Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36651 Re: Zeničani
Suspendovan radi autoškole a za ovo izgleda ima dobra leđa
Ne mogu da vjerujem, internetom kruže njegove gole fotke i nemaju dokaza
Ne mogu da vjerujem, internetom kruže njegove gole fotke i nemaju dokaza
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36652 Re: Zeničani
Throttle wrote:Suspendovan radi autoškole a za ovo izgleda ima dobra leđa
Ne mogu da vjerujem, internetom kruže njegove gole fotke i nemaju dokaza
gdje si pronasao ovaj tekst?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36654 Re: Zeničani
Policija
Tužilaštvo
Sudstvo
Sve su to korumpirane poluge jednako korumpirane vlasti.
Ovakvo pseto bi, u US and A dobilo 30 godina zatvora i preodgoj od braće crnaca u ćuzi.
Kod nas je on i dalje ugledni član društva.
Tužilaštvo
Sudstvo
Sve su to korumpirane poluge jednako korumpirane vlasti.
Ovakvo pseto bi, u US and A dobilo 30 godina zatvora i preodgoj od braće crnaca u ćuzi.
Kod nas je on i dalje ugledni član društva.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36655 Re: Zeničani
hvalaThrottle wrote:http://zenicainfo.ba/2019/09/27/tuzilas ... l--GSd3p-k
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#36656 Re: Zeničani
Da li zna neko zbog cega stomatolozi u poliklinici ne primaju pacijente do kraja svoje smjene (prve)? Znaci dosao sam sa dijetom koji treba izvaditi mlijecni zub, dakle minut-dva posla, u 12 sati, da bi mi sestra na salteru rekla da dodjem u drugu smjenu koja pocinje u pola dva. Hajd, odemo malo po gradu, i prije pola dva se vratimo u polikliniku. Naravno u pola dva druga smjena nije pocela raditi, ni u dva....objasnjenje je da im se neki aparat pokvario pa popravljaju? Kakav aparat? klijesta, sprej i eventualno anestezija. Al eto, vise mi je zivac izvuklo ovo neprimanje u prvoj smjeni...
-
Ci-Nick
- Posts: 6887
- Joined: 15/03/2015 17:38
#36657 Re: Zeničani
Naše zdravstvo je još uvijek u socijalizmu. Sve što možeš ostaviti drugom da uradi,.. ostavi.
Samo smo najgore dijelove kapitalizma prihvatili, i naravno zadržali najgore iz socijalizma.
Nek nam je Bog na pomoći, s nama ovakvim kakvi jesmo.
Samo smo najgore dijelove kapitalizma prihvatili, i naravno zadržali najgore iz socijalizma.
Nek nam je Bog na pomoći, s nama ovakvim kakvi jesmo.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36658 Re: Zeničani
A znaju reci, ako mene ovdje nema dodjite tu i tu jer i tu radim, naravno privatno, sto ne bi smjeli.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36659 Re: Zeničani
Ci-Nick wrote:Naše zdravstvo je još uvijek u socijalizmu.
ma ajde... nase zdravstvo je sto godina iza zdravstva u socijalizmu. valjda kao i sve ostalo.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36660 Re: Zeničani
Vidim danas da su postavljene nove klupe na Smetovima, a jos i dvije pored samog spomenika. Trebali su ih vise staviti ppred spomenika, ali konacno da se neko sjeti tu postaviti. Pogled je vrh.
Nadam se da ce znati cuvati klupe, da ih nece odmah razvaliti. Takodjer nisam znao da i gore na parkingu ima wirless od grada, sto je isto za pohvalu.
Nadam se da ce konacno neki pristojan objekat napraviti, tipa Sanilend ili sl.
Zna li iko kako ce rijesiti put kod mosta, koliko primjetim morat ce skidati dio brda da nastave most i to bas preko puta (na onoj krivini iznad Panorame)!?
Nadam se da ce znati cuvati klupe, da ih nece odmah razvaliti. Takodjer nisam znao da i gore na parkingu ima wirless od grada, sto je isto za pohvalu.
Nadam se da ce konacno neki pristojan objekat napraviti, tipa Sanilend ili sl.
Zna li iko kako ce rijesiti put kod mosta, koliko primjetim morat ce skidati dio brda da nastave most i to bas preko puta (na onoj krivini iznad Panorame)!?
-
belfy
- Posts: 9827
- Joined: 06/08/2007 09:00
#36661 Re: Zeničani
post u kojem se nisi ni dotakao politike, niti bio ljigav... ide prijava...
-
mistek
- Posts: 3800
- Joined: 23/05/2010 15:16
#36662 Re: Zeničani
Jedno pitanje koe je valjda prikladno ovoj temi
Gdje se u Zenici za dž parkirati obzirom da moram u narednom periodu često poslom tamo i ostajati 10-ak sati dnevno (svako 4-5 dana
). Lokacija je u blizini uprave grada, odnosno MUP-a 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36663 Re: Zeničani
Samo trzni centar Dzananovic. predjes most i nemas puno hodanja do Opstine.mistek wrote:Jedno pitanje koe je valjda prikladno ovoj temiGdje se u Zenici za dž parkirati obzirom da moram u narednom periodu često poslom tamo i ostajati 10-ak sati dnevno (svako 4-5 dana
). Lokacija je u blizini uprave grada, odnosno MUP-a
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36664 Re: Zeničani
Il se negdje oko lamele svercat mada je tamo vazda guzva al mozda ugrabis ako dodjes rano. Najbolje kraj trznog ili na parkingu autopijace mada njega znaju nekad zakljucat
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83467
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36665 Re: Zeničani
Dnevna karta 4 KM.mistek wrote:Jedno pitanje koe je valjda prikladno ovoj temiGdje se u Zenici za dž parkirati obzirom da moram u narednom periodu često poslom tamo i ostajati 10-ak sati dnevno (svako 4-5 dana
). Lokacija je u blizini uprave grada, odnosno MUP-a
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36666 Re: Zeničani
Dnevna stvarno nije skupa, ne znam sad u kojem sam našem gradu (nije Sarajevo) vidio da 6h parkinga košta 10 maraka, i to još kao dobro si prošao.
Ali eto što kažete ako je zapelo za 4 marke, uvijek se može naći mjesto kod Šopinga, oko Lamele i tamo kod Biss-toursa na onom platou gdje poligon.
Ali eto što kažete ako je zapelo za 4 marke, uvijek se može naći mjesto kod Šopinga, oko Lamele i tamo kod Biss-toursa na onom platou gdje poligon.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36667 Re: Zeničani
Doda jos jednu marku i moze nesto pojesti dok je toliko u gradu. Zasto bi placao ako moze dzabe?
- Jimmy McNulty
- Čiča Gliša
- Posts: 6520
- Joined: 11/04/2012 11:32
#36668 Re: Zeničani
Ma ravnam se po sebi, da idem u drugi grad na 10-ak sati dnevno i da je dnevna od "pravog" parkinga 4 marke, ne bih se džaba jebav'o i tražio besplatan.channel10 wrote:Doda jos jednu marku i moze nesto pojesti dok je toliko u gradu. Zasto bi placao ako moze dzabe?
Ali ako poznaje grad i nije mu mrsko prošetat 10 minuta onda fakat nema potrebe da plaća nego može eto kafu popit ili jest za te pare
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36669 Re: Zeničani
Sve razumijem, ali ako moze dzabe parkirati i to bez ikakvih problema naci taj parking, zasto placati kad eto moze jedan obrok obezbijediti sebi.Jimmy McNulty wrote:Ma ravnam se po sebi, da idem u drugi grad na 10-ak sati dnevno i da je dnevna od "pravog" parkinga 4 marke, ne bih se džaba jebav'o i tražio besplatan.channel10 wrote:Doda jos jednu marku i moze nesto pojesti dok je toliko u gradu. Zasto bi placao ako moze dzabe?
Ali ako poznaje grad i nije mu mrsko prošetat 10 minuta onda fakat nema potrebe da plaća nego može eto kafu popit ili jest za te pare
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36670 Re: Zeničani
Nemoj ga meni pod prozor da se ja guram jer mi se sa strane uguraju pa po citav dan ostanu besplatno.Throttle wrote:Il se negdje oko lamele svercat mada je tamo vazda guzva al mozda ugrabis ako dodjes rano. Najbolje kraj trznog ili na parkingu autopijace mada njega znaju nekad zakljucat
jel ti po sarajevu placas ili se svercas ? Evo zasto je greska one vinjete sto ne uvedose, a dobro kad su zenicani znali uzeti marku ? Ako nema 4 marke neka parkira u Kaknju pa pjeske neka dodje.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36671 Re: Zeničani
Pa tako bih i ja mogao za ove sto dodju na bazen pa mi parkiraju pred zgradu pa ja nemam gdje. Il za Mittalovce i Preventaše što ostavljaju oko glavne stanice auta gdje sam 13 godina živio... Il il il...Nivelacija wrote:Nemoj ga meni pod prozor da se ja guram jer mi se sa strane uguraju pa po citav dan ostanu besplatno.Throttle wrote:Il se negdje oko lamele svercat mada je tamo vazda guzva al mozda ugrabis ako dodjes rano. Najbolje kraj trznog ili na parkingu autopijace mada njega znaju nekad zakljucat![]()
jel ti po sarajevu placas ili se svercas ? Evo zasto je greska one vinjete sto ne uvedose, a dobro kad su zenicani znali uzeti marku ? Ako nema 4 marke neka parkira u Kaknju pa pjeske neka dodje.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36672 Re: Zeničani
P.S. U lameli sam živio 3 godine al sam tada bio dijete pa me parking nije zanimao 
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36673 Re: Zeničani
Jeste zapeli za Lamelu, pa tamo nemaju gdje parkirati ni stanari, a kamoli neko sa strane. Onaj parking ispred SIZ-a i poliklinike ce se godinama raditi. Kako bih ja te idiote sto zapocnu neki posao i ne urade u roku povjeshao po prvim banderama, jebo ih otac seljacki, neradnicki..
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66002
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36674 Re: Zeničani
znam ženu koja je iz blatuše ujutro autom isla na posao u kant. tuzulastvo a auto parkirala pred šoping centrom
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36675 Re: Zeničani
Zar su stali?channel10 wrote:Jeste zapeli za Lamelu, pa tamo nemaju gdje parkirati ni stanari, a kamoli neko sa strane. Onaj parking ispred SIZ-a i poliklinike ce se godinama raditi. Kako bih ja te idiote sto zapocnu neki posao i ne urade u roku povjeshao po prvim banderama, jebo ih otac seljacki, neradnicki..
