Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- Rugafet
- Posts: 5472
- Joined: 14/12/2015 17:52
#3676 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Super za ljepse vrijeme i papuce jedini minus je sto valja jos malo nokte na nogama rezat redovno.
Sto se tice patika sjutra cu svoje slikat imam nekoliko nike, asic i reebok pari.
Cijene u Doboju u sport visionu ned'o bog nikom
Sto se tice patika sjutra cu svoje slikat imam nekoliko nike, asic i reebok pari.
Cijene u Doboju u sport visionu ned'o bog nikom
- Steph
- Posts: 3205
- Joined: 02/05/2013 19:37
- Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!
#3677 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Veći je problem što su svi ovi novi modeli nekakvi uski, k'o da svi imamo jebene nogice
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3678 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pa evo brate, kupis ove i nema zime.
https://www.nike.com/t/jordan-trainer-p ... e-0nTgpJpe
Ko boNbona.
https://www.nike.com/t/jordan-trainer-p ... e-0nTgpJpe
Ko boNbona.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3679 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
meni su adidas patike uvijek bile uske a nike skroz ok.
Last edited by pizarro on 17/04/2018 19:34, edited 1 time in total.
- Steph
- Posts: 3205
- Joined: 02/05/2013 19:37
- Location: A cornered fox is more dangerous than a jackal!
#3680 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Samo Under Armour, to mi je sponzor
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3681 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Onda se tvoj post moze odnositi samo na njih cim kukas na sirinu patike. Nisu nesto, jer sam nedavno kupio prve patike od UA i pravo da ti kazem da nisam zadovoljan. Ove sto sam kupio su nekako tvrde. Dok hodas, dole đon puca o podlogu. Ja navikao na Nike i njihov free đon. Niti se cuju niti su tvrde.
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3682 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
new balance 4 ever <333
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3683 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
New balance je klasika sa primjesom nekih modrnijih detalja, cisto da prate malo trendove, ali vecina modela je i dalje bazirana na starim modelima.pizarro wrote:new balance 4 ever <333
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3684 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Dobre i za oko a i za nogu.Chile17 wrote:omiljene u kolekciji![]()
Toliko su mi gotivne da bih još jedne iste uzeo da naletim![]()
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3685 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
iskreno se nadam da si svjestan koliko ti je ovaj komentar retardiran, bas ono razocaranjekonektovan wrote:Ma to ti je ova jala brat i buba coreli generacija.cendlerbing wrote:Vala ne znam koje su ružnije.
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3686 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nešto pogriješio?!KB9 wrote:iskreno se nadam da si svjestan koliko ti je ovaj komentar retardiran, bas ono razocaranjekonektovan wrote:Ma to ti je ova jala brat i buba coreli generacija.cendlerbing wrote:Vala ne znam koje su ružnije.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3688 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Stvarno Embiide, i ja sam cijenio da imas bolji ukus.

- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3689 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
jesi ti svjestan da su ovi boost djonovi kod adidas patika nesto najudobnije svih vremena napravljeno na patikama?konektovan wrote:Nešto pogriješio?!Pa to oni furaju, kao i hip hop scrna balkana, bolje nego da te uporedjujem sa onim grand boyom Milanom stankovicem.
Ukus ti je slucan njihovom, to su cinjenice
to je prvo i osnovno
- Daryl Dixon
- Posts: 6510
- Joined: 18/06/2014 01:09
- Location: Šeher Sarajevo
#3690 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
+1pirmin wrote:Dobre i za oko a i za nogu.Chile17 wrote:omiljene u kolekciji![]()
Toliko su mi gotivne da bih još jedne iste uzeo da naletim![]()
- pizarro
- Posts: 4194
- Joined: 11/01/2018 21:33
- Location: Ruhrgebiet
#3691 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
de bato brate nabaci kakvu sportsku eleganciju_BataZiv_0809 wrote:
ovo su ti patike za kad pada snijeg
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3692 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Boost je odlican kao tehnologija, ali prica je o dizajnu, tu je nakaradna kombinacija, moje neko subjektivno mišljenje.KB9 wrote:jesi ti svjestan da su ovi boost djonovi kod adidas patika nesto najudobnije svih vremena napravljeno na patikama?konektovan wrote:Nešto pogriješio?!Pa to oni furaju, kao i hip hop scrna balkana, bolje nego da te uporedjujem sa onim grand boyom Milanom stankovicem.
Ukus ti je slucan njihovom, to su cinjenice
to je prvo i osnovno
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3693 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
subjektivno misljenje za izgled zadrzis za sebe vecinom, pogotovo kad fakticki seze u sferu uvreda neke druge osobe, to je osnovno i stvar odgojakonektovan wrote:Boost je odlican kao tehnologija, ali prica je o dizajnu, tu je nakaradna kombinacija, moje neko subjektivno mišljenje.KB9 wrote:jesi ti svjestan da su ovi boost djonovi kod adidas patika nesto najudobnije svih vremena napravljeno na patikama?konektovan wrote:Nešto pogriješio?!Pa to oni furaju, kao i hip hop scrna balkana, bolje nego da te uporedjujem sa onim grand boyom Milanom stankovicem.
Ukus ti je slucan njihovom, to su cinjenice
to je prvo i osnovno
- rumenige_brajtner
- Posts: 2088
- Joined: 17/07/2008 10:03
#3694 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Asics gel lyte V je bogotac đonova, boost mu puše za vrat.
- konektovan
- Posts: 51439
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3695 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Kakve bolsn uvrede, ne lupaj zivota ti. Moze nas stotinu sad tebi napisati isto, ruzne, neugledne, i ti dodjes kazes da su super, bez obzira na vecinu, opet je na kraju subjektivno mišljenje.KB9 wrote:
subjektivno misljenje za izgled zadrzis za sebe vecinom, pogotovo kad fakticki seze u sferu uvreda neke druge osobe, to je osnovno i stvar odgoja
Ja sam samo iznio svoje mišljenje, a i još neki su, a to sto se tebi ne svidja, do tebe je. Dotakli smo se stila, nije ništa personalno.
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3696 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Otišla sam sa namjerom da kupim Reebok a uzeh Fila.


- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#3697 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zoya wrote:Otišla sam sa namjerom da kupim Reebok a uzeh Fila.
pokazi ih na nozi .. ne pika se ovo
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#3698 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

ja kupio ove .. adidas ..
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3699 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ne piše u naslovu teme da je to potrebno
Ja to poštujem.
- DeNiro
- Posts: 10907
- Joined: 12/03/2007 10:31
#3700 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zoya wrote:Ne piše u naslovu teme da je to potrebnoJa to poštujem.
ok onda .. ja sam cuo drugacije, mora da su me dezinformisali


