjaj promijenio situaciju za 180 stepeni. A i ne promijenio jbg, plus vukao se onaj belaj iz Jablanice koji se desio i prije toga.
User avatar
Opetja033
Posts: 10041
Joined: 01/11/2011 20:33

#3693 Re: Horde Zla

Post by Opetja033 »

Nadzorna_ploca wrote:To uopste nije sporno i svako ko je imalo svjestan i poznaje ljude iz grupe zna da je taj dogadjaj promijenio situaciju za 180 stepeni. A i ne promijenio jbg, plus vukao se onaj belaj iz Jablanice koji se desio i prije toga.
100%

Ekipa sa Zapada je neponovljiva. Najljepsi dio mog zivota ubjedljivo. Bila je prednost ta sto se uglavnom radilo o jednoj ekipi, grupi ljudi koji su bili nerazdvojni 7 dana u sedmici. I tu je osnovna razlika izmedju tadasnje i sadasnje ekipe na Sjeveru.
Mada treba pustiti i ove momke da rade svoj posao, pomoci im koliko se moze i koliko budu trazili. Nisam ni ja u potpunosti zadovoljan sadasnjim Sjeverom ali mislim da tu ima vrlo kvalitetnih momaka. Najbitnije je da je doslo do prirodne smjene, da nije k'o sa Piticima. Vecina ovih momaka pokazuju postovanje prema nama starijim, savjetuju se. Po dernecima i gostovanjima smo zajedno.
Ostao je kontinuitet, to je najvaznije i zbog toga sam optimista. Nadoci ce oni. :thumbup:
User avatar
pinokio04
Posts: 1639
Joined: 01/03/2012 09:51

#3694 Re: Horde Zla

Post by pinokio04 »

Nego raja, ima li kakvih inicijativa za grafite. Da se uradi kakav dobar grafit, ne bi bilo loshe. Ima lokacija dobrih, i zidova..
Radi li štw na tome grupa, ne bi bilo loše uraditi i ove godine jedan dobar grafit, lijep
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3695 Re: Horde Zla

Post by Ultraviolent »

U prvom poluvremenu sam navijo za Sarajevo, u drugom sam navijo protiv lesinara. :-)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3696 Re: Horde Zla

Post by 1946--1987 »

i ja sam to primjetio, citavo drugo poluvrijeme jebali banja luku, lesinare i ljutu krajinu :D
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3697 Re: Horde Zla

Post by Ultraviolent »

Al vrhunac je ono skandiranje "je*emo vam mater u pi*ku". Ko manijaci smo boze sačuvaj pu, pu... :twisted:
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#3698 Re: Horde Zla

Post by Stroj-2 »

Ko je trenutno vođa na sjeveru ???
F&N
Posts: 5279
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#3699 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Stroj-2 wrote:Ko je trenutno vođa na sjeveru ???
Hamo
User avatar
Ultraviolent
Posts: 1661
Joined: 24/04/2015 20:18
Location: Somewhere I Belong

#3700 Re: Horde Zla

Post by Ultraviolent »

F&N wrote:
Stroj-2 wrote:Ko je trenutno vođa na sjeveru ???
Hamo
Pipa i ostala ekipa
Post Reply