Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Rugafet
Posts: 5472
Joined: 14/12/2015 17:52

#3676 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Rugafet »

Super za ljepse vrijeme i papuce jedini minus je sto valja jos malo nokte na nogama rezat redovno.

Sto se tice patika sjutra cu svoje slikat imam nekoliko nike, asic i reebok pari.

Cijene u Doboju u sport visionu ned'o bog nikom
User avatar
Steph
Posts: 3205
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#3677 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Steph »

Veći je problem što su svi ovi novi modeli nekakvi uski, k'o da svi imamo jebene nogice
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3678 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Pa evo brate, kupis ove i nema zime.

https://www.nike.com/t/jordan-trainer-p ... e-0nTgpJpe

Ko boNbona.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3679 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

meni su adidas patike uvijek bile uske a nike skroz ok.
Last edited by pizarro on 17/04/2018 19:34, edited 1 time in total.
User avatar
Steph
Posts: 3205
Joined: 02/05/2013 19:37
Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!

#3680 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Steph »

Samo Under Armour, to mi je sponzor
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3681 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

Onda se tvoj post moze odnositi samo na njih cim kukas na sirinu patike. Nisu nesto, jer sam nedavno kupio prve patike od UA i pravo da ti kazem da nisam zadovoljan. Ove sto sam kupio su nekako tvrde. Dok hodas, dole đon puca o podlogu. Ja navikao na Nike i njihov free đon. Niti se cuju niti su tvrde.
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3682 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

new balance 4 ever <333
User avatar
konektovan
Posts: 51439
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3683 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

pizarro wrote:new balance 4 ever <333
New balance je klasika sa primjesom nekih modrnijih detalja, cisto da prate malo trendove, ali vecina modela je i dalje bazirana na starim modelima. :thumbup:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3684 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Chile17 wrote:omiljene u kolekciji :D

Toliko su mi gotivne da bih još jedne iste uzeo da naletim :izet:

Image
Dobre i za oko a i za nogu. :thumbup:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3685 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

konektovan wrote:
cendlerbing wrote:Vala ne znam koje su ružnije. :cry:
Ma to ti je ova jala brat i buba coreli generacija. :mrgreen:
iskreno se nadam da si svjestan koliko ti je ovaj komentar retardiran, bas ono razocaranje
User avatar
konektovan
Posts: 51439
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3686 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

KB9 wrote:
konektovan wrote:
cendlerbing wrote:Vala ne znam koje su ružnije. :cry:
Ma to ti je ova jala brat i buba coreli generacija. :mrgreen:
iskreno se nadam da si svjestan koliko ti je ovaj komentar retardiran, bas ono razocaranje
Nešto pogriješio?! :mrgreen: Pa to oni furaju, kao i hip hop scrna balkana, bolje nego da te uporedjujem sa onim grand boyom Milanom stankovicem. :mrgreen: Ukus ti je slucan njihovom, to su cinjenice
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83467
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3687 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by _BataZiv_0809 »

Image
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3688 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Stvarno Embiide, i ja sam cijenio da imas bolji ukus.

:-?

:D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3689 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

konektovan wrote:Nešto pogriješio?! :mrgreen: Pa to oni furaju, kao i hip hop scrna balkana, bolje nego da te uporedjujem sa onim grand boyom Milanom stankovicem. :mrgreen: Ukus ti je slucan njihovom, to su cinjenice
jesi ti svjestan da su ovi boost djonovi kod adidas patika nesto najudobnije svih vremena napravljeno na patikama?

to je prvo i osnovno
User avatar
Daryl Dixon
Posts: 6510
Joined: 18/06/2014 01:09
Location: Šeher Sarajevo

#3690 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Daryl Dixon »

pirmin wrote:
Chile17 wrote:omiljene u kolekciji :D

Toliko su mi gotivne da bih još jedne iste uzeo da naletim :izet:

Image
Dobre i za oko a i za nogu. :thumbup:
+1
User avatar
pizarro
Posts: 4194
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#3691 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pizarro »

_BataZiv_0809 wrote:Image
de bato brate nabaci kakvu sportsku eleganciju 8-)
ovo su ti patike za kad pada snijeg :D
User avatar
konektovan
Posts: 51439
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3692 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

KB9 wrote:
konektovan wrote:Nešto pogriješio?! :mrgreen: Pa to oni furaju, kao i hip hop scrna balkana, bolje nego da te uporedjujem sa onim grand boyom Milanom stankovicem. :mrgreen: Ukus ti je slucan njihovom, to su cinjenice
jesi ti svjestan da su ovi boost djonovi kod adidas patika nesto najudobnije svih vremena napravljeno na patikama?

to je prvo i osnovno
Boost je odlican kao tehnologija, ali prica je o dizajnu, tu je nakaradna kombinacija, moje neko subjektivno mišljenje.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3693 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

konektovan wrote:
KB9 wrote:
konektovan wrote:Nešto pogriješio?! :mrgreen: Pa to oni furaju, kao i hip hop scrna balkana, bolje nego da te uporedjujem sa onim grand boyom Milanom stankovicem. :mrgreen: Ukus ti je slucan njihovom, to su cinjenice
jesi ti svjestan da su ovi boost djonovi kod adidas patika nesto najudobnije svih vremena napravljeno na patikama?

to je prvo i osnovno
Boost je odlican kao tehnologija, ali prica je o dizajnu, tu je nakaradna kombinacija, moje neko subjektivno mišljenje.
subjektivno misljenje za izgled zadrzis za sebe vecinom, pogotovo kad fakticki seze u sferu uvreda neke druge osobe, to je osnovno i stvar odgoja :)
User avatar
rumenige_brajtner
Posts: 2088
Joined: 17/07/2008 10:03

#3694 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by rumenige_brajtner »

Asics gel lyte V je bogotac đonova, boost mu puše za vrat.
User avatar
konektovan
Posts: 51439
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3695 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

KB9 wrote:
subjektivno misljenje za izgled zadrzis za sebe vecinom, pogotovo kad fakticki seze u sferu uvreda neke druge osobe, to je osnovno i stvar odgoja :)
Kakve bolsn uvrede, ne lupaj zivota ti. Moze nas stotinu sad tebi napisati isto, ruzne, neugledne, i ti dodjes kazes da su super, bez obzira na vecinu, opet je na kraju subjektivno mišljenje. :wink: :D

Ja sam samo iznio svoje mišljenje, a i još neki su, a to sto se tebi ne svidja, do tebe je. Dotakli smo se stila, nije ništa personalno. :mrgreen:
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#3696 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

Otišla sam sa namjerom da kupim Reebok a uzeh Fila.
Image
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#3697 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by DeNiro »

Zoya wrote:Otišla sam sa namjerom da kupim Reebok a uzeh Fila.
Image

pokazi ih na nozi .. ne pika se ovo :D
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#3698 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by DeNiro »

Image



ja kupio ove .. adidas ..
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#3699 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

Ne piše u naslovu teme da je to potrebno :D Ja to poštujem.
User avatar
DeNiro
Posts: 10907
Joined: 12/03/2007 10:31

#3700 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by DeNiro »

Zoya wrote:Ne piše u naslovu teme da je to potrebno :D Ja to poštujem.

ok onda .. ja sam cuo drugacije, mora da su me dezinformisali :D
Post Reply