Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3651 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

zlajapravaraja wrote:---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
Evo ga i formacija... Miske van ha ya, who is Miske ? Dok Lulic u odbrani korisni nego naprijed. :roll:
Sva sreca jedan je Pape, Pape hvala ti.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3652 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

DonVito wrote:
zlajapravaraja wrote:---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
Evo ga i formacija... Miske van ha ya, who is Miske ? Dok Lulic u odbrani korisni nego naprijed. :roll:
Sva sreca jedan je Pape, Pape hvala ti.
Nemamo lijevog beka Vito. No nije ni bitan papir, nego stanje i kretanje na terenu, ha ya ;-)

Miske? Uozbilji se.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3653 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Salihaga je korektno obavljao posao na lijevom beku doduse protiv Grcke se na toj poziciji pokazao i Zuka ali prednost ima Salihaga, opssss i Medo van :-?
Lula je korisni naprijed a njegovo kretanje je sasvim dovoljno pa pomaze lijevom beku jer je mašinica sto se tice trke..


Strucnjaci.

Miske majka.
User avatar
Logovan
Posts: 102844
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3654 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Logovan »

zlajapravaraja wrote:
DonVito wrote:
zlajapravaraja wrote:---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
Evo ga i formacija... Miske van ha ya, who is Miske ? Dok Lulic u odbrani korisni nego naprijed. :roll:
Sva sreca jedan je Pape, Pape hvala ti.
Nemamo lijevog beka Vito. No nije ni bitan papir, nego stanje i kretanje na terenu, ha ya ;-)

Miske? Uozbilji se.
A što ne bi Kolašinac otišao na lijevog beka? :-) Ovako se bezveze Lulić troši u odbrani. Lulu staviti umjesto Salihovića i onda imaš strašnu lijevu stranu.
Tog Hajrovića ne ubacuj sad odmah u prvih 11. Neka ga na klupi, doći će vrijeme kada će biti u prvoj postavi.
drugi_profil
Posts: 1273
Joined: 06/03/2013 19:29

#3655 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by drugi_profil »

Miske je Miske.
Da i bez noge ostane (pu-pu) on ima mjesta na terenu.
User avatar
luckylaka
Posts: 26228
Joined: 15/01/2010 06:28

#3656 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by luckylaka »

Ima li bas neko ko se dobro razumije u taktiku da vidimo kako bi to moglo otprilike izgledati u Brazilu(ABD Insallah)sa recimo eventualno Bicakcicem,Kolasincem,Hajrovicem :bih:
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3657 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

Hajrovic, za moj pojam, definitivno nebi imao mjesta u prvih 11. Za Kolasinca I ne vjerujem da ce igrati za nas. Da Bog da, da nisam u pravu.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3658 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Arteta »

Infaze Studio wrote:Hajrovic, za moj pojam, definitivno nebi imao mjesta u prvih 11. Za Kolasinca I ne vjerujem da ce igrati za nas. Da Bog da, da nisam u pravu.
Hajrovic je nase najbolje desno krilo.

Kolasinac bi nam odlicno dosao na zadnjem veznom jer je jak kao stijena, a i porpilicno je koristan ofanzivno za razliku od Rahimica i Zahirovica.
On bi kod nas bio nesto kao Modric u Hrvatskoj.
User avatar
stranac2
Posts: 747
Joined: 21/07/2006 14:45
Contact:

#3659 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by stranac2 »

Ovo oko nase reprezentacije polako all sigurno "izmice kontroli" ne smije covjek ni pomisliti kako jaki mozemo da budemo do Brazila. brrrrrr .. Naravno ako se uspijemo plasirati
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3660 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

Arteta wrote:
Infaze Studio wrote:Hajrovic, za moj pojam, definitivno nebi imao mjesta u prvih 11. Za Kolasinca I ne vjerujem da ce igrati za nas. Da Bog da, da nisam u pravu.
Hajrovic je nase najbolje desno krilo.

Kolasinac bi nam odlicno dosao na zadnjem veznom jer je jak kao stijena, a i porpilicno je koristan ofanzivno za razliku od Rahimica i Zahirovica.
On bi kod nas bio nesto kao Modric u Hrvatskoj.
HAjrovic ce igrati u slucaju eventualnog izostanka najmanje 2 kljucna igraca veznog reda...
Ne znam gdje vidis vezu Kolasinca I Modrica u Hrvatskoj...HAj' nekako Modric u REalu, ali u Hrvatskoj...nije dobro poredjenje.
Al' o tom ja Kolasincu I ne razmisljam. A ako dodje, po PApetovim pricama, on ce vjerovatno imati mjesta I trebao bi da ima.
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3661 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

U Brazil po iskustvo proci grupnu fazu i zadovoljan ali sledeci EURO2016 medju prve 3 reprezentacije kako svakom bendu treba vremena da se ustima, odnosno, uigra!

O Kolasincu i ne razmisljam sve dok ne potpise Letter of Intention kao Hajrovic do tada je igrac za DE.
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3662 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Evidentno ubacit Kolašinca od prve sekude čim dođe
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#3663 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Pitarrr82 »

Ma i izjave ovog drugog Hajrovica koje je davao po meni ne nagovjestavaju neko srce tu...
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#3664 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Arteta »

Infaze Studio wrote:
HAjrovic ce igrati u slucaju eventualnog izostanka najmanje 2 kljucna igraca veznog reda...
Ne znam gdje vidis vezu Kolasinca I Modrica u Hrvatskoj...HAj' nekako Modric u REalu, ali u Hrvatskoj...nije dobro poredjenje.
Al' o tom ja Kolasincu I ne razmisljam. A ako dodje, po PApetovim pricama, on ce vjerovatno imati mjesta I trebao bi da ima.
Modric igra u Hrvatskoj Repci zadnjeg veznog, jak je na nogama, protiv Skotske ga je zamijenio Kovacic na toj poziciji i vec se vidjelo koliko im ne dostaje, izgubise zbog toga sto je Kovacic izgubio duel blizu sesnaesterca.

Ja mislim da bi Kolasinac kod nas mogao raditi isti posao, a i mislim da momak ima neke kvalitete u ofanzivi za razliku od Zahirovica i Rahimica.
Mozda ni blizu kao Modric ali mislim da ima.

Hajrovicu bi trebalo napraviti mjesta jer je desno krilo, tesko se mozemo suprotstaviti nekoj jacoj Repci sa rupama u formaciji.
User avatar
forum_selektor
Posts: 691
Joined: 15/11/2009 14:27
Location: Villa Ravijojla

#3665 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by forum_selektor »

zlajapravaraja wrote:---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
tobeyarabbi :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50733
Joined: 29/12/2005 01:20

#3666 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by jeza u ledja »

Arteta wrote: On bi kod nas bio nesto kao Modric u Hrvatskoj.
Ma cega ba sreco moja kako mozes tako bubati?? :lol:

Ne znam koji ti je ovo po redu gaf, ali ovo je za anale.
User avatar
Spliff.Master
Posts: 243
Joined: 29/02/2004 00:00

#3667 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Spliff.Master »

EdoI wrote:
ŠEHER_ABLA wrote:KAD DOĐU KOLAŠINAC I BIČAKČIĆ KOGA NA KLUPU ?
Kolašinac bi trebao igrati zadnjeg veznog, dakle Zahirović i Rahimić gube mjesto u prvoj postavi. Bičakčić će biti štoper zajedno sa Spahom i on će izgurati Vranješa iz ekipe.
Također i Zukanović i Salihović ne mogu igrati istovremeno i tu je po meni najveća dilema, ali ipak vjerujem da će Pape dati Salihoviću da igra.
potpuno se slazem! :bih:
lopovjack
Posts: 67
Joined: 24/05/2012 12:30

#3668 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by lopovjack »

Spliff.Master wrote:
EdoI wrote:
ŠEHER_ABLA wrote:KAD DOĐU KOLAŠINAC I BIČAKČIĆ KOGA NA KLUPU ?
Kolašinac bi trebao igrati zadnjeg veznog, dakle Zahirović i Rahimić gube mjesto u prvoj postavi. Bičakčić će biti štoper zajedno sa Spahom i on će izgurati Vranješa iz ekipe.
Također i Zukanović i Salihović ne mogu igrati istovremeno i tu je po meni najveća dilema, ali ipak vjerujem da će Pape dati Salihoviću da igra.
potpuno se slazem! :bih:
Mislim da bi Kolasinac ipak trebao na lijevog beka,Bicakcic uz Spahu,a Zukanovic rezerva...Dobar Zukanovic je ali je sporiji od ove dvojice...
User avatar
Edin H.
Posts: 53637
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3669 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Edin H. »

forum_selektor wrote:
zlajapravaraja wrote:---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
tobeyarabbi :D
Alasalamet :oops:
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3670 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »



kažem ti ja da nama nema ravnih
asdf1
Posts: 180
Joined: 01/12/2011 23:56

#3671 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by asdf1 »

zlajapravaraja wrote:---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
I da je strahota, jebes ovo bez Misketa.
User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#3672 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by JoseMujica »

zlajapravaraja wrote:---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
Strahota je Lulića trošiti na lijevom beku ako se ne mora,a epska glupost izbaciti iz tima MVP-a i ubaciti švicarskog šupka :-)
User avatar
GeneralBHF
Posts: 627
Joined: 11/10/2012 08:28

#3673 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by GeneralBHF »

JoseMujica wrote:
zlajapravaraja wrote:---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
Strahota je Lulića trošiti na lijevom beku ako se ne mora,a epska glupost izbaciti iz tima MVP-a i ubaciti švicarskog šupka :-)
Ma nema od ovoga nista. Zuka igra lijevok beka od sada pa nadalje a Lula na krilu. Hajrovic u slijedecim kvalifikacijama a sada nema mjesta a tada ce Miske biti vec star i trom. U sredini igraju Salih i Kolas a Medo je na klupi. U zavisnosti od strategije da se zatvori ta desna strana Vedo i Hajro po poluvriijeme ce da igraju kad Mujdza crkne od trcanja gore dole.
User avatar
Infaze Studio
Posts: 1784
Joined: 23/10/2009 14:43

#3674 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Infaze Studio »

Arteta wrote:
Infaze Studio wrote:
HAjrovic ce igrati u slucaju eventualnog izostanka najmanje 2 kljucna igraca veznog reda...
Ne znam gdje vidis vezu Kolasinca I Modrica u Hrvatskoj...HAj' nekako Modric u REalu, ali u Hrvatskoj...nije dobro poredjenje.
Al' o tom ja Kolasincu I ne razmisljam. A ako dodje, po PApetovim pricama, on ce vjerovatno imati mjesta I trebao bi da ima.
Modric igra u Hrvatskoj Repci zadnjeg veznog, jak je na nogama, protiv Skotske ga je zamijenio Kovacic na toj poziciji i vec se vidjelo koliko im ne dostaje, izgubise zbog toga sto je Kovacic izgubio duel blizu sesnaesterca.

Ja mislim da bi Kolasinac kod nas mogao raditi isti posao, a i mislim da momak ima neke kvalitete u ofanzivi za razliku od Zahirovica i Rahimica.
Mozda ni blizu kao Modric ali mislim da ima.

Hajrovicu bi trebalo napraviti mjesta jer je desno krilo, tesko se mozemo suprotstaviti nekoj jacoj Repci sa rupama u formaciji.
Ne znam kako mozemo porediti tip igraca Modric I Kolasinac..ali nije ni bitno.
PA koju mislis formaciju da mi igramo I koje su rupe u njoj? JA ne kontam sto ljudi uvijek misle da je Ibisevic zavaljen na neko krilo, kojeg nemamo. PA ima Stevanovic..DA hoce da se igra sa takvim krilom, igralo bi se. JEsi gled'o Brazil-Urugvaj? JEsi vidio sta Cavani igra trecinu utakmice? Ako je neko klasicni napadac, nije mu zabranjeno da se izvuce na bok ili se vrati na beka kad treba. Pa Vedo bi nas najbolji igrac protiv Grcke u 2. poluvremenu izrazito trcanjem I pokrivanjem te strane, pored svoje uobicajene igre. Ne zaboravi da imamo jednog Mujdzu, koji je odlican bocni igrac I koji ce moci igrati kao protiv Latvije, protiv barem dva protivnika u grupi SP-a a da Vedo "ceka" u 16 skupa s Dzekom.
matematicar_teski
Posts: 1199
Joined: 12/03/2012 18:59
Location: Jusuf Nurkic aka Sabonis

#3675 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by matematicar_teski »

Image

kakva sramota, pa pogledajte ove stolice na istoku vise i hnema nego sto ima
pa jbmu maternisu u stanju zamijeniti ove slomljene stolice 5 godina, kakva bruka :(
Nazalost kosevo ce se nacekati reprezentacije u kvalama :(
sory za offtopic ali nisam znao gdje napisati ovo :( pa sam na ovu temu. Sramota za centar za rekreaciju, opstinu centar,grad sarajevo, kanton sarajevo, federaciju Bih, drzavu bih
Post Reply