Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38006
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36601 Re: Zeničani
cuj nemaju dokaza ..pa sta su ove fotografije
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36602 Re: Zeničani
Bobi wrote:cuj nemaju dokaza ..pa sta su ove fotografije
stvarno jebo mater ko ih turi u novine.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36603 Re: Zeničani
zna li se ko su uhapseni u akciji hapsi3 i zna li se sta nam se dogodilo sa zizijem?
ja sam danas cuo dvije verzije, jedna je da je deportovan zato sto je u bosni zivio ilegalno, navodno sa laznim imenom i papirima, a druga da je uhapsen zbog poreza.
ja sam danas cuo dvije verzije, jedna je da je deportovan zato sto je u bosni zivio ilegalno, navodno sa laznim imenom i papirima, a druga da je uhapsen zbog poreza.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66000
- Joined: 03/08/2010 19:04
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36605 Re: Zeničani
vidio sam to. zna li se ista vise?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36607 Re: Zeničani
Kažu oni cigani iz Radakova.Tempo wrote:zna li se ko su uhapseni u akciji hapsi3 i zna li se sta nam se dogodilo sa zizijem?
ja sam danas cuo dvije verzije, jedna je da je deportovan zato sto je u bosni zivio ilegalno, navodno sa laznim imenom i papirima, a druga da je uhapsen zbog poreza.
Ove akcije smiješne postaju, ovo što su pronašli ima svaka druga kuća u Ze.
I mene zanima šta je sa Zizijem..
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36608 Re: Zeničani
Mene zanima sta je sa Celikom?
Ili ce se presutiti kao i za ZEPS?
Pa gasi se jos jedan simbol grada.
Ili ce se presutiti kao i za ZEPS?
Pa gasi se jos jedan simbol grada.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83460
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36609 Re: Zeničani
Sta je sa Celikom?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36610 Re: Zeničani
To će vam Smart objasniti
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36611 Re: Zeničani
Ma totalni fijasko i fail , kako rezultatski tako i finansijski i organizacioni. U tolikim je problemima da im je cak jedan od satova električne energije iskljucen zbog neplaćanja. A ako nema za struju znas dokle je._BataZiv_0809 wrote:Sta je sa Celikom?
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83460
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36612 Re: Zeničani
Zar nije zbog prosirenja press sobe?Nivelacija wrote:U tolikim je problemima da im je cak jedan od satova električne energije iskljucen zbog neplaćanja. A ako nema za struju znas dokle je._BataZiv_0809 wrote:Sta je sa Celikom?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36613 Re: Zeničani
Nije, to je izvlakusa. Tu ima struje. Ugasen je dio sa električnim brojilima na ulazima, nadzor itd.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#36614 Re: Zeničani
Ma nema nam sta objasnjavati. Davno smo mi razglabali o Celiku na ovom forumu. Lopovijada, investitor fukara, itd.itd.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36615 Re: Zeničani
Da pricali se kada je trebalo otjerati NGG jer nemaju marke i prodavala se suplja o nekom spasu Celika preko investitora i evropskom klubu a danas jos gore.Ja_Ja wrote:Ma nema nam sta objasnjavati. Davno smo mi razglabali o Celiku na ovom forumu. Lopovijada, investitor fukara, itd.itd.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36616 Re: Zeničani
Šuška se da konj i magarci oko njega idu i na tjeranje ovog Asker kriminalca, kako bi ubacili jednog našeg. Ali da ne ispadne kako mutim može Smart više o tome..
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#36617 Re: Zeničani
Treba prvo vidjeti koliki je belaj asker napravio.
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36618 Re: Zeničani
Sve što je pozajmio klubu, a to je i jedino mogao, će se u slučaju odlaska glesati kao dug njemu.Ja_Ja wrote:Treba prvo vidjeti koliki je belaj asker napravio.
Plus na to treba dodati i eventualne dugove igračima.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36619 Re: Zeničani
A meni u svemu tome nije jasno zasto se Perci klub ne preda na rukovodjenje?
Mislim nisam nesto upucen, ali kazu da je on navodno menadzer koji ima dosta uspjeha, pa ako je jos Fudin jaran i stranacki kolega, zasto Fudo nesto preko njega ne pokusa?
Da je vise Perci u Zenici, nas sport bi bio na zavidnom nivou.
Mislim nisam nesto upucen, ali kazu da je on navodno menadzer koji ima dosta uspjeha, pa ako je jos Fudin jaran i stranacki kolega, zasto Fudo nesto preko njega ne pokusa?
Da je vise Perci u Zenici, nas sport bi bio na zavidnom nivou.
- kamberovica polje
- Posts: 4105
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36620 Re: Zeničani
Perčo, Memišević i Hamko su ključ uspjeha. 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36621 Re: Zeničani
Dok je Hamke bilo i Celik je dobivao utakmice...To su zlatna vremena bila. Eh, da je jos spojiti Percu i Hamku, onda bi sigurno i neki ozibljniji investitor dosao. Ako Celik ko moze spasiti, to je taj dvojac. Nadam se da ce dobiti priliku. 
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#36622 Re: Zeničani
Hamko i Perčo iskeširaju, kupe klub i stadion svojim parama i prave uspjeh. Why notclio_dci120 wrote:Dok je Hamke bilo i Celik je dobivao utakmice...To su zlatna vremena bila. Eh, da je jos spojiti Percu i Hamku, onda bi sigurno i neki ozibljniji investitor dosao. Ako Celik ko moze spasiti, to je taj dvojac. Nadam se da ce dobiti priliku.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
- cincilator2012
- Posts: 314
- Joined: 11/01/2013 13:58
- Contact:
#36624 Re: Zeničani
Ne znam gdje radis, ali nisi ni blizu . Puno citas klix
Brkas ljude koji rade u drzavnim institucijama i ljude koji su postavljeni na funkcije. Nebo i zemlja.
Bobi wrote:Auuu ma nije mogucekamen spoticanja wrote:ppBobi wrote: I ko je ?![]()
Taj Netto u drzavnim firmama vam je mazanje ociju za javnost...placa moze ici i na x3 po pravilniku, bolje vam je da ne znate , ljepše ce te zaspati
.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66000
- Joined: 03/08/2010 19:04

