Premijer liga BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Locked
User avatar
Logovan
Posts: 102861
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3651 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Logovan »

Ras Al Ghul wrote:
Logovan wrote:
Smiješan klub.
Smiješan ti je život :wink:
Ok.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3652 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Bokte ovi ko na terminu...Sablja Islama leti nakon potopa u derbiju
User avatar
N.N.
Posts: 3554
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#3653 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by N.N. »

Druga liga.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3654 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Zeljo je prekucao i nas u ovom poslu sa trenerima

hajmo sljedeci :lol:

Pametan potez Uprave Zeljeznicara, hoce da ostvare pozitivan sok pred derbi, svaka cast na potezu :thumbup:
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#3655 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by emigrazione »

Amar dao otkaz u Kataru...
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3656 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Game of Thrones :mrgreen:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3657 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Capajebo wrote:Game of Thrones :mrgreen:
E sad nisam da budeš moderator :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#3658 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by mali_milojica »

Djeca nam se smiju moj Reufe :lol:
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3659 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Ras Al Ghul wrote:
Capajebo wrote:Game of Thrones :mrgreen:
E sad nisam da budeš moderator :D
Kakav bi to bio moderator da ne nazivam stvari pravim imenima, pih :zzzz: :mrgreen:
User avatar
Koshpa
Posts: 4931
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#3660 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Koshpa »

Pa ovi gori od nas :lol:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3661 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Capajebo wrote:
Ras Al Ghul wrote:
Capajebo wrote:Game of Thrones :mrgreen:
E sad nisam da budeš moderator :D
Kakav bi to bio moderator da ne nazivam stvari pravim imenima, pih :zzzz: :mrgreen:
Pa objektivan, ne smiješ ih nikako nazivati :D
User avatar
Capajebo
Posts: 22034
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#3662 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Capajebo »

Ras Al Ghul wrote: Pa objektivan, ne smiješ ih nikako nazivati :D
Sta je objektivnost do istina, to sto ti propagiras je podilazenje :zzzz: :mrgreen: :lol:
User avatar
shbc
Posts: 3770
Joined: 20/07/2012 12:13

#3663 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by shbc »

Ja stvarno vise nemam rijeci. Ovo je kao kad u raji imas lika koji najbolje zna sam sebi suknuti pa mu kasnije nemas sta reci :D
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#3664 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by art vandeley »

u komsiluku :mrgreen:
Image
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#3665 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Ras Al Ghul »

Capajebo wrote:
Ras Al Ghul wrote: Pa objektivan, ne smiješ ih nikako nazivati :D
Sta je objektivnost do istina, to sto ti propagiras je podilazenje :zzzz: :mrgreen: :lol:
Obrnuta psihologija, sto posto
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1321
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#3666 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by R2D2_SA »

Pa dobro nije im ovo los potez sa smjenim Capljica, derbi je derbi, da tu potop dozive ode im sve u tri lijepe pa pokusavaju da trznu malo ekipu pred tako vaznu utakmicu.

Malo vuce na ono u Nadrealistima kad Culibrk Oglo prepada koku :mrgreen:

Nego, meni ovo kod komsinica od usvajanja statuta pa preko katastrofalnuh poteza oko igraca nekako sve licilo na postratnu privatizaciju, tipa preduzece namjerno oslabi pa ga jeftino preuzmi, ili dovedi ga na tako niske grane da navijaci kazu ma u redu je, moze i privatizacija, al ode Gredic iz ekipe pa posumnjah u tu hipotezu. I sad se suska Misimovic ce preuzeti pa mi to opet na to smrdi. Je li istina da je lik davao svoje pare klubu? pojedinci su i to spominjali ali u kontekstu da voli klub, daje svoje pare, pomaze. Ne daje niko tako lovu, trazice je nazad a spominje se sad za predsjednika uprave a stalno se spominjao i oko tih famoznih klupskih firmi, izgradnje istocne tribine i on treba da stiti interes klupskih 51% od privatnih interesa u firmama od 49%, a sve da bude da se klub nece privatizovati?! Ja nasim tajkunima nimalo ne vjerujem i zato sam sumnjicav.Komsijama sretno samo iz razloga da ni Sarajevo ne bi bilo sto jeste da nije bilo Zeljeznicara i obratni, jedni druge guraju.

A koji ce se sistem igrati. Ja sam za play offove, ali bez polovljenja bodova. Nije posteno prema ekipi koja izdominira recimo u regularnom dijelu, a bojim se da bi se desavalo da se na proljece dovode strani igraci, za dobru lovu ali kratak period, kao recimo u kosarkaskom prvenstvu sto je Siroki stalno radio. Lose iz vise razloga. I neka razmisljaju kako ce skratiti zimsku pauzu.
LSD
Posts: 29911
Joined: 24/07/2007 08:26

#3667 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by LSD »

odlicna vijest, nije mogla bolja :thumbup:

vidim jufkice ne popušta histerija oko našeg uzvišenog kluba :nargila: neka fino je to, neka slave dok mogu....sve se to vrati kao bumerang
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3668 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Je suis Vlado
User avatar
0038733
Posts: 352
Joined: 12/02/2010 14:28

#3669 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 0038733 »

Ima li negdje Reufa...djeca mu se smiju... :lol:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3670 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Image

:lol: :lol: :lol: :lol:

dobro, bio je duze od memica

koji je ovo trener u zadnje 2 godine ? broji li neko ? :D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3671 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Kemal Malovčić »

Lijepo, lijepo, sad će Istetovirana Frizurica Sablja Allaha prešišati ligu i opravdati ulogu favorita.
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#3672 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by Reglan »

haha, pa covjek nije ni platu zaradio. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#3673 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by lijek-za-sve »

hoce li ovaj voditi susjetke u nedelju ili ...ma nama svejedno .....nek je plava bit ce :izet:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#3674 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by 1946--1987 »

Mulalicu predvidjam derbi i jos par utakmica, a onda mrs iz kluba za sva vremena.Previse lako zeljeznicar trosi trenere i tjera ih za sva vremena, kad im je igracki kadar u kurcu a tu ni Del Boske nebi pomogao.
Naravno, nemam nista protiv te politike, naprotiv. :D

Ima li Mulalic licencu uopste, ima li zeljeznicar koga staviti formalno sa licencom, sve su potrosili trenera sto su imali :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#3675 Re: Premijer liga BiH, 2015/16

Post by todd_smith »

Djurbuzovic noga preko Avaza

Adzem noga zbog licence dok mu trener golmana cita bukvicu u sred derbija

Memic noga nakon 1 treninga

Odovic noga nakon sto je zavrsio 2. sa uzasnom ekipom i sa jos gorom zamalo u plej off otisao

Capljic noga jer je rodjeni pobjednik

Mulalicu koja je kovta da zaradimo sta barem
Locked