Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
The keeper made good early saves to deny Benayoun and Van Persie but there was nothing he could do to deny the Dutchman in the 15th minute as the unmarked striker tapped in from close range.
Sa goal.com
17.04.2012
Pulis vraća Sorensena na gol
"Begović nije nigdje pogriješio, ali želimo pomoći Thomasu...", rekao je Pulis.
Danski reprezentativac bi se u narednih nekoliko mečeva mogao vratiti na gol Stokea, obzirom da želi izboriti mjesto prvog golmana danske reprezentacije na Evropskom prvenstvu.
Iako je naš Asmir Begović, tokom sezone bio prva opcija u Premiershipu, Sorensen, koji je branio uglavnom u kup utakmicama, izrazio je zabrinutost pred nastupajući Euro, nedostatkom utakmica.
Obzirom da su Pottersi u sigurnoj zoni, menadžer Tony Pulis želi pomoći Sorensnu, koji je, kako kaže, mnogo dao za klub:
"Begović nije nigdje pogriješio, ali želimo pomoći Thomasu, koji je za četiri godine na Britannia stadionu uradio mnogo za klub i želimo se odužiti", rekao je Pulis, dodavši:
"Na kraju, on nije samo predstavnik Danske, nego i Stoke Citya:" zaključio je menadžer Pottersa.
Do kraja prvenstva u Engleskoj, ostalo je još pet kola i izvjesno je da će danski golman u većini utakmica stajati na golu.
Ovog momka ne smijemo nikako izgubiti. Kapiten drugog tima Schalkea, sada u prvom timu, kapiten Njemačke U19, profil igrača kakav nam najviše treba.
Nadam se novi zmaj. Hajde Sajo pozovi ga sad odmah, barem da debituje.
Rekao je Susic da igraci moraju sve papire srediti, tj. da se taj odmah rijesi njemackog drzavljanstva i nabavi nase, pa ce se tek onda dalje, sto ne vjerujem da ce taj momak uraditi
Pa valjda se momak prvo treba nazvati i reći da imamo ozbiljne planove s njim, a ne da se čovjek odriče papira zemlje kojoj je bio kapiten u mlađim kategorijama, bez da ga neko kontaktira?
Ovog momka ne smijemo nikako izgubiti. Kapiten drugog tima Schalkea, sada u prvom timu, kapiten Njemačke U19, profil igrača kakav nam najviše treba.
Nadam se novi zmaj. Hajde Sajo pozovi ga sad odmah, barem da debituje.
Rekao je Susic da igraci moraju sve papire srediti, tj. da se taj odmah rijesi njemackog drzavljanstva i nabavi nase, pa ce se tek onda dalje, sto ne vjerujem da ce taj momak uraditi
Rekao je Susic i da ce igrati samo oni koji su standardni u svojim klubovima, pa nista od toga. Treba svakog ovog
mladica ''ovjeriti'' u reprezentaciji, nikada se ne zna hoce li od nekog ''kloca'' postati vrhunski fudbaler.
A mi svakako nemamo izbor od 50 igraca koji mogu konkurisati za reprezentaciju tako da nam je svaki igrac,
koji ima solidan pedigre, dobro dosao.
juventus wrote:Pa valjda se momak prvo treba nazvati i reći da imamo ozbiljne planove s njim, a ne da se čovjek odriče papira zemlje kojoj je bio kapiten u mlađim kategorijama, bez da ga neko kontaktira?
to opet ide na ono mi se igracima prodajemo, a ne oni drzavi
jeste da je malo glupo, ali ako bi bas "pjeske do Bosne dosao", nije mu neki problem da se odrice papira