Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3651 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Panzer_Daddy wrote: Sad ti ponovi opet da nije uspjelo :-)

:run:
jos jednom
User avatar
Panzer_Daddy
Posts: 240
Joined: 07/09/2013 08:08
Location: na vrhu me(n)talne kupole

#3652 Re: Zeničani

Post by Panzer_Daddy »

kamen spoticanja wrote:
Panzer_Daddy wrote: Sad ti ponovi opet da nije uspjelo :-)

:run:
jos jednom
Od ponedjeljka ces kucati sve i jedan fisklani racun ;) Bez propusta....
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3653 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Panzer_Daddy wrote:
kamen spoticanja wrote:
Panzer_Daddy wrote: Sad ti ponovi opet da nije uspjelo :-)

:run:
jos jednom
Od ponedjeljka ces kucati sve i jedan fisklani racun ;) Bez propusta....
:kiss: :zzzz:
User avatar
Panzer_Daddy
Posts: 240
Joined: 07/09/2013 08:08
Location: na vrhu me(n)talne kupole

#3654 Re: Zeničani

Post by Panzer_Daddy »

:kiss:
andr0id
Posts: 925
Joined: 03/02/2014 23:20

#3656 Re: Zeničani

Post by andr0id »

Ima li gdje faca ovog siledzije?

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3657 Re: Zeničani

Post by Eborg »

Saff više šteti lokalnom ugledu islama nego ne znam šta. Nije mi jasno kako neko ko je "vjernik" može biti toliko ispunjen mržnjom i nekom negativnom energijom kao mentoli koji tu pišu.
andr0id wrote:Ima li gdje faca ovog siledzije?

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Pa eto ti par postova iznad.
andr0id
Posts: 925
Joined: 03/02/2014 23:20

#3658 Re: Zeničani

Post by andr0id »

A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3659 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

andr0id wrote:A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Kazu da su ga sinoć rasturili u zatvoru...ako ako...molit ce da krepa a krepat neće moći
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3660 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

http://www.zenicablog.com/zenica/crna-h ... %A1en.html
Ono što je zastrašujuće jeste da je protiv Brtaina već imaju tri krivične prijave zbog djela bludnih radnji, kad je djevojčice svog uzrasta prisiljavao na oralni seks, prijeteći im čak i nožem.



. U Zenici je u osnovnoj školi blizu Dječijeg doma zlostavljao vije djevojčice, da bi potom pobjegao iz Doma.
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#3661 Re: Zeničani

Post by Not My Idea »

@kamen spoticanja, mislim da sam skontala koji si ti :mrgreen:
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#3662 Re: Zeničani

Post by Eborg »

kamen spoticanja wrote:
andr0id wrote:A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Kazu da su ga sinoć rasturili u zatvoru...ako ako...molit ce da krepa a krepat neće moći
Ćunama il' šakama? :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3663 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Da li je opet doslo do kvara na kotlu? Kod mene mlaki radijatori, skoro pa hladni.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3664 Re: Zeničani

Post by channel10 »

http://zenicablog.com/zuta-minuta/item/ ... 4%87u.html

Ne bi bilo lose kada bi ova zena izasla u javnost sa sadrzajem spora sa JP Grijanje, pa da vidimo o cemu se radi.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3665 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Eborg wrote:
kamen spoticanja wrote:
andr0id wrote:A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Kazu da su ga sinoć rasturili u zatvoru...ako ako...molit ce da krepa a krepat neće moći
Ćunama il' šakama? :lol:
Jesam legalista i zivotna zelja mi je da bosna bude.drzava vladavine zakona i reda,ali nadam se da su i chunama i shakama i nogama...pa sve ponovo
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3666 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

channel10 wrote:Da li je opet doslo do kvara na kotlu? Kod mene mlaki radijatori, skoro pa hladni.
Od kako sam na gradskom grijanju mozda 2 mjeseca jebi me ako je dobro grijalo 15 dana :D Ono ostalo ili ne grije ili mlaki radijatori .. A ja se zalio sto se nije moglo drvima dobro ugrijati :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#3667 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Mustang1 wrote:
channel10 wrote:Da li je opet doslo do kvara na kotlu? Kod mene mlaki radijatori, skoro pa hladni.
Od kako sam na gradskom grijanju mozda 2 mjeseca jebi me ako je dobro grijalo 15 dana :D Ono ostalo ili ne grije ili mlaki radijatori .. A ja se zalio sto se nije moglo drvima dobro ugrijati :D
Pa pola foruma ti je govorilo da bjezis od gradskog grijanja, a ti ope' :-)
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3668 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

Nije moglo jbg :D Nije da je hladno mozda 2 dana je bilo hladno ostalo sam sve u sorcu ali opet :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#3669 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Raja,zna li neko ima li šta od koncerta Hladnog Piva i Massima u Areni ? Cini mi se da je Dzonlic nesto o tome govorio prije 1-2 mjeseca,ili je to jos jedan od njegovih nacina da bi se mogao hvaliti 'unikatnim' posjetama....
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#3670 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Casual's wrote:Raja,zna li neko ima li šta od koncerta Hladnog Piva i Massima u Areni ? Cini mi se da je Dzonlic nesto o tome govorio prije 1-2 mjeseca,ili je to jos jedan od njegovih nacina da bi se mogao hvaliti 'unikatnim' posjetama....


masimo ima koncert uskoro čini mi se,ali u pozorištu ako se ne varam
Mustang1
Posts: 29914
Joined: 29/12/2010 17:31

#3671 Re: Zeničani

Post by Mustang1 »

U martu nekad je Massimo.. Cini mi se da je 8. marta u Sarajevu a u sklopu te turneje je i u Zenici .. Prije 8. marta
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3672 Re: Zeničani

Post by phillie »

Mustang1 wrote:U martu nekad je Massimo.. Cini mi se da je 8. marta u Sarajevu a u sklopu te turneje je i u Zenici .. Prije 8. marta
6.3 u BNP-u Massimo solo koncert... Rade Serbedzija ce isto gostovati, ali ne znam datum.
andr0id
Posts: 925
Joined: 03/02/2014 23:20

#3673 Re: Zeničani

Post by andr0id »

kamen spoticanja wrote:
andr0id wrote:A je nehljeba mater mu yebem koja ga je rodila ovakvog!

Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
Kazu da su ga sinoć rasturili u zatvoru...ako ako...molit ce da krepa a krepat neće moći
U kpd je pakao za pedofile. Dole su svakog pedofila razbili ko zvecku. To je provjereno.


Sent from my SAMSUNG-SGH-I747 using Tapatalk 2
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3674 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Hajde javite jesu li kod vas hladni radijatori, pa da vidimo da li cijeli grad ima hladne radijatore vec drugi dan ili samo ovaj moj dio grada gdje se mijenjaju cijevi za grijanje i vodu.
User avatar
zemomak
Posts: 1686
Joined: 30/08/2008 14:47

#3675 Re: Zeničani

Post by zemomak »

Ladne u kineskom...


Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
Post Reply