Real Madrid C.F.

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3676 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

north wrote: ok hvala , Barcelona je sigurna, ali i Real igra kući sa prednošću od 1-0, tako da tu ne bi trebalo biti iznenađenja.......

Iznenadjena kao ratata :-?
Last edited by 5 0 5 on 30/01/2011 21:04, edited 1 time in total.
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#3677 Re: Real Madrid C.F.

Post by Teufik »

Steta za Spansku ligu.....bice manje zanimljiva.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3678 Re: Real Madrid C.F.

Post by kamen spoticanja »

505sCrtom wrote:+ Image
:lol:
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3679 Re: Real Madrid C.F.

Post by veljaca »

Teufik wrote:Steta za Spansku ligu.....bice manje zanimljiva.
Ko zna mozda se Barca opusti ....

Vecerasa je Murinjo nosio preko usta onaj sal - zna li neko zasto ? Da nije neka prehlada ?
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3680 Re: Real Madrid C.F.

Post by kory_galaktikos »

505sCrtom wrote:+ Image
dzaba nama(realu i realovcima) visemilijunski igraci extra mega zvijezde akd tu nema igraca koji voli klub..kojem je klub vazniji od reklame za muske gace.carape.....(cast,ikeru RAULU..neznam kome jos ramos voli klub i iguain)
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3681 Re: Real Madrid C.F.

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:11, edited 1 time in total.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3682 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

veljaca wrote: Ko zna mozda se Barca opusti ....

Vecerasa je Murinjo nosio preko usta onaj sal - zna li neko zasto ? Da nije neka prehlada ?

Koliko se trebaju opustiti? El Clasico + još dvije utakmice do kraja sezone?
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3683 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

veljaca wrote:
Teufik wrote:Steta za Spansku ligu.....bice manje zanimljiva.
Ko zna mozda se Barca opusti ....

Vecerasa je Murinjo nosio preko usta onaj sal - zna li neko zasto ? Da nije neka prehlada ?
da li si razmislio o tome da se zimi nosi sal ?
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#3684 Re: Real Madrid C.F.

Post by veljaca »

ratata wrote:
veljaca wrote:
Teufik wrote:Steta za Spansku ligu.....bice manje zanimljiva.
Ko zna mozda se Barca opusti ....

Vecerasa je Murinjo nosio preko usta onaj sal - zna li neko zasto ? Da nije neka prehlada ?
da li si razmislio o tome da se zimi nosi sal ?
Da ali ne preko usta i ne ako si trener ..... Jedino ako nije prehlada ili mozda ako nije bilo -7 :D
User avatar
fazer
Posts: 402
Joined: 14/12/2009 17:39

#3685 Re: Real Madrid C.F.

Post by fazer »

barsa bi trebala predat sljedeći el clasico jer svakako im ne znaci nista, nego se spremit za finale sa realom koji je 3 dana poslije el clasica...
Teufik
Posts: 4890
Joined: 25/01/2010 18:51
Location: TZ

#3686 Re: Real Madrid C.F.

Post by Teufik »

Barselona je ekipa sa druge planete...ovo je njihovo vrijeme.
Jednostavno je tako.

Real Madrid bi morao biti savrsen i bez greske da bi mogao da parira Barseloni te da ih u direktnim dvobojima pokusa preskociti.
Medjutim ovakvim kiksevima stavljaju titulu Barsi u ruke.
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3687 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

Teufik wrote:Barselona je ekipa sa druge planete...ovo je njihovo vrijeme.
Jednostavno je tako.

Real Madrid bi morao biti savrsen i bez greske da bi mogao da parira Barseloni te da ih u direktnim dvobojima pokusa preskociti.
Medjutim ovakvim kiksevima stavljaju titulu Barsi u ruke.
po chemu ? uigrana ekipa sa vanserijskim talentima da, ali ovo "sa druge planete" i sl. gluposti su za ljude koji se ne razumiju u fudbal

o kvaliteti ostalih klubova u Spaniji ne treba ni troshiti rijeci, ni kvaliteta ni zelje da se parira u duelu s njima, i naravno da onda Real sa dva kiksa moze izgubiti titulu


o strahu koji se spominje u kontekstu fudbala da i ne govorim, to se meni kosi sa zdravim razumom, a cist primjer kako se demontira Barselona su Inter, i Chelsea svojevremeno, ali za to trebaju igrachi sa karakterom
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3688 Re: Real Madrid C.F.

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:10, edited 1 time in total.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3689 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

odlična utakmica Espanol-Villarreal
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3690 Re: Real Madrid C.F.

Post by LSD »

ratata wrote:
Teufik wrote:Barselona je ekipa sa druge planete...ovo je njihovo vrijeme.
Jednostavno je tako.

Real Madrid bi morao biti savrsen i bez greske da bi mogao da parira Barseloni te da ih u direktnim dvobojima pokusa preskociti.
Medjutim ovakvim kiksevima stavljaju titulu Barsi u ruke.
po chemu ? uigrana ekipa sa vanserijskim talentima da, ali ovo "sa druge planete" i sl. gluposti su za ljude koji se ne razumiju u fudbal

o kvaliteti ostalih klubova u Spaniji ne treba ni troshiti rijeci, ni kvaliteta ni zelje da se parira u duelu s njima, i naravno da onda Real sa dva kiksa moze izgubiti titulu
Želje svi imaju, ali kvalitete jednostavno nema protiv vanzemaljaca sa Nou Campa...Real je to najbolje osjetio na svojoj koži, petarda je pukla po ušima isto kao i drugoligašu Betisu.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3691 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

@LSD:

Kao što kaže ek0 mogli su lako i izgubiti zadnjih 5-6 utakmica, pa se družiti sa At. Madridom negdje oko osmog mijesta. Samo su ih vile (i sudije) pronosale pa su "samo" na -7. Evo i Vilarreal vodi 1:0. Mogli bi večeras prići RM na -6
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3692 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

Zanimljivo za madriste da je Camuñas završio školu u Real Madridu.
User avatar
fazer
Posts: 402
Joined: 14/12/2009 17:39

#3693 Re: Real Madrid C.F.

Post by fazer »

ek0 wrote:Problemi nisu ni u igracima, ni u igri, nego u glavi.

glupljeg argumenta nisam cuo...ako je problem u glavi onda nebi ni trebali bit na terenu,njima bi onda bilo mijesto kod psihologa :roll:
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3694 Re: Real Madrid C.F.

Post by and »

i murinjo ofalio.osasuna mu probija bunker :mrgreen:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3695 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

@and:

I to Osasuna koja je izgubila zadnjih 8 utakmica
User avatar
and
Posts: 8178
Joined: 04/09/2007 22:51

#3696 Re: Real Madrid C.F.

Post by and »

505sCrtom wrote:@and:

I to Osasuna koja je izgubila zadnjih 8 utakmica
gledao sam zadnjih 10 min+5 nadoknade.osasuna dobra
User avatar
ratata
Posts: 2138
Joined: 23/02/2010 04:52
Location: Alipašino

#3697 Re: Real Madrid C.F.

Post by ratata »

LSD wrote: Želje svi imaju, ali kvalitete jednostavno nema protiv vanzemaljaca sa Nou Campa...
remember Inter :? :lol: :lol: :lol: izbacili vas "zemljani" iz LP :kravata:

"...san je jedno,opsesija je nesto drugo, san je lijepa stvar, opsesija je negativna stvar..."
Last edited by ratata on 30/01/2011 22:21, edited 1 time in total.
ek0
Posts: 462
Joined: 21/06/2009 16:17

#3698 Re: Real Madrid C.F.

Post by ek0 »

-
Last edited by ek0 on 09/11/2016 14:10, edited 1 time in total.
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3699 Re: Real Madrid C.F.

Post by 5 0 5 »

ratata wrote: "...san je jedno,opsesija je nesto drugo, san je lijepa stvar, opsesija je negativna stvar..."
Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59311
Joined: 15/12/2008 16:53

#3700 Re: Real Madrid C.F.

Post by ultima_palabra »

I Mou ima svojih aferima... ne rotira uopšte ekipu, svaki treći dan igraju isti igrači... jedan Di Maria je potpuno izgorio, ne razmišlja uopšte na terenu :-) Daj dečku 15 dana odmora, a ubaci malo Granera, Pedra Leona, Canalesa koji dobivaju priliku na kašičicu :roll:
On nema luksuz kao u Interu, da može tempirati formu... da odigra loš januar i februar, a da opet uzme titulu, ovdje je skroz druga priča. Sasvim sigurno ima dovoljno igrača na raspolaganju da može pobjeđivati ekipe kao što su Almeria i Osasuna.
Post Reply