Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36726 Re: Zeničani
Ako treba uletit kes za to, javi uleticemo Nihilo i ja, samo se obustavi vise sa retardiranim postovima.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36727 Re: Zeničani
Da je neko od tvojih podnio ovu incijativu ne bi bila retardirana.
Svidjalo se tebi ili ne, jos dugo ce tebi aBd Ramo i ASDA krojiti zakone, kojih ces se morati pridrzavati i jos na tvoju zalost, koristiti sa njima
Neka nam hadziua bude ziv i zdrav samo zbog takvih kao ti.
Svidjalo se tebi ili ne, jos dugo ce tebi aBd Ramo i ASDA krojiti zakone, kojih ces se morati pridrzavati i jos na tvoju zalost, koristiti sa njima
Neka nam hadziua bude ziv i zdrav samo zbog takvih kao ti.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36728 Re: Zeničani
Ja mislim da im je ovo jedini put da su usli u vlast. Mislim da nece vise nikad. A ti zakoni koji se usvoje u ovom mandatu, nije problem oboriti i izglasati nove nakon sljedecih izbora.
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#36729 Re: Zeničani
Ko god misli da je ovaj zakon, legalizacija bespravne gradnje, dobar i uredu...taj nije normalan 300%. Nek se preispita kod Hadžikapetanovićke u poliklinici.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36730 Re: Zeničani
Ja nigdje nisam spomenuo legalizaciju i ne znam odakle to Chanelu ili Bati.
Spomenuo sa incijativu da se prodaje javno zemljiste sa ciljem razvoja turizma, a cime bi se uposlilo 10.000 ljudi sa prostora Zenice.
Druga stvar, ja sam kriv jer sam znao malo vise trolati iz ciste zajebancije ove nase forumase Tempa, Moeta i slicne, sto je neko ranije vec i skontao (onda kada sam Zutog hvalio), pa me sada neko manje ozbiljno shvata. Ali, da je ova Ramina inicijativa ekstra, to niko ne moze sporiti.
Imam osjecaj ovdje da nesto neko napise u veti zečenih, Fude ili Vraceta svi bi docekali sa odobravanjem, ali posto dolati od Rame onda se svi zgrazaju...nigdje veze.
Druga stvar, nisam ni ja podrzao ovu ideju o legalizaciji imovine, ali ovdje svi trebali malo vise citati, pa onda pisati po forumu. Nije ni ASDA niti Arnel inicirao ovo za imovinu, nego SKUPSTINA. Znaju to dobro pojedinci.
Ipak, sa politickog gledista ovakvim potezima se ostvaruju glasovi i predvidjam sam rast ASDA na narednim izborima, dovoljno da glasaju ovi sto imaju nelegalne (uskoro legalizovane) objekte i eto opet nama ulaska u vlast. No hard feelings, mada je ovdje pojedincima muka ovo citati.
Spomenuo sa incijativu da se prodaje javno zemljiste sa ciljem razvoja turizma, a cime bi se uposlilo 10.000 ljudi sa prostora Zenice.
Druga stvar, ja sam kriv jer sam znao malo vise trolati iz ciste zajebancije ove nase forumase Tempa, Moeta i slicne, sto je neko ranije vec i skontao (onda kada sam Zutog hvalio), pa me sada neko manje ozbiljno shvata. Ali, da je ova Ramina inicijativa ekstra, to niko ne moze sporiti.
Imam osjecaj ovdje da nesto neko napise u veti zečenih, Fude ili Vraceta svi bi docekali sa odobravanjem, ali posto dolati od Rame onda se svi zgrazaju...nigdje veze.
Druga stvar, nisam ni ja podrzao ovu ideju o legalizaciji imovine, ali ovdje svi trebali malo vise citati, pa onda pisati po forumu. Nije ni ASDA niti Arnel inicirao ovo za imovinu, nego SKUPSTINA. Znaju to dobro pojedinci.
Ipak, sa politickog gledista ovakvim potezima se ostvaruju glasovi i predvidjam sam rast ASDA na narednim izborima, dovoljno da glasaju ovi sto imaju nelegalne (uskoro legalizovane) objekte i eto opet nama ulaska u vlast. No hard feelings, mada je ovdje pojedincima muka ovo citati.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36731 Re: Zeničani
Jarane nadam se radi tebe da ovo radis za pare.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36733 Re: Zeničani
Mene zanima jel na kraju Mehmedicka kupila tu zicaru u Austriji? 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36734 Re: Zeničani
Eh evo i drugog "ideologa".
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36735 Re: Zeničani
S tim, moras se sloziti, moja ideologija jede manje pare iz budzeta. Makar se bavi privatlukom, a ova Casualsova samo se prihvatila INZ-a i kantona (i rudnik se tu nadje
).
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36736 Re: Zeničani
Citam maloprije vijest da Sarajevo dobiva jos jednu pedijatarsku kliniku. Znam da je prije u Ze bio skolski dispanzer, tamo na spratu Doma Zdravlja, medjutim sada nema. Djeca bukvalno vade krv tamo gdje i odrasli, u onome podrumu, a takodje sve preglede idu u porodicnu medicinu.
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36737 Re: Zeničani
ralog su degenerici na funkcijama, njihovi glasaci i agitatori po forumima.clio_dci120 wrote:Citam maloprije vijest da Sarajevo dobiva jos jednu pedijatarsku kliniku. Znam da je prije u Ze bio skolski dispanzer, tamo na spratu Doma Zdravlja, medjutim sada nema. Djeca bukvalno vade krv tamo gdje i odrasli, u onome podrumu, a takodje sve preglede idu u porodicnu medicinu.
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83495
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36738 Re: Zeničani
Tempo wrote:ralog su degenerici na funkcijama, njihovi glasaci i agitatori po forumima.clio_dci120 wrote:Citam maloprije vijest da Sarajevo dobiva jos jednu pedijatarsku kliniku. Znam da je prije u Ze bio skolski dispanzer, tamo na spratu Doma Zdravlja, medjutim sada nema. Djeca bukvalno vade krv tamo gdje i odrasli, u onome podrumu, a takodje sve preglede idu u porodicnu medicinu.
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?

- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36739 Re: Zeničani
De hoš odgovorit?_BataZiv_0809 wrote:Eh evo i drugog "ideologa".
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36740 Re: Zeničani
Ne znam do koje starosne dobi djeca mogu u dispanzer al to jos uvijek postoji. Desni dio za bolesnu djecu a lijevi za vakcinacije. Prvi sprat zgrade izmedju hitne i poliklinike
Edit: jedino ako jr ukinuto ove godine
Edit: jedino ako jr ukinuto ove godine
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#36741 Re: Zeničani
Vrijeme je za temu Zenicani vol. 2 sa malo duzim uvodnim postom Bobija. 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36742 Re: Zeničani
Onda je do mene, nisam u toku.Throttle wrote:Ne znam do koje starosne dobi djeca mogu u dispanzer al to jos uvijek postoji. Desni dio za bolesnu djecu a lijevi za vakcinacije. Prvi sprat zgrade izmedju hitne i poliklinike
Edit: jedino ako jr ukinuto ove godine
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36743 Re: Zeničani
Ja imam trogodisnje dijete i tamo je vodim a nemam pojma do koje dobi tamo djeca idu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36744 Re: Zeničani
Tempo wrote:ralog su degenerici na funkcijama, njihovi glasaci i agitatori po forumima.clio_dci120 wrote:Citam maloprije vijest da Sarajevo dobiva jos jednu pedijatarsku kliniku. Znam da je prije u Ze bio skolski dispanzer, tamo na spratu Doma Zdravlja, medjutim sada nema. Djeca bukvalno vade krv tamo gdje i odrasli, u onome podrumu, a takodje sve preglede idu u porodicnu medicinu.
Ne mogu da vjerujem da nikada nije uspostavljen samo odjel za djecu u sklopu Doma Zdravlja, mislim da je nedopustivo to sto Zenica nema neki oblik djecijeg dispanzera ili sl., gdje bi djeca dobivala usluge odvojeno od odraslih.
Zna li iko sta ja razlog?
i neznalice,nameci pojma,koji ne znaju da se na prvom spratu doma zdravlja nalazi pedijatrija,odnosno djeciji dispanzer
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36745 Re: Zeničani
Throttle wrote:Ne znam do koje starosne dobi djeca mogu u dispanzer al to jos uvijek postoji. Desni dio za bolesnu djecu a lijevi za vakcinacije. Prvi sprat zgrade izmedju hitne i poliklinike
Edit: jedino ako jr ukinuto ove godine
nije ukinuto,samo neznalice tvrde da jeste
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#36746 Re: Zeničani
Freamon Lester wrote:Vrijeme je za temu Zenicani vol. 2 sa malo duzim uvodnim postom Bobija.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66016
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36747 Re: Zeničani
Throttle wrote:Ja imam trogodisnje dijete i tamo je vodim a nemam pojma do koje dobi tamo djeca idu
do polaska u školu koliko ja znam
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36748 Re: Zeničani
Pretpostavio sam da je to za predskolsku djecu al nisam bio siguran. Hvala 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36749 Re: Zeničani
Bravo Amele, ponosni članu
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36750 Re: Zeničani
Treba momku docek organizovati na Atl. Stadionu i pozeliti mu srecu na Olimpijskim igrama da i tu skine nevinost za Bosnu..
