Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36651 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Suspendovan radi autoškole a za ovo izgleda ima dobra leđa
Ne mogu da vjerujem, internetom kruže njegove gole fotke i nemaju dokaza
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#36652 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Suspendovan radi autoškole a za ovo izgleda ima dobra leđa
Ne mogu da vjerujem, internetom kruže njegove gole fotke i nemaju dokaza

gdje si pronasao ovaj tekst?
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#36654 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Policija
Tužilaštvo
Sudstvo
Sve su to korumpirane poluge jednako korumpirane vlasti.
Ovakvo pseto bi, u US and A dobilo 30 godina zatvora i preodgoj od braće crnaca u ćuzi.
Kod nas je on i dalje ugledni član društva.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#36656 Re: Zeničani

Post by phillie »

Da li zna neko zbog cega stomatolozi u poliklinici ne primaju pacijente do kraja svoje smjene (prve)? Znaci dosao sam sa dijetom koji treba izvaditi mlijecni zub, dakle minut-dva posla, u 12 sati, da bi mi sestra na salteru rekla da dodjem u drugu smjenu koja pocinje u pola dva. Hajd, odemo malo po gradu, i prije pola dva se vratimo u polikliniku. Naravno u pola dva druga smjena nije pocela raditi, ni u dva....objasnjenje je da im se neki aparat pokvario pa popravljaju? Kakav aparat? klijesta, sprej i eventualno anestezija. Al eto, vise mi je zivac izvuklo ovo neprimanje u prvoj smjeni...
Ci-Nick
Posts: 6887
Joined: 15/03/2015 17:38

#36657 Re: Zeničani

Post by Ci-Nick »

Naše zdravstvo je još uvijek u socijalizmu. Sve što možeš ostaviti drugom da uradi,.. ostavi.
Samo smo najgore dijelove kapitalizma prihvatili, i naravno zadržali najgore iz socijalizma.
Nek nam je Bog na pomoći, s nama ovakvim kakvi jesmo.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36658 Re: Zeničani

Post by channel10 »

A znaju reci, ako mene ovdje nema dodjite tu i tu jer i tu radim, naravno privatno, sto ne bi smjeli.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36659 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Ci-Nick wrote:Naše zdravstvo je još uvijek u socijalizmu.

ma ajde... nase zdravstvo je sto godina iza zdravstva u socijalizmu. valjda kao i sve ostalo.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36660 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Vidim danas da su postavljene nove klupe na Smetovima, a jos i dvije pored samog spomenika. Trebali su ih vise staviti ppred spomenika, ali konacno da se neko sjeti tu postaviti. Pogled je vrh.
Nadam se da ce znati cuvati klupe, da ih nece odmah razvaliti. Takodjer nisam znao da i gore na parkingu ima wirless od grada, sto je isto za pohvalu.
Nadam se da ce konacno neki pristojan objekat napraviti, tipa Sanilend ili sl.
Zna li iko kako ce rijesiti put kod mosta, koliko primjetim morat ce skidati dio brda da nastave most i to bas preko puta (na onoj krivini iznad Panorame)!?
belfy
Posts: 9827
Joined: 06/08/2007 09:00

#36661 Re: Zeničani

Post by belfy »

post u kojem se nisi ni dotakao politike, niti bio ljigav... ide prijava...
mistek
Posts: 3800
Joined: 23/05/2010 15:16

#36662 Re: Zeničani

Post by mistek »

Jedno pitanje koe je valjda prikladno ovoj temi :D Gdje se u Zenici za dž parkirati obzirom da moram u narednom periodu često poslom tamo i ostajati 10-ak sati dnevno (svako 4-5 dana :) ). Lokacija je u blizini uprave grada, odnosno MUP-a :-D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36663 Re: Zeničani

Post by channel10 »

mistek wrote:Jedno pitanje koe je valjda prikladno ovoj temi :D Gdje se u Zenici za dž parkirati obzirom da moram u narednom periodu često poslom tamo i ostajati 10-ak sati dnevno (svako 4-5 dana :) ). Lokacija je u blizini uprave grada, odnosno MUP-a :-D
Samo trzni centar Dzananovic. predjes most i nemas puno hodanja do Opstine.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36664 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Il se negdje oko lamele svercat mada je tamo vazda guzva al mozda ugrabis ako dodjes rano. Najbolje kraj trznog ili na parkingu autopijace mada njega znaju nekad zakljucat
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83467
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36665 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

mistek wrote:Jedno pitanje koe je valjda prikladno ovoj temi :D Gdje se u Zenici za dž parkirati obzirom da moram u narednom periodu često poslom tamo i ostajati 10-ak sati dnevno (svako 4-5 dana :) ). Lokacija je u blizini uprave grada, odnosno MUP-a :-D
Dnevna karta 4 KM.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36666 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

Dnevna stvarno nije skupa, ne znam sad u kojem sam našem gradu (nije Sarajevo) vidio da 6h parkinga košta 10 maraka, i to još kao dobro si prošao.

Ali eto što kažete ako je zapelo za 4 marke, uvijek se može naći mjesto kod Šopinga, oko Lamele i tamo kod Biss-toursa na onom platou gdje poligon.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36667 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Doda jos jednu marku i moze nesto pojesti dok je toliko u gradu. Zasto bi placao ako moze dzabe?
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36668 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

channel10 wrote:Doda jos jednu marku i moze nesto pojesti dok je toliko u gradu. Zasto bi placao ako moze dzabe?
Ma ravnam se po sebi, da idem u drugi grad na 10-ak sati dnevno i da je dnevna od "pravog" parkinga 4 marke, ne bih se džaba jebav'o i tražio besplatan.

Ali ako poznaje grad i nije mu mrsko prošetat 10 minuta onda fakat nema potrebe da plaća nego može eto kafu popit ili jest za te pare :)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36669 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Jimmy McNulty wrote:
channel10 wrote:Doda jos jednu marku i moze nesto pojesti dok je toliko u gradu. Zasto bi placao ako moze dzabe?
Ma ravnam se po sebi, da idem u drugi grad na 10-ak sati dnevno i da je dnevna od "pravog" parkinga 4 marke, ne bih se džaba jebav'o i tražio besplatan.

Ali ako poznaje grad i nije mu mrsko prošetat 10 minuta onda fakat nema potrebe da plaća nego može eto kafu popit ili jest za te pare :)
Sve razumijem, ali ako moze dzabe parkirati i to bez ikakvih problema naci taj parking, zasto placati kad eto moze jedan obrok obezbijediti sebi.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36670 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Throttle wrote:Il se negdje oko lamele svercat mada je tamo vazda guzva al mozda ugrabis ako dodjes rano. Najbolje kraj trznog ili na parkingu autopijace mada njega znaju nekad zakljucat
Nemoj ga meni pod prozor da se ja guram jer mi se sa strane uguraju pa po citav dan ostanu besplatno. :mrgreen:
jel ti po sarajevu placas ili se svercas ? Evo zasto je greska one vinjete sto ne uvedose, a dobro kad su zenicani znali uzeti marku ? Ako nema 4 marke neka parkira u Kaknju pa pjeske neka dodje.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36671 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Nivelacija wrote:
Throttle wrote:Il se negdje oko lamele svercat mada je tamo vazda guzva al mozda ugrabis ako dodjes rano. Najbolje kraj trznog ili na parkingu autopijace mada njega znaju nekad zakljucat
Nemoj ga meni pod prozor da se ja guram jer mi se sa strane uguraju pa po citav dan ostanu besplatno. :mrgreen:
jel ti po sarajevu placas ili se svercas ? Evo zasto je greska one vinjete sto ne uvedose, a dobro kad su zenicani znali uzeti marku ? Ako nema 4 marke neka parkira u Kaknju pa pjeske neka dodje.
Pa tako bih i ja mogao za ove sto dodju na bazen pa mi parkiraju pred zgradu pa ja nemam gdje. Il za Mittalovce i Preventaše što ostavljaju oko glavne stanice auta gdje sam 13 godina živio... Il il il... :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36672 Re: Zeničani

Post by Throttle »

P.S. U lameli sam živio 3 godine al sam tada bio dijete pa me parking nije zanimao :mrgreen:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36673 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Jeste zapeli za Lamelu, pa tamo nemaju gdje parkirati ni stanari, a kamoli neko sa strane. Onaj parking ispred SIZ-a i poliklinike ce se godinama raditi. Kako bih ja te idiote sto zapocnu neki posao i ne urade u roku povjeshao po prvim banderama, jebo ih otac seljacki, neradnicki..
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66002
Joined: 03/08/2010 19:04

#36674 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

znam ženu koja je iz blatuše ujutro autom isla na posao u kant. tuzulastvo a auto parkirala pred šoping centrom
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#36675 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

channel10 wrote:Jeste zapeli za Lamelu, pa tamo nemaju gdje parkirati ni stanari, a kamoli neko sa strane. Onaj parking ispred SIZ-a i poliklinike ce se godinama raditi. Kako bih ja te idiote sto zapocnu neki posao i ne urade u roku povjeshao po prvim banderama, jebo ih otac seljacki, neradnicki..
Zar su stali?
Post Reply