La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#3651 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by stakasa »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:Uvijek lijepo za vidjeti kako Simeone vadi mast na Camp Nou. Dvije blondine i Ujedac su sigurno zamislili da ce lagano, mozda i skontali novu simpaticnu proslavu gola, koji nikad ne dodje. Lo siento chicos, mejor suerte la próxima vez. 8)

Diego Simeone Diego Simeone Diego Simeone! :evil:
Eto, pa ti reci da ne valja Primera :D
Najjaca scena sinoc kad Suarez pada, a protivnicki igrac tek krece sa startom prema njemu :lol: :lol: :mrgreen:
A tek kako se Neymar previja, ko da ga kolju. Dobar je igrac ali je balav. Place kad dobije, place kad izgubi, leti u duelima, valja se, grimase pravi, bas je za samara.
Atletiko sinoc odlicno odigrao. Nije mi jasno kako ih samo drzi onako motivisane i disciplinovane iz godine u godinu. Npr onaj Griezman je non stop na Neymaru bio. To sam samo u Murinja vidio a i u njega samo u jednom ciklusu LP-a kad je Inter vodio
User avatar
luckylaka
Posts: 26215
Joined: 15/01/2010 06:28

#3652 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by luckylaka »

Da ima veci kloc trenera od ovih nasih u premijer ligi pokazao je danas levat trener Osasune.Gube 2;1 na domacem terenu od 70-e minute i kloc ubacuje napadaca Kodru u 89-oj minuti.Pa sta moze za minut-dva uraditi
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3653 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Griezmann opet penal :lol:

Odlicna tekma u Valenciji.
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3654 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

Al ih čita Diego Alves :run: :thumbup:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3655 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

i opet ce reci ne valja primera cc
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3656 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Diego Alves 19 skinutih penala u Primeri :-)

Gdje ne valja Primera :D
To uglavnom kmece ovi veliki stovaoci EPL :oops:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3657 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

jel neko procitao taj spisak najboljih igraca primere od njihovog instituta ???
sa govnogovno.ba
"Španski institut za fudbalsku historiju i statitstiku izabrao je najbolje igrače Primere svih vremena, a među trojicom najboljih nema Lionela Messija i Cristiana Ronalda. Pomenuti institut je dugo vremena vršio istraživanje po uzoru na košarkašku valorizaciju. U istraživanju su vrijednovali individualni učinak igrača, a između ostalog vodili su računa o broju postignutih golova, nastupa, minuta provedenih na terenu. Čak su izračunali i broj cvenih kartona i autogolova i ovi statistički parametri su donosili negativne bodove. Na osnovu takvog istraživanja najbolji igrač Primere svih vremena je legendarni ofanzivac Reala, Raul Gonzalez, na drugom mjestu je legenda Barcelone Cesar Rodriguez koji je dres ovog kluba nosio sredinom prošlog stoljeća, a treći je Telmo Zarra, legendarni napadač Athletic Bilbaa. Lionel Messi je najbolje plasiran od aktivnih igrtača i nalazi se na četvrtom mjestu, dok je Ronaldo zauzeo 23. mjesto.

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/ino_fudbal/messi-n ... ni-na-mapi"
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3658 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Real&AtM&Barca = 17 golova :mrgreen:
Dajte one Engleze bahate da i oni osjete malo ove carolije :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3659 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Sevilla skide junf AtM i izbise na vrh....do veceras.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3660 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Uh, akcije kod gola Las Palmasa za 0-1 :shock:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3661 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

joj cirkusa na mestalji braco mila :-) :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3662 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

kory_galaktikos wrote:joj cirkusa na mestalji braco mila :-) :lol:
Prvi gol Barce ofsajd.
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3663 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

ultima_palabra wrote:
kory_galaktikos wrote:joj cirkusa na mestalji braco mila :-) :lol:
Prvi gol Barce ofsajd.
Jesi vidio svirani i ne svirani penal ??
"rasprskavajuca flasica" trojicu ranila, onaj se svadja sa navijacima tacno cirkus
User avatar
pink floydd
Posts: 6043
Joined: 04/01/2012 14:06
Location: Vinograd

#3664 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by pink floydd »

jebo me svatko ako Barca nema trening i za simuliranje, pa ono sa flašicom je van svake pameti jebote, kako ih nije sramota onoliko glumiti i valjati se. Ajd Neymar, ima pravo pogodila ga je, al koji kurac se onaj Suarez onako krevelji :zid: Šta uradiše od one divne Rajkardove ekipe koja je bila draga svima bez obzira čiji navijači bili
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3665 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ja bih rekao da je komplet utakmica bila cirkus.
Sudija se pogubio skroz i onda je sudio na stetu i jednih i drugih.

Da su u Barci najveci kandidati za Oskara, to odavno znamo.
Samo, tesko da ce to neko ko navija za Barcu priznati.
Zato se s merakom prati svaki Ronaldov potez :mrgreen:
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3666 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »



Pogledajte madridsku sramotu :facepalm: kakva koncentracija dajvera, lažova, simulatora na jednoj mjestu
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3667 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »



:mrgreen:
User avatar
Fajcion
Posts: 1362
Joined: 27/07/2012 11:02

#3668 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Fajcion »

:zzzz:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3669 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

tomahawk uzvraca udarac :izet: , katalonski cirkusanti 1, 2, 3 padaj :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#3670 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tito_i_Partija »

Ma valjaju se i jedni i drugi. Penaldo i Neymar mi bas idu na zivce.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3671 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Image

Portugalska varalica u prepoznatljivoj akciji :nargila:
kory_galaktikos
Posts: 4802
Joined: 17/05/2010 00:54

#3672 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by kory_galaktikos »

ahhahaaha joj al se ljudi uvrijede jbt
de nam jos malo pokazi, cirkus se prenosi i medju postovaoce ili ti ga simpatizere :D
User avatar
aveos
Posts: 1761
Joined: 28/02/2012 08:42

#3673 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by aveos »

Football Feast ‏@FootieFeasts

#LaLiga Awards:

Best Newcomer- Marco Asensio
Best GK- Jan Oblak
Best Defender- Diego Godin
Best Mid- Luka Modric
Best Striker- Luis Suarez
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3674 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

LSD wrote:Image

Portugalska varalica u prepoznatljivoj akciji :nargila:
Samo je Pippo Inzaghi vise puta pao u kaznenom od Ronalda al to ne znaci da je vise glumio. Ronaldo se odavno blamira sa ovim simuliranjem. Voli ga zabit iz penala i ne bira sredstva.

Moze se napravit kompilacija Ronaldovih simuliranja...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#3675 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Nadzorna_ploca »

Trazio zaledje.
Post Reply