Kompletan strucni stab nema trunke samokritike sve ovo vrijeme i okrivljuje Boga, teren, sunce, kisu, tribine, reflektore i sve sto im padne a nikako da se zapitaju ko vodi tim i ko im daje upute za igru???Zavatoni wrote:Kaze covjek da smo odlicno igrali, ali da je rezultat izostao...pa jesu li ovi 'strucnjaci' normalni...mi opasne situacije na utakmici nismo stvorili a on kaze da je igra bila odlicna.
I za ovu izjavu Oruc mora biti pozvan na obrazlozenje i odgovornost...i pred upravom i pred navijacima...sramota...pa jesmo li svi mi slijepi!!!
Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#3676 Re: Utakmice.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3677 Re: Utakmice.
Malo je reći da nam je Lištica kompleks nabila, malo je reći....kontaš da je to jedne generacije igrača, promijeniš kompletnu ekipu, dovodiš druge i to više puta tako iz godine u godinu ali stalno mrka kapa, kontaš da je do trenera, promijeniš i trenera više puta ali džaba....kompleks širih razmjera jednostavno, imaju omjer sa nama na svom stadionu ko mi sa Slavijom na AFH, ako ne i bolji, a i sa našeg terena su nam odnijeli bod/ove nemali brojh puta...smiješno i tragično istovremeno....na proljeće je Evropa plafon plafona ako se ekipa dosta ne pojača i to prije početka priprema a ne deja vu da dolaze igrači u drugom-trećem kolu..ista tako i kupu hladno ispadanje od Lištice ili Zrinjskog ako ih izvučemo ako se šta rapidno ne promijeni do prvih utakmica...kako nas ljudi rutinski deru godinama, decenijama....strašno....da nas nema, trebalo bi nas izmisliti...treba sam sa sobom u glavi raščistiti i ne nadati se ničemu dok ovako stvari stoje, lakše se podnese, tako sam i ja danas uspio razmišljati, manje boli kad znaš da si odron i da se nemaš čemu nadati, nego kad se nadaš pobjedi i kontaš da si dobar...naravno da imamo i nekvaliteta, ali ima tu i do luzerskog mentaliteta i naravno vođenja ekipe...meni se čini da naših 11 prebaciš u Lišticu i nama daš njihovih 11 i da odemo dole da bi opet zijanili...jednostavno to smo mi...
- armin071
- Posts: 6547
- Joined: 27/11/2008 22:26
- Location: prvi red treci dzep.
#3678 Re: Utakmice.
Bandovic, Torlak, Puzigaca, Tatomirovic, Travancic, Komazec i mozda Radovac. Ostalo pravac septicka jama gdje im je i mjesto.
- BHF_Manijak
- Posts: 28524
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3679 Re: Utakmice.
Torlak igra u drugom sarajevskom premijerligasu!armin071 wrote:Bandovic, Torlak, Puzigaca, Tatomirovic, Travancic, Komazec i mozda Radovac. Ostalo pravac septicka jama gdje im je i mjesto.
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3680 Re: Utakmice.
A je li to fakat Obruč (kako ludi kemo napisa
), izjavi da smo igrali dobro, negdje pročitah sada i da je izjavio fenomenalno
....nisam gledao pa ne znam....pa šta očekivati od čovjeka sa tako rumenom i ruralnom facom koji nije navikao na bolje...njemu je čuvanje ovaca profesija, i kad sjedi na klupi Sarajeva njemu je sve fenemonelno, čovjek je u transu, ne zna je l pošo ili došo i nije ni čudo da lupeta....
Mi imamo još toliko amaterskih stvari u klubu i ekipi da je to strašno....pa pogleedati ta renominirana imena koji bi trebala da doprines rezultatu: Oruč, pa ona dvojica ne znam ni kako se zovu, onaj rumeni skaut što se vrti po face-u, ali skaut
, ko ga nazva tako i imenova ga tako jebo ga otac blesavi
, i onaj klovn od trenera golmana....isto tako i Husref podario mu bog lijepo zdravlje i dug život, ali čovjek se pogubio zadnju godinu, s takvim ljudima i plus igračima koji hem ne znaju dovoljno, ali i to što znaju ne pružaju uvijek u granicama svojih mogućnosti, i onda imaš malo-malo ofiraže....
strašni rezovi se moraju napraviti i to na vrijeme dok ga još malo ima da bi mi ličili na ekipu, kako u stručnom štabu (ovdje ne mislim samo na trenera iako je on najvažniji), tako i u igračkom kadru...u suprotnom deja vu 3-4 mjesto a i ono može biti upitno, izjave ipak izlazimo u Evropu i tako do sudnjeg dana..
Mi imamo još toliko amaterskih stvari u klubu i ekipi da je to strašno....pa pogleedati ta renominirana imena koji bi trebala da doprines rezultatu: Oruč, pa ona dvojica ne znam ni kako se zovu, onaj rumeni skaut što se vrti po face-u, ali skaut
strašni rezovi se moraju napraviti i to na vrijeme dok ga još malo ima da bi mi ličili na ekipu, kako u stručnom štabu (ovdje ne mislim samo na trenera iako je on najvažniji), tako i u igračkom kadru...u suprotnom deja vu 3-4 mjesto a i ono može biti upitno, izjave ipak izlazimo u Evropu i tako do sudnjeg dana..
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#3681 Re: Utakmice.
Daleko sam bolje igrače sa ulice gledao na Dobrinji poslije rata,a koji su za njih po kvaliteti bili daleko bolji igrači,igralo se po betonu ali se ginulo za mahalu,nego ove manekene,ni volje,ni emocija za klub koji igraju,sve se samo svodi na izlizane fraze za medije,bitno je samo da su po fejsu njihove slike,i da se zna da igraju u FKS.Nema smisla.strong69 wrote:Kompletan strucni stab nema trunke samokritike sve ovo vrijeme i okrivljuje Boga, teren, sunce, kisu, tribine, reflektore i sve sto im padne a nikako da se zapitaju ko vodi tim i ko im daje upute za igru???Zavatoni wrote:Kaze covjek da smo odlicno igrali, ali da je rezultat izostao...pa jesu li ovi 'strucnjaci' normalni...mi opasne situacije na utakmici nismo stvorili a on kaze da je igra bila odlicna.
I za ovu izjavu Oruc mora biti pozvan na obrazlozenje i odgovornost...i pred upravom i pred navijacima...sramota...pa jesmo li svi mi slijepi!!!
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#3682 Re: Utakmice.
Pa Oruc gori od Husrefa. Sta ocekivati od covjeka koji je zadovoljan ovakvom igrom, kako onda da covjek krene naprijed?! Dragi ste mi ali odjebite od kluba (ili barem od klupe) obojica. Pa mi uopste nismo zasluzili da smo u ovoj grupi koja se kobajagi izdvojila na vrhu, ubjedljivo smo najgori tu. Evo pare, pojacanja po zelji, pripreme nakon svaka 3 kola, sve su dobili ali dzaba je kad ne znaju. Mrsh bjednici!
Sreca jos jedna patnja pa razlaz na neko vrijeme, inace bi otisli u kurac krasni. Remont!
Sreca jos jedna patnja pa razlaz na neko vrijeme, inace bi otisli u kurac krasni. Remont!
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#3683 Re: Utakmice.
nije sramota izgubiti tamo, sramota je koliko smo do sada bodova izgubili od ovih seoskih ekipa.
mi ovako necemo opet postati veliki klub, trener oruc je samo jedan od dokaza za ovu tvdnju.
sa igracima kao sto su m. karic se ne moze ni na salomonskim otocima uzeti titula. jedina nada je da bilbija zaigra i da se dovedu neki igraci ali radije dovedite 2-3 prava pojacanja nego 7-8 igraca koji su otpad.
mi ovako necemo opet postati veliki klub, trener oruc je samo jedan od dokaza za ovu tvdnju.
sa igracima kao sto su m. karic se ne moze ni na salomonskim otocima uzeti titula. jedina nada je da bilbija zaigra i da se dovedu neki igraci ali radije dovedite 2-3 prava pojacanja nego 7-8 igraca koji su otpad.
-
bordo_fan
- Posts: 88
- Joined: 07/08/2011 19:13
- Location: x transverzala
#3684 Re: Utakmice.
Tačno !wannabe_ultra wrote:ako cemo realno, nije sve ni u karicu.Ima jos najmanje 5 ili 6 karica u ekipi.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3685 Re: Utakmice.
Svi smo mi Mair 
-
leo karan
- Posts: 3050
- Joined: 05/10/2008 13:53
- Location: :8
#3686 Re: Utakmice.
Ovi igraci nisu prosli skolu fudbala, osnove nemaju. Treneri u omladinskim kategorijama su im garant bili neki propaliteti I klosari.
a to je sve posljedica raspadanja države i urušavanja sistema vrijednosti, od 2000. Godine pa do danas.
Tetovaze, frizure, fejs..a to sto ne zna procijenit kretanje lopte ili protivnickog igraca, to nije ni bitno, jer ih tome nisu ni ucili.
jedan suljic je za ove doktor fudbala, uvijek sam to govorio, a samouk igrač.
Sve je do trenera, oni prave igrače, a kasnije i timove.
a to je sve posljedica raspadanja države i urušavanja sistema vrijednosti, od 2000. Godine pa do danas.
Tetovaze, frizure, fejs..a to sto ne zna procijenit kretanje lopte ili protivnickog igraca, to nije ni bitno, jer ih tome nisu ni ucili.
jedan suljic je za ove doktor fudbala, uvijek sam to govorio, a samouk igrač.
Sve je do trenera, oni prave igrače, a kasnije i timove.
-
Nuken
- Posts: 2110
- Joined: 09/09/2011 14:47
#3687 Re: Utakmice.
Ma kurac od ekipe.Šta očekivati od prvenstva???Evo do juče smo bili drugi na tabeli danas peti.Kako je krenulo i kakve su nam sljedeće utakmice završićemo oko 10. mjesta.Umjesto da napadaju oni se pola utakmice brane,i pokušavaju preko nekih "kontri" doći do gola 
- JOSEF K
- Posts: 291
- Joined: 28/01/2005 18:36
#3688 Re: Utakmice.
M.Karić, igrač koji je obilježio jesenji dio prvenstva FK Sarajeva...
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3689 Re: Utakmice.
3 zajebane tekme su ostale, celik, borac i zeljo. 4 ako cemo brojati i olimpik na Kosevu. O kakvom super teskom rasporedu se konstantno prica?
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3690 Re: Utakmice.
BRUKA I SRAMOTA.
Jebem ti više glupu lišticu, selo nas pobjeđuje svako malo pa koji kurac više...
Mahir i Oruč.

Od ovakvih balerina izgubio sam pola kose, za koju godinu neću imati nijedne dlake koliko se nerviram zbog kloceva.
Jebem ti više glupu lišticu, selo nas pobjeđuje svako malo pa koji kurac više...
Od ovakvih balerina izgubio sam pola kose, za koju godinu neću imati nijedne dlake koliko se nerviram zbog kloceva.
- limeni
- Posts: 2745
- Joined: 30/12/2007 00:39
#3691 Re: Utakmice.
a znam da nije samo do njega, bilo bi naivno vjerovati da je sve do jednog igraca. jednostavno mi ide na zivce, svaki put kada igramo neka nada da ce biti bolje ali nista uvijek isto sranje..ne znam, daj boze da mi evrope vidimo ali kako trenutno igramo nista od toga.wannabe_ultra wrote:ako cemo realno, nije sve ni u karicu.Ima jos najmanje 5 ili 6 karica u ekipi.
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3692 Re: Utakmice.
Ne vjerujemo, dokaži fotkom.Logovan wrote:BRUKA I SRAMOTA.
Jebem ti više glupu lišticu, selo nas pobjeđuje svako malo pa koji kurac više...![]()
![]()
Mahir i Oruč.
![]()
![]()
Od ovakvih balerina izgubio sam pola kose, za koju godinu neću imati nijedne dlake koliko se nerviram zbog kloceva.
- Logovan
- Posts: 102748
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3693 Re: Utakmice.
Kemal Malovčić wrote: Ne vjerujemo, dokaži fotkom.
Dovoljan je dokaz što gledamo Mahira Karića.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#3694 Re: Utakmice.
kostace nas rad ovog 'strucnog staba' jos dugo i dugo. a sve je trebalo rastjerati poslije kukesija i mirna Bosna.
ovaj strucni stab je stucan k'o grasov kondukter kad sjedne za kokpit aviona
najgore od svega sto ce ovi diletanti zavaliti i eventualnog novog trenera, jer budemo li i nakon celika zaostajali 5 bodova i evropa ce nam biti upitna
ovaj strucni stab je stucan k'o grasov kondukter kad sjedne za kokpit aviona
najgore od svega sto ce ovi diletanti zavaliti i eventualnog novog trenera, jer budemo li i nakon celika zaostajali 5 bodova i evropa ce nam biti upitna
- strong69
- Posts: 6972
- Joined: 11/03/2005 20:02
- Location: Beneath the Remains
#3695 Re: Utakmice.
Dodaj i Velez na Koševu.ledeni_caj wrote:3 zajebane tekme su ostale, celik, borac i zeljo. 4 ako cemo brojati i olimpik na Kosevu. O kakvom super teskom rasporedu se konstantno prica?
Od 11 tekmi imamo 5 teskih. Malo je?
- Mračajski proto
- Posts: 7292
- Joined: 03/04/2012 12:06
#3696 Re: Utakmice.
Jadni li smo. Nikakve igre nemamo. Samo izbij pa ko dođe do lopte. Gledati Tatomirovića na desnoj strani je patnja, ali on to, koliko-toliko, nadoknadi trudom, što se za Karića ne može reći. Jevtić pokazuje da zna povući loptu i napraviti dribling-dva, ali vidi se da nema podršku drugih igrača i da ne može sam ništa konkretno napraviti. Ovog Karića treba nabiti nogom i Plakala ubaciti protiv Leotara.
- ledeni_caj
- Posts: 2834
- Joined: 14/01/2011 18:21
#3697 Re: Utakmice.
Ne mozemo igrati 11 puta sa Leotarom. Uostalom tesko da nas i jedna od te 3 ekipe sa gostovanja mogu uzeti, o tim kuci da i ne pricam. Tako da i dalje ne kontam kakva se kuknjava prosipa.strong69 wrote:Dodaj i Velez na Koševu.ledeni_caj wrote:3 zajebane tekme su ostale, celik, borac i zeljo. 4 ako cemo brojati i olimpik na Kosevu. O kakvom super teskom rasporedu se konstantno prica?
Od 11 tekmi imamo 5 teskih. Malo je?
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#3698 Re: Utakmice.
Kukati se mora, koliko god to tetkasto zvučalo, kad od 18 utakmica slovem i brojem JEDNA može dobiti prolaznu ocjenu (Čelik)...neko mora biti odgovoran za to a ne samo reći "šta je tu je..."....neko će reći igrači su krivi, drugi trener, treći i jedno i drugo što je opet najbliže istini.....sve ostale tekme sem tog Čelika su bile goli qrac, a mnoge i više od toga...šta treba reći kako ono bijaše nekad parola "Nema veze...
"....možemo tako do kijameta....slično kao i prošlu polsezonu čitavo vrijeme smo ispred košpicara za koje se zna kakvi god da su opet su najveći konkurent za sam vrh, i opet u samom finišu dopuštaš da te prestižu sa rasporedom koji je dosta bio lakši od njihovog...kažemo samo nam ostaju od gostovanja Zenica i B.Luka, derbi ne računamo jer nema veze gdje se igra.....ono jeste da je malo lakše kad znaš da ne igraš više sa Širokim i Zrinjskim, ali oni nemaju ništa od teških gostovanja, faktički najteže im gostovanje Vrapčići i Otoka gdje su faktički domaćin.... njima su najteže tekme kući koje igraju: Široki, Zrinjski i mi....imati ćemo identičnu situaciju kao i prošle godine, a to je Zenica na otvaranju proljeća, biti li ne biti...sjajno i baš onako optimistično....
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3699 Re: Utakmice.
Izaći ćemo mi u Evropu, do žrijeba ćemo zaboraviti da smo bili karine u sezoni 2013/14, dobit ćemo ekipu sa Andore koju ćemo proći ukupnim rezultatom 5-4, u idućoj rundi igramo protiv nekih Makedonaca, gdje smo sigurni u prolaz, tamo gubimo 4-3 (Dupovac zabio dva autogola lobom), a na Koševu igramo 0-0, a šsš Abdulah Obruč ne dobija otkaz, za neuspjeh krivi muslemanski sveti mjesec ramazan.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#3700 Re: Utakmice.
Izvjestaj: NK Siroki Brijeg-FK Sarajevo 2:0
