mogu komotno za neke izlaske preko dana tj vikendom na kafu i sta ja znam, ni slucajno za neke vecernje izlaske i posaokonektovan wrote:Cek cek, nije valjda ovo za svaki dan????KB9 wrote:
zelje i pozdravi
Ili basketaš cesto?!
Kakve tenisice nose forumasi :)
Moderator: anex
- KB9
- Posts: 8449
- Joined: 26/10/2014 08:20
#3651 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3652 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Koliko vidim one i jesu za trčanje i nema ti šta biti žao, jer su upravo i napravljene za to.MarlboroGold wrote: Trenutno za šetnju najčešće, a nekad i druge prilike... žao mi je koristiti za trčanje.
-
Bellomo
- Posts: 768
- Joined: 15/03/2018 20:25
#3653 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)

Još koji dan i moram nove. Dotrajale a najbolje su mi svih vremena.
-
nlt
- Posts: 2609
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3654 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
preporuka za neke super udobne, a koje mogu nositi svaki dan,
mislim ono, da nisu running shoes i tako to
+ da nisu 250 KM, jer glupost mi je dati tolike pare
nešto do 130 KM, recimo
mislim ono, da nisu running shoes i tako to
+ da nisu 250 KM, jer glupost mi je dati tolike pare
nešto do 130 KM, recimo
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3655 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nike md runner 2, new balance 373, 574....nlt wrote:preporuka za neke super udobne, a koje mogu nositi svaki dan,
mislim ono, da nisu running shoes i tako to
+ da nisu 250 KM, jer glupost mi je dati tolike pare
nešto do 130 KM, recimo
- AhmetShabo
- Posts: 3051
- Joined: 03/03/2011 09:12
#3656 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean


- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3657 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Nakon jednog nosenja ostane samo Advantage
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#3658 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
o ukusima se ne raspravljamO k3 wrote:shandrprcSA wrote:otisle da se razgaze?
ja oko ovih oblijecem ko muha
https://www.intersport.hr/salomon-shoes ... nje-257648![]()
nisu moj ukus
-
Kataklinger
- Posts: 1564
- Joined: 23/12/2013 11:02
#3659 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
MarlboroGold wrote:
Trenutno za šetnju najčešće, a nekad i druge prilike... žao mi je koristiti za trčanje.
Gdje si uzeo i koliko su kostale?
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#3660 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ima tih tena danas, oci mi stanu kad ih vidim kako su dobre. Kontam dajte dizajneru oskara ili bambija ili tako nesto.
A onda vidim ove sto je Embiid postavio i pitam se sta je "dizajner" ovim htio reci i zasto ga nisu poslali u Haag za dizajnere. Kako su samo nidjeveze.

A onda vidim ove sto je Embiid postavio i pitam se sta je "dizajner" ovim htio reci i zasto ga nisu poslali u Haag za dizajnere. Kako su samo nidjeveze.
-
Zoya
- Posts: 23399
- Joined: 09/06/2008 14:54
#3661 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Slažem se. Najbolje tene za hodanje. Imam jedne bijele(koje više nisu bijele) i ovakve crne. Ponovo ću bijele kupitiBellomo wrote:
Još koji dan i moram nove. Dotrajale a najbolje su mi svih vremena.
- Better Man
- Posts: 18740
- Joined: 01/10/2006 20:10
#3662 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Pogledaj u Addidas radnji u SCC!!AhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3663 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
https://www.sportreality.ba/patike/2469 ... e-clean-vsAhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
-
nlt
- Posts: 2609
- Joined: 18/05/2014 18:02
#3664 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
kakva je ova radnja, mislim je li obuća fuš, ili je ok, cijene su okkonektovan wrote:https://www.sportreality.ba/patike/2469 ... e-clean-vsAhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3665 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Origigi,...nlt wrote:kakva je ova radnja, mislim je li obuća fuš, ili je ok, cijene su okkonektovan wrote:https://www.sportreality.ba/patike/2469 ... e-clean-vsAhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
- MarlboroGold
- Posts: 22912
- Joined: 24/06/2013 17:14
- Location: Chaos Sanctuary
#3666 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
U nike shopu u jednom outletu u Francuskoj na granici sa Njemačkom - blizu Strasbourga. Bile su na sniženju i koštale su me 80 KM.Kataklinger wrote:MarlboroGold wrote: Trenutno za šetnju najčešće, a nekad i druge prilike... žao mi je koristiti za trčanje.
Gdje si uzeo i koliko su kostale?
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#3667 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Definitivno, vidio sam modele sa zelenim, crvenim i plavim detaljimaBetter Man wrote:Pogledaj u Addidas radnji u SCC!!AhmetShabo wrote:Zna li neko gdje se kod nas mogu kupiti ove šunjalice? Rijec je o modelu adidas Advantage Clean
- beni-bu-man
- Posts: 17772
- Joined: 10/04/2012 09:01
- Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D
#3668 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Njaudobnije tene ikadBellomo wrote:
Još koji dan i moram nove. Dotrajale a najbolje su mi svih vremena.
- cendlerbing
- Posts: 15622
- Joined: 17/08/2017 03:43
#3670 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Vala ne znam koje su ružnije. 
- konektovan
- Posts: 51441
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3671 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Ma to ti je ova jala brat i buba coreli generacija.cendlerbing wrote:Vala ne znam koje su ružnije.
- AmiĐa_Idriz
- Posts: 43847
- Joined: 21/05/2012 22:46
#3672 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
a šta ovo ima pertle rad fazona nako, ne vežu se 
- Chile17
- Posts: 423
- Joined: 24/05/2013 22:43
#3673 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
omiljene u kolekciji
Toliko su mi gotivne da bih još jedne iste uzeo da naletim

Toliko su mi gotivne da bih još jedne iste uzeo da naletim

-
zippoo87
- Posts: 19660
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3674 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
ove nove generacije patika su meni toliko ruzne,da cu izgleda uskoro poceti samo u papucama hodati 
trazim sebi kakav fin model ali tesko da sada ima sta fino,ove kao sto neko rece "buba coreli i slicne" ja ne bih na svoje noge...praviti cirkusanta od sebe
platno zamijenilo kozu a cijena skocila 30%...logika,nema logike
trazim sebi kakav fin model ali tesko da sada ima sta fino,ove kao sto neko rece "buba coreli i slicne" ja ne bih na svoje noge...praviti cirkusanta od sebe
platno zamijenilo kozu a cijena skocila 30%...logika,nema logike
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#3675 Re: Kakve tenisice nose forumasi :)
Jedne ko kifla, a druge ko kljun od patkecendlerbing wrote:Vala ne znam koje su ružnije.


