FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3651 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

Chuckie wrote:Evo laki laka me nagovori da kupim HD karticu. :D
prije si napisao da samo ,,budala,,moze platiti za gledanje ovog kanala dakle pusti nas da gledamo i nemoj biti naporan .Nisi zainteresovan i by :run:p,s.Moze li te kao ,,lucky,,nagovoriti da se bacis sa sedmog sprata :D
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3652 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Ajd dobro neću više, plaho se sikirate. :D

Mada bi i ja volio gledati taj kanal, mislim u visokoj rezoluciji. :oops:
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#3653 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by legenda reala »

Kad je krenula televizija rečeno je preko satelita će ići SD, a kablovske i IPTV platforme mogu dobiti i HD ako žele.

Ko gleda preko satelita Eutelsat slika je SD, ko gleda preko ovih jači kablovski operatera kao Telemach,MojaTV i sl koje imaju ugovore sa FACE TV gleda HD
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3654 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

E to je to, a 110EUR je satelitska karta, ne ona na kablovskoj.
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3655 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Mala ispravka..
Kada je pokretana televizija,najave su bile da ce ici i na satelitu u HD rezoluciji,da ce to biti prva tv postaja iz BiH koja emitira HD signal i preko satelita,itd,itd. Kasnije su prolongirali i pocetak emitovanja na satelitu,pa su odlucili da krenu u SD rezoluciji,daj sta das. Skupo je emitovanje na satelitu,posebno u HD rezoluciji. Dati 110€ za jedan kanal koji emituje u SD rezoluciji.....hmmmm....ne znam...previse brate.


Tapatalk 2
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#3656 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by legenda reala »

I da napomenm kako se FACE preko satelita ne može gledati u Americi, to što raja gleda u Americi je neka IPTV i vjerovatno je HD ;-)
Chuckie
Posts: 7466
Joined: 04/01/2011 21:44

#3657 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Chuckie »

Naravno. I to oni ilegalni IPTV pro patriotski servisi. :D
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3658 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Država »

Što se mene tiče, FACE TV mogu ukinuti i nama u Sarajevu (osim kad je tekma)... :run:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#3659 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Havatar »

Ne mogu posto jedina nije pod kontrolom iz susjednih zemlalja i medjunarodne zajednice i zato sto govori o onome sto se dogadja u Bosni a sto politicari i strane diplomate pokusavaju sakriti.
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#3660 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by legenda reala »

uhh dobra mu ova nova voditeljica, ima oko za žene
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3661 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

Ne razumijem se u žene, ali nije pod tremom i koliko se moglo vidjeti bolje će to raditi od one Adalete koja je sva ukočena i loša. Iako i Erna je ok..
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#3662 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by van helsing »

Sta dobra,odlicna! Gdje ih samo nalazi :D


Tapatalk 2
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3663 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by luckylaka »

KatarinaKosaca wrote:Ne razumijem se u žene, ali nije pod tremom i koliko se moglo vidjeti bolje će to raditi od one Adalete koja je sva ukočena i loša. Iako i Erna je ok..
ljubomorna :-D Adaleta je iz dana u dan sve bolja i bolja i to u svakom smislu :)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3664 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

luckylaka wrote:
KatarinaKosaca wrote:Ne razumijem se u žene, ali nije pod tremom i koliko se moglo vidjeti bolje će to raditi od one Adalete koja je sva ukočena i loša. Iako i Erna je ok..
ljubomorna :-D Adaleta je iz dana u dan sve bolja i bolja i to u svakom smislu :)
:D Biće da je to, a možda ćeš je voditi i na Argentinu da vidi Mesija, pa je normalno da budem ljubomorna :D
Fakat, loša je novinarka, a u ostale se stvari ne razumijem, zaista. Na primjer, Mesi je super u svakom pogledu, o tome već možemo 8)
legenda reala
Posts: 745
Joined: 13/08/2011 00:53

#3665 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by legenda reala »

kakva Adeleta :?
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#3666 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Država »

KatarinaKosaca wrote:
luckylaka wrote:
KatarinaKosaca wrote:Ne razumijem se u žene, ali nije pod tremom i koliko se moglo vidjeti bolje će to raditi od one Adalete koja je sva ukočena i loša. Iako i Erna je ok..
ljubomorna :-D Adaleta je iz dana u dan sve bolja i bolja i to u svakom smislu :)
:D Biće da je to, a možda ćeš je voditi i na Argentinu da vidi Mesija, pa je normalno da budem ljubomorna :D
Fakat, loša je novinarka, a u ostale se stvari ne razumijem, zaista. Na primjer, Mesi je super u svakom pogledu, o tome već možemo 8)
'Ta će ba Mesi. Ja sam za njega Džeko, ocam... :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#3667 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by karanana »

nije losa ni adaleta.
a dobra je i ova. i fizicki je dobra ova.
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#3668 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by akcid »

Zbog čega je Denis Stojnić zanimljiv sagovornik, pa mu je Hadžifejzović posvetio pola sata udarnog termina?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3669 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

akcid wrote:Zbog čega je Denis Stojnić zanimljiv sagovornik, pa mu je Hadžifejzović posvetio pola sata udarnog termina?
Možda sitnica što će sutra boksati pod našom zastavom. Kad kažem našom, ne mislim na tvoju petokraku, nego našu bosansku. :wink:
User avatar
akcid
Posts: 1904
Joined: 09/04/2013 13:49
Location: Sarajevo

#3670 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by akcid »

KatarinaKosaca wrote:
akcid wrote:Zbog čega je Denis Stojnić zanimljiv sagovornik, pa mu je Hadžifejzović posvetio pola sata udarnog termina?
Možda sitnica što će sutra boksati pod našom zastavom. Kad kažem našom, ne mislim na tvoju petokraku, nego našu bosansku. :wink:

Poznajem nekoliko mladih sportista, među njima i jednog izuzetno nadarenog, višestrukog pobjednika mmnogih međudržavnih i domaćih takmičenja, BiH šampiona u svojoj mladoj kategoriji, pa Hadžifejzoviću na pamet ne pada da ih pozove u emisiju, ili bar tog sportistu. Šta više, njegov odgovor bio je ponižavajući i prepun ruganja.

Možda i ovi mladi sportisti trebaju čekati svoju fizičku i finansijsku moć?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3671 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

akcid wrote:Poznajem nekoliko mladih sportista, među njima i jednog izuzetno nadarenog, višestrukog pobjednika mmnogih međudržavnih i domaćih takmičenja, BiH šampiona u svojoj mladoj kategoriji, pa Hadžifejzoviću na pamet ne pada da ih pozove u emisiju, ili bar tog sportistu. Šta više, njegov odgovor bio je ponižavajući i prepun ruganja.

Možda i ovi mladi sportisti trebaju čekati svoju fizičku i finansijsku moć?
KO god i šta god napravi u BIH, ne napravi u BIh, nego uprkos BIH. Ovdje se ne ulaže u kulturu, sport, ovdje to ne postoji. Dobri su i uspjesi kako je to ignorirano. Jer, valjda, jelte hraniti toliku lijenu administraciju.
Stoga ko je god uzeo udarni termin, a igraće pod zastavom BIH, svaka čast :bih:
O mladim ljudima o kojim govoriš ne znam ništa, pa ne mogu komentirati,ali njihovo nepojavljivanje ili Senadovo odbijanje da se pojave ne znači da Denisovo treba ironizirati ili nipodaštavati.
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#3672 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by Erzsebet »

KatarinaKosaca wrote:
akcid wrote:Poznajem nekoliko mladih sportista, među njima i jednog izuzetno nadarenog, višestrukog pobjednika mmnogih međudržavnih i domaćih takmičenja, BiH šampiona u svojoj mladoj kategoriji, pa Hadžifejzoviću na pamet ne pada da ih pozove u emisiju, ili bar tog sportistu. Šta više, njegov odgovor bio je ponižavajući i prepun ruganja.

Možda i ovi mladi sportisti trebaju čekati svoju fizičku i finansijsku moć?
KO god i šta god napravi u BIH, ne napravi u BIh, nego uprkos BIH. Ovdje se ne ulaže u kulturu, sport, ovdje to ne postoji. Dobri su i uspjesi kako je to ignorirano. Jer, valjda, jelte hraniti toliku lijenu administraciju.
Stoga ko je god uzeo udarni termin, a igraće pod zastavom BIH, svaka čast :bih:
O mladim ljudima o kojim govoriš ne znam ništa, pa ne mogu komentirati,ali njihovo nepojavljivanje ili Senadovo odbijanje da se pojave ne znači da Denisovo treba ironizirati ili nipodaštavati.
Polako ti ponestaje i najglupljih argumenata :D.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3673 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

Ala Senad drži stranu Mire Lazovića i Ive Komšića u SDU :-)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#3674 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by KatarinaKosaca »

StupskaBitanga wrote:Ala Senad drži stranu Mire Lazovića i Ive Komšića u SDU :-)
Čekaj ba.. zar nije prijaatelj sa Dodikom i pere mu imidž, zar nije nabacivao voleje Lagumdžiji, zar nije Tihića dovodio i veličao, sad je i SDU u igri.. Zanimljivo. Da, zaboravih, bio je i Fahrin igrač, a ti si zaboravio predvidjeti skori ključ u bravu kao što si već predvidjeo Hayatu i TV1. :D
Jako cijenim tvoje pisanje često i znaš o novinarstvu više nego itko na forumu, ali ti ovi površni zaključci kojima si sklon baš ne trebaju. Ili se konačno dogovorite čiji je igrač. :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#3675 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića

Post by StupskaBitanga »

zašto prilog koji sam vidio nije nudio stranu Pećanca i tu frakciju ili je to bilo prije a da nisam vidio
Nisam gledao komplet dnevnik samo taj prilog onako usput
Pitam nemam pojma
P.S
Zvezdana javno čestitam ti na rođenju sina
Locked