- Ako ste vec ukrali zlatan nakit, zasto ste ostavili pet hiljada evra koje su bile u drugoj fioci?
- Ajde nemojte sad i vi...Dosta mi je sto me ceo Zemun zajebava!
Joj dobri su ovi Zemunci pravo..
Moderator: Chloe
atko wrote:Kako zemunac sestri cestitta diplomu
-brate sestro cale si keve mi
sirocco wrote:kako zemunac izjavljuje saucesce:
znaci , tuga brate !!
ili
zasu brate , zasu!!
shambho wrote:Dolazi Beograđanin kod Zemunca i Zemunac ga pita:
-'Oces da popijes nesto?
-Ma jok. - odgovara Beograđanin.
-Ocessssss kafu i keks?
-Ma neću da te mučim neću ništa..
-Koga bre ti da mučiš?!?!?!?!?!?!?!
..Meni je "sestro brate cale si keve mi" najjaci..![]()
![]()
atko wrote:KAko se zemunac javlja na tel
-znaci molim
Kako zemunac sestri cestitta diplomu
-brate sestro cale si keve mi


_tulumba_ wrote:
![]()
p.s. od sad, pa na dalje i u buduce, neka niko ne pljuje po golfovima