Kakve tenisice nose forumasi :)

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3651 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

konektovan wrote:
KB9 wrote:Image

zelje i pozdravi :skoljka:
Cek cek, nije valjda ovo za svaki dan????
Ili basketaš cesto?! :mrgreen:
mogu komotno za neke izlaske preko dana tj vikendom na kafu i sta ja znam, ni slucajno za neke vecernje izlaske i posao :mrgreen:
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#3652 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

MarlboroGold wrote: Trenutno za šetnju najčešće, a nekad i druge prilike... žao mi je koristiti za trčanje.
Koliko vidim one i jesu za trčanje i nema ti šta biti žao, jer su upravo i napravljene za to.
Bellomo
Posts: 768
Joined: 15/03/2018 20:25

#3653 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Bellomo »

Image

Još koji dan i moram nove. Dotrajale a najbolje su mi svih vremena. :cry:
nlt
Posts: 2609
Joined: 18/05/2014 18:02

#3654 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by nlt »

preporuka za neke super udobne, a koje mogu nositi svaki dan,
mislim ono, da nisu running shoes i tako to
+ da nisu 250 KM, jer glupost mi je dati tolike pare
nešto do 130 KM, recimo
User avatar
konektovan
Posts: 51441
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3655 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

nlt wrote:preporuka za neke super udobne, a koje mogu nositi svaki dan,
mislim ono, da nisu running shoes i tako to
+ da nisu 250 KM, jer glupost mi je dati tolike pare
nešto do 130 KM, recimo
Nike md runner 2, new balance 373, 574....
User avatar
AhmetShabo
Posts: 3051
Joined: 03/03/2011 09:12

#3656 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AhmetShabo »

Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3657 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AmiĐa_Idriz »

Nakon jednog nosenja ostane samo Advantage
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#3658 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by shandrprcSA »

mO k3 wrote:
shandrprcSA wrote:otisle da se razgaze? :lol:

ja oko ovih oblijecem ko muha :D

https://www.intersport.hr/salomon-shoes ... nje-257648
:shock: :? nisu moj ukus
o ukusima se ne raspravlja :D ali jos uvijek su u "igri" pa vidjet cemo :D
Kataklinger
Posts: 1564
Joined: 23/12/2013 11:02

#3659 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Kataklinger »

MarlboroGold wrote:Image

Trenutno za šetnju najčešće, a nekad i druge prilike... žao mi je koristiti za trčanje.

Gdje si uzeo i koliko su kostale?
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#3660 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by pirmin »

Ima tih tena danas, oci mi stanu kad ih vidim kako su dobre. Kontam dajte dizajneru oskara ili bambija ili tako nesto. 8)
A onda vidim ove sto je Embiid postavio i pitam se sta je "dizajner" ovim htio reci i zasto ga nisu poslali u Haag za dizajnere. Kako su samo nidjeveze. :-)
:D
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#3661 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Zoya »

Bellomo wrote:Image

Još koji dan i moram nove. Dotrajale a najbolje su mi svih vremena. :cry:
Slažem se. Najbolje tene za hodanje. Imam jedne bijele(koje više nisu bijele) i ovakve crne. Ponovo ću bijele kupiti :-D
User avatar
Better Man
Posts: 18740
Joined: 01/10/2006 20:10

#3662 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Better Man »

AhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
Image
Pogledaj u Addidas radnji u SCC!!
User avatar
konektovan
Posts: 51441
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3663 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

AhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
Image
https://www.sportreality.ba/patike/2469 ... e-clean-vs
nlt
Posts: 2609
Joined: 18/05/2014 18:02

#3664 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by nlt »

konektovan wrote:
AhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
Image
https://www.sportreality.ba/patike/2469 ... e-clean-vs
kakva je ova radnja, mislim je li obuća fuš, ili je ok, cijene su ok
User avatar
konektovan
Posts: 51441
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3665 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

nlt wrote:
konektovan wrote:
AhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
Image
https://www.sportreality.ba/patike/2469 ... e-clean-vs
kakva je ova radnja, mislim je li obuća fuš, ili je ok, cijene su ok
Origigi,...
User avatar
MarlboroGold
Posts: 22912
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#3666 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by MarlboroGold »

Kataklinger wrote:
MarlboroGold wrote: Trenutno za šetnju najčešće, a nekad i druge prilike... žao mi je koristiti za trčanje.

Gdje si uzeo i koliko su kostale?
U nike shopu u jednom outletu u Francuskoj na granici sa Njemačkom - blizu Strasbourga. Bile su na sniženju i koštale su me 80 KM.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3667 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Tomahawk11 »

Better Man wrote:
AhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
Image
Pogledaj u Addidas radnji u SCC!!
Definitivno, vidio sam modele sa zelenim, crvenim i plavim detaljima :thumbup:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3668 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by beni-bu-man »

Bellomo wrote:Image

Još koji dan i moram nove. Dotrajale a najbolje su mi svih vremena. :cry:
Njaudobnije tene ikad :mrgreen: i ASICS GEL-Lyte :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#3669 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by KB9 »

Image

Image

:izet:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#3670 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by cendlerbing »

Vala ne znam koje su ružnije. :cry:
User avatar
konektovan
Posts: 51441
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3671 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by konektovan »

cendlerbing wrote:Vala ne znam koje su ružnije. :cry:
Ma to ti je ova jala brat i buba coreli generacija. :mrgreen:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3672 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by AmiĐa_Idriz »

a šta ovo ima pertle rad fazona nako, ne vežu se :-)
User avatar
Chile17
Posts: 423
Joined: 24/05/2013 22:43

#3673 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by Chile17 »

omiljene u kolekciji :D

Toliko su mi gotivne da bih još jedne iste uzeo da naletim :izet:

Image
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3674 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by zippoo87 »

ove nove generacije patika su meni toliko ruzne,da cu izgleda uskoro poceti samo u papucama hodati :D
trazim sebi kakav fin model ali tesko da sada ima sta fino,ove kao sto neko rece "buba coreli i slicne" ja ne bih na svoje noge...praviti cirkusanta od sebe :D

platno zamijenilo kozu a cijena skocila 30%...logika,nema logike :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#3675 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Post by channel10 »

cendlerbing wrote:Vala ne znam koje su ružnije. :cry:
Jedne ko kifla, a druge ko kljun od patke :D , mada ove prve i mogu proci.
Post Reply