Ok.Ras Al Ghul wrote:Smiješan ti je životLogovan wrote:Smiješan klub.
Premijer liga BiH
Moderators: Charuga, Tomahawk11
- Logovan
- Posts: 102861
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#3651 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3652 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Bokte ovi ko na terminu...Sablja Islama leti nakon potopa u derbiju
- N.N.
- Posts: 3554
- Joined: 04/04/2012 19:27
- Location: 072
#3653 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Druga liga.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3654 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Zeljo je prekucao i nas u ovom poslu sa trenerima
hajmo sljedeci
Pametan potez Uprave Zeljeznicara, hoce da ostvare pozitivan sok pred derbi, svaka cast na potezu
hajmo sljedeci
Pametan potez Uprave Zeljeznicara, hoce da ostvare pozitivan sok pred derbi, svaka cast na potezu
- emigrazione
- Posts: 7800
- Joined: 01/09/2010 13:40
#3655 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Amar dao otkaz u Kataru...
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3656 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Game of Thrones 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3657 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
E sad nisam da budeš moderatorCapajebo wrote:Game of Thrones
- mali_milojica
- Posts: 14185
- Joined: 02/09/2012 17:42
- Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.
#3658 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Djeca nam se smiju moj Reufe 
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3659 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Kakav bi to bio moderator da ne nazivam stvari pravim imenima, pihRas Al Ghul wrote:E sad nisam da budeš moderatorCapajebo wrote:Game of Thrones
- Koshpa
- Posts: 4931
- Joined: 20/05/2007 19:59
- Location: Sarajevo
#3660 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa ovi gori od nas 
-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3661 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa objektivan, ne smiješ ih nikako nazivatiCapajebo wrote:Kakav bi to bio moderator da ne nazivam stvari pravim imenima, pihRas Al Ghul wrote:E sad nisam da budeš moderatorCapajebo wrote:Game of Thrones![]()
- Capajebo
- Posts: 22034
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#3662 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Sta je objektivnost do istina, to sto ti propagiras je podilazenjeRas Al Ghul wrote: Pa objektivan, ne smiješ ih nikako nazivati
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#3663 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ja stvarno vise nemam rijeci. Ovo je kao kad u raji imas lika koji najbolje zna sam sebi suknuti pa mu kasnije nemas sta reci 
- art vandeley
- Posts: 2352
- Joined: 12/06/2010 11:14
- Location: Monk˙s Restaurant
#3664 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
u komsiluku


-
Ras Al Ghul
- Posts: 2296
- Joined: 25/09/2012 22:14
- Location: Sarajevo
#3665 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Obrnuta psihologija, sto postoCapajebo wrote:Sta je objektivnost do istina, to sto ti propagiras je podilazenjeRas Al Ghul wrote: Pa objektivan, ne smiješ ih nikako nazivati![]()
![]()
- R2D2_SA
- Posts: 1321
- Joined: 19/02/2007 11:45
- Location: Sarajevo
#3666 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Pa dobro nije im ovo los potez sa smjenim Capljica, derbi je derbi, da tu potop dozive ode im sve u tri lijepe pa pokusavaju da trznu malo ekipu pred tako vaznu utakmicu.
Malo vuce na ono u Nadrealistima kad Culibrk Oglo prepada koku
Nego, meni ovo kod komsinica od usvajanja statuta pa preko katastrofalnuh poteza oko igraca nekako sve licilo na postratnu privatizaciju, tipa preduzece namjerno oslabi pa ga jeftino preuzmi, ili dovedi ga na tako niske grane da navijaci kazu ma u redu je, moze i privatizacija, al ode Gredic iz ekipe pa posumnjah u tu hipotezu. I sad se suska Misimovic ce preuzeti pa mi to opet na to smrdi. Je li istina da je lik davao svoje pare klubu? pojedinci su i to spominjali ali u kontekstu da voli klub, daje svoje pare, pomaze. Ne daje niko tako lovu, trazice je nazad a spominje se sad za predsjednika uprave a stalno se spominjao i oko tih famoznih klupskih firmi, izgradnje istocne tribine i on treba da stiti interes klupskih 51% od privatnih interesa u firmama od 49%, a sve da bude da se klub nece privatizovati?! Ja nasim tajkunima nimalo ne vjerujem i zato sam sumnjicav.Komsijama sretno samo iz razloga da ni Sarajevo ne bi bilo sto jeste da nije bilo Zeljeznicara i obratni, jedni druge guraju.
A koji ce se sistem igrati. Ja sam za play offove, ali bez polovljenja bodova. Nije posteno prema ekipi koja izdominira recimo u regularnom dijelu, a bojim se da bi se desavalo da se na proljece dovode strani igraci, za dobru lovu ali kratak period, kao recimo u kosarkaskom prvenstvu sto je Siroki stalno radio. Lose iz vise razloga. I neka razmisljaju kako ce skratiti zimsku pauzu.
Malo vuce na ono u Nadrealistima kad Culibrk Oglo prepada koku
Nego, meni ovo kod komsinica od usvajanja statuta pa preko katastrofalnuh poteza oko igraca nekako sve licilo na postratnu privatizaciju, tipa preduzece namjerno oslabi pa ga jeftino preuzmi, ili dovedi ga na tako niske grane da navijaci kazu ma u redu je, moze i privatizacija, al ode Gredic iz ekipe pa posumnjah u tu hipotezu. I sad se suska Misimovic ce preuzeti pa mi to opet na to smrdi. Je li istina da je lik davao svoje pare klubu? pojedinci su i to spominjali ali u kontekstu da voli klub, daje svoje pare, pomaze. Ne daje niko tako lovu, trazice je nazad a spominje se sad za predsjednika uprave a stalno se spominjao i oko tih famoznih klupskih firmi, izgradnje istocne tribine i on treba da stiti interes klupskih 51% od privatnih interesa u firmama od 49%, a sve da bude da se klub nece privatizovati?! Ja nasim tajkunima nimalo ne vjerujem i zato sam sumnjicav.Komsijama sretno samo iz razloga da ni Sarajevo ne bi bilo sto jeste da nije bilo Zeljeznicara i obratni, jedni druge guraju.
A koji ce se sistem igrati. Ja sam za play offove, ali bez polovljenja bodova. Nije posteno prema ekipi koja izdominira recimo u regularnom dijelu, a bojim se da bi se desavalo da se na proljece dovode strani igraci, za dobru lovu ali kratak period, kao recimo u kosarkaskom prvenstvu sto je Siroki stalno radio. Lose iz vise razloga. I neka razmisljaju kako ce skratiti zimsku pauzu.
-
LSD
- Posts: 29911
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3667 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
odlicna vijest, nije mogla bolja
vidim jufkice ne popušta histerija oko našeg uzvišenog kluba
neka fino je to, neka slave dok mogu....sve se to vrati kao bumerang
vidim jufkice ne popušta histerija oko našeg uzvišenog kluba
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3668 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Je suis Vlado
- 0038733
- Posts: 352
- Joined: 12/02/2010 14:28
#3669 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Ima li negdje Reufa...djeca mu se smiju... 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3670 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

dobro, bio je duze od memica
koji je ovo trener u zadnje 2 godine ? broji li neko ?
- Kemal Malovčić
- Posts: 9090
- Joined: 19/03/2012 01:03
#3671 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Lijepo, lijepo, sad će Istetovirana Frizurica Sablja Allaha prešišati ligu i opravdati ulogu favorita.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3672 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
haha, pa covjek nije ni platu zaradio.

- lijek-za-sve
- Posts: 1381
- Joined: 27/05/2011 21:56
#3673 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
hoce li ovaj voditi susjetke u nedelju ili ...ma nama svejedno .....nek je plava bit ce 
-
1946--1987
- Posts: 3512
- Joined: 31/05/2015 23:36
#3674 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Mulalicu predvidjam derbi i jos par utakmica, a onda mrs iz kluba za sva vremena.Previse lako zeljeznicar trosi trenere i tjera ih za sva vremena, kad im je igracki kadar u kurcu a tu ni Del Boske nebi pomogao.
Naravno, nemam nista protiv te politike, naprotiv.
Ima li Mulalic licencu uopste, ima li zeljeznicar koga staviti formalno sa licencom, sve su potrosili trenera sto su imali
Naravno, nemam nista protiv te politike, naprotiv.
Ima li Mulalic licencu uopste, ima li zeljeznicar koga staviti formalno sa licencom, sve su potrosili trenera sto su imali
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#3675 Re: Premijer liga BiH, 2015/16
Djurbuzovic noga preko Avaza
Adzem noga zbog licence dok mu trener golmana cita bukvicu u sred derbija
Memic noga nakon 1 treninga
Odovic noga nakon sto je zavrsio 2. sa uzasnom ekipom i sa jos gorom zamalo u plej off otisao
Capljic noga jer je rodjeni pobjednik
Mulalicu koja je kovta da zaradimo sta barem
Adzem noga zbog licence dok mu trener golmana cita bukvicu u sred derbija
Memic noga nakon 1 treninga
Odovic noga nakon sto je zavrsio 2. sa uzasnom ekipom i sa jos gorom zamalo u plej off otisao
Capljic noga jer je rodjeni pobjednik
Mulalicu koja je kovta da zaradimo sta barem
