realno bi ga došutali nazad odmah nakon sto je odsetao
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36501 Re: Zeničani
specijalna jedinica tito
realno bi ga došutali nazad odmah nakon sto je odsetao
realno bi ga došutali nazad odmah nakon sto je odsetao
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36502 Re: Zeničani
Ma ne bi ga zdrobili nego bi ga pustili jer je njihov iz KPD covjek, ovo je priveden radi kameraThrottle wrote:Ma da nije bilo kamera zdrobili bi ga, tacno ono lagano pici po zivcima meni koji gledam a mogu mislit njima
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36503 Re: Zeničani
Dobra plata u KPD, vidi Merca, vidi stanova, vidi slika para 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65989
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36504 Re: Zeničani
je li rece i da je privatnik,nesto tako?
malo kolega,malo privatnik,nikako da se odluci sta je
malo kolega,malo privatnik,nikako da se odluci sta je
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36505 Re: Zeničani
mozda ima privatni MUPkakavdanakneiskustvu wrote:je li rece i da je privatnik,nesto tako?
malo kolega,malo privatnik,nikako da se odluci sta je
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36506 Re: Zeničani
Lik ba gace nogom na njih baca, obucu, skin'o im se gol, prijeti im 10 minuta, zove nekoga, bježi - a njihovo telece postupanje je ok? Zato lika na stadionu na po tekme koja ide uživo lupa pendrekom po glavi. 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36507 Re: Zeničani
lik je zatvorski policajac
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36508 Re: Zeničani
Poštenjačina neki, kaže radi neke poslove a navečer 2 sata 
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#36509 Re: Zeničani
Ne znamo mi šta desilo nakon što su kamere ugašene. Inače je podrum PU centar na "lošem" glasu...
- seoBIH
- Posts: 8414
- Joined: 22/03/2003 00:00
#36510 Re: Zeničani
Opet da pitam i tebe, koji zakon kaze da ako neko baca gace na tebe, ti na njega ideš pendrekom? Ne vidjeh upozorenje ili naredbu da stane mirno. Znate li sta je naredba sluzbenog lica?Casual's wrote:Lik ba gace nogom na njih baca, obucu, skin'o im se gol, prijeti im 10 minuta, zove nekoga, bježi - a njihovo telece postupanje je ok? Zato lika na stadionu na po tekme koja ide uživo lupa pendrekom po glavi.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65989
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36511 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:mozda ima privatni MUPkakavdanakneiskustvu wrote:je li rece i da je privatnik,nesto tako?
malo kolega,malo privatnik,nikako da se odluci sta je
a i da se dogovori sam sa sobom je li ima 20000 maraka ili 20000 eura u vozilu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65989
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36512 Re: Zeničani
Casual's wrote:Lik ba gace nogom na njih baca, obucu, skin'o im se gol, prijeti im 10 minuta, zove nekoga, bježi - a njihovo telece postupanje je ok? Zato lika na stadionu na po tekme koja ide uživo lupa pendrekom po glavi.
kamere tv stanice,kontas,sta su trebali,pretuci ga i izgubiti posao kad on angazuje advokata zbog nepotrebne upotrebe sile?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65989
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36513 Re: Zeničani
smartXL wrote:Ne znamo mi šta desilo nakon što su kamere ugašene. Inače je podrum PU centar na "lošem" glasu...
skoro sav podrum je pokriven video nadzorom,cini mi se jedino stepenice ka podrumu nisu
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#36514 Re: Zeničani
Jest, samo jedna prostorija nije, ozloglašenakakavdanakneiskustvu wrote:smartXL wrote:Ne znamo mi šta desilo nakon što su kamere ugašene. Inače je podrum PU centar na "lošem" glasu...
skoro sav podrum je pokriven video nadzorom,cini mi se jedino stepenice ka podrumu nisu
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#36515 Re: Zeničani
mene je sramota ispred ovog geliptera. ovo su primjeri socijalnog slucaja.
steta sto su bile tu kamere, bio bi sevap disciplinske mu nanijeti.
moj Tito, gdje si?
steta sto su bile tu kamere, bio bi sevap disciplinske mu nanijeti.
moj Tito, gdje si?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36516 Re: Zeničani
Pa valjda postoji mogucnost i da se disciplinski kazni za ovo...?
Mozda Danak vise zna, kako je to kod policijskih sluzbenika? Da li je kao i kod npr. sudija da mora i van duznosti da pazi na svoje ponasanje, inace u suprotnom, ako svojim ponasanjem grubo degradira i sramoti svoju profesiju moze biti pokrenut disciplinski postupak, kojeg pokrece nadlezno tijelo VSTV-a.
Mozda Danak vise zna, kako je to kod policijskih sluzbenika? Da li je kao i kod npr. sudija da mora i van duznosti da pazi na svoje ponasanje, inace u suprotnom, ako svojim ponasanjem grubo degradira i sramoti svoju profesiju moze biti pokrenut disciplinski postupak, kojeg pokrece nadlezno tijelo VSTV-a.
- Ja_Ja
- Posts: 2829
- Joined: 07/03/2006 06:59
- Location: tamo daleko...
#36517 Re: Zeničani
Pendrek majkara. Kad se kamere ugase, ozezi. Uz reformu kaznenog zakona mora postojati i odredjen nivo sile. Dzaba njemu pritvor kad ce on izaci i kurcit se kako je bio u zatvoru i bez imalo straha razmisljati o slijedecem prestupu. To treba dobro izpandrekat da mu slijedeci put naumpadne kad je pisao krv u zatvoru.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65989
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36518 Re: Zeničani
smartXL wrote:Jest, samo jedna prostorija nije, ozloglašenakakavdanakneiskustvu wrote:smartXL wrote:Ne znamo mi šta desilo nakon što su kamere ugašene. Inače je podrum PU centar na "lošem" glasu...
skoro sav podrum je pokriven video nadzorom,cini mi se jedino stepenice ka podrumu nisu
sve su,ako mislis na pritvor
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65989
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36519 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Pa valjda postoji mogucnost i da se disciplinski kazni za ovo...?
Mozda Danak vise zna, kako je to kod policijskih sluzbenika? Da li je kao i kod npr. sudija da mora i van duznosti da pazi na svoje ponasanje, inace u suprotnom, ako svojim ponasanjem grubo degradira i sramoti svoju profesiju moze biti pokrenut disciplinski postupak, kojeg pokrece nadlezno tijelo VSTV-a.
pitaš svog omiljenog političara
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65989
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36521 Re: Zeničani
ako ti tako kazes
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83440
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36522 Re: Zeničani
Danak kara gurbo i bez predigre 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36523 Re: Zeničani
Odkuda znas da i sam nije korumpiran, a proziva ovoga? Da ne bude zabune, ne kazem da jeste.
Neka okaci kakvu presudu...inace bez presude je sve rekla kazala prica...kao sto i ja mogu sad zviznuti da je on korumpiran.
Neka okaci kakvu presudu...inace bez presude je sve rekla kazala prica...kao sto i ja mogu sad zviznuti da je on korumpiran.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65989
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36524 Re: Zeničani
zar ja napisah da je neko korumpiran???
covjek je otjeran iz MUP-a,pa eto,sad,treba li dalje?
covjek je otjeran iz MUP-a,pa eto,sad,treba li dalje?
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36525 Re: Zeničani
Radnici u onom Zeki što se treba otvoriti, danas radili 14 sati sa dvije pauze od po 30 minuta. Njih 30ak će mjesec dana raditi za 200 KM nakon čega će im kao ponuditi ugovore. Toliko o nedostatku radnika u Zenici, a bilo je 200 prijava.
