Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Plastikaa wrote:Nije mi jasno da jos u BiH nemamo proizvodjaca Kaladonta, sapuna tecnog i obicnog, sampona, gelova i ostalih higijenskih proizvoda jednostavnu tu smo najgori treba to pokrenuti hitno
Uzeh u Amku neki nas kuglof s orasima, zaboravila sam naziv firme, i ne da je ocajan- nego je uzasni ljepljiv i presladak, a bio je 3.90KM, bacili smo ga...
Teta Violeta deterdzent za sudje neprevazidjen, kao i Vispakov puding od cokolade, stvarno je ukusan!!!
nije nas proizvod ali nema veze
uglavnom,u zadnje vrijeme sve banane koje uzimam su potpuno drugacije nego ranije jer zacas istruhnu iznutra dok im je kora jos prilicno ok,npr. ako sam ih jutros uzeo vec sutra ujutro su polutruhle
tako da je moje pitanje:koje su banane najbolje i gdje
Koju vodu koristiti,ali da ima kupiti u onom balonu od 19,5 litara za aparat i da je lako dostupna. Do sad sam koristio nevru ali sam ostao bez dobavljaca.
saiks wrote:Koju vodu koristiti,ali da ima kupiti u onom balonu od 19,5 litara za aparat i da je lako dostupna. Do sad sam koristio nevru ali sam ostao bez dobavljaca.
Probaj Bijelu vodu, znam da mi stari na poslu ima taj njihov aparat i vodu i odlicna mu je
Meni su one strudle iz Amka odlicne, mada su i Klasove od visnje dobre samo im je dizajn ambalaze kritican....
saiks wrote:Koju vodu koristiti,ali da ima kupiti u onom balonu od 19,5 litara za aparat i da je lako dostupna. Do sad sam koristio nevru ali sam ostao bez dobavljaca.
Drinski wrote:Neki dan vidim na Violetnim proizvodima piše da su proizvedeni u RH.
sav papir im je tamo proizveden.
nije sav papir, premium toaletni jeste, kao i teta violeta rucni...ostalo, obicni dvoslojni, troslojni se rade kod nas... ne znam za vlazne maramice, uloske gdje to rade...
Drinski wrote:Neki dan vidim na Violetnim proizvodima piše da su proizvedeni u RH.
sav papir im je tamo proizveden.
nije sav papir, premium toaletni jeste, kao i teta violeta rucni...ostalo, obicni dvoslojni, troslojni se rade kod nas... ne znam za vlazne maramice, uloske gdje to rade...
Na vlažnim maramicama piše da su proizvedene u Grudama.
probook wrote:Kupio prekljuce prvi put Tuzlansko pivo. Jes da je cijena 1 KM za 0,5 L u limenci, ali ne valja nekakvo je gorko za moj ukus, a vidim i da slabo pjeni. A vi ga bas hvalili na forumu, ja mislio da je ne znam ti kakvo pivo
ni meni se nije svidjelo
je li neko probao "novo" sarajevsko?
nadam se da su se malo trznuli... svakako su ga pravo nahvalili i platili dobre reklame pogotovo preko serija
probook wrote:Kupio prekljuce prvi put Tuzlansko pivo. Jes da je cijena 1 KM za 0,5 L u limenci, ali ne valja nekakvo je gorko za moj ukus, a vidim i da slabo pjeni. A vi ga bas hvalili na forumu, ja mislio da je ne znam ti kakvo pivo
znas onu staru narodnu "nije bitno sta kaze nego ko to kaze"