RUSIJA

Post Reply
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3676 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Što da potrošiš 100 miliona gradeći sam, kad možeš za 50 kupiti gotove, a frka ti je. I bez naoružanja ih kupuju, samo kadu. To su mali nosači ograničenog radijusa koje imaju samo Francuzi. Ogromni atomski nosači su samo Amerikenjcima isplativi, i Britaniji se više ne isplate.

I Kinezi su kupovali nosače i brodove i sad su i oni po tebi boranija?
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3677 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

Krelac, što se zamajavaš sa prolfidovima? Produkti socijalnog inženjeringa su prazni, niti mogu da komuniciraju.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3678 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Joj Orvel :mrgreen: u sridu drugar :thumbup:
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3679 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

Njihov domet su fraze, parole i sličice iz centrale koja misli za njih. Ko nije na programiranoj, software-talasnoj dužini prolova, izaziva buru emocija. Zaboravi, ne gubi vrijeme.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3680 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Kako ono bi? Sloboda je ropstvo, rat je mir, a neznanje je moć :mrgreen:
celava_dlaka
Posts: 2244
Joined: 24/12/2012 18:05

#3681 Re: RUSIJA

Post by celava_dlaka »

bice moskva NATO mahala :thumbup:
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3682 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

Lajavikrelac wrote:A kao nisu sila? Samo oklopa imaju 18000 u pripravnosti. Toliko pola NATO armija nema ni vojnika na stanju....
pa sta ce s njima? sta ce im oklopi? njih niko nece napasti. a oni mogu sponzorirati s tim oklopima separatiste u komsiluku. i to je to. eto, sad je rusija spala na 50 miliona, pa stede. nije buraz. nego ih ne mogu napraviti. da mogu, napravili bi ih. a sad valja u svjetski rat krenuti sa skalamerijom iz 1952. :D mogu rusiti ukrajinske gradove, kao sto su i srbi rusili vukovar. dalje od toga, tesko.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#3683 Re: RUSIJA

Post by Challenger__ »

Lajavikrelac wrote:Kako ono bi? Sloboda je ropstvo, rat je mir, a neznanje je moć :mrgreen:
Da,da,da. :mrgreen: Inače, ova tema je Bogom dana za detekciju prolova. Poslije ih samo staviš na ignore i Bog te veselio. S prolovima ni o fudbalu.

:wink:

p.s.

Sad će prolovi sa emotivnim diskursom, sladunjavim kičom, ne brini. Samo ignore i Auf Wiedersehen.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3684 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

5 0 5 wrote:pa sta ce s njima? sta ce im oklopi? njih niko nece napasti. a oni mogu sponzorirati s tim oklopima separatiste u komsiluku. i to je to. eto, sad je rusija spala na 50 miliona, pa stede. nije buraz. nego ih ne mogu napraviti. da mogu, napravili bi ih. a sad valja u svjetski rat krenuti sa skalamerijom iz 1952. mogu rusiti ukrajinske gradove, kao sto su i srbi rusili vukovar. dalje od toga, tesko.
:lol: :lol: :lol: :-) :-) :-)
celava_dlaka wrote:bice moskva NATO mahala :thumbup:
Nemojte mi Moskvu! Dobar je to hotel...
Image

:mrgreen:
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#3685 Re: RUSIJA

Post by asker »

Sve se moze razumjet, da se Ruje nevole, Putin itd...................ali umanjivati Rusku vojnu silu je hajmo reci smijesno.
Rusima ne treba USS Nimitz jer ne planiraju ploviti 8000 km i bombardovat tamo neku sirotinju sa kalasnjikovima. Za sve ostalo su tata mate, i sreca po cijeli svijet da to znaju i Ameri. Ostalu boraniju i ne brojim.

Zanimljivo, u mom zivotnom vijeku sam slusao kako je svaka generacija ruskih borbenih aviona inferiorna u odnosu na americke. Dok sad svako malo izlazi dokumentarac (za zakasnjenjem od 30-40 godina) kako su razni MiG-ovi, Suhoji, JAK-ovi citali bukvicu amerikancima. Nenadjebivi su u PVO sistemima, balisticke i interkontinentalne rakete da ne pominjemo.

Mislim da mnogi ovdje ne vole Ruse al nam puna kapa jenkija i njihovog kurcenja.
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#3686 Re: RUSIJA

Post by thepatriot »

Ne dirajte medvjeda dok spava, ako se Rusima cefne mogli bi dovde dogulit za par dana...

Taman do granice nove eu clanice...
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3687 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

asker wrote:Sve se moze razumjet, da se Ruje nevole, Putin itd...................ali umanjivati Rusku vojnu silu je hajmo reci smijesno.
Rusima ne treba USS Nimitz jer ne planiraju ploviti 8000 km i bombardovat tamo neku sirotinju sa kalasnjikovima. Za sve ostalo su tata mate, i sreca po cijeli svijet da to znaju i Ameri. Ostalu boraniju i ne brojim.

Zanimljivo, u mom zivotnom vijeku sam slusao kako je svaka generacija ruskih borbenih aviona inferiorna u odnosu na americke. Dok sad svako malo izlazi dokumentarac (za zakasnjenjem od 30-40 godina) kako su razni MiG-ovi, Suhoji, JAK-ovi citali bukvicu amerikancima. Nenadjebivi su u PVO sistemima, balisticke i interkontinentalne rakete da ne pominjemo.

Mislim da mnogi ovdje ne vole Ruse al nam puna kapa jenkija i njihovog kurcenja.
Upravo tako. Al de ti to objasni delegatima ovuda...svašta nešto Rusi nisu, ali da nisu sila e to je smiješno :-)
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3688 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

najvise su gladni. pa onda sve ostalo.
User avatar
Domaci izdajnik
Posts: 7343
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Kod komšije uz rakijski kazan
Horoskop: Vodokotlić

#3689 Re: RUSIJA

Post by Domaci izdajnik »

Nisu. Vjeruj mi nisu :wink:
User avatar
JohnnyS
Posts: 17460
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#3690 Re: RUSIJA

Post by JohnnyS »

Džaba vam je putinčadi, Rusija ostavila na cjedilu jadni sirijski i jemenski narod, a nije baš ni domarširala do Kijeva kako su dežurni onanatori predviđali. Od globalne sile ostala je zabrana izvođenja Wagnera...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3691 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

Lajavikrelac wrote:Nisu. Vjeruj mi nisu :wink:
jesu. vjerujm mi da jesu. mozda nisu u moskvi. ja sam obisao dosta gradova po rusiji prije jedno desetak godina. imam puno prijatelja tamo i od tamo. ne treba meni challanger da mi kaze kako stvari stoje. problem sa (urbanim) rusima je da su tek nedavno osjetili kakav bi zivot mogao biti kada je stomak pun svaki dan. i oni rusi koji su osjetili kako izgleda zivot u kojem mozes slobodno reci sto mislis. ali ti rusi ne zive vise u rusiji. niti im pada na pamet da se tamo vrate. oni idealiziraju ruski zivot, i mastaju o boljim vremenima. ali to rade svi na svijetu. kada se spominje putin samo prevrcu ocima. a javno se boje bilo sta reci jer se boje da bi od njih mogla ostati samo lijeva cipela. i to govori nesto.
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#3692 Re: RUSIJA

Post by asker »

JohnnyS wrote:Džaba vam je putinčadi, Rusija ostavila na cjedilu jadni sirijski i jemenski narod, a nije baš ni domarširala do Kijeva kako su dežurni onanatori predviđali. Od globalne sile ostala je zabrana izvođenja Wagnera...

Ti bi onda trebao da si Obamce, Obamcad, jel? Nemoj tako.

Zar Rusi ne zaustavise najavljeni i dugo zeljeni napad na Siriju kad se desi ona podvala sa hemijskim oruzijem?
User avatar
JohnnyS
Posts: 17460
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#3693 Re: RUSIJA

Post by JohnnyS »

asker wrote:
JohnnyS wrote:Džaba vam je putinčadi, Rusija ostavila na cjedilu jadni sirijski i jemenski narod, a nije baš ni domarširala do Kijeva kako su dežurni onanatori predviđali. Od globalne sile ostala je zabrana izvođenja Wagnera...

Ti bi onda trebao da si Obamce, Obamcad, jel? Nemoj tako.

Zar Rusi ne zaustavise najavljeni i dugo zeljeni napad na Siriju kad se desi ona podvala sa hemijskim oruzijem?

Napad na Siriju je zaustavljen zbog javnog mijenja u jedinoj svjetskoj velesili. Ruska snaga u Siriji o kojoj godinama slušamo od višestruko baniranog šahiste se očituje time da kozojebi na devama ruše režim kojeg Rusi podupiru...
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#3694 Re: RUSIJA

Post by asker »

Nije govno vec se neko posro :-) .....................bili su jenkiji nabrijani al nesto se predomislise. Javno mijenje, bas :-D .
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3695 Re: RUSIJA

Post by pici »

Image
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3696 Re: RUSIJA

Post by pici »

Image

druže vlado našhe rodno cveće
cela srbija za tobom se kreće



Image

bombardujte mamicu vam mrsku
ja u hagu imam kablovsku
User avatar
JohnnyS
Posts: 17460
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#3697 Re: RUSIJA

Post by JohnnyS »

Čudi me da u naletu idolopoklonstva ne nose one slike Putina u toplesu...
5 0 5
Posts: 15203
Joined: 14/10/2007 20:58

#3698 Re: RUSIJA

Post by 5 0 5 »

dobar mu je fun club. sve probrani. :lol: :thumbup:
User avatar
Renta
Posts: 892
Joined: 11/10/2006 23:53
Location: Zagreb

#3699 Re: RUSIJA

Post by Renta »

Putin prijeti nuklearnom silom: 'Ako pokušate spriječiti otcjepljenje Rusa na Baltiku, bit će gore nego u Ukrajini!'



http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/putin- ... 78928.html
User avatar
pici
Posts: 46362
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3700 Re: RUSIJA

Post by pici »

Image
Post Reply