OLX.BA - sve o tome
Moderator: anex
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3651 Re: OLX.BA - sve o tome
Nece ovi ovoliki bugovi biti ispravljeni ni za mjesec dana...jer ovdje je ocito problem u kodu...jer cijeli sistem ne radi a ne samo neki dijelovi.
- VladaFBiH
- Posts: 6606
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
#3652 Re: OLX.BA - sve o tome
na desktop verziji imaprobook wrote: ↑17/02/2023 13:51U filterima nema pola opcija, tipa nema da biras hoces li novo ili polovnoHajvan wrote: ↑17/02/2023 13:39 No, i dalje na iOSu nema svih kategorija niti im se moze pristupiti vec samo odabranim/popularnim
u trazilicukad ukucam naziv ategorije koj me zanima, izlisata samo oglase koji iamju taj izraz u sebi
na prethodnoj verziji to nije bio slucaj, a ja najvise koristim app uprvo na taj nacin- pretrazujuci par kategorija koje me zanimaju
funkcionalno, veliki minus![]()
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3653 Re: OLX.BA - sve o tome
bolji je blok nego prije
ima i prosjecno vrijeme odgovora na poruku
ima finih stvari
boljije filter za shopove
ima i prosjecno vrijeme odgovora na poruku
ima finih stvari
boljije filter za shopove
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3654 Re: OLX.BA - sve o tome
@zippoo87
Hvala odradio sam update i može sad editovanje.
Ima li sad gdje opcija obnavljanje oglasa
Ono kad je stariji od mjesec oglas
Hvala odradio sam update i može sad editovanje.
Ima li sad gdje opcija obnavljanje oglasa
Ono kad je stariji od mjesec oglas
- VladaFBiH
- Posts: 6606
- Joined: 01/02/2012 12:32
- Location: rajvoSa
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3656 Re: OLX.BA - sve o tome
Prosječno vrijeme odgovora 2 mjeseca
korisničko ime AHMO i još neki brojevi
korisničko ime AHMO i još neki brojevi
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3657 Re: OLX.BA - sve o tome
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3658 Re: OLX.BA - sve o tome
Tnx
Sumnjiv si mi @zippoo87
Da im nisi ti ovo radijo?

Sumnjiv si mi @zippoo87
Da im nisi ti ovo radijo?
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3659 Re: OLX.BA - sve o tome
vidi ovu komediju sto sam iskopao...
brzo je nasla knjige
ja i zaboravio da sam poslao upit
znaci za 10 minuta je s moje strane sve bilo rijeseno vec sam bio na biciklu koji fura prema butmiru

brzo je nasla knjige
ja i zaboravio da sam poslao upit
znaci za 10 minuta je s moje strane sve bilo rijeseno vec sam bio na biciklu koji fura prema butmiru

-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3660 Re: OLX.BA - sve o tome
Nisam ja "ovoliko" tehnicki potkovan,ja bi to sklepao nesto bolje
Nego evo novi bug na android aplikaciji...kada snimis pretragu,vise ta pretraga ne radi...primjer napravis pretragu u knjigama,on otvara automobile
Obrisao pretragu,kreirao novu i ne radi.
A radilo je na prethodnom updateu...sada uradio ovaj zadnji i to su shebali tnaci...pa ko nije uradio ovaj danasnji update od 5 MB,neka ga preskoci,samo je pokvario
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#3661 Re: OLX.BA - sve o tome
Kakav užas, postaviš privatno pitanje u jednom chatu, odgovor na isto dobiješ u drugom/novom chatu.
Otvoriš korisnika/radnju nema filtracije artikala, nego sve njegove artikle gledaš.
Otvoriš korisnika/radnju nema filtracije artikala, nego sve njegove artikle gledaš.
- Leopard_SA
- Posts: 3649
- Joined: 22/07/2017 18:36
#3662 Re: OLX.BA - sve o tome
I dalje nemam pristup accountu
Malo sam pregledao aplikaciju sada, imam osjecaj samo da je ovo novi dizajn. Search engini i slicne stvari koje su i prije lose bile nisu popravljene
Malo sam pregledao aplikaciju sada, imam osjecaj samo da je ovo novi dizajn. Search engini i slicne stvari koje su i prije lose bile nisu popravljene
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#3663 Re: OLX.BA - sve o tome
Nadam se da će to popraviti, ...glupo je da se ne može uraditi filracija.agent_zero wrote: ↑17/02/2023 14:15 Kakav užas, postaviš privatno pitanje u jednom chatu, odgovor na isto dobiješ u drugom/novom chatu.
Otvoriš korisnika/radnju nema filtracije artikala, nego sve njegove artikle gledaš.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3664 Re: OLX.BA - sve o tome
Za account im se moras javiti kroz njihovu formu onu tamo za kontakt...neko je vec pisao da tako osposobe.Leopard_SA wrote: ↑17/02/2023 14:16 I dalje nemam pristup accountu![]()
Malo sam pregledao aplikaciju sada, imam osjecaj samo da je ovo novi dizajn. Search engini i slicne stvari koje su i prije lose bile nisu popravljene![]()
A sto se tice sajta,aplikacije i svega...ovo je 1000 puta gore nego prije...jer sada nista ne radi a na staroj verziji je bilo 4-5 bugova koji nisu rusili funkcionalnost stranice.
Evo tri dana kako je olx neupotrebljiv...ljudi ne mogu pristupiti accountima i ne mogu objaviti artikle...nema artikala na sajtu uopste...pokoji izleti.
Mozda 10% novih oglasa ima u odnosu na prije sto je bilo
- agent_zero
- Posts: 10478
- Joined: 27/01/2010 23:58
- Location: tamni vilajet SDA zlotvora!
#3665 Re: OLX.BA - sve o tome
Ah da, zaboravih napisati da i meni fali nekih 30-40 dojmova koje sam imao na staroj verziji.
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3666 Re: OLX.BA - sve o tome
meni fali 50%agent_zero wrote: ↑17/02/2023 14:25 Ah da, zaboravih napisati da i meni fali nekih 30-40 dojmova koje sam imao na staroj verziji.
bio sam na 500
asad n na 246
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3667 Re: OLX.BA - sve o tome
ne moraš... jedan sam se ja javiozippoo87 wrote: ↑17/02/2023 14:19Za account im se moras javiti kroz njihovu formu onu tamo za kontakt...neko je vec pisao da tako osposobe.Leopard_SA wrote: ↑17/02/2023 14:16 I dalje nemam pristup accountu![]()
Malo sam pregledao aplikaciju sada, imam osjecaj samo da je ovo novi dizajn. Search engini i slicne stvari koje su i prije lose bile nisu popravljene![]()
a na drugom sam samo promijenio šifru
našao sam ga preko oglasa... ukucao Španjolski građanski rat
poslali mi na sms privremeni token
i promijenio šifru
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3668 Re: OLX.BA - sve o tome
Ja na starom accountu nemam problema sa logovanjem.
Barem to radi
-
tap3ah75
- Posts: 7594
- Joined: 07/09/2009 14:14
#3669 Re: OLX.BA - sve o tome
@zippoo87
Eh još mi ovo nađi i to će biti sve od mene danas.
Kako da nađem i vidim sve ranije poruke s nekim. To je prije bilo lako i baš mi je dobr stvar bila.
Eh još mi ovo nađi i to će biti sve od mene danas.
Kako da nađem i vidim sve ranije poruke s nekim. To je prije bilo lako i baš mi je dobr stvar bila.
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3670 Re: OLX.BA - sve o tome
Za sada nikako...vidis da im je najveci problem sa porukama ...sve razbacano...vraca poruke stare 5-10 godina i ubaci danasnji datum,kao da smo sada razgovarali.
Ne mogu se ni sve poruke pregledati...meni pokazuje u redu nekih 15-20 poruka i to je to,starim ne mogu pristupiti
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#3671 Re: OLX.BA - sve o tome
Jučer napravio još jedan rezervni profil na maminom mobitelu.
Sve drugačije od nicka, email adrese, lozinke...
Maloprije pošaljem poruku nekom čovjeku sa svog profila i stiže mi odgovor na moj i mamin profil.
Nekim čudom kao da su povezani?
Sve drugačije od nicka, email adrese, lozinke...
Maloprije pošaljem poruku nekom čovjeku sa svog profila i stiže mi odgovor na moj i mamin profil.
Nekim čudom kao da su povezani?
-
tindbe
- Posts: 1358
- Joined: 04/02/2020 20:46
#3672 Re: OLX.BA - sve o tome
To je revolucionaran feature. Ne znam da to ima ijedna druga aplikacija.
Sa stajališta sigurnosti čista desetka. Ko zna kakvih se još "feature-a" krije ispod površine koje bi neko mogao iskoristiti ovih dana.
Sa stajališta sigurnosti čista desetka. Ko zna kakvih se još "feature-a" krije ispod površine koje bi neko mogao iskoristiti ovih dana.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#3673 Re: OLX.BA - sve o tome
moguce da su preselili na druge servere-Chesterfield- wrote: ↑17/02/2023 15:11 Jučer napravio još jedan rezervni profil na maminom mobitelu.
Sve drugačije od nicka, email adrese, lozinke...
Maloprije pošaljem poruku nekom čovjeku sa svog profila i stiže mi odgovor na moj i mamin profil.
Nekim čudom kao da su povezani?
a kako si opisao, meni sve vise djeluje da nisu uradili obicni refaktoring codea, vec da su API prebacili na neku drugu platformu. Kao da nije vise php vec neka js platforma, tipa react native/node... ta ja na
uglavnom, endpointi im ne ferceraju
-
Ambula
- Posts: 378
- Joined: 20/11/2020 14:41
#3674 Re: OLX.BA - sve o tome
Nisam u toku, jel se moze uopste objaviti novi oglas? pritisnem zavrsi objavu i nikom nista
- dječak sa šibicama
- Posts: 51178
- Joined: 29/06/2011 23:39

