Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Point. wrote:Uvijek lijepo za vidjeti kako Simeone vadi mast na Camp Nou. Dvije blondine i Ujedac su sigurno zamislili da ce lagano, mozda i skontali novu simpaticnu proslavu gola, koji nikad ne dodje. Lo siento chicos, mejor suerte la próxima vez.
Diego Simeone Diego Simeone Diego Simeone!
Eto, pa ti reci da ne valja Primera
Najjaca scena sinoc kad Suarez pada, a protivnicki igrac tek krece sa startom prema njemu
A tek kako se Neymar previja, ko da ga kolju. Dobar je igrac ali je balav. Place kad dobije, place kad izgubi, leti u duelima, valja se, grimase pravi, bas je za samara.
Atletiko sinoc odlicno odigrao. Nije mi jasno kako ih samo drzi onako motivisane i disciplinovane iz godine u godinu. Npr onaj Griezman je non stop na Neymaru bio. To sam samo u Murinja vidio a i u njega samo u jednom ciklusu LP-a kad je Inter vodio
Da ima veci kloc trenera od ovih nasih u premijer ligi pokazao je danas levat trener Osasune.Gube 2;1 na domacem terenu od 70-e minute i kloc ubacuje napadaca Kodru u 89-oj minuti.Pa sta moze za minut-dva uraditi
jel neko procitao taj spisak najboljih igraca primere od njihovog instituta ???
sa govnogovno.ba
"Španski institut za fudbalsku historiju i statitstiku izabrao je najbolje igrače Primere svih vremena, a među trojicom najboljih nema Lionela Messija i Cristiana Ronalda. Pomenuti institut je dugo vremena vršio istraživanje po uzoru na košarkašku valorizaciju. U istraživanju su vrijednovali individualni učinak igrača, a između ostalog vodili su računa o broju postignutih golova, nastupa, minuta provedenih na terenu. Čak su izračunali i broj cvenih kartona i autogolova i ovi statistički parametri su donosili negativne bodove. Na osnovu takvog istraživanja najbolji igrač Primere svih vremena je legendarni ofanzivac Reala, Raul Gonzalez, na drugom mjestu je legenda Barcelone Cesar Rodriguez koji je dres ovog kluba nosio sredinom prošlog stoljeća, a treći je Telmo Zarra, legendarni napadač Athletic Bilbaa. Lionel Messi je najbolje plasiran od aktivnih igrtača i nalazi se na četvrtom mjestu, dok je Ronaldo zauzeo 23. mjesto.
jebo me svatko ako Barca nema trening i za simuliranje, pa ono sa flašicom je van svake pameti jebote, kako ih nije sramota onoliko glumiti i valjati se. Ajd Neymar, ima pravo pogodila ga je, al koji kurac se onaj Suarez onako krevelji Šta uradiše od one divne Rajkardove ekipe koja je bila draga svima bez obzira čiji navijači bili
Ja bih rekao da je komplet utakmica bila cirkus.
Sudija se pogubio skroz i onda je sudio na stetu i jednih i drugih.
Da su u Barci najveci kandidati za Oskara, to odavno znamo.
Samo, tesko da ce to neko ko navija za Barcu priznati.
Zato se s merakom prati svaki Ronaldov potez
Samo je Pippo Inzaghi vise puta pao u kaznenom od Ronalda al to ne znaci da je vise glumio. Ronaldo se odavno blamira sa ovim simuliranjem. Voli ga zabit iz penala i ne bira sredstva.
Moze se napravit kompilacija Ronaldovih simuliranja...