BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3676 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by kokuz_sa »

zeko zabio dva a evo zabio ga i mujdza

ps: dade ga i bivsi reprezentativac :D
zabio ga braco :bih:
brazzo20
Posts: 248
Joined: 31/10/2011 17:56

#3677 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by brazzo20 »

Zabio ga i moj Braco KONACNO :thumbup:
pogodak i Mujdže protiv Kolna, Freiburg vodi 1:0 :thumbup:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3678 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by kokuz_sa »

KvaziExpert wrote:Gleda li ko Stoke-Arsenal
9 udaraca u okvir za Arsenal, izgleda da je Begovic na strelistu
to bilo u 1 poluvremenu...u drugom nezaposlen..arsenal se brani ko chelsea protiv barse
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3679 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

kokuz_sa wrote:
KvaziExpert wrote:Gleda li ko Stoke-Arsenal
9 udaraca u okvir za Arsenal, izgleda da je Begovic na strelistu
to bilo u 1 poluvremenu...u drugom nezaposlen..arsenal se brani ko chelsea protiv barse
:lol: :lol:

koju ti utakmicu gledas :lol:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3680 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Kakav je bio Beg?
brazzo20
Posts: 248
Joined: 31/10/2011 17:56

#3681 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by brazzo20 »

BHF_Manijak wrote:Kakav je bio Beg?
The keeper made good early saves to deny Benayoun and Van Persie but there was nothing he could do to deny the Dutchman in the 15th minute as the unmarked striker tapped in from close range.
Sa goal.com
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3682 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by and »

a bega brani li brani :dance:
17.04.2012
Pulis vraća Sorensena na gol
"Begović nije nigdje pogriješio, ali želimo pomoći Thomasu...", rekao je Pulis.
Danski reprezentativac bi se u narednih nekoliko mečeva mogao vratiti na gol Stokea, obzirom da želi izboriti mjesto prvog golmana danske reprezentacije na Evropskom prvenstvu.
Iako je naš Asmir Begović, tokom sezone bio prva opcija u Premiershipu, Sorensen, koji je branio uglavnom u kup utakmicama, izrazio je zabrinutost pred nastupajući Euro, nedostatkom utakmica.
Obzirom da su Pottersi u sigurnoj zoni, menadžer Tony Pulis želi pomoći Sorensnu, koji je, kako kaže, mnogo dao za klub:
"Begović nije nigdje pogriješio, ali želimo pomoći Thomasu, koji je za četiri godine na Britannia stadionu uradio mnogo za klub i želimo se odužiti", rekao je Pulis, dodavši:
"Na kraju, on nije samo predstavnik Danske, nego i Stoke Citya:" zaključio je menadžer Pottersa.
Do kraja prvenstva u Engleskoj, ostalo je još pet kola i izvjesno je da će danski golman u većini utakmica stajati na golu.
User avatar
Edin H.
Posts: 53591
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3683 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

Sasa Papac ce morati na operaciju prepona

http://www.teamtalk.com/scottish-premie ... -operation
User avatar
Edin H.
Posts: 53591
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3684 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Edin H. »

Je li ovaj Aleksandar Kacaniklic iz Fulhama igrao za Svedsku.
Dobar je, ako nije trebalo bi ga bezecovati, roditelji su mu porijeklom iz BiH.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3685 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Pjanke asistencija Tottiju! :thumbup:

Samo ova Roma meda ne moze, nidje veze ekipa majkemi! :roll:
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#3686 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by oridjidji »

BHF_Manijak wrote:Pjanke asistencija Tottiju! :thumbup:

Samo ova Roma meda ne moze, nidje veze ekipa majkemi! :roll:

losa roma, umalo katanja da ih uzme.
User avatar
zenny
Posts: 914
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#3687 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zenny »

http://www.harismedunjanin.com/novosti24.php3

pogledam ovaj video i bas mi sjeb zbog momka, bas se vidi da mu je prelose a ne moze nista i ovo bas dugo traje ovako.. :roll:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79548
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3688 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Velkoski »

http://www.klix.ba/sport/nogomet/semir- ... /120723178

Bolje da se vratio u željezničar, čuj Karpaty :roll:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3689 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

nikada necu zaboraviti onaj interview na Alfi kada Papetu govore da je Stilic slijedeci on :lol: :lol: :lol:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#3690 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jeza u ledja »

Karpaty ne mogu biti jaci od Lecha nema sanse. Mozda je liga jaca, ali taj klub je tamo sredina tabele i to je to. S magarca na mazgu.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5899
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3691 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Slo Burner »

Jaooo Stilicu, pa Werder pa Borusija, pa otimanje, pa Karpaty :run:
User avatar
Gandalf
Posts: 11175
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#3692 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Gandalf »

očekivao sam više od njega
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#3693 Sead Kolašinac

Post by juventus »

Kolašinac: Hodao bih do Sarajeva da me Sušić pozove
http://bhfudbal.ba/index.php/vijesti/re ... šić-pozove


Ovog momka ne smijemo nikako izgubiti. Kapiten drugog tima Schalkea, sada u prvom timu, kapiten Njemačke U19, profil igrača kakav nam najviše treba. :thumbup:

Nadam se novi zmaj. Hajde Sajo pozovi ga sad odmah, barem da debituje.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3694 Re: Sead Kolašinac

Post by todd_smith »

juventus wrote:Kolašinac: Hodao bih do Sarajeva da me Sušić pozove
http://bhfudbal.ba/index.php/vijesti/re ... šić-pozove


Ovog momka ne smijemo nikako izgubiti. Kapiten drugog tima Schalkea, sada u prvom timu, kapiten Njemačke U19, profil igrača kakav nam najviše treba. :thumbup:

Nadam se novi zmaj. Hajde Sajo pozovi ga sad odmah, barem da debituje.
Rekao je Susic da igraci moraju sve papire srediti, tj. da se taj odmah rijesi njemackog drzavljanstva i nabavi nase, pa ce se tek onda dalje, sto ne vjerujem da ce taj momak uraditi
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#3695 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by juventus »

Pa valjda se momak prvo treba nazvati i reći da imamo ozbiljne planove s njim, a ne da se čovjek odriče papira zemlje kojoj je bio kapiten u mlađim kategorijama, bez da ga neko kontaktira?
User avatar
Logovan
Posts: 102766
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3696 Re: Sead Kolašinac

Post by Logovan »

juventus wrote:Kolašinac: Hodao bih do Sarajeva da me Sušić pozove
http://bhfudbal.ba/index.php/vijesti/re ... šić-pozove


Ovog momka ne smijemo nikako izgubiti. Kapiten drugog tima Schalkea, sada u prvom timu, kapiten Njemačke U19, profil igrača kakav nam najviše treba. :thumbup:

Nadam se novi zmaj. Hajde Sajo pozovi ga sad odmah, barem da debituje.
Čuo sam za ovog momka. Daj Bože da zaigra za našu reprezentaciju. :bih:
User avatar
hypko_nurko
Posts: 2385
Joined: 28/12/2011 13:54

#3697 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by hypko_nurko »

niko ne spomnje ajducko srce i njegov veliki transfer u g'briligi :dance:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#3698 Re: Sead Kolašinac

Post by jazzer »

todd_smith wrote:
juventus wrote:Kolašinac: Hodao bih do Sarajeva da me Sušić pozove
http://bhfudbal.ba/index.php/vijesti/re ... šić-pozove


Ovog momka ne smijemo nikako izgubiti. Kapiten drugog tima Schalkea, sada u prvom timu, kapiten Njemačke U19, profil igrača kakav nam najviše treba. :thumbup:

Nadam se novi zmaj. Hajde Sajo pozovi ga sad odmah, barem da debituje.
Rekao je Susic da igraci moraju sve papire srediti, tj. da se taj odmah rijesi njemackog drzavljanstva i nabavi nase, pa ce se tek onda dalje, sto ne vjerujem da ce taj momak uraditi
Rekao je Susic i da ce igrati samo oni koji su standardni u svojim klubovima, pa nista od toga. Treba svakog ovog
mladica ''ovjeriti'' u reprezentaciji, nikada se ne zna hoce li od nekog ''kloca'' postati vrhunski fudbaler.
A mi svakako nemamo izbor od 50 igraca koji mogu konkurisati za reprezentaciju tako da nam je svaki igrac,
koji ima solidan pedigre, dobro dosao.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3699 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

juventus wrote:Pa valjda se momak prvo treba nazvati i reći da imamo ozbiljne planove s njim, a ne da se čovjek odriče papira zemlje kojoj je bio kapiten u mlađim kategorijama, bez da ga neko kontaktira?
to opet ide na ono mi se igracima prodajemo, a ne oni drzavi

jeste da je malo glupo, ali ako bi bas "pjeske do Bosne dosao", nije mu neki problem da se odrice papira
juventus
Posts: 1098
Joined: 26/05/2008 03:03

#3700 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by juventus »

hypko_nurko wrote:niko ne spomnje ajducko srce i njegov veliki transfer u g'briligi :dance:
valjda Gaziantepspor? :D
Post Reply