Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#3651 Re: FK Sarajevo

Post by ganjeta »

Jeli opet Nijaz kriv...rekao im je da prekinu sjednicu :dance:

Banned user for reason “”
» ganjeta

Ignorisanje opomena, ignorisanje cijele teme posvecene derbiju i prepucavanju s komsijama.
7 dana
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22785
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3652 Re: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

Ovo mi namjerno, da ni Borac ni Zeljo ne uzmu titulu. Ako se ovaj cirkus nastavi, UEFA ponisti cijelu sezonu, nikome izlaska u Evropu, i superiska :D :D :D
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3653 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

GandalfSivi wrote:Ovo mi namjerno, da ni Borac ni Zeljo ne uzmu titulu. Ako se ovaj cirkus nastavi, UEFA ponisti cijelu sezonu, nikome izlaska u Evropu, i superiska :D :D :D
Mislim da cirkus ne bi isao toliko daleko da to rizikuju mada ne bi bilo lose :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3654 Re: FK Sarajevo

Post by ultima_palabra »

GandalfSivi wrote:Ovo mi namjerno, da ni Borac ni Zeljo ne uzmu titulu. Ako se ovaj cirkus nastavi, UEFA ponisti cijelu sezonu, nikome izlaska u Evropu, i superiska :D :D :D
Ko vi? :? Pa ne donosite vi odluku...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59308
Joined: 15/12/2008 16:53

#3655 Re: FK Sarajevo

Post by ultima_palabra »

1946 wrote:Imamo mi onog "našeg" uhljupa u IO N/FSBiH, ali fol bolestan pa ne prisustvuje sjednicama. Nikad ne ozdravio...
Ljudi teško oboljeli dolaze na utakmice da gledaju Sarajevo on ne može da se pojavi na jednoj sjednici da digne ruku za odluku.
Ma ja mislim da to danas ide, Sloboda ima 2 tekme kući plus gostovanje u Modriči, ako treba može i Olimpik zadnje kolo pogurati...vjerovatno traže još garancije da neće Modriča zapeti :oops: Eh sad će možda Hercegovci malo sabotirati...
meme pitar
Posts: 40
Joined: 08/05/2009 16:28

#3656 Re: FK Sarajevo

Post by meme pitar »

U klubu neće da komentarišu o ovom slučaju. Novine se naslađuju ovim slučajem ali nekontam što smo mi zapeli Gvarić pa Gavarić.
Mi smo trenutno 4 i kao četvrti treba da idemo u europa ligu. Ono što me zanima je još ova 4 kola do kraja.
Kao prvo- trebalo bi uzeti ovu Slaviju jer je pred raspadom ( nema trenera, neigraju dva ponajbolja igrača zbog crvenih kartona a i Lukavica nije daleko)Slavija je klub kojeg su se odrekli ovi iz RS-a a mislim da je bolje igrati protiv Slavije nego protiv Laktaša u idućoj godini.
Drugo- Treba uzeti kući i Želju i Borca i na taj način obezbjediti Evropu, a eventualnim kiksom u jednoj od te dvije utakmice morali bi pobjediti Prijedor jer njima i onako netrebaju bodovi nizašta.

Mislim da je to jedini put za izlazak u Evropu, a slučaj Gavarić nespominjati više.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3657 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

Draže mi je što žvaljak neće imati te pare nego da sam ih ja dobio. Nek' žvaljku crkne...nek' žvaljak crkne.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22785
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#3658 Re: FK Sarajevo

Post by GandalfSivi »

ultima_palabra wrote:
GandalfSivi wrote:Ovo mi namjerno, da ni Borac ni Zeljo ne uzmu titulu. Ako se ovaj cirkus nastavi, UEFA ponisti cijelu sezonu, nikome izlaska u Evropu, i superiska :D :D :D
Ko vi? :? Pa ne donosite vi odluku...
eeeeeeeee, ima nas koji radimo iz sjene. Za nas se ne smije znati :-) :-) :-)
User avatar
Eweleen
Posts: 649
Joined: 08/04/2009 23:51
Location: Spol: Muški

#3659 Re: FK Sarajevo

Post by Eweleen »

MISTERI
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#3660 Re: FK Sarajevo

Post by burek_in_space »

Mislim da je bilo dovoljno prozivanja na svakoj mogucoj temi...

@ultima_palabra, opomena
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3661 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

ako bude ovaj prenos organizovan mislim da bi odlicno bilo da se sredi ispred stadiona neko veliko platno i da se tu navija al eto... :)

i jos jedna stvar mi je pala na pamet a to je da se ogluse o odluku saveza i da puste raju na stadion kako god :D s kartama il bez. vec samo da ostave otvorene kapije i da kazu da nisu mogli sprijeciti ljude da udju :D kad se ovi iz saveza prave ludi sto ne bi i ova nasa blesava uprava :D pa nek nas kazne opet. a mi cemo opet isto :D i tako stalno.


ili da se organizuje jedno 200-300 merdevina i da uletimo tako svi na tribine :lol:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3662 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

UNFKS poziva sve istinske navijace Sarajeva da sutra, u četvrtak u 17h na stadionu Asim Ferhatović - Hase, svojim dolaskom pruže podrsku juniorima FK Sarajevo u finalu Kupa BiH protiv tuzlanske Slobode. Ovi momci nose dres FK Sarajevo sa ponosom i u svakoj utakmici daju maksimum od sebe, a to je ono sto svaki simpatizer i navijac FK Sarajevo zeli i cijeni.

UNFKS napominje da organizovanog dolaska na utakmicu nece biti, vec je ovo u cilju podrske fudbalerima koji cine bordo buducnost.
User avatar
1946
Posts: 2284
Joined: 19/01/2010 15:39
Location: Sreća i ljubav, ponos i nada, ime mog kluba ime mog grada

#3663 Re: FK Sarajevo

Post by 1946 »

moderator wrote:Zar suspenzija ne vrijedi za cijeli klub, pa i juniore?
Ne. Važi samo za prvi tim.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#3664 Re: FK Sarajevo

Post by KPNCTNJAH »

Šta je sve nuđeno Mensudu Bašiću
Posljednjih dana Izvršni odbor imao je redovne i nastavljene sjednice, ali odluke nije bilo, a vjerovatno i neće u skorije vrijeme. Ipak, od izvora bliskih IO N/FS BiH saznajemo kako je na sjednici bilo raznoraznih ponuda

Izvršni odbor ili bolje rečeno Trgovačko društvo pod skutima Sulejmana Čolakovića, našu Premijer ligu BiH pretvorili su u cirkus na otvorenom. Posljednjih dana i mjeseci u žiži interesovanja je "slučaj Gavarić", o kojem odlučuje IO N/FS BiH, iako su dvije legitimne komisije NF/S BiH donijele svoj sud. Međutim, Čolaković, kojeg u Slobodi optužuju za idejnog tvorca ideje o oduzimanju tri boda tuzlanskom premijerligašu, na sve moguće i nemoguće načine pokušava izlobirati odluku po kojoj bi se sporni susret 16. kola registrovao sa 3:0 za Sarajevo.



Posljednjih dana Izvršni odbor imao je redovne i nastavljene sjednice, ali odluke nije bilo, a vjerovatno i neće u skorije vrijeme. Ipak, od izvora bliskih IO N/FS BiH saznajemo kako je na sjednici bilo raznoraznih ponuda. Tako je dopredsjedniku FK Sarajevo Mensudu Bašiću, nuđeno da povuče zahtjev o zaštiti regularnosti, a zauzvrat "bordo" momčadi bi se ukinula suspenzija stadiona "Koševo", a samim tim i najveći derbi našeg nogometa pratile bi desetine hiljade gledalaca. Navodno je Bašiću rečeno kako je bolje da povuče zahtjev, jer će s ukidanjem suspenzije stadionu "Koševo", tim iz Titove inkasirati od 300 - 400 hiljada KM od naplate ulaznica za "vječiti derbi".



Ostaje da vidimo kako će Čolaković i njegovo društvo rasplesti slučaj Gavarić, ali javnosti dužni smo reći o šverc commercu u našoj nogometnoj, pardon trgovačkoj kući.
Ako je ovo istina znamo sta je draze ovoj upravi i koju ce odluku donijeti... :x
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3665 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Portal koji je prenio ovu informaciju je mahalski medij. Naravno, ako postoji bilo kakva mogucnost da se zaradi novac oni ce je prihvatiti.

Ako im je stalo do rezultata bolje je da igraju bez prisustva publike jer jedino tako mogu pobijediti (zanimljivo zar ne?).
User avatar
Onjegin
Posts: 246
Joined: 26/04/2010 14:11
Location: Na barikadama

#3666 Re: FK Sarajevo

Post by Onjegin »

Varešanoviću lakše igrati bez publike
Nakon pobjede nad Zrinjskim od 3-0 šef bordo struke Mirza Varešanović izjavio je kako je timu sa Koševa trenutno lakše igrati bez publike. To je izazvalo brojne reakcije navijača koji su na utakmici juniora Sarajeva i Slobode (na kojoj su gledaoci morali davati ličnu kartu kako bi ušli na stadion) dobacivali Varešanoviću na tribinama najvećeg bh. stadiona.
Piše: E. Isanović
Naravno da će svako normalan osuditi ponašanje dijela pristalica bordo boje nakon utakmice sa Širokim Brijegom. No, izjaviti da je timu bolje bez navijača je klasični autogol staratega Sarajeva. Naročito zbog činjenice da je nekadašnji bh. reprezentativac sve navijače stavio u isti koš, a zaboravio da se nogomet i igra zbog gledalaca.

Važno je spomenuti da je Varešanović pred okršaj sa timom sa Pecare izjavio kako je sve osim pobjede - ravno katastrofi. Time je dodatno naelektrisao atmosferu, a nije uzeo u obzir činjenicu da je Široki Brijeg kvalitetan tim.

O njegovim trenerskim kvalitetima još je rano bilo šta reći. Čovjek je novi na klupi, nije on selektirao ovu ekipu, radi sa onima koje ima u svlačionici.

Kako bi se prepoznala njegova vizija, treba mu dati vremena. Važno je spomenuti i da je pred sutrašnji okršaj bordo tima u Istočnom Sarajevu sa Slavijom najavio kako će pojedine igrače odmarati za sudar sa Željezničarom. Da li to treba da znači da je unaprijed upisao još jedan poraz? Vidjet ćemo!
:skoljka: :run:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3667 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Image
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3668 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

grmi :D :thumbup:
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3669 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Škoro sa 35 metara :shock:

Vodimo u Lukavici
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3670 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

Ja sranja i globalnet-a ne mogu radio slusati :cry:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#3671 Re: FK Sarajevo

Post by bordo gandalf »

0:2 Dzakmic
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7940
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#3672 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Škoro dominira!
ibizza
Posts: 4986
Joined: 05/06/2008 00:46

#3673 Re: FK Sarajevo

Post by ibizza »

kako je krenulo i mali Zeljo ce da nastrada za 6 dana :D
upaljac83
Posts: 170
Joined: 23/04/2010 18:08

#3674 Re: FK Sarajevo

Post by upaljac83 »

Presmjesno :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39746
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3675 Re: FK Sarajevo

Post by cyprus »

Vidi ovo, ipak bi mogli u Evropu :D :thumbup:

Škoro :thumbup: :thumbup:
Locked