BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- zecko_kupuz
- Posts: 2520
- Joined: 11/01/2008 14:58
- Location: Sarajevo
#3651 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Pa ja se ne naslađujem time što je Spahić pogriješio, jednostavno se divim Messiju. 
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3652 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
nigdje veze primio kroz noge pa primio kroz noge
ako ista barem ga je izradio najbolji igrac na svijetu a ne neki retard

ako ista barem ga je izradio najbolji igrac na svijetu a ne neki retard
- Manic Psycho
- Posts: 1178
- Joined: 09/11/2011 12:32
#3653 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
sehic i visca od prve minute za svoje klubove u danasnjem duelu Mersin - Buyuksehir 
- salihamidžić 20
- Posts: 348
- Joined: 20/01/2012 13:05
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3655 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Visca strijelac za Buyuksehir!

- salihamidžić 20
- Posts: 348
- Joined: 20/01/2012 13:05
#3656 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
BHF_Manijak wrote:Visca strijelac za Buyuksehir!![]()
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3657 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sta je ovo s nasim igracima: Stilic odstranjen iz ekipe, Salihovic bio pa vracen, Besic odstranjen, Medunjanin odstranjen... 
- jeza u ledja
- Posts: 50669
- Joined: 29/12/2005 01:20
#3658 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Sta je bilo sa Stilicem i Besicem?shake69 wrote:Sta je ovo s nasim igracima: Stilic odstranjen iz ekipe, Salihovic bio pa vracen, Besic odstranjen, Medunjanin odstranjen...
Indikativno je da od ove cetvorice, trojica su mozda i najbolji igraci u svojim ekipama i sva trojica traze angazman u novoj.
- horion_bosona
- Posts: 2819
- Joined: 08/06/2005 10:20
#3659 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
zaboravio si i Ibricica, koji cak nije bio niti jednom na klupi Lokomotiva (4-5 utakmica zaredom), i to nakon neuspjelog transfera u Tursku...shake69 wrote:Sta je ovo s nasim igracima: Stilic odstranjen iz ekipe, Salihovic bio pa vracen, Besic odstranjen, Medunjanin odstranjen...
citam danasnji intervju Susica u avazovom sportu, spominje Hadzica iz Rieda, te Stevanovica i Viscu (opet uz dozu rezerve) kao moguca nova imena za naredne prijateljske utakmice...
ali ne i Zukanovica, zasto mu niko od novinara ne postavi pitanje u vezi ovog momka??? stoper, deficitarna pozicija u reprezentaciji... '87. godiste, visok... Kortrijk igra playoff, a igrali i finale kupa... zasto bi onda Pandza imao prednost ispred njega?
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3660 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Stilic zeli napustiti klub i trener ga prekrizio!? Pa, to se samo s nasim igracima desava da ti ponajboljeg igraca odstrani trener jer ne zeli produziti ugovor!??? Kod Besica je nedisciplina, ali sve mi nekako na nas balkanski mentalitet smrdi. Frustriranost pomijesana s arogancijom, jer mi smo uvijek bolji nego sto nas treneri cijene , javnost, novinari i zato-noga! Oba su mladi igraci da sebi stavljaju 'zvono' zbog ponasanja.jeza u ledja wrote:Sta je bilo sa Stilicem i Besicem?shake69 wrote:Sta je ovo s nasim igracima: Stilic odstranjen iz ekipe, Salihovic bio pa vracen, Besic odstranjen, Medunjanin odstranjen...
Indikativno je da od ove cetvorice, trojica su mozda i najbolji igraci u svojim ekipama i sva trojica traze angazman u novoj.
Nije nemoguce da se Ibricic vrati u Hajduk, Besic ode kao Biocakcic u neki Regensburg u 'cvajti', Medo ode u 'vodecu ekipu Druge holandske lige", a Stilic u Greuther Furth, tako nesto, koji sigurno ulazi u BL!
Malo crnjaka, ali mi bas sve tako lici s nasim pobrojanim igracima.
-
juventus
- Posts: 1098
- Joined: 26/05/2008 03:03
- salihamidžić 20
- Posts: 348
- Joined: 20/01/2012 13:05
#3662 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
juventus wrote:http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=34777
http://sportbild.bild.de/SPORT/bundesli ... ic-an.html
Mamu ti Finkovcu naguzim!
- odesveuhonduras
- Posts: 3457
- Joined: 06/10/2011 20:34
- Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)
#3663 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
nek Guerrera uhvati za vrat kad je faca tolika..
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3664 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Uhvatio momka koji niti igra niti ima veze s tim sto je njegov tim kar'na, fuj debila!
- zenny
- Posts: 914
- Joined: 11/03/2005 05:03
- Location: Sarajevo
#3665 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
i meni je nidje veze sto kazu, al' uopste ne znamo sta je bilo...
-
missko
- Posts: 11455
- Joined: 22/02/2008 13:22
#3666 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Ja zato Podolskog gotivim , frajer udara na najjace dok je Khan Klosea onako mirnog nesto ganjo za vrat i tako te one nejake i mirne , Podolski ko Lola kapitenu Balaku na sred tekme opali samarcinu e to je kurcenje za respect.odesveuhonduras wrote:nek Guerrera uhvati za vrat kad je faca tolika..
- fosil
- Posts: 2478
- Joined: 14/12/2006 03:46
- Location: dje me naka nostalgija vuce...
#3667 BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3
Pa kölscher jung je to.missko wrote:Ja zato Podolskog gotivim , frajer udara na najjace dok je Khan Klosea onako mirnog nesto ganjo za vrat i tako te one nejake i mirne , Podolski ko Lola kapitenu Balaku na sred tekme opali samarcinu e to je kurcenje za respect.odesveuhonduras wrote:nek Guerrera uhvati za vrat kad je faca tolika..
- BHF_Manijak
- Posts: 28527
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#3668 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Mujdza asistent danas. 
- Acheron
- Posts: 523
- Joined: 16/10/2011 19:23
#3669 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Mujdza je mogao birati klub iz Bundeslige da smo se plasirali na Euro. Momak koji igra beka u oba pravca. Skolovani bek, filigranskog centarsuta, o kakvom neki placeniji i razvikaniji bekovi mogu samo sanjati.
- salihamidžić 20
- Posts: 348
- Joined: 20/01/2012 13:05
- kokuz_sa
- Posts: 9069
- Joined: 29/05/2010 21:11
- Location: nisam u inostranstvu :D
#3671 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
i misimovic dao gol isto penal bio
- studeni76
- Posts: 6782
- Joined: 03/06/2009 14:12
#3672 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Lijep pogodak Misimovića za 1-0 protiv Rubina, trenutno. 
- zalizani
- Posts: 2367
- Joined: 07/05/2008 22:18
#3673 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
^
Dobar mu onaj pokusaj skarica s peterca, al mu dupe smeta na odrazu.
Dosta se krece, sto je za pohvalu.
Dobar mu onaj pokusaj skarica s peterca, al mu dupe smeta na odrazu.
Dosta se krece, sto je za pohvalu.
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3674 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Miske
Vedo
Sejo
Hajmo jos Dzeko sutra
Vedo
Sejo
Hajmo jos Dzeko sutra
- shake69
- Posts: 7601
- Joined: 18/06/2011 01:21
- Location: Soukbunar
#3675 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.
Visca i dalje na reprezentativnom nivou. Ne kontam samo, ovaj Istanbul Buyuksehirspor isti nas Olimpic!? Razlika samo u stadionu. Njihova "Otoka' prima mozda 45000 stanovnika, ali gledalaca samo grupica rodbine fudbalera! 
