jos jednomPanzer_Daddy wrote: Sad ti ponovi opet da nije uspjelo![]()
Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3651 Re: Zeničani
- Panzer_Daddy
- Posts: 240
- Joined: 07/09/2013 08:08
- Location: na vrhu me(n)talne kupole
#3652 Re: Zeničani
Od ponedjeljka ces kucati sve i jedan fisklani racunkamen spoticanja wrote:jos jednomPanzer_Daddy wrote: Sad ti ponovi opet da nije uspjelo![]()
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3653 Re: Zeničani
Panzer_Daddy wrote:Od ponedjeljka ces kucati sve i jedan fisklani racunkamen spoticanja wrote:jos jednomPanzer_Daddy wrote: Sad ti ponovi opet da nije uspjelo![]()
Bez propusta....
- Panzer_Daddy
- Posts: 240
- Joined: 07/09/2013 08:08
- Location: na vrhu me(n)talne kupole
- W0LVERINE
- Posts: 173
- Joined: 21/12/2013 17:46
-
andr0id
- Posts: 925
- Joined: 03/02/2014 23:20
#3656 Re: Zeničani
Ima li gdje faca ovog siledzije?
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3657 Re: Zeničani
Saff više šteti lokalnom ugledu islama nego ne znam šta. Nije mi jasno kako neko ko je "vjernik" može biti toliko ispunjen mržnjom i nekom negativnom energijom kao mentoli koji tu pišu.
Pa eto ti par postova iznad.andr0id wrote:Ima li gdje faca ovog siledzije?
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
andr0id
- Posts: 925
- Joined: 03/02/2014 23:20
#3658 Re: Zeničani
A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3659 Re: Zeničani
Kazu da su ga sinoć rasturili u zatvoru...ako ako...molit ce da krepa a krepat neće moćiandr0id wrote:A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3660 Re: Zeničani
http://www.zenicablog.com/zenica/crna-h ... %A1en.html
Ono što je zastrašujuće jeste da je protiv Brtaina već imaju tri krivične prijave zbog djela bludnih radnji, kad je djevojčice svog uzrasta prisiljavao na oralni seks, prijeteći im čak i nožem.
. U Zenici je u osnovnoj školi blizu Dječijeg doma zlostavljao vije djevojčice, da bi potom pobjegao iz Doma.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#3661 Re: Zeničani
@kamen spoticanja, mislim da sam skontala koji si ti 
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#3662 Re: Zeničani
Ćunama il' šakama?kamen spoticanja wrote:Kazu da su ga sinoć rasturili u zatvoru...ako ako...molit ce da krepa a krepat neće moćiandr0id wrote:A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3663 Re: Zeničani
Da li je opet doslo do kvara na kotlu? Kod mene mlaki radijatori, skoro pa hladni.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3664 Re: Zeničani
http://zenicablog.com/zuta-minuta/item/ ... 4%87u.html
Ne bi bilo lose kada bi ova zena izasla u javnost sa sadrzajem spora sa JP Grijanje, pa da vidimo o cemu se radi.
Ne bi bilo lose kada bi ova zena izasla u javnost sa sadrzajem spora sa JP Grijanje, pa da vidimo o cemu se radi.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3665 Re: Zeničani
Jesam legalista i zivotna zelja mi je da bosna bude.drzava vladavine zakona i reda,ali nadam se da su i chunama i shakama i nogama...pa sve ponovoEborg wrote:Ćunama il' šakama?kamen spoticanja wrote:Kazu da su ga sinoć rasturili u zatvoru...ako ako...molit ce da krepa a krepat neće moćiandr0id wrote:A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3666 Re: Zeničani
Od kako sam na gradskom grijanju mozda 2 mjeseca jebi me ako je dobro grijalo 15 danachannel10 wrote:Da li je opet doslo do kvara na kotlu? Kod mene mlaki radijatori, skoro pa hladni.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#3667 Re: Zeničani
Pa pola foruma ti je govorilo da bjezis od gradskog grijanja, a ti ope'Mustang1 wrote:Od kako sam na gradskom grijanju mozda 2 mjeseca jebi me ako je dobro grijalo 15 danachannel10 wrote:Da li je opet doslo do kvara na kotlu? Kod mene mlaki radijatori, skoro pa hladni.Ono ostalo ili ne grije ili mlaki radijatori .. A ja se zalio sto se nije moglo drvima dobro ugrijati
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3668 Re: Zeničani
Nije moglo jbg
Nije da je hladno mozda 2 dana je bilo hladno ostalo sam sve u sorcu ali opet 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#3669 Re: Zeničani
Raja,zna li neko ima li šta od koncerta Hladnog Piva i Massima u Areni ? Cini mi se da je Dzonlic nesto o tome govorio prije 1-2 mjeseca,ili je to jos jedan od njegovih nacina da bi se mogao hvaliti 'unikatnim' posjetama....
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#3670 Re: Zeničani
Casual's wrote:Raja,zna li neko ima li šta od koncerta Hladnog Piva i Massima u Areni ? Cini mi se da je Dzonlic nesto o tome govorio prije 1-2 mjeseca,ili je to jos jedan od njegovih nacina da bi se mogao hvaliti 'unikatnim' posjetama....
masimo ima koncert uskoro čini mi se,ali u pozorištu ako se ne varam
-
Mustang1
- Posts: 29914
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3671 Re: Zeničani
U martu nekad je Massimo.. Cini mi se da je 8. marta u Sarajevu a u sklopu te turneje je i u Zenici .. Prije 8. marta
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#3672 Re: Zeničani
6.3 u BNP-u Massimo solo koncert... Rade Serbedzija ce isto gostovati, ali ne znam datum.Mustang1 wrote:U martu nekad je Massimo.. Cini mi se da je 8. marta u Sarajevu a u sklopu te turneje je i u Zenici .. Prije 8. marta
-
andr0id
- Posts: 925
- Joined: 03/02/2014 23:20
#3673 Re: Zeničani
U kpd je pakao za pedofile. Dole su svakog pedofila razbili ko zvecku. To je provjereno.kamen spoticanja wrote:Kazu da su ga sinoć rasturili u zatvoru...ako ako...molit ce da krepa a krepat neće moćiandr0id wrote:A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3674 Re: Zeničani
Hajde javite jesu li kod vas hladni radijatori, pa da vidimo da li cijeli grad ima hladne radijatore vec drugi dan ili samo ovaj moj dio grada gdje se mijenjaju cijevi za grijanje i vodu.
- zemomak
- Posts: 1686
- Joined: 30/08/2008 14:47
#3675 Re: Zeničani
Ladne u kineskom...
Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
