Infaze Studio wrote:
HAjrovic ce igrati u slucaju eventualnog izostanka najmanje 2 kljucna igraca veznog reda...
Ne znam gdje vidis vezu Kolasinca I Modrica u Hrvatskoj...HAj' nekako Modric u REalu, ali u Hrvatskoj...nije dobro poredjenje.
Al' o tom ja Kolasincu I ne razmisljam. A ako dodje, po PApetovim pricama, on ce vjerovatno imati mjesta I trebao bi da ima.
Modric igra u Hrvatskoj Repci zadnjeg veznog, jak je na nogama, protiv Skotske ga je zamijenio Kovacic na toj poziciji i vec se vidjelo koliko im ne dostaje, izgubise zbog toga sto je Kovacic izgubio duel blizu sesnaesterca.
Ja mislim da bi Kolasinac kod nas mogao raditi isti posao, a i mislim da momak ima neke kvalitete u ofanzivi za razliku od Zahirovica i Rahimica.
Mozda ni blizu kao Modric ali mislim da ima.
Hajrovicu bi trebalo napraviti mjesta jer je desno krilo, tesko se mozemo suprotstaviti nekoj jacoj Repci sa rupama u formaciji.