Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3651 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma zajebajem se .. Ali znam da je neko (ne znam jel ovaj isti nick) postavio ovo nesto da se ubaci u router .. I ljudi su masovno ubacivali i nikome nije router .. Ne znam da li su kasnije skontali sta je i napravili ali znam da kad su tek ubacili nije bilo dobro 
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3652 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nista danas od moje duo brzine
slao poruke al nista! 
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3653 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
I ja potpisao duo paket prije 2 dana.Proslo je vise od 48 sati ali mi je i dalje brzina 6 MB umjesto 10.BaDa wrote:nista danas od moje duo brzineslao poruke al nista!
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3654 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
sranje u bojamaarshavin wrote:I ja potpisao duo paket prije 2 dana.Proslo je vise od 48 sati ali mi je i dalje brzina 6 MB umjesto 10.BaDa wrote:nista danas od moje duo brzineslao poruke al nista!
-
esadklacar
- Posts: 114
- Joined: 23/06/2012 00:27
#3655 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma ja sam postavio al 100% radi jer ja na 2 rutera ovo koristim oba su umrezena preko wifija. Podešeni da se sami restartuju dnevno jednom i prezadovoljan samBubalo1 wrote:Ma zajebajem se .. Ali znam da je neko (ne znam jel ovaj isti nick) postavio ovo nesto da se ubaci u router .. I ljudi su masovno ubacivali i nikome nije router .. Ne znam da li su kasnije skontali sta je i napravili ali znam da kad su tek ubacili nije bilo dobro
-
Almich
- Posts: 167
- Joined: 17/08/2012 00:35
#3656 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ima li ko rjesenje kakvoAlmich wrote:ali na modemu mi pokazuje 2,3,4 lampice dok mi wifi ruter rade normalno lampice,cak sam direktno spajao kabal modema sa PC opet nista,promjenjena je sifra za wirelless mozda se neko nakacio,evo danas normalno radiQurajber wrote:I ja sam imao takvih problema dok nisam kupio ruter od osam banki...
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3657 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Moze li to na ovaj tp-link WR340G ?esadklacar wrote:Ma ja sam postavio al 100% radi jer ja na 2 rutera ovo koristim oba su umrezena preko wifija. Podešeni da se sami restartuju dnevno jednom i prezadovoljan samBubalo1 wrote:Ma zajebajem se .. Ali znam da je neko (ne znam jel ovaj isti nick) postavio ovo nesto da se ubaci u router .. I ljudi su masovno ubacivali i nikome nije router .. Ne znam da li su kasnije skontali sta je i napravili ali znam da kad su tek ubacili nije bilo dobroNikakvih problema signal odličan, drugi ruter se nalazi u drugoj kući udaljeni su jedno 30-50m pa sami procjenite koliko je jak signal, brzina na speedtestu preko drugog rutera uvijek pokazuje 5.9 do 6 u downloadu
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3658 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

evo i prema frankfurtu

pustili svaka cast telemach
-
Domy31
- Posts: 822
- Joined: 08/06/2011 18:37
#3659 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
BaDa wrote:
evo i prema frankfurtu![]()
pustili svaka cast telemach![]()
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3660 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kakav je to photoshop na prvoj slici...čuj 10ms...BaDa wrote:
evo i prema frankfurtu![]()
pustili svaka cast telemach![]()
EDIT: Tek' sad' vidim da je prema njihovom serveru! Ja kontao frankfurt...već telefon u ruke uzeo da se žalim!
Last edited by Maharadza on 08/02/2013 19:49, edited 1 time in total.
-
esadklacar
- Posts: 114
- Joined: 23/06/2012 00:27
#3661 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa evo ti probaj na ovaj fazon mislim da bi trebalo raditi i bez da mjenjas softwareBubalo1 wrote:Moze li to na ovaj tp-link WR340G ?esadklacar wrote:Ma ja sam postavio al 100% radi jer ja na 2 rutera ovo koristim oba su umrezena preko wifija. Podešeni da se sami restartuju dnevno jednom i prezadovoljan samBubalo1 wrote:Ma zajebajem se .. Ali znam da je neko (ne znam jel ovaj isti nick) postavio ovo nesto da se ubaci u router .. I ljudi su masovno ubacivali i nikome nije router .. Ne znam da li su kasnije skontali sta je i napravili ali znam da kad su tek ubacili nije bilo dobroNikakvih problema signal odličan, drugi ruter se nalazi u drugoj kući udaljeni su jedno 30-50m pa sami procjenite koliko je jak signal, brzina na speedtestu preko drugog rutera uvijek pokazuje 5.9 do 6 u downloadu
Ako ce mi bas poboljsati domet wirelessa uradit cu ja to na ovom svom nije od telemacha ?
http://zaslike.com/files/xnx148obz9nqzgtkoqs6.png
Ako gdje zapne javi
- covjekizsjene
- Posts: 229
- Joined: 04/01/2013 15:12
#3662 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Mozel mi tko dati odgovori koja firma drzi Telemach ? Kome idu pare od nase pretplate ? Pozdrav.
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
- covjekizsjene
- Posts: 229
- Joined: 04/01/2013 15:12
#3664 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ultimatum je kljucna rijec.Meni kad su dosli prikljucit TV rekli su mi da ce mi tek 2 dana kasnije doci ekipa koja ce prikljuciti internet , ja reko hajd nema problema samo nek fercera , onda dolazi stari "il prikljucite odmah internet ili nosite ovo".Odmah covjek dosao i prikljucio internet , 2 min posla.Nazovi ih postavi ultimatum.
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3665 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
@arshavin probaj modem iskljuciti iz struje pa ukljuciti... 
-
Almich
- Posts: 167
- Joined: 17/08/2012 00:35
#3666 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
evo opet srranicu otvara po minut a danas nisu dosli ovi iz telemacha pa stvarno dokle vise ovako,fuj
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#3667 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo probao sad ali nista.Nisu mi jos pustili.Proslo je tacno 57 sati.BaDa wrote:@arshavin probaj modem iskljuciti iz struje pa ukljuciti...
Potpisao ugovor u srijedu u 12:00.
-
Domy31
- Posts: 822
- Joined: 08/06/2011 18:37
#3668 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
idu Telemachucovjekizsjene wrote:Mozel mi tko dati odgovori koja firma drzi Telemach ? Kome idu pare od nase pretplate ? Pozdrav.
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3669 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
meni prvo nestalo konekcije kontam u sebi sad necu nikako neta imati iskljucio modem ukljucio nema neta racunar restart kad ono radiarshavin wrote:Evo probao sad ali nista.Nisu mi jos pustili.Proslo je tacno 57 sati.BaDa wrote:@arshavin probaj modem iskljuciti iz struje pa ukljuciti...
Potpisao ugovor u srijedu u 12:00.
- covjekizsjene
- Posts: 229
- Joined: 04/01/2013 15:12
#3670 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dobro je , ja mislio bh telekomu.Hvala tiDomy31 wrote:idu Telemachucovjekizsjene wrote:Mozel mi tko dati odgovori koja firma drzi Telemach ? Kome idu pare od nase pretplate ? Pozdrav.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#3671 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
http://telemach.ba/Telemach/300/O+Telemachu.shtmlcovjekizsjene wrote:Mozel mi tko dati odgovori koja firma drzi Telemach ? Kome idu pare od nase pretplate ? Pozdrav.
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3672 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Evo sutra cu ovo mrsko mi sada ako sta zajebem pa mi se ne da cackati sad i pravitiesadklacar wrote:Pa evo ti probaj na ovaj fazon mislim da bi trebalo raditi i bez da mjenjas softwareBubalo1 wrote:Moze li to na ovaj tp-link WR340G ?esadklacar wrote:
Ma ja sam postavio al 100% radi jer ja na 2 rutera ovo koristim oba su umrezena preko wifija. Podešeni da se sami restartuju dnevno jednom i prezadovoljan samNikakvih problema signal odličan, drugi ruter se nalazi u drugoj kući udaljeni su jedno 30-50m pa sami procjenite koliko je jak signal, brzina na speedtestu preko drugog rutera uvijek pokazuje 5.9 do 6 u downloadu
Ako ce mi bas poboljsati domet wirelessa uradit cu ja to na ovom svom nije od telemacha ?
![]()
http://zaslike.com/files/xnx148obz9nqzgtkoqs6.png
Ako gdje zapne javi
-
esadklacar
- Posts: 114
- Joined: 23/06/2012 00:27
#3673 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Telemachov ruter spojis na net normalno dok sa ovim tvojim eksperimentises njihov ne dirašEvo sutra cu ovo mrsko mi sada ako sta zajebem pa mi se ne da cackati sad i pravitiZa sta sluzi ovo bridges ? I ja imam na ovaj router spojen jos jedan racunar ( to znaci dva racunara) i dreambox ..
od Telemachovog ti treba samo MAC adresa da bi napravio "most" bridge izmedju njih i to je to
- BaDa
- Posts: 2652
- Joined: 20/04/2009 23:42
- Location: Sarajevo
#3674 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
a jel to fazon da ovaj drugi ruter prima net bezicno i salje dalje po citavoj kuciesadklacar wrote:Telemachov ruter spojis na net normalno dok sa ovim tvojim eksperimentises njihov ne dirašEvo sutra cu ovo mrsko mi sada ako sta zajebem pa mi se ne da cackati sad i pravitiZa sta sluzi ovo bridges ? I ja imam na ovaj router spojen jos jedan racunar ( to znaci dva racunara) i dreambox ..
![]()
od Telemachovog ti treba samo MAC adresa da bi napravio "most" bridge izmedju njih i to je to
-
Mustang1
- Posts: 29946
- Joined: 29/12/2010 17:31
#3675 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A stani znaci moram i ovaj njihov prikopcati ?
Ja mislio ovo samo da uradim na ovom sto mi je trenutno
Znaci da skopcam njihov ovdje a ovaj drugi u drugu sobu, da ih povezem i da uradim na onom drugom ovo gore ? 

