Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36726 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Ako treba uletit kes za to, javi uleticemo Nihilo i ja, samo se obustavi vise sa retardiranim postovima.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36727 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Da je neko od tvojih podnio ovu incijativu ne bi bila retardirana.
Svidjalo se tebi ili ne, jos dugo ce tebi aBd Ramo i ASDA krojiti zakone, kojih ces se morati pridrzavati i jos na tvoju zalost, koristiti sa njima ;-)
Neka nam hadziua bude ziv i zdrav samo zbog takvih kao ti. :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36728 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Ja mislim da im je ovo jedini put da su usli u vlast. Mislim da nece vise nikad. A ti zakoni koji se usvoje u ovom mandatu, nije problem oboriti i izglasati nove nakon sljedecih izbora.
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#36729 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Ko god misli da je ovaj zakon, legalizacija bespravne gradnje, dobar i uredu...taj nije normalan 300%. Nek se preispita kod Hadžikapetanovićke u poliklinici.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36730 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ja nigdje nisam spomenuo legalizaciju i ne znam odakle to Chanelu ili Bati. :-?

Spomenuo sa incijativu da se prodaje javno zemljiste sa ciljem razvoja turizma, a cime bi se uposlilo 10.000 ljudi sa prostora Zenice.

Druga stvar, ja sam kriv jer sam znao malo vise trolati iz ciste zajebancije ove nase forumase Tempa, Moeta i slicne, sto je neko ranije vec i skontao (onda kada sam Zutog hvalio), pa me sada neko manje ozbiljno shvata. Ali, da je ova Ramina inicijativa ekstra, to niko ne moze sporiti.
Imam osjecaj ovdje da nesto neko napise u veti zečenih, Fude ili Vraceta svi bi docekali sa odobravanjem, ali posto dolati od Rame onda se svi zgrazaju...nigdje veze.

Druga stvar, nisam ni ja podrzao ovu ideju o legalizaciji imovine, ali ovdje svi trebali malo vise citati, pa onda pisati po forumu. Nije ni ASDA niti Arnel inicirao ovo za imovinu, nego SKUPSTINA. Znaju to dobro pojedinci.
Ipak, sa politickog gledista ovakvim potezima se ostvaruju glasovi i predvidjam sam rast ASDA na narednim izborima, dovoljno da glasaju ovi sto imaju nelegalne (uskoro legalizovane) objekte i eto opet nama ulaska u vlast. No hard feelings, mada je ovdje pojedincima muka ovo citati.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36731 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Jarane nadam se radi tebe da ovo radis za pare.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36732 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ideologija.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36733 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Mene zanima jel na kraju Mehmedicka kupila tu zicaru u Austriji? :D
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36734 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Eh evo i drugog "ideologa".
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36735 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

S tim, moras se sloziti, moja ideologija jede manje pare iz budzeta. Makar se bavi privatlukom, a ova Casualsova samo se prihvatila INZ-a i kantona (i rudnik se tu nadje :D ).
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36736 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Citam maloprije vijest da Sarajevo dobiva jos jednu pedijatarsku kliniku. Znam da je prije u Ze bio skolski dispanzer, tamo na spratu Doma Zdravlja, medjutim sada nema. Djeca bukvalno vade krv tamo gdje i odrasli, u onome podrumu, a takodje sve preglede idu u porodicnu medicinu.
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36737 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Citam maloprije vijest da Sarajevo dobiva jos jednu pedijatarsku kliniku. Znam da je prije u Ze bio skolski dispanzer, tamo na spratu Doma Zdravlja, medjutim sada nema. Djeca bukvalno vade krv tamo gdje i odrasli, u onome podrumu, a takodje sve preglede idu u porodicnu medicinu.
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?
ralog su degenerici na funkcijama, njihovi glasaci i agitatori po forumima.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83495
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36738 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Tempo wrote:
clio_dci120 wrote:Citam maloprije vijest da Sarajevo dobiva jos jednu pedijatarsku kliniku. Znam da je prije u Ze bio skolski dispanzer, tamo na spratu Doma Zdravlja, medjutim sada nema. Djeca bukvalno vade krv tamo gdje i odrasli, u onome podrumu, a takodje sve preglede idu u porodicnu medicinu.
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?
ralog su degenerici na funkcijama, njihovi glasaci i agitatori po forumima.
:lol:

Image
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36739 Re: Zeničani

Post by Casual's »

_BataZiv_0809 wrote:Eh evo i drugog "ideologa".
De hoš odgovorit?
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36740 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ne znam do koje starosne dobi djeca mogu u dispanzer al to jos uvijek postoji. Desni dio za bolesnu djecu a lijevi za vakcinacije. Prvi sprat zgrade izmedju hitne i poliklinike
Edit: jedino ako jr ukinuto ove godine
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#36741 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

Vrijeme je za temu Zenicani vol. 2 sa malo duzim uvodnim postom Bobija. :lol:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36742 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Throttle wrote:Ne znam do koje starosne dobi djeca mogu u dispanzer al to jos uvijek postoji. Desni dio za bolesnu djecu a lijevi za vakcinacije. Prvi sprat zgrade izmedju hitne i poliklinike
Edit: jedino ako jr ukinuto ove godine
Onda je do mene, nisam u toku.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36743 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ja imam trogodisnje dijete i tamo je vodim a nemam pojma do koje dobi tamo djeca idu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#36744 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tempo wrote:
clio_dci120 wrote:Citam maloprije vijest da Sarajevo dobiva jos jednu pedijatarsku kliniku. Znam da je prije u Ze bio skolski dispanzer, tamo na spratu Doma Zdravlja, medjutim sada nema. Djeca bukvalno vade krv tamo gdje i odrasli, u onome podrumu, a takodje sve preglede idu u porodicnu medicinu.
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?
ralog su degenerici na funkcijama, njihovi glasaci i agitatori po forumima.

i neznalice,nameci pojma,koji ne znaju da se na prvom spratu doma zdravlja nalazi pedijatrija,odnosno djeciji dispanzer
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#36745 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Ne znam do koje starosne dobi djeca mogu u dispanzer al to jos uvijek postoji. Desni dio za bolesnu djecu a lijevi za vakcinacije. Prvi sprat zgrade izmedju hitne i poliklinike
Edit: jedino ako jr ukinuto ove godine

nije ukinuto,samo neznalice tvrde da jeste
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#36746 Re: Zeničani

Post by nacho_ »

Freamon Lester wrote:Vrijeme je za temu Zenicani vol. 2 sa malo duzim uvodnim postom Bobija. :lol:
:thumbup:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#36747 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Ja imam trogodisnje dijete i tamo je vodim a nemam pojma do koje dobi tamo djeca idu

do polaska u školu koliko ja znam
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36748 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Pretpostavio sam da je to za predskolsku djecu al nisam bio siguran. Hvala :thumbup:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36749 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Bravo Amele, ponosni članu
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36750 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Treba momku docek organizovati na Atl. Stadionu i pozeliti mu srecu na Olimpijskim igrama da i tu skine nevinost za Bosnu..
Post Reply