Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36676 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Ne znam jesu li stali, ali su trebali zavrsiti dosad. Nisam dugo prosao, mozda mjesec dana ali na osnovu onog sto sam vidio, ko zna kad ce zavrsiti.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36677 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Pa treba trakicu precvikat pred izbore... neke izbore :lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36679 Re: Zeničani

Post by Bobi »

kakavdanakneiskustvu wrote:znam ženu koja je iz blatuše ujutro autom isla na posao u kant. tuzulastvo a auto parkirala pred šoping centrom
Eh to je umjetnost :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36680 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Haman imamo novinara na temi i to sa zenicainfo :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36681 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ma u toku dana mi je buraz pokazivao ovu drugu fotku u clanku, kaze Hamza Alic vidio da nema para u atletici i politici :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83481
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36682 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Vazda neka socijala kod nas. 4 marke stale u grlu ko kost. :-)
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36683 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

..
Last edited by Nivelacija on 29/09/2019 21:44, edited 1 time in total.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36684 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

_BataZiv_0809 wrote:
Nivelacija wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Sta je sa Celikom?
U tolikim je problemima da im je cak jedan od satova električne energije iskljucen zbog neplaćanja. A ako nema za struju znas dokle je.
Zar nije zbog prosirenja press sobe?

Moram @Bato da ti kažem da si bio upravu i da sam nasjeo na podvale i lazi i prenio ih ovdje. Moj komsija je prvi električar na stadionu godinama i cekao sam trenutak da ga sretnem i pitam je li istina i da mi objasni stvar i docekao nocas.Istina je da nije iskljucena struja nego je on iskljucio samo jednu liniju zbog prosirenja pressa. Tako da sam ja nasjeo na podvale a ti si bio upravu.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36685 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Mozda si nasjeo sada, ali im je bila iskljucena struja dok su bili na pripremama i to zbog bijednih 200-300 KM
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#36686 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

vi i dalje o nogometu?
ima li sto o odbojci, stonom tenisu ili plivanju? nije nam tesko pala vijest kad se zatvorio unutrasnji bazen, ili kada je isti kopnio.
postali smo zemlja koja se bavi nogometom i stadionima, a nigdje nas ni na mapi u tom sportu.
mistek
Posts: 3800
Joined: 23/05/2010 15:16

#36687 Re: Zeničani

Post by mistek »

Hvala svima na odgovorima za parking :thumbup: Ako je 4KM cijeli dan, nije nikakva frka generalno :-D Moram u 8 biti dole, pa kontam ko će toliko rano doći i hodati od Džananovića :D
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#36688 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Mi da smo fakat normalni jedno jutro bi trebalo bar 10 stabala uz bulevar da ima po jednog hajvana da visi za vratom zbog ovog sto rade. Od sprdnje sa opstinskim vijecem, preko ovih radova gdje bukvalno siluju narod, do situacije sa sportom, i zagadjenosti.
koop
Posts: 301
Joined: 04/06/2004 17:11
Location: mars

#36689 Re: Zeničani

Post by koop »

Vozdra,
Ima li neko imena objekata/kafića gdje je pušenje zabranjeno (znam da recimo u Vienna kafeu pušenje nije dozvoljeno na prizemlju).
User avatar
Mamma Mia!
Posts: 188
Joined: 07/09/2008 00:57

#36690 Re: Zeničani

Post by Mamma Mia! »

koop wrote:Vozdra,
Ima li neko imena objekata/kafića gdje je pušenje zabranjeno (znam da recimo u Vienna kafeu pušenje nije dozvoljeno na prizemlju).
Fast food / kafić prekoputa Zeničanke (kod foto-studija Nino).
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36692 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Mamma Mia! wrote:
koop wrote:Vozdra,
Ima li neko imena objekata/kafića gdje je pušenje zabranjeno (znam da recimo u Vienna kafeu pušenje nije dozvoljeno na prizemlju).
Fast food / kafić prekoputa Zeničanke (kod foto-studija Nino).
Kristal slasticarna KIneski Zid T1 ..ima na vratima veliki znak no smoking :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36693 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Zimus su mogli dunduliti u kristalu i ako je tacno da su zabranili onda :thumbup: za njih.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36694 Re: Zeničani

Post by Throttle »

U Kristalu u Babinoj rijeci jednom kupio kolace zimi, smrdili na dim :-)
macchiato
Posts: 683
Joined: 31/05/2013 21:39

#36695 Re: Zeničani

Post by macchiato »

A ko će to iz ćejfa doći i posjediti u Kristalu? :mrgreen:

Ondje dođeš, pojedeš i bježi poslije 5 minuta.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36696 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Dovoljno je tih desetak minuta da se usmrdis na cigare, ako je dozvoljeno pusenje kao prosle zime. Mali prostor i dovoljno da dvoje pusi i sve smrdi na cigare.

Da hoce i drugi kafici uvesti tu praksu pa da se razrahatimo :)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36697 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

A ja bi bas nargilu uveo pod obaveznu u svaki kafic. Onima koji ne nude nargilu ne bi dao ni da rade... Nargila je pod must have. I natjerao bi sviju da dudlaju, zakoskim putem bi to rijesio. I u osnovnim skolama bi obavezno uveo nargilu, prije i poslije nastave 2x. :D
Nadam se da ce nekada i neko sprovesti neku kampanju kako bi ukazao na pozitivne efekte dudlanja nargile.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36698 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Smrdili kolaci a ne mi :mrgreen:
Kupio i ponio kuci, osjeti se u grlu duhanski dim
Kralj Tvrtko I.
Posts: 1910
Joined: 04/07/2011 18:53

#36699 Re: Zeničani

Post by Kralj Tvrtko I. »

Možda su kolači ispod sača....
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36700 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Kralj Tvrtko I. wrote:Možda su kolači ispod sača....
:lol: :thumbup:
Post Reply