Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
clio_dci120 wrote:Dok je Hamke bilo i Celik je dobivao utakmice...To su zlatna vremena bila. Eh, da je jos spojiti Percu i Hamku, onda bi sigurno i neki ozibljniji investitor dosao. Ako Celik ko moze spasiti, to je taj dvojac. Nadam se da ce dobiti priliku.
Hamko i Perčo iskeširaju, kupe klub i stadion svojim parama i prave uspjeh. Why not
clio_dci120 wrote:Ko kaze da imam Ekrema u prijateljima? Gledam na drugom profilu, odnosno kolega mi pokazivao. Poznat je vas Ekro po svojim biserima i u Rajvosa.
Drug moj još je gore što ga gledaš na drugom profilu i komentarišeš sa nekim kolegom.
clio_dci120 wrote:Ne moze nista biti gore nego biti clan Ekremove stranke.
Mislim da bi mi stari halalio i da budem derpe, ali da se tamo uclanim, nikako...
Obzirom da sa kolegom na poslu gledaš društvene profile nekog treceg lika mogao bi traziti halal od starog
druzino, Zenica je malo cisca ovih dana. da li su poceli sa instalacijom filtera, kako je Jimmy spomenuo? ono je raj na zemlji, kad vidite da vidite okolna brda. nadam se da ce radovi sa tim filterima ili sto su vec trajati kao rekonstrukcija vranduckog tunela?
onaj prizor je skoro pa kao na Bahamima.
a onaj Vepar... skoro zaboravljam kako izgleda iz perspektive od blatuske petlje.
pratim fb stranicu eko foruma, imam utisak da postoje neke reakcije koje idu u koristi Ljudi.
dajte neki dobrih vijesti. nemojte me razocarati.
skoronikako, tebe cu ljubazno zamoliti da se ne trudis davati odgovor na ovo pitanje.
hvala na razumijevanju.
moet-perignon wrote:druzino, Zenica je malo cisca ovih dana. da li su poceli sa instalacijom filtera, kako je Jimmy spomenuo? ono je raj na zemlji, kad vidite da vidite okolna brda. nadam se da ce radovi sa tim filterima ili sto su vec trajati kao rekonstrukcija vranduckog tunela?
onaj prizor je skoro pa kao na Bahamima.
a onaj Vepar... skoro zaboravljam kako izgleda iz perspektive od blatuske petlje.
pratim fb stranicu eko foruma, imam utisak da postoje neke reakcije koje idu u koristi Ljudi.
dajte neki dobrih vijesti. nemojte me razocarati.
skoronikako, tebe cu ljubazno zamoliti da se ne trudis davati odgovor na ovo pitanje.
hvala na razumijevanju.
Uživaj do srijede, sad je remont koksare i čeličane pa ne rade, a stala je i visoka peć sa radom na 10 dana plus 2 do 3 dana dok se zagrije valjda.
„Vezano za slučaj prijave navodne pedofilije u Osnovnoj školi u Zenici, Kantonalno tužilaštvo ZDK donijelo je Naredbu o neprovođenju istrage protiv lica Hodžić Mensud, jer ne postoje osnovi sumnje da je prijavljeni počinio krivično djelo ugrožavanje sigurnosti, niti krivično djelo upoznavanje djeteta sa pornografijom, niti bilo koje krivično djelo propisano Krivičnim zakonom Federacije BiH. Obavijest o neprovođenju istrage dostavljena je i podnosiocu prljave i oštećenom, uz pouku o pravu na pritužbu Uredu Glavnog tužioca. Obzirom da ni podnosilac prijave niti oštećeni nisu ulagali pritužbu, odluka ovog Tužilaštva o neprovodenju istrage protiv Mensuda Hodžića je pravosnažna“, kaže Mirna Poljac.