Danasnji "feminizam"

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3676 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

Black swan wrote:
dale cooper wrote:
Black swan wrote:ima i ono da poštovanje iskazuješ onome s kime se hoćeš pobiti
sa ženama toga nema... ni sa slabijima...ni sa djecom... ni sa invalidima...

x tuča završi rukovanjem
ali sa ludim ženama nema rukovanja :D

češće sam viđao da se curice tuku nego muško i žensko ;D

što li
Da, ali šta je po tebi ili po Petersonu luda žena? Ona koja se ne slaže sa tvojim stavovima i argumentima?
sad sam se sjetio zašto si mi na ignoru :D
:skoljka: U mene postoji samo mentalni ignore. I generalno i ja tebe ignorišem kad si u katoliban modu. :mrgreen:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3677 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

Black swan wrote:
dale cooper wrote:
Da, ali šta je po tebi ili po Petersonu luda žena? Ona koja se ne slaže sa tvojim stavovima i argumentima?
sad sam se sjetio zašto si mi na ignoru :D
samo je jedan dale cooper :kiss: da je vise takvih na ovom dunjaluku , ja ga jednsotavno volim :-D
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3678 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:Arzo gospodski zatrolla temu i utiša svu halabuku...
arzonja je na mehlem za dusu ,zahvaljujuci pauzi na temi naucih nesto novo od Bloo o prozirima :-D
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3679 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Truba »

Image surfa po klixu
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3680 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

Mogo' je vala Arzo skuhati još jednu kahvu. :D Pun mi kurac više priče o Petersonu. :mrgreen: Tip jednostavno nije toliko interesantan.
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3681 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

Connaisseur Karlin wrote:
Black swan wrote:
dale cooper wrote:
Da, ali šta je po tebi ili po Petersonu luda žena? Ona koja se ne slaže sa tvojim stavovima i argumentima?
sad sam se sjetio zašto si mi na ignoru :D
samo je jedan dale cooper :kiss: da je vise takvih na ovom dunjaluku , ja ga jednsotavno volim :-D
:stidljiv: :kakoste:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3682 Re: Danasnji "feminizam"

Post by S4mpion »

dale cooper wrote:
S4mpion wrote:
Mišljenje nije zabranjeno, samo ti ukazujem u čemu griješiš. U ovom slučaju, čovjek nije rekao ništa što bi potvrdilo tvoje stavove.
Greška:
Peterson govori o specifičnoj kategoriji žena, a ti si je, u svom zaključku, učinio uopštenom i time se totalno udaljio od onog što je čovjek stvarno rekao.
Kojoj kategoriji žena?
Kategoriji "crazy women", tj. kategoriji koja, kako on kaže, prelazi granice civilizovane diskusije.
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3683 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

S4mpion wrote:
dale cooper wrote:
Kojoj kategoriji žena?
Kategoriji "crazy women", tj. kategoriji koja, kako on kaže, prelazi granice civilizovane diskusije.
Ništa apsolutno nisi rekao sa ovime. :D Granice civiliziranog razgovora se mogu preći krivicom i jedne ali i obje strane.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22915
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3684 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

dale cooper wrote:
MarlboroGold wrote: https://www.americanthinker.com/article ... tacks.html

I tako u krug...
Naravno, imaju oni pro i against, tako je sa bilo kime ko je polarizirajuća ličnost što Peterson definitivno jeste.

Ja sam u against kampu najviše zbog upravo ovog što je napisano u current affairs članku.

Peterson izgleda kao da govori gomilu stvari koje se svode na ništa konkretno ili sa malo istinskog sadržaja.
Poštujem i slažem se u vezi boldiranog.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3685 Re: Danasnji "feminizam"

Post by S4mpion »

dale cooper wrote:
S4mpion wrote:
dale cooper wrote:
Kojoj kategoriji žena?
Kategoriji "crazy women", tj. kategoriji koja, kako on kaže, prelazi granice civilizovane diskusije.
Ništa apsolutno nisi rekao sa ovime. :D Granice civiliziranog razgovora se mogu preći krivicom i jedne ali i obje strane.
Možda ništa nisi vidio?

On govori o ženama koje ih prelaze, jednostrano.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22915
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3686 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Arzo gospodski zatrolla temu i utiša svu halabuku...
arzonja je na mehlem za dusu ,zahvaljujuci pauzi na temi naucih nesto novo od Bloo o prozirima :-D
Slažem se. Neko kao Arzo dobro dođe s vremena na vrijeme.
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3687 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
MarlboroGold wrote:Arzo gospodski zatrolla temu i utiša svu halabuku...
arzonja je na mehlem za dusu ,zahvaljujuci pauzi na temi naucih nesto novo od Bloo o prozirima :-D
Slažem se. Neko kao Arzo dobro dođe s vremena na vrijeme.
arzonja tajno voli nas forumske feminstkinje , ali to on nece nikad reci naglas :-D
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22915
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3688 Re: Danasnji "feminizam"

Post by MarlboroGold »

Connaisseur Karlin wrote:
arzonja tajno voli nas forumske feminstkinje , ali to on nece nikad reci naglas :-D
Pa volim vas i ja, jer predstavljate izazov, a i volim svoje stavove i uvjerenja testirati :D
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3689 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

S4mpion wrote: Možda ništa nisi vidio?

On govori o ženama koje ih prelaze, jednostrano.
Ko sad izvodi zaključke po svom nahođenju? :D Zar ne dozvoljavaš mogućnost da možda Peterson ili neki drugi muškarac u
nekom momentu prvi pređu tu granicu nekog normalnog razgovora pa se stvore tenzije koje vode prema konfliktu?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3690 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

MarlboroGold wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
arzonja tajno voli nas forumske feminstkinje , ali to on nece nikad reci naglas :-D
Pa volim vas i ja, jer predstavljate izazov, a i volim svoje stavove i uvjerenja testirati :D
:thumbup: :kiss:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#3691 Re: Danasnji "feminizam"

Post by S4mpion »

dale cooper wrote:
S4mpion wrote: Možda ništa nisi vidio?

On govori o ženama koje ih prelaze, jednostrano.
Ko sad izvodi zaključke po svom nahođenju? :D Zar ne dozvoljavaš mogućnost da možda Peterson ili neki drugi muškarac u
nekom momentu prvi pređu tu granicu nekog normalnog razgovora pa se stvore tenzije koje vode prema konfliktu?
Moji zaključci su crno na bijelo.

Ne pričam o mogućnostima, već o konkretnom slučaju čiji opis uopšte ne odgovara opisu mogućeg slučaja kojeg si ti naveo. Svašta nešto je moguće i svašta nešto se može razmatrati, ali to nije tema, tema je konkretan slučaj koji je poprilično precizno opisan.
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3692 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

S4mpion wrote:
dale cooper wrote:
S4mpion wrote: Možda ništa nisi vidio?

On govori o ženama koje ih prelaze, jednostrano.
Ko sad izvodi zaključke po svom nahođenju? :D Zar ne dozvoljavaš mogućnost da možda Peterson ili neki drugi muškarac u
nekom momentu prvi pređu tu granicu nekog normalnog razgovora pa se stvore tenzije koje vode prema konfliktu?
Moji zaključci su crno na bijelo.

Ne pričam o mogućnostima, već o konkretnom slučaju čiji opis uopšte ne odgovara opisu mogućeg slučaja kojeg si ti naveo. Svašta nešto je moguće i svašta nešto se može razmatrati, ali to nije tema, tema je konkretan slučaj koji je poprilično precizno opisan.
Nije. On se referira na "crazy women" što je množina, i ne opisuje nikakav konkretan slučaj ili susret koji je imao nego govori
generalno. Ne možeš ni ti vala ubaciti nešto čega nema samo zato što želiš da tako izgleda. Ako ćemo tako možemo govoriti
i o ludim muškarcima. Samo što se po Petersonu u tom slučaju ne radi o ludim muškarcima nego o agresivnim koji na taj način
rješavaju uzhuktalu situaciju. Što nije ništa racionalnije od žene koja recimo vrišti na sav glas na sugovornika.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3693 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

Sto vise citam o ljevici (pogotovo far left) i raspravama bilo cega postajem sve vise (far right) desnicar. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20577
Joined: 31/01/2016 16:16

#3694 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Connaisseur Karlin »

triconja wrote:Sto vise citam o ljevici (pogotovo far left) i raspravama bilo cega postajem sve vise (far right) desnicar. :lol: :lol: :lol:
ja sam davno skuzila da si konzerva, ali mi je drago da postajes svjistan toga :)


sad mozes praviti drsutvo S4mpionu :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3695 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

Connaisseur Karlin wrote:
triconja wrote:Sto vise citam o ljevici (pogotovo far left) i raspravama bilo cega postajem sve vise (far right) desnicar. :lol: :lol: :lol:
ja sam davno skuzila da si konzerva, ali mi je drago da postajes svjistan toga :)
Ja sam vazda bio svjestan svojih stavova, cak sam jedno vrijeme bio i ljevicar ali sam vidio da to vodi u propast pa eto, krecem se sve vise i vise desno. Mozda ce nekad bit i promjene, ko ce ga znat :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3696 Re: Danasnji "feminizam"

Post by Bloo »

triconja wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
triconja wrote:Sto vise citam o ljevici (pogotovo far left) i raspravama bilo cega postajem sve vise (far right) desnicar. :lol: :lol: :lol:
ja sam davno skuzila da si konzerva, ali mi je drago da postajes svjistan toga :)
Ja sam vazda bio svjestan svojih stavova, cak sam jedno vrijeme bio i ljevicar ali sam vidio da to vodi u propast pa eto, krecem se sve vise i vise desno. Mozda ce nekad bit i promjene, ko ce ga znat :D
Pa kad kreneš lijevo i napraviš puni krug, vidimo se opet :lol:
User avatar
dale cooper
Posts: 31384
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#3698 Re: Danasnji "feminizam"

Post by dale cooper »

triconja wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
triconja wrote:Sto vise citam o ljevici (pogotovo far left) i raspravama bilo cega postajem sve vise (far right) desnicar. :lol: :lol: :lol:
ja sam davno skuzila da si konzerva, ali mi je drago da postajes svjistan toga :)
Ja sam vazda bio svjestan svojih stavova, cak sam jedno vrijeme bio i ljevicar ali sam vidio da to vodi u propast pa eto, krecem se sve vise i vise desno. Mozda ce nekad bit i promjene, ko ce ga znat :D
Jarane, ja mislim da ti nisi nikada skrenuo na semaforu lijevo, kamoli da si imao stavove bliske ljevici. :mrgreen:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3699 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

Bloo wrote:
triconja wrote: Ja sam vazda bio svjestan svojih stavova, cak sam jedno vrijeme bio i ljevicar ali sam vidio da to vodi u propast pa eto, krecem se sve vise i vise desno. Mozda ce nekad bit i promjene, ko ce ga znat :D
Pa kad kreneš lijevo i napraviš puni krug, vidimo se opet :lol:
Pa hajde bogati, svi ovi stavovi se mijenjaju ko carape, eee :lol: :thumbup:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#3700 Re: Danasnji "feminizam"

Post by triconja »

dale cooper wrote:
triconja wrote: Ja sam vazda bio svjestan svojih stavova, cak sam jedno vrijeme bio i ljevicar ali sam vidio da to vodi u propast pa eto, krecem se sve vise i vise desno. Mozda ce nekad bit i promjene, ko ce ga znat :D
Jarane, ja mislim da ti nisi nikada skrenuo na semaforu lijevo, kamoli da si imao stavove bliske ljevici. :mrgreen:
Pa iznenadio bi se, eee, imao sam dugo takve stavove. :lol:
Post Reply