Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36501 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

specijalna jedinica tito
realno bi ga došutali nazad odmah nakon sto je odsetao :mrgreen:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36502 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Throttle wrote:Ma da nije bilo kamera zdrobili bi ga, tacno ono lagano pici po zivcima meni koji gledam a mogu mislit njima :lol:
Ma ne bi ga zdrobili nego bi ga pustili jer je njihov iz KPD covjek, ovo je priveden radi kamera :mrgreen:
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36503 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Dobra plata u KPD, vidi Merca, vidi stanova, vidi slika para :lol:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65989
Joined: 03/08/2010 19:04

#36504 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

je li rece i da je privatnik,nesto tako?

malo kolega,malo privatnik,nikako da se odluci sta je
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36505 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kakavdanakneiskustvu wrote:je li rece i da je privatnik,nesto tako?

malo kolega,malo privatnik,nikako da se odluci sta je
mozda ima privatni MUP
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36506 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Lik ba gace nogom na njih baca, obucu, skin'o im se gol, prijeti im 10 minuta, zove nekoga, bježi - a njihovo telece postupanje je ok? Zato lika na stadionu na po tekme koja ide uživo lupa pendrekom po glavi. :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36507 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

lik je zatvorski policajac
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36508 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Poštenjačina neki, kaže radi neke poslove a navečer 2 sata :mrgreen:
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#36509 Re: Zeničani

Post by smartXL »

Ne znamo mi šta desilo nakon što su kamere ugašene. Inače je podrum PU centar na "lošem" glasu...
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#36510 Re: Zeničani

Post by seoBIH »

Casual's wrote:Lik ba gace nogom na njih baca, obucu, skin'o im se gol, prijeti im 10 minuta, zove nekoga, bježi - a njihovo telece postupanje je ok? Zato lika na stadionu na po tekme koja ide uživo lupa pendrekom po glavi. :D
Opet da pitam i tebe, koji zakon kaze da ako neko baca gace na tebe, ti na njega ideš pendrekom? Ne vidjeh upozorenje ili naredbu da stane mirno. Znate li sta je naredba sluzbenog lica?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65989
Joined: 03/08/2010 19:04

#36511 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamen spoticanja wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:je li rece i da je privatnik,nesto tako?

malo kolega,malo privatnik,nikako da se odluci sta je
mozda ima privatni MUP

a i da se dogovori sam sa sobom je li ima 20000 maraka ili 20000 eura u vozilu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65989
Joined: 03/08/2010 19:04

#36512 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote:Lik ba gace nogom na njih baca, obucu, skin'o im se gol, prijeti im 10 minuta, zove nekoga, bježi - a njihovo telece postupanje je ok? Zato lika na stadionu na po tekme koja ide uživo lupa pendrekom po glavi. :D

kamere tv stanice,kontas,sta su trebali,pretuci ga i izgubiti posao kad on angazuje advokata zbog nepotrebne upotrebe sile?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65989
Joined: 03/08/2010 19:04

#36513 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

smartXL wrote:Ne znamo mi šta desilo nakon što su kamere ugašene. Inače je podrum PU centar na "lošem" glasu...

skoro sav podrum je pokriven video nadzorom,cini mi se jedino stepenice ka podrumu nisu
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#36514 Re: Zeničani

Post by smartXL »

kakavdanakneiskustvu wrote:
smartXL wrote:Ne znamo mi šta desilo nakon što su kamere ugašene. Inače je podrum PU centar na "lošem" glasu...

skoro sav podrum je pokriven video nadzorom,cini mi se jedino stepenice ka podrumu nisu
Jest, samo jedna prostorija nije, ozloglašena
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#36515 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

mene je sramota ispred ovog geliptera. ovo su primjeri socijalnog slucaja.
steta sto su bile tu kamere, bio bi sevap disciplinske mu nanijeti.
moj Tito, gdje si?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36516 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pa valjda postoji mogucnost i da se disciplinski kazni za ovo...?

Mozda Danak vise zna, kako je to kod policijskih sluzbenika? Da li je kao i kod npr. sudija da mora i van duznosti da pazi na svoje ponasanje, inace u suprotnom, ako svojim ponasanjem grubo degradira i sramoti svoju profesiju moze biti pokrenut disciplinski postupak, kojeg pokrece nadlezno tijelo VSTV-a.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#36517 Re: Zeničani

Post by Ja_Ja »

Pendrek majkara. Kad se kamere ugase, ozezi. Uz reformu kaznenog zakona mora postojati i odredjen nivo sile. Dzaba njemu pritvor kad ce on izaci i kurcit se kako je bio u zatvoru i bez imalo straha razmisljati o slijedecem prestupu. To treba dobro izpandrekat da mu slijedeci put naumpadne kad je pisao krv u zatvoru.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65989
Joined: 03/08/2010 19:04

#36518 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

smartXL wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
smartXL wrote:Ne znamo mi šta desilo nakon što su kamere ugašene. Inače je podrum PU centar na "lošem" glasu...

skoro sav podrum je pokriven video nadzorom,cini mi se jedino stepenice ka podrumu nisu
Jest, samo jedna prostorija nije, ozloglašena

sve su,ako mislis na pritvor
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65989
Joined: 03/08/2010 19:04

#36519 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

clio_dci120 wrote:Pa valjda postoji mogucnost i da se disciplinski kazni za ovo...?

Mozda Danak vise zna, kako je to kod policijskih sluzbenika? Da li je kao i kod npr. sudija da mora i van duznosti da pazi na svoje ponasanje, inace u suprotnom, ako svojim ponasanjem grubo degradira i sramoti svoju profesiju moze biti pokrenut disciplinski postupak, kojeg pokrece nadlezno tijelo VSTV-a.

pitaš svog omiljenog političara
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36520 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Veri fani :izet:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65989
Joined: 03/08/2010 19:04

#36521 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

ako ti tako kazes
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83440
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36522 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Danak kara gurbo i bez predigre :izet:
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36523 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Odkuda znas da i sam nije korumpiran, a proziva ovoga? Da ne bude zabune, ne kazem da jeste.
Neka okaci kakvu presudu...inace bez presude je sve rekla kazala prica...kao sto i ja mogu sad zviznuti da je on korumpiran.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65989
Joined: 03/08/2010 19:04

#36524 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

zar ja napisah da je neko korumpiran???


covjek je otjeran iz MUP-a,pa eto,sad,treba li dalje?
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36525 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Radnici u onom Zeki što se treba otvoriti, danas radili 14 sati sa dvije pauze od po 30 minuta. Njih 30ak će mjesec dana raditi za 200 KM nakon čega će im kao ponuditi ugovore. Toliko o nedostatku radnika u Zenici, a bilo je 200 prijava.
Post Reply