Upravo tako drugi ruter prima bezicno net i proslijedjuje ga. Trebala bi biti jedna konekcija mada nisam siguranBaDa wrote:a jel to fazon da ovaj drugi ruter prima net bezicno i salje dalje po citavoj kuciesadklacar wrote:Telemachov ruter spojis na net normalno dok sa ovim tvojim eksperimentises njihov ne dirašEvo sutra cu ovo mrsko mi sada ako sta zajebem pa mi se ne da cackati sad i pravitiZa sta sluzi ovo bridges ? I ja imam na ovaj router spojen jos jedan racunar ( to znaci dva racunara) i dreambox ..
![]()
od Telemachovog ti treba samo MAC adresa da bi napravio "most" bridge izmedju njih i to je todvije wireless konekcije onda ili se ja varam?
SLIKOVITO
