Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36626 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

notsure wrote:
clio_dci120 wrote:Dok je Hamke bilo i Celik je dobivao utakmice...To su zlatna vremena bila. Eh, da je jos spojiti Percu i Hamku, onda bi sigurno i neki ozibljniji investitor dosao. Ako Celik ko moze spasiti, to je taj dvojac. Nadam se da ce dobiti priliku. :izet:
Hamko i Perčo iskeširaju, kupe klub i stadion svojim parama i prave uspjeh. Why not
:thumbup:

I Dinu Pasalica stave za PR menadzera :izet: :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36627 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Gledam na FB pa ne vjerujem...Ekrem Cosic stavlja video u kojem tvrdi da ne treba vakcinisati djecu, jer u vakcinama ima gen od majmuna. :shock:

Eto ko nam sjedi u vijecu i treba da se pita o zdravstvu. :roll:

Ja da sam Casuals, omdah bih trazio istpunicu iz stranke. :run:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36628 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Da sam na tvom mjestu i da imam Ekrema i ostale u prijateljima istupio bih sa interneta
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36629 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ko kaze da imam Ekrema u prijateljima? Gledam na drugom profilu, odnosno kolega mi pokazivao. Poznat je vas Ekro po svojim biserima i u Rajvosa. :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36630 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ali fino pa priznas kakve bolide imate... :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36631 Re: Zeničani

Post by Casual's »

clio_dci120 wrote:Ko kaze da imam Ekrema u prijateljima? Gledam na drugom profilu, odnosno kolega mi pokazivao. Poznat je vas Ekro po svojim biserima i u Rajvosa. :D
Drug moj još je gore što ga gledaš na drugom profilu i komentarišeš sa nekim kolegom. :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36632 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ne moze nista biti gore nego biti clan Ekremove stranke.
Mislim da bi mi stari halalio i da budem derpe, ali da se tamo uclanim, nikako... :lol: :lol: :D
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#36633 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Samo se vi smijte.
Budući gradonačelnik Zenice (Ekrem) će se zadnji smijati.
Last edited by kamberovica polje on 26/09/2019 19:18, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66004
Joined: 03/08/2010 19:04

#36635 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Taj ekrem je iz sda?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36636 Re: Zeničani

Post by Casual's »

clio_dci120 wrote:Ne moze nista biti gore nego biti clan Ekremove stranke.
Mislim da bi mi stari halalio i da budem derpe, ali da se tamo uclanim, nikako... :lol: :lol: :D
Obzirom da sa kolegom na poslu gledaš društvene profile nekog treceg lika mogao bi traziti halal od starog :D
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36637 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

kakavdanakneiskustvu wrote:Taj ekrem je iz sda?
Ma zar je moguce da nisi cuo za zrOOOk? E jbg sad... :oops: :-D :izet:

Ma da, geometar zelenih.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66004
Joined: 03/08/2010 19:04

#36638 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

znači ista osoba brani duvnjaka,koji je u sda,i istovremeno se ruga ćosiću,koji je takođe u sda,zanimljivo
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36639 Re: Zeničani

Post by Tempo »

mozda i nije ista osoba. degenerik mi je jednom ili dva puta zvucao suvislo.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#36640 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

kakavdanakneiskustvu wrote:znači ista osoba brani duvnjaka,koji je u sda,i istovremeno se ruga ćosiću,koji je takođe u sda,zanimljivo
Ne želim nikog pravdat, ali Ekrema vlastita mater ne može braniti. On je stvarno van konkurencije.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36641 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36642 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

kamberovica polje wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:znači ista osoba brani duvnjaka,koji je u sda,i istovremeno se ruga ćosiću,koji je takođe u sda,zanimljivo
Ne želim nikog pravdat, ali Ekrema vlastita mater ne može braniti. On je stvarno van konkurencije.

:thumbup: :thumbup: :lol: :mrgreen:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36643 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:mozda i nije ista osoba. degenerik mi je jednom ili dva puta zvucao suvislo.

Jbg, opet ce te banovati. Sad cemo vrbovati Bobija, sredit cu da dobije kupon za dozivotnu besplatnu nargilu od Nutele, ima da te nema...pazi se...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36644 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Boli me ona stvar :mrgreen: ako vam je zabavno da se vrijedjate...bujrum :mrgreen: .
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#36645 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

druzino, Zenica je malo cisca ovih dana. da li su poceli sa instalacijom filtera, kako je Jimmy spomenuo? ono je raj na zemlji, kad vidite da vidite okolna brda. nadam se da ce radovi sa tim filterima ili sto su vec trajati kao rekonstrukcija vranduckog tunela? :)
onaj prizor je skoro pa kao na Bahamima.
a onaj Vepar... skoro zaboravljam kako izgleda iz perspektive od blatuske petlje.

pratim fb stranicu eko foruma, imam utisak da postoje neke reakcije koje idu u koristi Ljudi.
dajte neki dobrih vijesti. nemojte me razocarati.

skoronikako, tebe cu ljubazno zamoliti da se ne trudis davati odgovor na ovo pitanje.
hvala na razumijevanju. :)
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36646 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36647 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Bobi wrote:Boli me ona stvar :mrgreen: ako vam je zabavno da se vrijedjate...bujrum :mrgreen: .

Sta je, nisi ljubitelj nargile od Nutele? :oops:
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#36648 Re: Zeničani

Post by Jimmy McNulty »

moet-perignon wrote:druzino, Zenica je malo cisca ovih dana. da li su poceli sa instalacijom filtera, kako je Jimmy spomenuo? ono je raj na zemlji, kad vidite da vidite okolna brda. nadam se da ce radovi sa tim filterima ili sto su vec trajati kao rekonstrukcija vranduckog tunela? :)
onaj prizor je skoro pa kao na Bahamima.
a onaj Vepar... skoro zaboravljam kako izgleda iz perspektive od blatuske petlje.

pratim fb stranicu eko foruma, imam utisak da postoje neke reakcije koje idu u koristi Ljudi.
dajte neki dobrih vijesti. nemojte me razocarati.

skoronikako, tebe cu ljubazno zamoliti da se ne trudis davati odgovor na ovo pitanje.
hvala na razumijevanju. :)
Uživaj do srijede, sad je remont koksare i čeličane pa ne rade, a stala je i visoka peć sa radom na 10 dana plus 2 do 3 dana dok se zagrije valjda.

Na filterima još rade, nisu još gotovi.
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36649 Re: Zeničani

Post by Throttle »

„Vezano za slučaj prijave navodne pedofilije u Osnovnoj školi u Zenici, Kantonalno tužilaštvo ZDK donijelo je Naredbu o neprovođenju istrage protiv lica Hodžić Mensud, jer ne postoje osnovi sumnje da je prijavljeni počinio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti, niti krivično djelo upoznavanje djeteta sa pornografijom, niti bilo koje krivično djelo propisano Krivičnim zakonom Federacije BiH. Obavijest o neprovođenju istrage dostavljena je i podnosiocu prljave i oštećenom, uz pouku o pravu na pritužbu Uredu Glavnog tužioca. Obzirom da ni podnosilac prijave niti oštećeni nisu ulagali pritužbu, odluka ovog Tužilaštva o neprovodenju istrage protiv Mensuda Hodžića je pravosnažna“, kaže Mirna Poljac.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66004
Joined: 03/08/2010 19:04

#36650 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

a sunce ti jebem
Post Reply