edit: Ćiro, jadan ne bio, pogledaj reportažu i obrati pažnju čiji stadion pokazaše kad rekoše "prazni stadioni" u domaćoj ligi?!
FK Željezničar
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3676 Re: FK Zeljeznicar
Wie ein kloc... kako se kaže kloc na njemačkom?... eine stange...

edit: Ćiro, jadan ne bio, pogledaj reportažu i obrati pažnju čiji stadion pokazaše kad rekoše "prazni stadioni" u domaćoj ligi?!

edit: Ćiro, jadan ne bio, pogledaj reportažu i obrati pažnju čiji stadion pokazaše kad rekoše "prazni stadioni" u domaćoj ligi?!
- al_akhisari
- Posts: 1887
- Joined: 25/07/2008 10:28
#3677 Re: FK Zeljeznicar
Ma daj....kakav zdf...to je neka seljacka televizija; pristrasna, placenicka, neobjektivna...odvijac wrote:danas je bila emitovana reportaza na ZDF,o nasoj reprezentaciji,i naravno dio emisije je bio posvecen najvecem klubu u drzavi..pricalo se kako je bio jedan od najboljih klubova ex yuge,medjuostalom i intervju sa edinom dzekom,soba mu puna obiljezja fudbalskog giganta sa grbavice.za par dana bi emisija trebala da bude postavljena na internet stranicu ove televizije,pa eto posto nas je puno propustilo to pogledati,trebali bi to uraditi
Zasigurno, jos jedna zavjera...
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3678 Re: FK Zeljeznicar
ili pobjedu kući protiv iste ekipe na jedvi te jadećiro wrote:Gigant koji slavi bod u Travniku![]()
![]()
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3679 Re: FK Zeljeznicar
I sad u omladinskim pogonima ima dosta talenata, također i u prvom timu (Čolić , Šehić itd)._BaD_BoY wrote:nakon dvije godine suse na gostovanjima zeljo ce izgleda postati gostujuca momcad![]()
posto nisam previse upoznat sa detaljima oko kluba dali bi me neko mogao informisati kakva je stanje sa mladjim kategorijama zelje..jer ste dosad izvezli dosta talenata pa kakvo je sad stanje?
Budućnost je sigurno najmanja briga, ako se nastavi ovaj trend potpisivanja ugovora na duži period sa talentima
-
CAUS-VISOKO
- Posts: 381
- Joined: 14/02/2009 14:00
#3680 Re: FK Zeljeznicar
Sada se drzi dobro. Kone sa Koseva ce ti skalp skinuti.odvijac wrote:danas je bila emitovana reportaza na ZDF,o nasoj reprezentaciji,i naravno dio emisije je bio posvecen najvecem klubu u drzavi..pricalo se kako je bio jedan od najboljih klubova ex yuge,medjuostalom i intervju sa edinom dzekom,soba mu puna obiljezja fudbalskog giganta sa grbavice.za par dana bi emisija trebala da bude postavljena na internet stranicu ove televizije,pa eto posto nas je puno propustilo to pogledati,trebali bi to uraditi
-
Fordas
- Posts: 1430
- Joined: 30/01/2008 13:17
- Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?
#3681 Re: FK Zeljeznicar
Valjda su htjeli prikazati jedini pravi stadion u BiH, ostalo su mahom livade i sumarcielSaik wrote:Wie ein kloc... kako se kaže kloc na njemačkom?... eine stange...![]()
![]()
edit: Ćiro, jadan ne bio, pogledaj reportažu i obrati pažnju čiji stadion pokazaše kad rekoše "prazni stadioni" u domaćoj ligi?!![]()
- Joey Tribbiani
- Posts: 1248
- Joined: 01/08/2008 16:28
- Location: Stadion Grbavica
#3682 Re: FK Zeljeznicar
suti jadan ne bio, sta bi da su pokazali gdje vi najvise vremena provodite (vogosca, hakija mrso)Fordas wrote:Valjda su htjeli prikazati jedini pravi stadion u BiH, ostalo su mahom livade i sumarcielSaik wrote:Wie ein kloc... kako se kaže kloc na njemačkom?... eine stange...![]()
![]()
edit: Ćiro, jadan ne bio, pogledaj reportažu i obrati pažnju čiji stadion pokazaše kad rekoše "prazni stadioni" u domaćoj ligi?!![]()
ajd se malo sjeti sta se pisali prije dvije sedmice, potrudi se, valjda ces moci premotati film bez nase pomoci..." tri bod protiv odlicnog protivnika". nahvalise travnik ko da im je chelsea doso na hadison.ćiro wrote:Gigant koji slavi bod u Travniku![]()
![]()
- hidrant
- Posts: 857
- Joined: 24/05/2009 00:29
- Location: Engleska 5:1 Pokrajina Hrvatska+Brazilac
#3683 Re: FK Zeljeznicar
Kad gledas ovu reportazu, pomislis da zivis na kraju svijeta.
Seru Njemci, Bosanci su talentovaniji od njih u svemu, mozda samo nisu u ratovanju, mada
i to je tu negdje.
Seru Njemci, Bosanci su talentovaniji od njih u svemu, mozda samo nisu u ratovanju, mada
i to je tu negdje.
-
vnm
- Posts: 1489
- Joined: 08/07/2008 01:28
#3684 Re: FK Zeljeznicar
sto me amar nasmija. "kako se kaze kloc?" ako ima veceg germanizma od kloc onda fakat ne znam. 
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3685 Re: FK Zeljeznicar
Ej, ako nemam kvalitet, makar imamo kvantitet.hidrant wrote:Kad gledas ovu reportazu, pomislis da zivis na kraju svijeta.
Seru Njemci, Bosanci su talentovaniji od njih u svemu, mozda samo nisu u ratovanju, mada
i to je tu negdje.
-
kontibih
- Posts: 50
- Joined: 04/08/2008 23:32
#3686 Re: FK Zeljeznicar
Nakon odigranog prošlog kola,bilo je degutantno i naporno čitati neutemeljene,neobjektivne postove vezane za našeg golmana ali i golmana mlade reprezentacije,mladog i talentovanog Šehića.Ne,naravno, nije samo Šehić " vještac na metli koji mora da gori",nakon svakog kola.Ovaj ružni običaj,gdje nedostaje i onih uvredljivih rijeći traje već duže vrijeme.Sada kad momak donosi bod iz Travnika, oni nogometni gurui,koji su ga razvlačili na sve strane,barem bi se malo mogli posuti pepelom,te reći, da možda i nisu u pravu.
Ovo kolo, red je dakle na " harmonikaša" Bekrića.Istog onog koji već skoro 80. utakmica kontinuirano igra za Želju.Istog onog koji je naravno u početku više igrao na strani nego na Grbavici i istog onog koji je toliko prostora zatvorio iza igrača koji odu u napad i koji je toliko, onog neatraktivnog dijela posla obavio, dok su se Štilić, Dijaliba i Jahić prodavali i neka su, naravno.
Slažem se da nije u nekoj nezaboravnoj formi,ali predstavljamo to, kao da nam je nešto najgore što nam se moglo desiti u ovom trenutku.Sopstvene igrače toliko napadamo kao da su jedini nogometaši,trenutno van forme, u svijetu sporta.
Idemo sa pozitivnom vibrom!!!! Punimo li stadion u subotu?
Ovo kolo, red je dakle na " harmonikaša" Bekrića.Istog onog koji već skoro 80. utakmica kontinuirano igra za Želju.Istog onog koji je naravno u početku više igrao na strani nego na Grbavici i istog onog koji je toliko prostora zatvorio iza igrača koji odu u napad i koji je toliko, onog neatraktivnog dijela posla obavio, dok su se Štilić, Dijaliba i Jahić prodavali i neka su, naravno.
Slažem se da nije u nekoj nezaboravnoj formi,ali predstavljamo to, kao da nam je nešto najgore što nam se moglo desiti u ovom trenutku.Sopstvene igrače toliko napadamo kao da su jedini nogometaši,trenutno van forme, u svijetu sporta.
Idemo sa pozitivnom vibrom!!!! Punimo li stadion u subotu?
-
donBeton
- Posts: 616
- Joined: 02/01/2007 23:52
#3687 Re: FK Zeljeznicar
Ma daj ba, da je Šeha branio prvo ko drugo, a drugo ko prvo poluvrijeme opet bi pričali isto ko i poslije prijašnjih kola za njega. Nego valjda ostao dojam sa pred kraj utakmice. Šeha jeste odbranio dvaput, ali je isto tako stvorio tri dobre prilike za Travnik. Mislim da je pravo naopako da iščekujemo svaku njegovu odbranu da bi pokrio sve svoje kikseve. Pa pobogu, golman je, njegovo i jeste da brani. Trebamo mu aplaudirat i skandirat svaki put kad uhvati loptu?
-
elSaik
- Posts: 11916
- Joined: 27/03/2007 16:49
- Location: 8. krug pakla
#3688 Re: FK Zeljeznicar
Kadeti:
Velež Mostar - FK Željezničar 0:6
Juniori:
Velež Mostar - FK Željezničar 4:4
Velež Mostar - FK Željezničar 0:6
Juniori:
Velež Mostar - FK Željezničar 4:4
-
kontibih
- Posts: 50
- Joined: 04/08/2008 23:32
#3689 Re: FK Zeljeznicar
Trebamo li mu aplaudirati i skandirati svaki put kad osvoji loptu?
Zašto da ne!
Trebamo li ga ukopavati i obeshrabrivati baš svaki put, pa čak i onda kad donesemo bod iz Lukavice,koji je djelom i njegova zasluga,(ovdje govorimo o neobjektivnim i nekritičnim komentarima vezanim za njegove igre) ?
Naravno da ne!
Zašto da ne!
Trebamo li ga ukopavati i obeshrabrivati baš svaki put, pa čak i onda kad donesemo bod iz Lukavice,koji je djelom i njegova zasluga,(ovdje govorimo o neobjektivnim i nekritičnim komentarima vezanim za njegove igre) ?
Naravno da ne!
-
maximus_genius
- Posts: 11
- Joined: 09/09/2009 16:54
#3690 Re: FK Zeljeznicar
Ma sheha je majstor
u 6 kola primili smo 4 gola od zvijezde dva i od zrinjskog i slavije po jedan samo mu onaj od slavije nemogu oprostit ni nakon travnika,ja se dero hvataj loptu on je pusti i ode u korner i da regoje go... 
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#3691 Re: FK Zeljeznicar
ma slažem se da raja dobrim dijelom pretjeruje, ali ne možeš očekivati da baš ne reaguju kad u lukavici skrivi onakav gol, ili u gradačcu izleće s gola, a lik na 20 metara...kontibih wrote:Trebamo li mu aplaudirati i skandirati svaki put kad osvoji loptu?
Zašto da ne!
Trebamo li ga ukopavati i obeshrabrivati baš svaki put, pa čak i onda kad donesemo bod iz Lukavice,koji je djelom i njegova zasluga,(ovdje govorimo o neobjektivnim i nekritičnim komentarima vezanim za njegove igre) ?
Naravno da ne!
- CR9
- Posts: 28
- Joined: 17/08/2009 01:44
- Location: Grbavica-Na Jugu
#3692 Re: FK Zeljeznicar
Ibro je kostao Zelju isto onoliko koliko mu je i pomogao..Daklekoliko god smo bodova osvojili Ibrinom zaslugom,toliko smo i izgubili ....JThomas wrote:ma slažem se da raja dobrim dijelom pretjeruje, ali ne možeš očekivati da baš ne reaguju kad u lukavici skrivi onakav gol, ili u gradačcu izleće s gola, a lik na 20 metara...kontibih wrote:Trebamo li mu aplaudirati i skandirati svaki put kad osvoji loptu?
Zašto da ne!
Trebamo li ga ukopavati i obeshrabrivati baš svaki put, pa čak i onda kad donesemo bod iz Lukavice,koji je djelom i njegova zasluga,(ovdje govorimo o neobjektivnim i nekritičnim komentarima vezanim za njegove igre) ?
Naravno da ne!
- Rauber
- Posts: 1104
- Joined: 07/05/2009 16:47
#3693 Re: FK Zeljeznicar
Petit_Beurre wrote:odvijac wrote:danas je bila emitovana reportaza na ZDF,o nasoj reprezentaciji,i naravno dio emisije je bio posvecen najvecem klubu u drzavi..pricalo se kako je bio jedan od najboljih klubova ex yuge,medjuostalom i intervju sa edinom dzekom,soba mu puna obiljezja fudbalskog giganta sa grbavice.za par dana bi emisija trebala da bude postavljena na internet stranicu ove televizije,pa eto posto nas je puno propustilo to pogledati,trebali bi to uraditi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
*ebo ZDF seljačka televizija, to je sigurno neko Ligatin snimao
EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=EXOtAifEthc![]()
Keine ahnung![]()
![]()
![]()
joj Dzeko care
turnir bio u skenderiji
- banovan
- Posts: 743
- Joined: 30/03/2009 20:51
- Location: Total chaos - south of heaven
#3694 Re: FK Zeljeznicar
Alen Mešanović
"Piksi je bio moj uzor"
"Mladost je snaga ove ekipe i upravo zbog toga ne treba im stavljati veliki teret. Trebaće vremena da se tim uigra, a ono što sam mogao primjetiti jeste da su svi gladni uspjeha. Dovoljno je vidjeti kako idu na treningu. Primijetio sam veliku snagu motiva i ambicija mlade ekipe".
Razgovarao: Edin Isanović
Alen Mešanović u duelu (Foto: F. Krvavac)
Alen Mešanović u duelu (Foto: F. Krvavac)
Alen Mešanović je nastupao za mnoge bh. klubove. Nosio je dres Budućnosti iz Banovića, Lukavca (sada se zove Radnički), Jedinstva, Slobode, Posušja, Sarajeva i Čelika. Kontraverzan, ali istovremeno i igrač sa neospornim nogometnim znanjem. Od ove sezone je na Grbavici. Ističe da mu je "dolina ćupova" posljednja stanica na bh. terenima. Sudbina je htjela da se ponovo vrati u klub gdje je i počeo svoju profesionalnu karijeru, jer je još u jugoslovenskoj ligi kao talentiran dječak iz Banovića stigao na Grbavicu.
Jedan je od najzaslužnijih što je Željezničar u vrhu tabele. Sa svoja dva gola na otvaranju sezone (Čeliku i Širokom Brijegu) na konto plavih dodao je prvih šest bodova. Ozbiljno pristupa svojim obavezama i pogoci su logična posljedica rada, dobrog zdravlja i velikih motiva. Kako i sam ističe nadanju su mu ista kao i kada je počeo karijeru (sada ima 34 godine). Osjeća da je još uvijek sposoban odgovotiti visokom zahtjevima. U razgovoru za naš portal odavao je dojam čovjeka koji sa velikim užitkom igra nogomet.
Za početak smo se osvrnuli na dvoboj Željezničara na Piroti. Mešanović apostrofira da je neriješen ishod - uspjeh.
Iako smo priželjkivali kompletan plijen, moramo biti zadovoljni i sa jedinom bodom. Ostali smo sa igračem manje i kada se sve sagleda, remi je najrealniji. Ono što je najvažnije jeste da smo ostali u vrhu.
Koliko visoko možete ove sezone?
Imali smo težak raspored i sada nam slijedi period takozvanih lakših utakmica. Primarni cilj je biti u vrhu i mi za to sigurno imamo sposobnosti. Realno po kvalitetu smo negdje između prvog i četvrtog mjesta. Kako će se stvari dalje odvijati zavisi od mnogih stvari, ko je protivnik, jesi li kompletan, imaš li dozu sreće. Svi klubovi imaju pravo na svoje ambicije, prvenstvo će ponuditi redosljed na temelju forme i poklapanja svih ostalih faktora uspjeha.
Tim sa Grbavice ima relativno mladu ekipu?
Apsolutno! Upravo u posljednjoj prvenstvenom okršaju u Travniku na travnjaku su bila šestorica igrača ispod dvadeset godina, jedino sam ja imao preko 30. Mladost je snaga ove ekipe i upravo zbog toga ne treba im stavljati veliki teret. Trebaće vremena da se tim uigra, a ono što sam mogao primjetiti jeste da su svi gladni uspjeha.
Dovoljno je vidjeti kako idu na treningu. Primijetio sam veliku snagu motiva i ambicija mlade ekipe. Svi su svjesni očekivanja poklonika plave boje. Jači smo iz dana u dan.
Ko su po Vama pretendenti za naslov prvaka u Premijer ligi BiH?
Po mom mišljenju to su Borac, Velež, Široki Brijeg, Željezničar i Sarajeva. Teško je sada nekoga posebno isticati, jer je nogomet nepredvidiv. Sve što bih sada rekao bilo bi u domenu teorije. Ja bih volio da to bude Željo. No, respektujem sve nabrojane klubove, kao što poštujem i našu snagu. Imamo pravo vjerovati da ćemo se mi veseliti.
Da li bi izlazak na evropsku scenu zadovoljio čelne ljude kluba?
Definitivno. Ipak, na terenu odlučuje samo učinak, kvalitet i snaga ekipe. Iskreno vjerujem da će tim sa Grbavice na kraju sezone izboriti izlazak na međunarodnu scenu. Da li kroz prvenstvo ili kup, nije bitno. Optimista sam!
Možete li napraviti paralelu bh. nogometne lige od prije nekoliko godina i danas. Ima li pomaka?
Svakako. Željezničar je imao dosta pristojno suđenje u prvih šest kola. Da li će tako ostati i u nastavku prvenstva, ne znam. Iskreno se nadam da hoće, a pomaka sigurno ima. Vidjeli ste kako su naši klubovi igrali na evropskoj sceni. Napravili su najveći pomak od svih timova na Starom kontinentu. Realno, niko to nije očekivao. Nismo toliko loši koliko se plasira, mada ima prostora za još veći progres.
Kako ocjenjujete igre nogometne reprezentacije?
Visokom ocjenom. Sada slijedi presudan meč u Talinu. Nadam da će naša državna selekcija biti na visini zadatka i da će pobjedom izboriti baraž. Ćiro je sve kockice posložio onako kako treba. To su pokazale i utakmice. Nemamo više gubitnički mentalitet, što je možda bilo i presudno u dosadašnjim kvalifikacijama. Imamo sve kapacitete da odemo na Svjetsko prvenstvo.Ulog je ogroman.
Možete li nam reći za koji ste strani klub navijali kao dječak?
Uvijek sam volio englesku ligu, a bio sam veliki fan Wimbledona.
Ko Vam je bio uzor?
Dragan Stojković Piksi.

"Piksi je bio moj uzor"
"Mladost je snaga ove ekipe i upravo zbog toga ne treba im stavljati veliki teret. Trebaće vremena da se tim uigra, a ono što sam mogao primjetiti jeste da su svi gladni uspjeha. Dovoljno je vidjeti kako idu na treningu. Primijetio sam veliku snagu motiva i ambicija mlade ekipe".
Razgovarao: Edin Isanović
Alen Mešanović u duelu (Foto: F. Krvavac)
Alen Mešanović u duelu (Foto: F. Krvavac)
Alen Mešanović je nastupao za mnoge bh. klubove. Nosio je dres Budućnosti iz Banovića, Lukavca (sada se zove Radnički), Jedinstva, Slobode, Posušja, Sarajeva i Čelika. Kontraverzan, ali istovremeno i igrač sa neospornim nogometnim znanjem. Od ove sezone je na Grbavici. Ističe da mu je "dolina ćupova" posljednja stanica na bh. terenima. Sudbina je htjela da se ponovo vrati u klub gdje je i počeo svoju profesionalnu karijeru, jer je još u jugoslovenskoj ligi kao talentiran dječak iz Banovića stigao na Grbavicu.
Jedan je od najzaslužnijih što je Željezničar u vrhu tabele. Sa svoja dva gola na otvaranju sezone (Čeliku i Širokom Brijegu) na konto plavih dodao je prvih šest bodova. Ozbiljno pristupa svojim obavezama i pogoci su logična posljedica rada, dobrog zdravlja i velikih motiva. Kako i sam ističe nadanju su mu ista kao i kada je počeo karijeru (sada ima 34 godine). Osjeća da je još uvijek sposoban odgovotiti visokom zahtjevima. U razgovoru za naš portal odavao je dojam čovjeka koji sa velikim užitkom igra nogomet.
Za početak smo se osvrnuli na dvoboj Željezničara na Piroti. Mešanović apostrofira da je neriješen ishod - uspjeh.
Iako smo priželjkivali kompletan plijen, moramo biti zadovoljni i sa jedinom bodom. Ostali smo sa igračem manje i kada se sve sagleda, remi je najrealniji. Ono što je najvažnije jeste da smo ostali u vrhu.
Koliko visoko možete ove sezone?
Imali smo težak raspored i sada nam slijedi period takozvanih lakših utakmica. Primarni cilj je biti u vrhu i mi za to sigurno imamo sposobnosti. Realno po kvalitetu smo negdje između prvog i četvrtog mjesta. Kako će se stvari dalje odvijati zavisi od mnogih stvari, ko je protivnik, jesi li kompletan, imaš li dozu sreće. Svi klubovi imaju pravo na svoje ambicije, prvenstvo će ponuditi redosljed na temelju forme i poklapanja svih ostalih faktora uspjeha.
Tim sa Grbavice ima relativno mladu ekipu?
Apsolutno! Upravo u posljednjoj prvenstvenom okršaju u Travniku na travnjaku su bila šestorica igrača ispod dvadeset godina, jedino sam ja imao preko 30. Mladost je snaga ove ekipe i upravo zbog toga ne treba im stavljati veliki teret. Trebaće vremena da se tim uigra, a ono što sam mogao primjetiti jeste da su svi gladni uspjeha.
Dovoljno je vidjeti kako idu na treningu. Primijetio sam veliku snagu motiva i ambicija mlade ekipe. Svi su svjesni očekivanja poklonika plave boje. Jači smo iz dana u dan.
Ko su po Vama pretendenti za naslov prvaka u Premijer ligi BiH?
Po mom mišljenju to su Borac, Velež, Široki Brijeg, Željezničar i Sarajeva. Teško je sada nekoga posebno isticati, jer je nogomet nepredvidiv. Sve što bih sada rekao bilo bi u domenu teorije. Ja bih volio da to bude Željo. No, respektujem sve nabrojane klubove, kao što poštujem i našu snagu. Imamo pravo vjerovati da ćemo se mi veseliti.
Da li bi izlazak na evropsku scenu zadovoljio čelne ljude kluba?
Definitivno. Ipak, na terenu odlučuje samo učinak, kvalitet i snaga ekipe. Iskreno vjerujem da će tim sa Grbavice na kraju sezone izboriti izlazak na međunarodnu scenu. Da li kroz prvenstvo ili kup, nije bitno. Optimista sam!
Možete li napraviti paralelu bh. nogometne lige od prije nekoliko godina i danas. Ima li pomaka?
Svakako. Željezničar je imao dosta pristojno suđenje u prvih šest kola. Da li će tako ostati i u nastavku prvenstva, ne znam. Iskreno se nadam da hoće, a pomaka sigurno ima. Vidjeli ste kako su naši klubovi igrali na evropskoj sceni. Napravili su najveći pomak od svih timova na Starom kontinentu. Realno, niko to nije očekivao. Nismo toliko loši koliko se plasira, mada ima prostora za još veći progres.
Kako ocjenjujete igre nogometne reprezentacije?
Visokom ocjenom. Sada slijedi presudan meč u Talinu. Nadam da će naša državna selekcija biti na visini zadatka i da će pobjedom izboriti baraž. Ćiro je sve kockice posložio onako kako treba. To su pokazale i utakmice. Nemamo više gubitnički mentalitet, što je možda bilo i presudno u dosadašnjim kvalifikacijama. Imamo sve kapacitete da odemo na Svjetsko prvenstvo.Ulog je ogroman.
Možete li nam reći za koji ste strani klub navijali kao dječak?
Uvijek sam volio englesku ligu, a bio sam veliki fan Wimbledona.
Ko Vam je bio uzor?
Dragan Stojković Piksi.
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3695 Re: FK Zeljeznicar
Mozda opet pocne Zeljo TV
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3696 Re: FK Zeljeznicar
laaaaažžžžžeešššššMagarece_godine wrote:Mozda opet pocne Zeljo TV
Ja sam čuo da će to pičiti u sklopu nove web stranice, možda čak i direktan prijenos utakmica za raju u dijaspori.
- Magarece_godine
- Posts: 2684
- Joined: 07/05/2009 19:51
#3697 Re: FK Zeljeznicar
Ne lazem, pregovori su u toku ... pa zavisi hocel' se dogovoritiPetit_Beurre wrote:laaaaažžžžžeešššššMagarece_godine wrote:Mozda opet pocne Zeljo TV![]()
Ja sam čuo da će to pičiti u sklopu nove web stranice, možda čak i direktan prijenos utakmica za raju u dijaspori.
- perke
- Posts: 2316
- Joined: 31/12/2003 00:00
- Location: Rade Paprica - pitarima cuclica
#3698 Re: FK Zeljeznicar
Visca potpisao?Petit_Beurre wrote: Mislim da bi sljedeću utakmicu umjesto Bekrića mogao početi Višća. Bar bi ja tako nešto uradio![]()
- Petit_Beurre
- Posts: 916
- Joined: 12/08/2009 18:55
- Location: Fioka
#3699 Re: FK Zeljeznicar
a red bi bio da jesteperke wrote:Visca potpisao?Petit_Beurre wrote: Mislim da bi sljedeću utakmicu umjesto Bekrića mogao početi Višća. Bar bi ja tako nešto uradio![]()
ništa još uvijek oficijAlno
-
herbion
- Posts: 191
- Joined: 19/11/2006 22:19
#3700 Re: FK Zeljeznicar
Visca ce se danas odlucivati za Zelju ili Olimpik.
