BiH proizvodi (domaće je najbolje)

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
BIONA
Posts: 1340
Joined: 02/09/2009 21:53
Contact:

#3676 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by BIONA »

Država wrote:
Plastikaa wrote:Nije mi jasno da jos u BiH nemamo proizvodjaca Kaladonta, sapuna tecnog i obicnog, sampona, gelova i ostalih higijenskih proizvoda jednostavnu tu smo najgori treba to pokrenuti hitno
Tečni sapun 'Euromerix' iz Lukavca. Odličan...



:sax:
Evo ga od jabuke, odlican :bih:

I ovi ostali proizvodi su domaci :-D


Image
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3677 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Nisrin »

Uzeh u Amku neki nas kuglof s orasima, zaboravila sam naziv firme, i ne da je ocajan- nego je uzasni ljepljiv i presladak, a bio je 3.90KM, bacili smo ga...
Teta Violeta deterdzent za sudje neprevazidjen, kao i Vispakov puding od cokolade, stvarno je ukusan!!!
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#3678 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by quarterback »

plasim se da je taj deterdzent samo ova serija posto je proizvod tek uveden na trziste
nadajmo se da grijesim
User avatar
Nisrin
Posts: 5495
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#3679 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Nisrin »

AYRAN Milkosov je suuuuper!
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#3680 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by zubi »

Nisrin wrote:AYRAN Milkosov je suuuuper!
+1
User avatar
Entropio
Posts: 8029
Joined: 21/11/2010 21:49
Vozim: njemackog premiuma
Horoskop: TDI

#3681 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Entropio »

Nisrin wrote:AYRAN Milkosov je suuuuper!
Dobar je. Nije preslan, nego bas taman.
User avatar
mayab
Posts: 30835
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#3682 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by mayab »

Dobar je , cijenom je u rangu tečnog jogurta za istu kolicinu, ali je trenutno u vecem pakovanju sa gratis dijelom, tako da je i cjenovno best baj :thumbup:
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#3683 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by oldtajmer »

nije nas proizvod ali nema veze :D
uglavnom,u zadnje vrijeme sve banane koje uzimam su potpuno drugacije nego ranije jer zacas istruhnu iznutra dok im je kora jos prilicno ok,npr. ako sam ih jutros uzeo vec sutra ujutro su polutruhle
tako da je moje pitanje:koje su banane najbolje i gdje :D
User avatar
saiks
Posts: 1195
Joined: 12/11/2013 13:06

#3684 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Bonita,najbolja,ali i najskuplja. E sad,nece ti svi ni prodavati u trgovini tu bananu jer je u nabavci skupa.
User avatar
saiks
Posts: 1195
Joined: 12/11/2013 13:06

#3685 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Koju vodu koristiti,ali da ima kupiti u onom balonu od 19,5 litara za aparat i da je lako dostupna. Do sad sam koristio nevru ali sam ostao bez dobavljaca.
Trgenbauer
Posts: 122
Joined: 17/06/2012 20:37

#3686 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Trgenbauer »

saiks wrote:Koju vodu koristiti,ali da ima kupiti u onom balonu od 19,5 litara za aparat i da je lako dostupna. Do sad sam koristio nevru ali sam ostao bez dobavljaca.
Probaj Bijelu vodu, znam da mi stari na poslu ima taj njihov aparat i vodu i odlicna mu je :)
:bih:

Meni su one strudle iz Amka odlicne, mada su i Klasove od visnje dobre samo im je dizajn ambalaze kritican....
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#3687 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Naslovnica »

saiks wrote:Koju vodu koristiti,ali da ima kupiti u onom balonu od 19,5 litara za aparat i da je lako dostupna. Do sad sam koristio nevru ali sam ostao bez dobavljaca.
Bijela voda je TITO.
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#3688 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Margita81 »

Det za sudje Teta Violeta- ekstra!
User avatar
Bluemore
Posts: 4375
Joined: 18/06/2010 21:18

#3689 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Bluemore »

tvrdi polumasni sir
BASKA SIR BIH SIR

:thumbup:
Drinski
Posts: 6344
Joined: 25/03/2014 10:24

#3690 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Drinski »

Neki dan vidim na Violetnim proizvodima piše da su proizvedeni u RH.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3691 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by The 51st State »

Drinski wrote:Neki dan vidim na Violetnim proizvodima piše da su proizvedeni u RH.
sav papir im je tamo proizveden.
Drinski
Posts: 6344
Joined: 25/03/2014 10:24

#3692 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Drinski »

The 51st State wrote:
Drinski wrote:Neki dan vidim na Violetnim proizvodima piše da su proizvedeni u RH.
sav papir im je tamo proizveden.
pravi domaći proizvođač.
User avatar
saiks
Posts: 1195
Joined: 12/11/2013 13:06

#3693 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by saiks »

Nevjerujem da se sve tamo pravi. A gdje ide onda papir iz Gruda ako neide na nase trziste?
User avatar
holowey
Posts: 10852
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца

#3694 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by holowey »

The 51st State wrote:
Drinski wrote:Neki dan vidim na Violetnim proizvodima piše da su proizvedeni u RH.
sav papir im je tamo proizveden.
nije sav papir, premium toaletni jeste, kao i teta violeta rucni...ostalo, obicni dvoslojni, troslojni se rade kod nas... ne znam za vlazne maramice, uloske gdje to rade...
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#3695 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Ciprol »

holowey wrote:
The 51st State wrote:
Drinski wrote:Neki dan vidim na Violetnim proizvodima piše da su proizvedeni u RH.
sav papir im je tamo proizveden.
nije sav papir, premium toaletni jeste, kao i teta violeta rucni...ostalo, obicni dvoslojni, troslojni se rade kod nas... ne znam za vlazne maramice, uloske gdje to rade...
Na vlažnim maramicama piše da su proizvedene u Grudama.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#3696 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by The 51st State »

uglavno sto valja, u hrvatskoj se radi.
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#3697 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by kox »

Ovaj Lilla gel deterdžent color action (štiti boje) je odličan :
http://www.tisal.ba/index.php?id=lila-g ... rdent-15-l
User avatar
Slo Burner
Posts: 5898
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#3698 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by Slo Burner »

Krema za ruke Vita Line , Pharmamed Travnik :thumbup:
User avatar
parappa
Posts: 3706
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#3699 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by parappa »

quarterback wrote:
probook wrote:Kupio prekljuce prvi put Tuzlansko pivo. Jes da je cijena 1 KM za 0,5 L u limenci, ali ne valja nekakvo je gorko za moj ukus, a vidim i da slabo pjeni. A vi ga bas hvalili na forumu, ja mislio da je ne znam ti kakvo pivo :mrgreen:
ni meni se nije svidjelo
je li neko probao "novo" sarajevsko?
nadam se da su se malo trznuli... svakako su ga pravo nahvalili i platili dobre reklame pogotovo preko serija
iTo
Posts: 923
Joined: 06/06/2013 14:37

#3700 Re: Bh. proizvodi široke potrošnje

Post by iTo »

probook wrote:Kupio prekljuce prvi put Tuzlansko pivo. Jes da je cijena 1 KM za 0,5 L u limenci, ali ne valja nekakvo je gorko za moj ukus, a vidim i da slabo pjeni. A vi ga bas hvalili na forumu, ja mislio da je ne znam ti kakvo pivo :mrgreen:
znas onu staru narodnu "nije bitno sta kaze nego ko to kaze" :)
Post Reply