Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ah fino, i ovi iz elektroprivrede sebi skratili radno vrijeme do 3.
Sad osim telekoma (mada je pitanje vremena kada će i oni sebi skratiti) više nemaš gdje platiti račun, tačno te tjera da plaćaš provizije po bankama.
I ova zajednička naplatna mjesta su otvorena valjda radi penzionera, oni koji rade se mogu jebati.
Ma lako meni, ali imaš ove starije garde koja ne barata dobro sa tim stvarima.
Imam dvije tetke koje mi povremeno uvale račune, a njihovo poznavanje elektronike počinje i završava sa pritiskanjem tipke ON. I haj ti sad njima objasni kako plaćati online račune.
Uzima i pošta proviziju. Markica po markica, nakupi se...
'ebalo ih ovo naplatno mjesto, pa zar nisu mogli naštimati da rade bar do 5? Čuj do pola 3 radno vrijeme.
_BataZiv_0809 wrote: Vidi se da bi ga zgazili da nije kamere.
Haha i ja sam imao isti utisak
Nivelacija wrote:
unutra je stvarno lijepo, jedino mi ova stara fasada kvari dojam..
zato ima rjesenje, za jedan dan je sredis, ispjeskaris ili kako se vec zove ova metoda
Nadam se da ce i fasadu rijesit da koliko-toliko upristoje taj dio. Još da hoće zamijenit one kocke ispred pozorišta i zabranit autima da se parkiraju na njih, bilo bi super.
macchiato wrote:Ma lako meni, ali imaš ove starije garde koja ne barata dobro sa tim stvarima.
Imam dvije tetke koje mi povremeno uvale račune, a njihovo poznavanje elektronike počinje i završava sa pritiskanjem tipke ON. I haj ti sad njima objasni kako plaćati online račune.
Uzima i pošta proviziju. Markica po markica, nakupi se...
'ebalo ih ovo naplatno mjesto, pa zar nisu mogli naštimati da rade bar do 5? Čuj do pola 3 radno vrijeme.
Svi uzimaju proviziju, ne sjedi niko nako da bi ti placala racune, nema dzabe ni za babe
seoBIH wrote:Sta bi ti uradio? Zacepio mu usta jednim udarcem pred kamerama?
Hajde eto sta, daj zakon koji ce ostati na strani policajca dok ga kamera snima. Ja ne vidim nista zakonski sto su mogli drugacije uraditi.
Lice je nadrogirano i pijano, vidi se iz aviona.
Drsko i nasilničko ponašanje, ometanje službenika u vršenju dužnosti, opiranje hapšenju, prijetnje... treba li nastaviti... Završava se tako što se smjesti u ćeliju, napravi zapisnik i sutradan čeka saslušanje za svoja krivična djela.
ovo će proći sa lakšom usmenom opomenom "nadređenog"
Last edited by studiorum_tuzlaensis on 24/09/2019 15:16, edited 1 time in total.
seoBIH wrote:Sta bi ti uradio? Zacepio mu usta jednim udarcem pred kamerama?
Hajde eto sta, daj zakon koji ce ostati na strani policajca dok ga kamera snima. Ja ne vidim nista zakonski sto su mogli drugacije uraditi.
Imaju pravo za drsko ponašanje da ga savladaju i smire. Lik im se gol skida i prijeti. Haloo ba.
Fazon je što ga dobro znaju.
Pa zar nisu to uradili? Uhapsili su ga i zatvorili
Sta ces ti s pijanim covjekom? Kao da udarac nesto znaci nije da bi se bunio da su ga prebili ali mislim da su iskoristili sve zakonske opcije u trenutnoj situaciji. Ako nisu, ima li neki zakonska procedura koju su mogli, a nisu, koliko je vidljivo na ovom snimku?
PS: Nisam fan policije
Drsko i nasilničko ponašanje, ometanje službenika u vršenju dužnosti, opiranje hapšenju, prijetnje... treba li nastaviti...
Opet se ponavljas. Upozoren vise puta, nije pratio naredbe, uhapsen. Nakon hapsenja smjesten u celiju dok ne dodje sebi. Sta su trebali jos, daj neki zakon koji upucuje sta uraditi, u odnosu na snimak.
seoBIH wrote:Sta bi ti uradio? Zacepio mu usta jednim udarcem pred kamerama?
Hajde eto sta, daj zakon koji ce ostati na strani policajca dok ga kamera snima. Ja ne vidim nista zakonski sto su mogli drugacije uraditi.
Imaju pravo za drsko ponašanje da ga savladaju i smire. Lik im se gol skida i prijeti. Haloo ba.
Fazon je što ga dobro znaju.
Pa zar nisu to uradili? Uhapsili su ga i zatvorili
Sta ces ti s pijanim covjekom? Kao da udarac nesto znaci nije da bi se bunio da su ga prebili ali mislim da su iskoristili sve zakonske opcije u trenutnoj situaciji. Ako nisu, ima li neki zakonska procedura koju su mogli, a nisu, koliko je vidljivo na ovom snimku?
PS: Nisam fan policije
Drsko i nasilničko ponašanje, ometanje službenika u vršenju dužnosti, opiranje hapšenju, prijetnje... treba li nastaviti...
Opet se ponavljas. Upozoren vise puta, nije pratio naredbe, uhapsen. Nakon hapsenja smjesten u celiju dok ne dodje sebi. Sta su trebali jos, daj neki zakon koji upucuje sta uraditi, u odnosu na snimak.
Završava se tako što se smjesti u ćeliju bez razgovora ikakvog, napravi zapisnik i sutradan čeka saslušanje za svoja krivična djela.
seoBIH wrote:Sta bi ti uradio? Zacepio mu usta jednim udarcem pred kamerama?
Hajde eto sta, daj zakon koji ce ostati na strani policajca dok ga kamera snima. Ja ne vidim nista zakonski sto su mogli drugacije uraditi.
da,prije dvije ,tri godine je cini mi se negdje u sarajevu policajac ošamario nekog momka,,da li opravdano ili ne,ne znam,ne sjeccam se,kuka i motika na policajca,zabilježeno kamerama
seoBIH wrote:Sta bi ti uradio? Zacepio mu usta jednim udarcem pred kame
Hajde eto sta, daj zakon koji ce ostati na strani policajca dok ga kamera snima. Ja ne vidim nista zakonski sto su mogli drugacije uraditi.
Imaju pravo za drsko ponašanje da ga savladaju i smire. Lik im se gol skida i prijeti. Haloo ba.
Fazon je što ga dobro znaju.
Pa zar nisu to uradili? Uhapsili su ga i zatvorili
Sta ces ti s pijanim covjekom? Kao da udarac nesto znaci nije da bi se bunio da su ga prebili ali mislim da su iskoristili sve zakonske opcije u trenutnoj situaciji. Ako nisu, ima li neki zakonska procedura koju su mogli, a nisu, koliko je vidljivo na ovom snimku?
PS: Nisam fan policije
Drsko i nasilničko ponašanje, ometanje službenika u vršenju dužnosti, opiranje hapšenju, prijetnje... treba li nastaviti...
Opet se ponavljas. Upozoren vise puta, nije pratio naredbe, uhapsen. Nakon hapsenja smjesten u celiju dok ne dodje sebi. Sta su trebali jos, daj neki zakon koji upucuje sta uraditi, u odnosu na snimak.
Završava se tako što se smjesti u ćeliju bez razgovora ikakvog, napravi zapisnik i sutradan čeka saslušanje za svoja krivična djela.[/quote]
koj k. djelo je počinio??,ili su to ipak samo prekršaji?
Neki su stvarno gledali previse filmova. Niti jednim postupkom nije ugrozio policajce, niti su policajci njega ugrozili. Da je zasluzio ostrije postupanje, naravno da jeste, ali neki advokatčić bi uz snimak prebacio krivicu ovog debila na policiju. Po meni, uz kamere, odlicno odradjeno.
Upozoren vise puta, savladan uz minimum sile, smjesten u celiju, kako on zeli, bez prisile.
Opet pitam, sta su to trebali dodatno uraditi, kako bi gledatelji bili zadovoljni, a zakon ispostovan?
seoBIH wrote:Neki su stvarno gledali previse filmova. Niti jednim postupkom nije ugrozio policajce, niti su policajci njega ugrozili. Da je zasluzio ostrije postupanje, naravno da jeste, ali neki advokatčić bi uz snimak prebacio krivicu ovog debila na policiju. Po meni, uz kamere, odlicno odradjeno.
Upozoren vise puta, savladan uz minimum sile, smjesten u celiju, kako on zeli, bez prisile.
Opet pitam, sta su to trebali dodatno uraditi, kako bi gledatelji bili zadovoljni, a zakon ispostovan?
da je napao nekog od njih,naravno da bi dobio fasungu,ovako ne vidim potrebe za necim takvim