Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
dzaba nama(realu i realovcima) visemilijunski igraci extra mega zvijezde akd tu nema igraca koji voli klub..kojem je klub vazniji od reklame za muske gace.carape.....(cast,ikeru RAULU..neznam kome jos ramos voli klub i iguain)
Barselona je ekipa sa druge planete...ovo je njihovo vrijeme.
Jednostavno je tako.
Real Madrid bi morao biti savrsen i bez greske da bi mogao da parira Barseloni te da ih u direktnim dvobojima pokusa preskociti.
Medjutim ovakvim kiksevima stavljaju titulu Barsi u ruke.
Teufik wrote:Barselona je ekipa sa druge planete...ovo je njihovo vrijeme.
Jednostavno je tako.
Real Madrid bi morao biti savrsen i bez greske da bi mogao da parira Barseloni te da ih u direktnim dvobojima pokusa preskociti.
Medjutim ovakvim kiksevima stavljaju titulu Barsi u ruke.
po chemu ? uigrana ekipa sa vanserijskim talentima da, ali ovo "sa druge planete" i sl. gluposti su za ljude koji se ne razumiju u fudbal
o kvaliteti ostalih klubova u Spaniji ne treba ni troshiti rijeci, ni kvaliteta ni zelje da se parira u duelu s njima, i naravno da onda Real sa dva kiksa moze izgubiti titulu
o strahu koji se spominje u kontekstu fudbala da i ne govorim, to se meni kosi sa zdravim razumom, a cist primjer kako se demontira Barselona su Inter, i Chelsea svojevremeno, ali za to trebaju igrachi sa karakterom
Teufik wrote:Barselona je ekipa sa druge planete...ovo je njihovo vrijeme.
Jednostavno je tako.
Real Madrid bi morao biti savrsen i bez greske da bi mogao da parira Barseloni te da ih u direktnim dvobojima pokusa preskociti.
Medjutim ovakvim kiksevima stavljaju titulu Barsi u ruke.
po chemu ? uigrana ekipa sa vanserijskim talentima da, ali ovo "sa druge planete" i sl. gluposti su za ljude koji se ne razumiju u fudbal
o kvaliteti ostalih klubova u Spaniji ne treba ni troshiti rijeci, ni kvaliteta ni zelje da se parira u duelu s njima, i naravno da onda Real sa dva kiksa moze izgubiti titulu
Želje svi imaju, ali kvalitete jednostavno nema protiv vanzemaljaca sa Nou Campa...Real je to najbolje osjetio na svojoj koži, petarda je pukla po ušima isto kao i drugoligašu Betisu.
Kao što kaže ek0 mogli su lako i izgubiti zadnjih 5-6 utakmica, pa se družiti sa At. Madridom negdje oko osmog mijesta. Samo su ih vile (i sudije) pronosale pa su "samo" na -7. Evo i Vilarreal vodi 1:0. Mogli bi večeras prići RM na -6
I Mou ima svojih aferima... ne rotira uopšte ekipu, svaki treći dan igraju isti igrači... jedan Di Maria je potpuno izgorio, ne razmišlja uopšte na terenu Daj dečku 15 dana odmora, a ubaci malo Granera, Pedra Leona, Canalesa koji dobivaju priliku na kašičicu
On nema luksuz kao u Interu, da može tempirati formu... da odigra loš januar i februar, a da opet uzme titulu, ovdje je skroz druga priča. Sasvim sigurno ima dovoljno igrača na raspolaganju da može pobjeđivati ekipe kao što su Almeria i Osasuna.