Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36676 Re: Zeničani
Ne znam jesu li stali, ali su trebali zavrsiti dosad. Nisam dugo prosao, mozda mjesec dana ali na osnovu onog sto sam vidio, ko zna kad ce zavrsiti.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36677 Re: Zeničani
Pa treba trakicu precvikat pred izbore... neke izbore 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36679 Re: Zeničani
Eh to je umjetnostkakavdanakneiskustvu wrote:znam ženu koja je iz blatuše ujutro autom isla na posao u kant. tuzulastvo a auto parkirala pred šoping centrom
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36680 Re: Zeničani
Haman imamo novinara na temi i to sa zenicainfoThrottle wrote:http://zenicainfo.ba/2019/09/29/plato-i ... mb50bgUJzw
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36681 Re: Zeničani
Ma u toku dana mi je buraz pokazivao ovu drugu fotku u clanku, kaze Hamza Alic vidio da nema para u atletici i politici 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83481
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36682 Re: Zeničani
Vazda neka socijala kod nas. 4 marke stale u grlu ko kost. 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36684 Re: Zeničani
_BataZiv_0809 wrote:Zar nije zbog prosirenja press sobe?Nivelacija wrote:U tolikim je problemima da im je cak jedan od satova električne energije iskljucen zbog neplaćanja. A ako nema za struju znas dokle je._BataZiv_0809 wrote:Sta je sa Celikom?
Moram @Bato da ti kažem da si bio upravu i da sam nasjeo na podvale i lazi i prenio ih ovdje. Moj komsija je prvi električar na stadionu godinama i cekao sam trenutak da ga sretnem i pitam je li istina i da mi objasni stvar i docekao nocas.Istina je da nije iskljucena struja nego je on iskljucio samo jednu liniju zbog prosirenja pressa. Tako da sam ja nasjeo na podvale a ti si bio upravu.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36685 Re: Zeničani
Mozda si nasjeo sada, ali im je bila iskljucena struja dok su bili na pripremama i to zbog bijednih 200-300 KM
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#36686 Re: Zeničani
vi i dalje o nogometu?
ima li sto o odbojci, stonom tenisu ili plivanju? nije nam tesko pala vijest kad se zatvorio unutrasnji bazen, ili kada je isti kopnio.
postali smo zemlja koja se bavi nogometom i stadionima, a nigdje nas ni na mapi u tom sportu.
ima li sto o odbojci, stonom tenisu ili plivanju? nije nam tesko pala vijest kad se zatvorio unutrasnji bazen, ili kada je isti kopnio.
postali smo zemlja koja se bavi nogometom i stadionima, a nigdje nas ni na mapi u tom sportu.
-
mistek
- Posts: 3800
- Joined: 23/05/2010 15:16
#36687 Re: Zeničani
Hvala svima na odgovorima za parking
Ako je 4KM cijeli dan, nije nikakva frka generalno
Moram u 8 biti dole, pa kontam ko će toliko rano doći i hodati od Džananovića 
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#36688 Re: Zeničani
Mi da smo fakat normalni jedno jutro bi trebalo bar 10 stabala uz bulevar da ima po jednog hajvana da visi za vratom zbog ovog sto rade. Od sprdnje sa opstinskim vijecem, preko ovih radova gdje bukvalno siluju narod, do situacije sa sportom, i zagadjenosti.
-
koop
- Posts: 301
- Joined: 04/06/2004 17:11
- Location: mars
#36689 Re: Zeničani
Vozdra,
Ima li neko imena objekata/kafića gdje je pušenje zabranjeno (znam da recimo u Vienna kafeu pušenje nije dozvoljeno na prizemlju).
Ima li neko imena objekata/kafića gdje je pušenje zabranjeno (znam da recimo u Vienna kafeu pušenje nije dozvoljeno na prizemlju).
- Mamma Mia!
- Posts: 188
- Joined: 07/09/2008 00:57
#36690 Re: Zeničani
Fast food / kafić prekoputa Zeničanke (kod foto-studija Nino).koop wrote:Vozdra,
Ima li neko imena objekata/kafića gdje je pušenje zabranjeno (znam da recimo u Vienna kafeu pušenje nije dozvoljeno na prizemlju).
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36692 Re: Zeničani
Kristal slasticarna KIneski Zid T1 ..ima na vratima veliki znak no smokingMamma Mia! wrote:Fast food / kafić prekoputa Zeničanke (kod foto-studija Nino).koop wrote:Vozdra,
Ima li neko imena objekata/kafića gdje je pušenje zabranjeno (znam da recimo u Vienna kafeu pušenje nije dozvoljeno na prizemlju).
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36693 Re: Zeničani
Zimus su mogli dunduliti u kristalu i ako je tacno da su zabranili onda
za njih.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36694 Re: Zeničani
U Kristalu u Babinoj rijeci jednom kupio kolace zimi, smrdili na dim 
-
macchiato
- Posts: 683
- Joined: 31/05/2013 21:39
#36695 Re: Zeničani
A ko će to iz ćejfa doći i posjediti u Kristalu?
Ondje dođeš, pojedeš i bježi poslije 5 minuta.
Ondje dođeš, pojedeš i bježi poslije 5 minuta.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36696 Re: Zeničani
Dovoljno je tih desetak minuta da se usmrdis na cigare, ako je dozvoljeno pusenje kao prosle zime. Mali prostor i dovoljno da dvoje pusi i sve smrdi na cigare.
Da hoce i drugi kafici uvesti tu praksu pa da se razrahatimo
Da hoce i drugi kafici uvesti tu praksu pa da se razrahatimo
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36697 Re: Zeničani
A ja bi bas nargilu uveo pod obaveznu u svaki kafic. Onima koji ne nude nargilu ne bi dao ni da rade... Nargila je pod must have. I natjerao bi sviju da dudlaju, zakoskim putem bi to rijesio. I u osnovnim skolama bi obavezno uveo nargilu, prije i poslije nastave 2x. 
Nadam se da ce nekada i neko sprovesti neku kampanju kako bi ukazao na pozitivne efekte dudlanja nargile.
Nadam se da ce nekada i neko sprovesti neku kampanju kako bi ukazao na pozitivne efekte dudlanja nargile.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36698 Re: Zeničani
Smrdili kolaci a ne mi 
Kupio i ponio kuci, osjeti se u grlu duhanski dim
Kupio i ponio kuci, osjeti se u grlu duhanski dim
-
Kralj Tvrtko I.
- Posts: 1910
- Joined: 04/07/2011 18:53
#36699 Re: Zeničani
Možda su kolači ispod sača....
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36700 Re: Zeničani
Kralj Tvrtko I. wrote:Možda su kolači ispod sača....
