Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3676 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

Grob te ne jebo, ovi gori od nas :shock: .... mi ih mijenjali ko čarape, ali barem nakon serije loših rezultata, ovi treneru daju fore samo jedan kiks i noga :D ...Vlado 3 pobjede, pa kakve god, ali pobjede, 1 poraz i tjeraj, evropski nema šta :thumbup:

Naredni koji dobije priliku, trebaju mu dati otkaz na putu do Grbavice, tako nek on ima povratnu kartu za svaki slučaj, nikad se ne zna :skoljka:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3677 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lijek-za-sve »

ma njih je sevap pustiti u derbiju da nas dobiju makar 1:0 nego kurban zaklati :-) :-)
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3678 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Takvi odavno ne stanuju na Grbavici, ko zna kad će opet prošetati Željinim domom koji sve manje liči na sebe. Željo više nikome nije zanimljiv, utakmice ovog nekoć respektabilnog kluba danas prijatelji, komšije i rodbina fudbalera, organizovanog navijanja na južnoj strani gledališta skoro da i nema, Plavi utakmice gube od Mladosti iz Doboja kod Kaknja i Travnika, pred osiromašeni igrački kadar po navici se postavljaju nenormalni ciljevi premda je svima koji su ove sezone barem jednom gledali Želju, jasno da ekipa nema kvalitet za vrh.

I ono malo puteva otvorenih prema bivšem prvaku države, danas je zatvoreno, katasotrofalno stanje, ostavke i otkazi. Atmosfera neizdrživosti, nenormalan pritisak igračima pred najvažniju utakmicu u sezoni, neizvjesnost i oboren pogled svakog navijača Željezničara. Teško je reći da li gore od ovoga može. Otkazati treneru nakon četiri utakmice nije stil velikih klubova, posebno kada se radi o bivšem, legendarnom fudbaleru, nekome ko je za klub lomio noge. Velikih i ozbiljnih, a Željo to već odavno nije.
Glave trenera lete kao na traci, limitiran igrački kadar ne zna ko će i kada voditi treninge, smijurija se pravi od najtrofejnijeg bosanskohercegovačkog kluba, a nema više nikog ko bi lupio šakom, autoritetom nešto promijenio.Treneri se mijenjaju jer ih je, recimo, doveo onaj koji je jučer otišao, neko drugi postavit će svog, za Želju više nikog nije briga.
Samprotivsviju
Posts: 7046
Joined: 03/12/2011 13:10

#3679 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Samprotivsviju »

Hebote pa ovi iz dana u dan pokazuju da mogu gore...da se trude nebi bolje :lol:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#3680 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Artest »

Ovaj ****** Capljic nije izdrzao ni jedan menustralni ciklus. :-) A zar je mogao ocekivat nesto drugo?

Neki Siljkovi prethodnici su makar nesto ulagali, ovaj *********** ce i zadnji dinar odnijet u svoj brlog. Cim legne lova od Evrope, mozemo ocekivat da se fata noge. To mu ga dodje nekad u 2016., kako ono ide? Do tada ce zamazivat oci i trosit klubske legende.

Sprdnja od kluba.
Last edited by -LIBERO- on 28/09/2015 21:31, edited 1 time in total.
Reason: Blaze malo, jer ce proizvesti kontra reakciju, sto nam ne treba.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3681 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Opet ce doktora okriviti za izgubljen derbi, ko da gledam...
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3682 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by strong69 »

Ovi ce ugroziti nase "zlatne dane", virsle i Varesanovica... Mislio sam da smo bili nenadjebivi u tim glupostima.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3683 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Reglan »


:D
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3684 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Ne treba ih puno ismijavati, smirite malo. :D Ako pobijedimo u derbiju, onda treba dodati u brzinu vise sa zajebancijama. :D
User avatar
Point.
Posts: 33518
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3685 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Point. »

Dati covjeku otkaz nakon tri hefte. Boze me sacuvaj. Zeljo se umislio da imaju igracki kadar Barcelone.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#3686 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mirza_15 »

Ja sam mislio da ce psiholog i nutricionista rijesiti sve probleme. Ipak je izgleda nutricionista zeznuo stvar. Previse travnickog sira u meniju :mrgreen: Otjerajte nutricionistu i sve rijeseno.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3687 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by MOSALJOZE »

:nargila:
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3688 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Reglan »



:lol: :lol: :D :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#3689 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by north »

A možda ovaj Sablja (jao nadimka :lol: ) bude ko Dženo, ono pozitivan šok, pa uveže par rezultata, nikad se ne zna...Fakat, i dalje sam pored ovih cirkusa u komšiluku oprezan za derbi, možda im igrači izginu za ovu mačetu, pa nas i okrenu, nikad se ne zna :? ..Zato treba se veseliti ovim cirkusima, ali nikako se ne qrčiti za derbi, ni u ludilu, barem ja tako za sebe mislim :oops:

Moje mišljenje da rođeni pobjednik nije dobio otkaz zbog neuspjeha, kakav ba neuspjeh jedan poraz, tu lik 15 dana nije ni plate zaradio :lol: , nego kako gore fino piše u tekstu, otišo Greda, sad sklanjaju njegove, vjerovatno će im još neko ubrzo u klubu odlepršati, dok se drugi tu ne uhljebe :oops:
internazionale
Posts: 2562
Joined: 30/12/2009 15:52

#3690 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by internazionale »

Sad kad igraci Zeljeznicara u nedjelju na derbi istrce depilirani, u skladu s promjenom trenera
Nasi se nece snaci...
Bod i nogom u guzicu da se udaramo
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3691 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Pa nije otjeran zbog rezultata, 3 pobjede i poraz.Otjeran je zbog neceg drugog, sljedeci je Siljak ja mislim :D
Jesa je puno iskusniji od Mulalica tu vidim neku nasu prednost...stari lisac je to, trebao bi preslusati Mulalica. :D
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#3692 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Artest »

Rijec 'sarplaninac' se cenzurise. :lol:

Ako je taj gospodin forumas, onda bi imalo logike i uporista u pravilniku.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3693 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

Image
sablja islama je isukana
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3694 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

TMBT- Trener Mozes Biti Ti
:nargila:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3695 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lijek-za-sve »

mi smo se vama davno prestali smijati :wink:
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3696 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

LSD wrote:Image
sablja islama je isukana
:lol: :lol: :lol:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3697 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lijek-za-sve »

pizdo sto izbrisa post prije mog :wink:
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#3698 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Raigor Stonehoof »

todd_smith wrote:Djurbuzovic noga preko Avaza

Adzem noga zbog licence dok mu trener golmana cita bukvicu u sred derbija

Memic noga nakon 1 treninga

Odovic noga nakon sto je zavrsio 2. sa uzasnom ekipom i sa jos gorom zamalo u plej off otisao

Capljic noga jer je rodjeni pobjednik

Mulalicu koja je kovta da zaradimo sta barem
ispravka, mescini da memic nije ni trening odradio :roll:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3699 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

pozivam druga nosaru da iznese svoje stavove u vezi sa trenutnom situacijom u fk zeljeznicar !
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3700 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Mulalic je bio jedan od najglupljih i najborbenijih fudbalera u ligi, vjerovatno ce to isto pokusati da nametne ovim antitalentima...Jesic bi ovo trebao da omlati u prvih pola sata
Locked