Aktuelnosti: FK Sarajevo
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3676 Re: FK Sarajevo
Smeta im nasa podrska...pic*kice.
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3678 Re: FK Sarajevo
Samo jedno pitanje ali da ga ne shvatite kao provokaciju jer fakat nemam namjeru da provociram.
U posljednjih 10 dana se dosta navijaca Sarajeva izjasnilo za to da bi voljeli da njihov klub ne izadje u Evropu. To sam citao i po forumima a i slusao uzivo. Vidim ima ih koji se raduju, sto je za mene sasvim normalno, izlasku u Evropu. Sta je sad fol u svemu tome. Jeli zelja da se izadje ili da se ne izadje?
U posljednjih 10 dana se dosta navijaca Sarajeva izjasnilo za to da bi voljeli da njihov klub ne izadje u Evropu. To sam citao i po forumima a i slusao uzivo. Vidim ima ih koji se raduju, sto je za mene sasvim normalno, izlasku u Evropu. Sta je sad fol u svemu tome. Jeli zelja da se izadje ili da se ne izadje?
-
Ali_G
- Posts: 4674
- Joined: 02/03/2002 00:00
#3679 Re: FK Sarajevo
Problem se javlja sto u slucaju izlaska u Evropu dolaze pare i tesko da cemo se kutarisati sadasnje garniture.
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3680 Re: FK Sarajevo
Da se ne izađe. Nekako je logičnije da ćemo se riješiti lopova ako ne budu imali šta uzimati. Al' haj ti srcu naredi da ne poskoči kad damo go 
- Charuga
- Globalni moderator
- Posts: 24702
- Joined: 26/08/2007 17:10
#3681 Re: FK Sarajevo
Znam da je to razlog. Ali mozda se bas desi suprotno, da uzmu pare od Evrope i uhvate se noge.Ali_G wrote:Problem se javlja sto u slucaju izlaska u Evropu dolaze pare i tesko da cemo se kutarisati sadasnje garniture.
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3682 Re: FK Sarajevo
Mišljenja sam da bi lopine u upravi ostale i kad ne bi izborili evropu.
Torlak 0-3
Torlak 0-3
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#3683 Re: FK Sarajevo
Baltazar_khan wrote:Mišljenja sam da bi lopine u upravi ostale i kad ne bi izborili evropu.
Torlak 0-3
- Rauber
- Posts: 1104
- Joined: 07/05/2009 16:47
#3684 Re: FK Sarajevo
Treba samo istrajati u bojkotu, zamazu li nam oci ovom pobjedom,eventualnim plasmanom u evropu i ako se vratimo na tribine sve ce biti isto, tapkat cemo u mjestu s ponekim bljeskom svako 4-5 godina.
Mene to ne zadovoljava, ja hocu ljude u upravi s vizijom, ako nemamo biznismene koji ce ulagati milione u Sarajevo onda hocu ljude koji ce se ako nista osloniti i na omladinski pogon, a ne da se prodaju talenti za budzasto i da se dovode igraci koji nisu nigdje uspjeli otici, i to 2 dana prije pocetka prvenstva-
Mene to ne zadovoljava, ja hocu ljude u upravi s vizijom, ako nemamo biznismene koji ce ulagati milione u Sarajevo onda hocu ljude koji ce se ako nista osloniti i na omladinski pogon, a ne da se prodaju talenti za budzasto i da se dovode igraci koji nisu nigdje uspjeli otici, i to 2 dana prije pocetka prvenstva-
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3685 Re: FK Sarajevo
Eki 0:3
. Ako ostane tako čini mi se da je to najubjedljivija gostujuća pobjeda u BHPL 
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
- Baltazar_khan
- Posts: 7940
- Joined: 25/08/2008 01:46
- Location: Moj grad, moj klub
#3687 Re: FK Sarajevo
Drago mi je da ga je zabilo dijete Sarajeva, Kenan Handžić 
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3688 Re: FK Sarajevo
Jes, al je ova Slavija namučila Želju, tako da je sasvim jasno ko uzima derbićiro wrote:Svaka čast Kenane, debi iz snova. Ne trebamo se zavaravati, ovu Slaviju je i Modriča uzela s juniorima.
-
cvekla
- Posts: 2
- Joined: 05/05/2010 22:21
#3689 Re: FK Sarajevo
Ovu Slaviju je dobila kesa Memse Basica i kompanije.ćiro wrote:Svaka čast Kenane, debi iz snova. Ne trebamo se zavaravati, ovu Slaviju je i Modriča uzela s juniorima.
Ne mogu reci "nemojte se zavaravat" jer vam ja bas to zelim. Prejaki ste, nista ne dirajte.
- GandalfSivi
- Posts: 22796
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#3690 Re: FK Sarajevo
Hajde ba, treba i vama istocnu tribinu sagraditi, sad ce derbi...stochar wrote:predvidjam nove tribine uskoro na stadionu FK Slavija...
- Eweleen
- Posts: 649
- Joined: 08/04/2009 23:51
- Location: Spol: Muški
#3691 Re: FK Sarajevo
pa što se ne bi ljudi osjećali lagodnije kad igraju, kad su pola sjeverne tribine sitni kriminalci, džeparoši, isfrustrirani divljaci, onaj najniži sloj društva. ova druga polovina je normalna i super raja
da se razumijemo navijam za Sarajevo i skoro sam redovan kad god mogu stić na utakmicu, ali ko se jednom lijepo osvrno oko sebe na sjeveru razumije o čemu govorim
naprijed sarajevo
da se razumijemo navijam za Sarajevo i skoro sam redovan kad god mogu stić na utakmicu, ali ko se jednom lijepo osvrno oko sebe na sjeveru razumije o čemu govorim
naprijed sarajevo
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3692 Re: FK Sarajevo
I da je tako kako ti kažeš, a nije, i da je gore nego što ti kažeš, a nije, igračima sa sjevera nikad ružna riječ nije došla sve dok se nisu počeli vucarat po terenu i dok nisu počeli pokazivati bezobrazluk. I da su takvi kakvim ih ti opisuješ, a nisu, oni ne budu na utakmici "kad mogu stići" već budu na svakoj utakmici nebitno je li u Sarajevu ili u Trebinju, padala kiša, ćuskije ili peklo sunce.Eweleen wrote:pa što se ne bi ljudi osjećali lagodnije kad igraju, kad su pola sjeverne tribine sitni kriminalci, džeparoši, isfrustrirani divljaci, onaj najniži sloj društva. ova druga polovina je normalna i super raja
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3693 Re: FK Sarajevo
takodjer se ne slazem sa tim da su svi takvi ali vrlo se dobro sjecam kada sam bio na sjeveru, kada smo igrali Helsingborg, sve dok lik nije dao gol, Damira su psovali...cim je zabio, odmah se cuje "o jeste legenda, dobro igra" od tih istih likova...takodjer za Alaimu od a do z su psovali, a cim penale odbrani odmah je to nova prica sve do slijedece utakmice1946 wrote:I da je tako kako ti kažeš, a nije, i da je gore nego što ti kažeš, a nije, igračima sa sjevera nikad ružna riječ nije došla sve dok se nisu počeli vucarat po terenu i dok nisu počeli pokazivati bezobrazluk. I da su takvi kakvim ih ti opisuješ, a nisu, oni ne budu na utakmici "kad mogu stići" već budu na svakoj utakmici nebitno je li u Sarajevu ili u Trebinju, padala kiša, ćuskije ili peklo sunce.Eweleen wrote:pa što se ne bi ljudi osjećali lagodnije kad igraju, kad su pola sjeverne tribine sitni kriminalci, džeparoši, isfrustrirani divljaci, onaj najniži sloj društva. ova druga polovina je normalna i super raja
- 1946
- Posts: 2284
- Joined: 19/01/2010 15:39
- Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada
#3694 Re: FK Sarajevo
Na takvim utakmicama se i skupe ovakvi što dolaze samo "kad mogu stići" i kad su europske utakmice i derbiji. Isto tako ne kažem da među one dvije-dvije i po hiljade redovnih na sjeveru nema svakakvih profila, ali "zagrabi" u Ferhadiji po danu u toku špice 2000 ljudi pa ćeš naći isto tako ljude svih mogućih backgrounda. Ovaj kaže pola i onda je očito da on dođe "kad može stići" - čitaj na Cluj, Helsinborgs ili derbi pa se nagleda svega.todd_smith wrote:takodjer se ne slazem sa tim da su svi takvi ali vrlo se dobro sjecam kada sam bio na sjeveru, kada smo igrali Helsingborg, sve dok lik nije dao gol, Damira su psovali...cim je zabio, odmah se cuje "o jeste legenda, dobro igra" od tih istih likova...takodjer za Alaimu od a do z su psovali, a cim penale odbrani odmah je to nova prica sve do slijedece utakmice
-
hardcoreh
- Posts: 83
- Joined: 09/05/2010 20:59
#3695 Re: FK Sarajevo
Jedan klub, jedan grad volim ja 
-
ibizza
- Posts: 4986
- Joined: 05/06/2008 00:46
#3696 Re: FK Sarajevo
2-1 gubitekamen spoticanja wrote:nema bas puno veze s sarajevom ali posto su temu o ligi zatvorili zbog sarajevo-zeljo prepucavanja trpit cete me ovde![]()
naime celik vodi u sirokom brijegu![]()
![]()
dakle prvo su zijanili kuci od leotara(uzgred su se i pobili fol),pa je onda siroki dobio leotar na policama...a sad celik vodi u listici...dakle sema jako dobro poznata...ako celik dobije ovu tekmu u sirokom, nikad me vise nece vidjeti premijerligaski stadion...i nadam se da ce sva tri kluba biti izbaceni u nize lige...(dobro ovo nikad necemo dozivjet)
ah i da... pola zivota sam proveo na bilinom polju ali od srca zelim da celik ispadne...ovo je jadno
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
- Topla voda
- Posts: 8148
- Joined: 06/11/2006 23:59
- Location: Auberge
#3698 Re: FK Sarajevo
ko je sudio u lukavici,jel golac???
nigdje ne pise,ako je neko bio nek kaze,meni je receno da ce on suditi
nigdje ne pise,ako je neko bio nek kaze,meni je receno da ce on suditi
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3699 Re: FK Sarajevo
skorov gol tako dobar, da ga ni kamera nije stigla uhvatitdon_emir wrote:http://www.youtube.com/watch?v=qG3o5dBXa1E
-
radijator
- Posts: 385
- Joined: 25/01/2003 00:00
#3700 Re: FK Sarajevo
moćno saraj'vo
interesantno, redovno u posljednim kolima fatamo pravu formu... i opet će stradat, ni krivi ni dužni, "šampioni"
interesantno, redovno u posljednim kolima fatamo pravu formu... i opet će stradat, ni krivi ni dužni, "šampioni"
