Izgleda da mu nema spasavješalica wrote:maloprije ode josh jedna tura vatrogasaca iz novog grada prema škafi(vjerovatno)
jbg dok dođu do tamo sve ode...mislim otišlo je već

Huh slika se promjenila u drugu ,imas na naslovnoj
Izgleda da mu nema spasavješalica wrote:maloprije ode josh jedna tura vatrogasaca iz novog grada prema škafi(vjerovatno)
jbg dok dođu do tamo sve ode...mislim otišlo je već

shiny wrote:Joj bože, izgleda gora vatra nego kad je Konzum gorio![]()
Ne mogu da se sjetim ima li išta okolo da može da se proširi vatra? Mislim da je za ovaj objekat kasno, bar što slike pokazuju

Baš tužno.JanuaryJones wrote:Vatrogasci nemaju vode/pritiska. Eto vam redukcija, jebla vas redukcija.
Bilo je problema sa svim vrstama pp zastite na objektu...Logovan wrote:Baš tužno.JanuaryJones wrote:Vatrogasci nemaju vode/pritiska. Eto vam redukcija, jebla vas redukcija.
Puno nešto požara ove godine.
Bosna i HercegovinaThe BEN10 wrote:http://www.radiosarajevo.ba/magazin/zan ... znu/233167
drndalo wrote:Ja ti vala vjerujem... I bolje mi je da ne znam sve... Znam ja nas, *ebo ja nas...
Valja to platit, servisirat, atestirat,...sve to košta, lakše se pouzdati u onu "ma neće mene/nas" pa onda nakon belaja vatrogasci krivi, policija kriva, nadležne službe krive,.......mk ultra wrote:drndalo wrote:Ja ti vala vjerujem... I bolje mi je da ne znam sve... Znam ja nas, *ebo ja nas...![]()
Kad na jednom od cuvenih objekata u sarajevu ne radi vatrodojavni sistem... nedaj boze da plane![]()
2 puta sam do sada izlazio na jednu javnu ustanovu kroz koju dnevno prođe hiljade ljudi... na kojoj je sistem vatrodojave iz 1980... oba puta malo je falilo da mali pozar krene na cijeli objekat.. napisem izvjestaj, prijedloge, ali koga boli q.
Ovo joj je posao ovakve i treba ignorisatizateznistub wrote:Niti je ovo više moj grad niti su ovo građani....tuga, jad...fuj
http://ba.n1info.com/a107069/Vijesti/Vi ... d-nje.html
Ima tome više od 10 godina. Prelazio cestu. I na trotoaru imaju oni lanci. Zapnem za lanac i padnem. Kako sam pao prema naprijed, ostanem bez vazduha u plućima. I ležim ja tako na trotoaru, borim se za vazduh, ljudi prolaze, niko da se osvrne. Samo jedan mladić, bio sa djevojkom i onako u prolazu pita "Jel' sve u redu jarane. Ma pusti ga, pijan". Nisu stali.supercali wrote:Ovo joj je posao ovakve i treba ignorisatizateznistub wrote:Niti je ovo više moj grad niti su ovo građani....tuga, jad...fuj
http://ba.n1info.com/a107069/Vijesti/Vi ... d-nje.html