BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
zecko_kupuz
Posts: 2520
Joined: 11/01/2008 14:58
Location: Sarajevo

#3651 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zecko_kupuz »

Pa ja se ne naslađujem time što je Spahić pogriješio, jednostavno se divim Messiju. ;-)
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3652 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by todd_smith »

nigdje veze primio kroz noge pa primio kroz noge :mrgreen:

ako ista barem ga je izradio najbolji igrac na svijetu a ne neki retard :mrgreen: :lol:
User avatar
Manic Psycho
Posts: 1178
Joined: 09/11/2011 12:32

#3653 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Manic Psycho »

sehic i visca od prve minute za svoje klubove u danasnjem duelu Mersin - Buyuksehir :thumbup:
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3655 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Visca strijelac za Buyuksehir! :thumbup: ;-)
User avatar
salihamidžić 20
Posts: 348
Joined: 20/01/2012 13:05

#3656 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by salihamidžić 20 »

BHF_Manijak wrote:Visca strijelac za Buyuksehir! :thumbup: ;-)
:thumbup: :bih: :thumbup:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3657 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

Sta je ovo s nasim igracima: Stilic odstranjen iz ekipe, Salihovic bio pa vracen, Besic odstranjen, Medunjanin odstranjen... :shock:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 50669
Joined: 29/12/2005 01:20

#3658 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by jeza u ledja »

shake69 wrote:Sta je ovo s nasim igracima: Stilic odstranjen iz ekipe, Salihovic bio pa vracen, Besic odstranjen, Medunjanin odstranjen... :shock:
Sta je bilo sa Stilicem i Besicem?

Indikativno je da od ove cetvorice, trojica su mozda i najbolji igraci u svojim ekipama i sva trojica traze angazman u novoj.
User avatar
horion_bosona
Posts: 2819
Joined: 08/06/2005 10:20

#3659 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by horion_bosona »

shake69 wrote:Sta je ovo s nasim igracima: Stilic odstranjen iz ekipe, Salihovic bio pa vracen, Besic odstranjen, Medunjanin odstranjen... :shock:
zaboravio si i Ibricica, koji cak nije bio niti jednom na klupi Lokomotiva (4-5 utakmica zaredom), i to nakon neuspjelog transfera u Tursku...

citam danasnji intervju Susica u avazovom sportu, spominje Hadzica iz Rieda, te Stevanovica i Viscu (opet uz dozu rezerve) kao moguca nova imena za naredne prijateljske utakmice...

ali ne i Zukanovica, zasto mu niko od novinara ne postavi pitanje u vezi ovog momka??? stoper, deficitarna pozicija u reprezentaciji... '87. godiste, visok... Kortrijk igra playoff, a igrali i finale kupa... zasto bi onda Pandza imao prednost ispred njega?
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3660 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

jeza u ledja wrote:
shake69 wrote:Sta je ovo s nasim igracima: Stilic odstranjen iz ekipe, Salihovic bio pa vracen, Besic odstranjen, Medunjanin odstranjen... :shock:
Sta je bilo sa Stilicem i Besicem?

Indikativno je da od ove cetvorice, trojica su mozda i najbolji igraci u svojim ekipama i sva trojica traze angazman u novoj.
Stilic zeli napustiti klub i trener ga prekrizio!? Pa, to se samo s nasim igracima desava da ti ponajboljeg igraca odstrani trener jer ne zeli produziti ugovor!??? Kod Besica je nedisciplina, ali sve mi nekako na nas balkanski mentalitet smrdi. Frustriranost pomijesana s arogancijom, jer mi smo uvijek bolji nego sto nas treneri cijene , javnost, novinari i zato-noga! Oba su mladi igraci da sebi stavljaju 'zvono' zbog ponasanja.
Nije nemoguce da se Ibricic vrati u Hajduk, Besic ode kao Biocakcic u neki Regensburg u 'cvajti', Medo ode u 'vodecu ekipu Druge holandske lige", a Stilic u Greuther Furth, tako nesto, koji sigurno ulazi u BL!
Malo crnjaka, ali mi bas sve tako lici s nasim pobrojanim igracima.
User avatar
odesveuhonduras
Posts: 3457
Joined: 06/10/2011 20:34
Location: Ne interesuje me vaše mišljenje o deklinaciji Edinovog prezimena. FaLa :)

#3663 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by odesveuhonduras »

nek Guerrera uhvati za vrat kad je faca tolika..
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3664 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Uhvatio momka koji niti igra niti ima veze s tim sto je njegov tim kar'na, fuj debila!
User avatar
zenny
Posts: 914
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#3665 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zenny »

i meni je nidje veze sto kazu, al' uopste ne znamo sta je bilo...
missko
Posts: 11455
Joined: 22/02/2008 13:22

#3666 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by missko »

odesveuhonduras wrote:nek Guerrera uhvati za vrat kad je faca tolika..
Ja zato Podolskog gotivim , frajer udara na najjace dok je Khan Klosea onako mirnog nesto ganjo za vrat i tako te one nejake i mirne , Podolski ko Lola kapitenu Balaku na sred tekme opali samarcinu e to je kurcenje za respect.
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#3667 BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by fosil »

missko wrote:
odesveuhonduras wrote:nek Guerrera uhvati za vrat kad je faca tolika..
Ja zato Podolskog gotivim , frajer udara na najjace dok je Khan Klosea onako mirnog nesto ganjo za vrat i tako te one nejake i mirne , Podolski ko Lola kapitenu Balaku na sred tekme opali samarcinu e to je kurcenje za respect.
Pa kölscher jung je to. :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28527
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3668 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by BHF_Manijak »

Mujdza asistent danas. :thumbup:
User avatar
Acheron
Posts: 523
Joined: 16/10/2011 19:23

#3669 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Acheron »

Mujdza je mogao birati klub iz Bundeslige da smo se plasirali na Euro. Momak koji igra beka u oba pravca. Skolovani bek, filigranskog centarsuta, o kakvom neki placeniji i razvikaniji bekovi mogu samo sanjati.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 9069
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#3671 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by kokuz_sa »

i misimovic dao gol isto penal bio
User avatar
studeni76
Posts: 6782
Joined: 03/06/2009 14:12

#3672 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by studeni76 »

Lijep pogodak Misimovića za 1-0 protiv Rubina, trenutno. :thumbup:
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#3673 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by zalizani »

^
Dobar mu onaj pokusaj skarica s peterca, al mu dupe smeta na odrazu. :D
Dosta se krece, sto je za pohvalu.
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3674 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by Koshpa »

Miske

Vedo

Sejo

Hajmo jos Dzeko sutra :bih:
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#3675 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.

Post by shake69 »

Visca i dalje na reprezentativnom nivou. Ne kontam samo, ovaj Istanbul Buyuksehirspor isti nas Olimpic!? Razlika samo u stadionu. Njihova "Otoka' prima mozda 45000 stanovnika, ali gledalaca samo grupica rodbine fudbalera! :lol:
Post Reply