Treba nekog streljat ako ne dodje SK (a nece sigurno)
English Premier League
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Baron_Samedi
- Posts: 465
- Joined: 09/07/2010 14:38
#3676 Re: English Premier League
Yaya je do jaja
Treba nekog streljat ako ne dodje SK (a nece sigurno)
Treba nekog streljat ako ne dodje SK (a nece sigurno)
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3678 Re: English Premier League
puko hodgson totalno 
sutra, tj danas totenham - chelsea. bice dobra tekma. ocekujem pobjedu hotspursa
sutra, tj danas totenham - chelsea. bice dobra tekma. ocekujem pobjedu hotspursa
-
Bordolini
- Posts: 1164
- Joined: 04/10/2009 23:42
- Location: tribina sjever
#3679 Re: English Premier League
danas vjerovatno X na White Hart Lane-u, sutra X2 na OT. 
- Baron_Samedi
- Posts: 465
- Joined: 09/07/2010 14:38
#3680 Re: English Premier League
Kakva golcina Andy Carrolla.
Polazem velike nade u tog momka. Nadam se da se nece ugasiti, kao recimo James Beattie, Carlton Cole, ili nesretni Stan Collymore.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3681 Re: English Premier League
Chelsea ako danas izgubi bice belaja u ekipi i mogao bi Karlo dobiti nogaru.Bordolini wrote:danas vjerovatno X na White Hart Lane-u, sutra X2 na OT.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3682 Re: English Premier League
Čelziju je ovo najbitnija utakmica ove sezone dosad. Ili će biti prekratnica u pozitivnom pogledu ili će se zakopat, a Carlo bit na izlaznim vratima... X ne znači ništa
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3683 Re: English Premier League
imal kakav link za free gledanje
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3685 Re: English Premier League
kako je krenulo bice X, al malo sutra 
evo ovdje slika ko mlijeko
http://atdhe.net/30590/watch-tottenham-vs-chelsea
evo ovdje slika ko mlijeko
http://atdhe.net/30590/watch-tottenham-vs-chelsea
-
SKAFISKAFNJAK
- Posts: 502
- Joined: 12/01/2010 00:16
#3686 Re: English Premier League
pa covjece padam zadnjih mjesec dana uvijek na chelsea-u, sve kontam moraju nekog pobjediti. carlo izvedi tog ramiresa, predji preko ponosa, promasio si kupovinu ali vodi ga napolje. pa momak je u odbrani kita a u napadu karina u svakoj utakmici 
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3687 Re: English Premier League
Chelsea potvrdio da je u velikoj krizi. Ako izgube ovu utakmicu, odbrana titule ce biti samo pusti san, a iduce kolo im dolazi Manchester UTD.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3688 Re: English Premier League
Chelsea izjednacio zahvaljujuci golmanu Tottenhama koji im je poklonio gol.
- Chivas1
- Posts: 839
- Joined: 06/10/2010 19:32
#3689 Re: English Premier League
Kontam vidi sudije ne svira faula par za Tottenham sta je ovo ..kad ono bum penal .. jebote led i sudija dajte nam japanci robote kakve napravite
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3690 Re: English Premier League
ja gomeza glupana. upropasti utakmicu
iskupi se gomez
iskupi se gomez
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3691 Re: English Premier League
Sramota i nevidjena kradja! Sudija poklonio penal Golman je prvo skinuo loptu i nakon toga nehotice udario, tj odgurnuo u naletu Chelse-vog igraca kad vise nije postojala nikakva sansa za gol. Pravda je pobjedila! Golman odbranio penal Drogbi!
-
Teufik
- Posts: 4886
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3692 Re: English Premier League
Ma Gomes je lutka.Od tragicara do heroja.
Bravo majstore...
Hebo Chelsea!
Bravo majstore...
Hebo Chelsea!
- jutarnji
- Posts: 2326
- Joined: 08/04/2009 17:31
#3693 Re: English Premier League
Cuj nehotice udario, tj odgurnuo?Better Man wrote:Sramota i nevidjena kradja! Sudija poklonio penal Golman je prvo skinuo loptu i nakon toga nehotice udario, tj odgurnuo u naletu Chelse-vog igraca kad vise nije postojala nikakva sansa za gol. Pravda je pobjedila! Golman odbranio penal Drogbi!
suza!!! Btw, ne pamtim kad sam pogledao bolju tekmu.
- cyprus
- Posts: 39746
- Joined: 21/03/2007 22:00
- Location: Σαράγεβο / Saraybosna
#3694 Re: English Premier League
Jooooj, Drogba 
De ba, ne s..., čuj poklonio penal
Al haj, sad je nebitno 
Better Man wrote:Sramota i nevidjena kradja! Sudija poklonio penal Golman je prvo skinuo loptu i nakon toga nehotice udario, tj odgurnuo u naletu Chelse-vog igraca kad vise nije postojala nikakva sansa za gol. Pravda je pobjedila! Golman odbranio penal Drogbi!
- smoki_choko
- Posts: 4962
- Joined: 13/07/2010 22:43
- Location: 1,618
#3695 Re: English Premier League
sudija šiljio kolko je mogo za chelsea al ne moze ni sudija nasiljiti za pobjedu. pravda zadovoljena
- Šibicar
- Posts: 7117
- Joined: 15/10/2007 22:57
- Location: Motel Černobil
#3696 Re: English Premier League
Penal neobičan ali čist,no šta im vrijedi kad je Drogba pucao k'o malo dijete.
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3697 Re: English Premier League
jutarnji wrote:Cuj nehotice udario, tj odgurnuo?Better Man wrote:Sramota i nevidjena kradja! Sudija poklonio penal Golman je prvo skinuo loptu i nakon toga nehotice udario, tj odgurnuo u naletu Chelse-vog igraca kad vise nije postojala nikakva sansa za gol. Pravda je pobjedila! Golman odbranio penal Drogbi!Mislim da je frajeru sad jetra tamo gdje treba da bude bubreg, cist penal k`o
suza!!! Btw, ne pamtim kad sam pogledao bolju tekmu.
Razumio bih da je postojala sansa, ali prije neo ga je zakacio skinuo je loptu i lopta je otisla i igrac Chelsea nije bio vise ni u kakvoj sansi za gol. A i sam faul nije namjeran, vec kako je golman letio da skine loptu i nakon toga se jednostavno zabio u igraca, jer se valjda nije mogao zaustaviti. totalno mi nelogicno svirati penal kad nema nikakve sanse za gol.
- jutarnji
- Posts: 2326
- Joined: 08/04/2009 17:31
#3698 Re: English Premier League
Pa recimo ovako, golman i Drogba sami u kaznenom, lopta na sredini terena, nista se ne desava. Golman iz cistaBetter Man wrote:totalno mi nelogicno svirati penal kad nema nikakve sanse za gol.
mira napuca Drogbu nogom u prsa, nema sanse za gol...je l` penal?
-
Teufik
- Posts: 4886
- Joined: 25/01/2010 18:51
- Location: TZ
#3699 Re: English Premier League
Pa to bolan niko ne bi vidiojutarnji wrote:Pa recimo ovako, golman i Drogba sami u kaznenom, lopta na sredini terena, nista se ne desava. Golman iz cistaBetter Man wrote:totalno mi nelogicno svirati penal kad nema nikakve sanse za gol.
mira napuca Drogbu nogom u prsa, nema sanse za gol...je l` penal?
- Better Man
- Posts: 18730
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3700 Re: English Premier League
A jeli u toj situaciji Drogba u nedozvoljenoj poziciji, tj. ofsajdu? Vjerovatno bi golman dobio crveni, ali penal ne bi mogao biti nikako, jer bi bilo smijesno.jutarnji wrote:Pa recimo ovako, golman i Drogba sami u kaznenom, lopta na sredini terena, nista se ne desava. Golman iz cistaBetter Man wrote:totalno mi nelogicno svirati penal kad nema nikakve sanse za gol.
mira napuca Drogbu nogom u prsa, nema sanse za gol...je l` penal?
