Prevaranti na PIK-u

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3676 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

@Lopov-eliminator Sta mislis o profilu http://www.pik.ba/profil/Minotaur4/ i o njegovim transakcijama :?:
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#3677 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

Bilo je o tome rijeci vec, tako da se nema potrebe na to vracati.
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3678 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Da li je vec spominjan Minotaur4 u ovoj temi?

Послато са Samsung Galaxy S5 користећи Тапаток 2
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#3679 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

propalismo wrote:Da li je vec spominjan Minotaur4 u ovoj temi?

Послато са Samsung Galaxy S5 користећи Тапаток 2
Jel ti ovo ozbiljno pitas? Pogledaj prethodnu stranu, ti si ga spomenuo.
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3680 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Spominjao ga ja naravno.A po tvom odgovoru pomislio da je prije mene pominjan pa da nema ponovo komentarisati.A ne vidim razlog sto ga nebi komentarisali i zajednicki razotkrili kada je prevarant.Ova tema je i otvoreno zbog toga ja mislim.

Послато са Samsung Galaxy S5 користећи Тапаток 2
Lopov-eliminator
Posts: 1482
Joined: 11/07/2013 19:29

#3681 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Lopov-eliminator »

Jeste. Ja nemam za njega i profile vezane za njega nista dodati sto nije receno. btw. Dodani su vec na listu.
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3682 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Ok :thumbup:
stajeba
Posts: 325
Joined: 06/05/2012 18:47
Location: Bosna i Hercegovina
Grijem se na: sex
Vozim: svoj fazon
Horoskop: je za nevjernike

#3683 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by stajeba »

Evo trebam pomoć:

Znači kupovat ću nešto veoma skupo, tako da više nikom živom ne vjerujem pa čak i od ove firme koja ima samo stranicu na piku sa 9 dojmova

http://megatechno.pik.ba/

Molim nekog da to provjeri ili zna o tome pa da mi osigura. Radi se o veoma skupom artiklu.
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3684 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Naruci artikal pouzecem pod uslovom da ga pregledas kada ti ga donesu pa ako je to to platis a ako ne vratis.Inace radnja ima malo transakcija :run:
swatch
Posts: 362
Joined: 07/12/2011 13:33

#3685 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by swatch »

stajeba wrote:Evo trebam pomoć:

Znači kupovat ću nešto veoma skupo, tako da više nikom živom ne vjerujem pa čak i od ove firme koja ima samo stranicu na piku sa 9 dojmova

http://megatechno.pik.ba/

Molim nekog da to provjeri ili zna o tome pa da mi osigura. Radi se o veoma skupom artiklu.
Ako si iz SA zasto jednostavno ne odes do njih?
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#3686 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by xamp »

Meni se cini da je neki srednjoskolac iz tuzle :)
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3687 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Prvi srednje :ljulja:
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#3688 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by xamp »

Nije nije, ganja prijemne za fakultete u sarajevu...
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3689 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Covjek vec ima firmu a nije upisao ni fakultet.Svaka cast:smile:

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2
User avatar
xamp
Posts: 1630
Joined: 31/03/2010 18:43

#3690 Re: Одг: Prevaranti na PIK-u

Post by xamp »

propalismo wrote:Covjek vec ima firmu a nije upisao ni fakultet.Svaka cast:smile:

Послато са GT-S5830i користећи Тапаток 2
Mislio sam na 'stajeba' a ne na megatechno... prati malo, prati :P
User avatar
Skeptic604
Posts: 1385
Joined: 04/04/2013 06:19
Location: Tu sam...

#3691 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Skeptic604 »

Meni je jedan momak narucio gramofonsku plocu..

Ja je poslao i prije nego sto je novac dosao na racun,jer sam ocekivao da je moralna osoba.No medjutim novac nije uplatio na racun...

A imao je meni se cini oko 190 pozitivnih dojmova..

Tako da i stotine pozitivnih dojmova od stotinu raznih kupaca opet ne sprecava osobu da postane nemoralna..

Ali tu sam bio u gubitku 0,15 feninga,jer sam kupio ogromnu kolekciju ploca..ali eto ima lopova svugdje 8-) :lol:

Ili slucaj sa SIM karticom.Imao sam novu SIM karticu.I prodavao je,i covjek me zove da kupi,i kasnije odustane,jer kako on kaze lazem narod da je nova kartica,a on zvao broj i kaze da mu se neko "javio"...

A zaista broj bio nov,nije uopste SIM kartica bila skinuta sa one plastike,ali eto on kaze da mu se neko javio :lol: :lol:

Tako da ima i lopova sa odredjenom dozom psihoze 8-) :lol:
User avatar
Skeptic604
Posts: 1385
Joined: 04/04/2013 06:19
Location: Tu sam...

#3692 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by Skeptic604 »

propalismo wrote:@zippoo87Nabijanje laznih dojmova je po meni prevara jer sluzi da bi se kupac doveo u zabludu da saradjuje sa pravim postenim trgovcem koji je imao mnogo transakcija :-)
Za takvo nesto da radis ti treba antisocijalna licnost,ili odsustvo morala u velikoj mjeri..

Doduse oni i nemaju nekakav plan sta da rade na Pik-u.Njima je dovoljno da prevare desetak kupaca i oni "bogati",nemaju plan da trguju sta ja znam mjesecima,godinama i slicno,nego na sto laksi nacin dodji do odredjenog cilja,a taj laksi nacin ukljucuje ogromno kolicinu nemorala i manipulacije...
stajeba
Posts: 325
Joined: 06/05/2012 18:47
Location: Bosna i Hercegovina
Grijem se na: sex
Vozim: svoj fazon
Horoskop: je za nevjernike

#3693 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by stajeba »

Nista, pogrešno pitanje na pogrešnom mjestu. :run:
User avatar
DownhillMaster
Posts: 142
Joined: 20/03/2014 01:53

#3694 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by DownhillMaster »

propalismo wrote:@Lopov-eliminator Sta mislis o profilu http://www.pik.ba/profil/Minotaur4/ i o njegovim transakcijama :?:
Pa ovo i budala vidi da je nesiguran prodavac,gledaj samo transakcije od jednog te istog korisnika 100 puta,a nije se baš opravdao na ova 3 negativna dojma.
SHIFT87 mu ostavio 100 dojmova ,a i on njemu toliko ,jedan od drugog kupuju dijelove za PC u 99 % slučaja ( e tu se najviše zajebo) ,mislim smiješno
Vidim ponestalo im je ''obojici'' ideja šta napisat u dojam ,a da ne spominjem broj sakrivenih detalja o međusobnim transakcijama :oops:

Ovaj XeKLer mu je isto na početku pravio više transakcija ,sve komp oprema i vidim da je suspendovan http://www.pik.ba/profil/XeKLer/
Ako pogledate još ima par korisnika koji su više puta kupovali od njega a i od ovog SHIFT87 i takođe preprodaju dijelove za PC

Ma šta više reći Miotaur4 napravio 100 transakcija SHIFT87 sve jedna za drugom ,a i ovaj njemu.
Ova dva profila su u isti čovjek... zrelo za prijave i banane.
Ne bih ja ništa od njega kupio,pogotovo ne PC dijelove na kojima ima najviše prevara na piku jer ih ne možete probati dok ne ugradite u komp.
Ko ne vjeruje da procentualno najviše prevara je u PC dijelovima neka prelista ovu temu malo unazad i vidjeće,još je neko spomenuo kako funkcionišu lijepo te prevare...
Ova dva su zajebali koliko vidim po dojmovima samo par ljudi srećom.
Last edited by DownhillMaster on 20/03/2014 06:10, edited 4 times in total.
User avatar
DownhillMaster
Posts: 142
Joined: 20/03/2014 01:53

#3695 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by DownhillMaster »

Obrisan post
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3696 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

@DownhillMaster Svaka ti cast pa si primjetio makar ti i jos par izuzetaka o cemu sam ja pisao na 152 strani :thumbup:
Imam ja jos pacijenata nego cekam da se ovaj slucaj malo raspetlja pa da i njih detaljno pretresem i objavim ovde :bih:
E hajmo sada svi lijepo prijaviti profil http://www.pik.ba/profil/Minotaur4/ i da ga administracija sankcionise :izet:
User avatar
DownhillMaster
Posts: 142
Joined: 20/03/2014 01:53

#3697 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by DownhillMaster »

propalismo wrote:@DownhillMaster Svaka ti cast pa si primjetio makar ti i jos par izuzetaka o cemu sam ja pisao na 152 strani :thumbup:
Imam ja jos pacijenata nego cekam da se ovaj slucaj malo raspetlja pa da i njih detaljno pretresem i objavim ovde :bih:
E hajmo sada svi lijepo prijaviti profil http://www.pik.ba/profil/Minotaur4/ i da ga administracija sankcionise :izet:
Izvini nisam vidio da si ti o tome pisao .Vidim na predzadnjoj stranici link od ovog profila i mislio sam da je novo pitanje.Tek sam sad povezao da ti samo pitaš još ovog eliminatora da potvrdi.
Izvini stvarno nisam vidio prije,nisam ni gledao zadnjih par stranica. :roll:
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3698 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Ma nista drug sve ok :thumbup:

Meni je drago da si ti na to obratio paznju.Jer ako pogledas na 152 stranici prilicno sam truda ulozio u taj slucaj :-)
User avatar
DownhillMaster
Posts: 142
Joined: 20/03/2014 01:53

#3699 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by DownhillMaster »

Hahahah Bože sačuvaj :lol:
Ispade kao da sam kopirao sve od tebe zato mi je i ofirno sada i zato se izvinjavam.
Ma lik je preočit ko god malo bolje pogleda.
Jedino telefoni nisu isti to sam baš gledao.
User avatar
propalismo
Posts: 397
Joined: 29/12/2013 21:56
Location: Negdje na Balkanu

#3700 Re: Prevaranti na PIK-u

Post by propalismo »

Providan je i bezobrazan i prekrsio je pravila Pik-a zato sam ga ja obradio ;-)
Post Reply