Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36601 Re: Zeničani

Post by Bobi »

cuj nemaju dokaza ..pa sta su ove fotografije
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36602 Re: Zeničani

Post by Tempo »

Bobi wrote:cuj nemaju dokaza ..pa sta su ove fotografije

stvarno jebo mater ko ih turi u novine.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36603 Re: Zeničani

Post by Tempo »

zna li se ko su uhapseni u akciji hapsi3 i zna li se sta nam se dogodilo sa zizijem?

ja sam danas cuo dvije verzije, jedna je da je deportovan zato sto je u bosni zivio ilegalno, navodno sa laznim imenom i papirima, a druga da je uhapsen zbog poreza.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36605 Re: Zeničani

Post by Tempo »

vidio sam to. zna li se ista vise?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66000
Joined: 03/08/2010 19:04

#36606 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ja ne
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36607 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Tempo wrote:zna li se ko su uhapseni u akciji hapsi3 i zna li se sta nam se dogodilo sa zizijem?

ja sam danas cuo dvije verzije, jedna je da je deportovan zato sto je u bosni zivio ilegalno, navodno sa laznim imenom i papirima, a druga da je uhapsen zbog poreza.
Kažu oni cigani iz Radakova.
Ove akcije smiješne postaju, ovo što su pronašli ima svaka druga kuća u Ze.

I mene zanima šta je sa Zizijem..
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36608 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Mene zanima sta je sa Celikom?
Ili ce se presutiti kao i za ZEPS?
Pa gasi se jos jedan simbol grada.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83460
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36609 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sta je sa Celikom?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36610 Re: Zeničani

Post by Casual's »

To će vam Smart objasniti
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36611 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

_BataZiv_0809 wrote:Sta je sa Celikom?
Ma totalni fijasko i fail , kako rezultatski tako i finansijski i organizacioni. U tolikim je problemima da im je cak jedan od satova električne energije iskljucen zbog neplaćanja. A ako nema za struju znas dokle je.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83460
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36612 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Nivelacija wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Sta je sa Celikom?
U tolikim je problemima da im je cak jedan od satova električne energije iskljucen zbog neplaćanja. A ako nema za struju znas dokle je.
Zar nije zbog prosirenja press sobe?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36613 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Nije, to je izvlakusa. Tu ima struje. Ugasen je dio sa električnim brojilima na ulazima, nadzor itd.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#36614 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Ma nema nam sta objasnjavati. Davno smo mi razglabali o Celiku na ovom forumu. Lopovijada, investitor fukara, itd.itd.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36615 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Ja_Ja wrote:Ma nema nam sta objasnjavati. Davno smo mi razglabali o Celiku na ovom forumu. Lopovijada, investitor fukara, itd.itd.
Da pricali se kada je trebalo otjerati NGG jer nemaju marke i prodavala se suplja o nekom spasu Celika preko investitora i evropskom klubu a danas jos gore.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36616 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Šuška se da konj i magarci oko njega idu i na tjeranje ovog Asker kriminalca, kako bi ubacili jednog našeg. Ali da ne ispadne kako mutim može Smart više o tome..
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#36617 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Treba prvo vidjeti koliki je belaj asker napravio.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#36618 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Ja_Ja wrote:Treba prvo vidjeti koliki je belaj asker napravio.
Sve što je pozajmio klubu, a to je i jedino mogao, će se u slučaju odlaska glesati kao dug njemu.
Plus na to treba dodati i eventualne dugove igračima.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36619 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

A meni u svemu tome nije jasno zasto se Perci klub ne preda na rukovodjenje?
Mislim nisam nesto upucen, ali kazu da je on navodno menadzer koji ima dosta uspjeha, pa ako je jos Fudin jaran i stranacki kolega, zasto Fudo nesto preko njega ne pokusa?
Da je vise Perci u Zenici, nas sport bi bio na zavidnom nivou.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4105
Joined: 28/01/2012 11:38

#36620 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Perčo, Memišević i Hamko su ključ uspjeha. :-)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36621 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Dok je Hamke bilo i Celik je dobivao utakmice...To su zlatna vremena bila. Eh, da je jos spojiti Percu i Hamku, onda bi sigurno i neki ozibljniji investitor dosao. Ako Celik ko moze spasiti, to je taj dvojac. Nadam se da ce dobiti priliku. :izet:
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#36622 Re: Zeničani

Post by notsure »

clio_dci120 wrote:Dok je Hamke bilo i Celik je dobivao utakmice...To su zlatna vremena bila. Eh, da je jos spojiti Percu i Hamku, onda bi sigurno i neki ozibljniji investitor dosao. Ako Celik ko moze spasiti, to je taj dvojac. Nadam se da ce dobiti priliku. :izet:
Hamko i Perčo iskeširaju, kupe klub i stadion svojim parama i prave uspjeh. Why not
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36623 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Image
User avatar
cincilator2012
Posts: 314
Joined: 11/01/2013 13:58
Contact:

#36624 Re: Zeničani

Post by cincilator2012 »

Ne znam gdje radis, ali nisi ni blizu . Puno citas klix ;) Brkas ljude koji rade u drzavnim institucijama i ljude koji su postavljeni na funkcije. Nebo i zemlja.
Bobi wrote:
kamen spoticanja wrote:
Bobi wrote: I ko je ?
pp
Auuu ma nije moguce :mrgreen:


Taj Netto u drzavnim firmama vam je mazanje ociju za javnost...placa moze ici i na x3 po pravilniku :mrgreen: , bolje vam je da ne znate , ljepše ce te zaspati :mrgreen: .
Post Reply