Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36452 Re: Zeničani
Pa kazu da je prosli put ono nekada prosle ili predprosle godine avantura na Smetovima umalo zavrsila kobno po njega...Bilo je svakakvih prijetnji Avazu, valjda od dvojice trojice zene/djevojke skontale auta
Inace, znam lika, lik je fakat OK i kultura u ophodjenju (na stranu njegov stil AirMax oblacenja), a kada ga covjek upozna skonta da je lik samo skontao kako kroz novinarstvo zaradjivati pare, mislim hocu da kazem da uopste nije neki debil/ljakse kako na prvu izgleda dok ga ne upoznas.
Inace, znam lika, lik je fakat OK i kultura u ophodjenju (na stranu njegov stil AirMax oblacenja), a kada ga covjek upozna skonta da je lik samo skontao kako kroz novinarstvo zaradjivati pare, mislim hocu da kazem da uopste nije neki debil/ljakse kako na prvu izgleda dok ga ne upoznas.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#36453 Re: Zeničani
Ti baš imaš fetiš prema takvim likovima, Ramo, Duvnjak, pa sad Dino 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36454 Re: Zeničani
Kakav fetis?
Za Ramu lobiram iz cistog interesa, kao sto bi sutra za Vraceta ili Skalju, ne mogu na forumu da ti pisem kako i na koji nacin imam interes, a za Dinu nisam jedini koji to kaze.
Mozes ti meni biti odbojan na prvu, a kada te upoznam mozda bi se super sprijateljili, ko zna...
Jbg, shvati kako hoces, pa i na nacin da imam fetis prema takvim likovima.
Za Ramu lobiram iz cistog interesa, kao sto bi sutra za Vraceta ili Skalju, ne mogu na forumu da ti pisem kako i na koji nacin imam interes, a za Dinu nisam jedini koji to kaze.
Mozes ti meni biti odbojan na prvu, a kada te upoznam mozda bi se super sprijateljili, ko zna...
Jbg, shvati kako hoces, pa i na nacin da imam fetis prema takvim likovima.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36455 Re: Zeničani
Jos tri komada u mreži Zenicana 
- BlackCaviar
- Posts: 1155
- Joined: 05/06/2010 16:36
#36456 Re: Zeničani
Nivelacija wrote:Jos tri komada u mreži Zenicana
Trener mi je koma, bez ikakvog stava i cvrstine, u ono 30 sekundi izjave poslije tekme sto je dao vidjelo se da ni on ne zna što je tu
Jedan sut u okvir gola je sramota
- kamberovica polje
- Posts: 4104
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36457 Re: Zeničani
Trener, igrači, igra... Sve je to samo vrh ledenog brijega, sve su to samo simptomi bolesti.BlackCaviar wrote:Nivelacija wrote:Jos tri komada u mreži Zenicana
Trener mi je koma, bez ikakvog stava i cvrstine, u ono 30 sekundi izjave poslije tekme sto je dao vidjelo se da ni on ne zna što je tu
Jedan sut u okvir gola je sramota
- Zaitsev
- Posts: 1998
- Joined: 08/10/2011 14:31
- Location: Zenica
- Contact:
#36458 Re: Zeničani
Je l ovo D.Pa. zamaglio kurtone ili mi se cini? 
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36459 Re: Zeničani
https://www.klix.ba/biznis/privreda/pog ... /190922044
Po pisanju nekih forumasa na ovoj temi, ocekivao sam da cu ugledati Mital medju prva tri mjesta

Po pisanju nekih forumasa na ovoj temi, ocekivao sam da cu ugledati Mital medju prva tri mjesta
-
Ci-Nick
- Posts: 6884
- Joined: 15/03/2015 17:38
#36460 Re: Zeničani
Pa bolje da ga nema među prva tri,..clio_dci120 wrote:https://www.klix.ba/biznis/privreda/pog ... /190922044
Po pisanju nekih forumasa na ovoj temi, ocekivao sam da cu ugledati Mital medju prva tri mjesta![]()
Prvi Bingo sa prosječnom bruto platom ispod 1.000 KM, druge Šume RS sa skoro 5000 uposlenih,.
Zamisli dobiješ na poklon km2 šume i ne možeš sječom pokriti ni troškove poslovanja.
I jedina relativno zdrava firma od svih nabrojanih je JP Elektroprivreda BiH.
Uz napomenu da nije tačan ovaj podatak da je u BiH uposleno 533.000 ljudi nego je toliko uposlenih u FBiH.
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#36461 Re: Zeničani
Ocekivao sam i ja velikog privrednika, zastitara i parlamentarca sa prosjecnom platom njegovih radnika od 500 KM na ovoj listi.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36463 Re: Zeničani
Naletih na FB
Harun Mujkić 13.07.2003.-18.09.2014.
Danas se navršavaju 4godine od ubistva našeg sina Haruna Mujkića u O.Š.“Musa Ćazim Ćatić, tačnije u njegovoj učionici broj 12 u kojoj je bio prva četiri rzreda i započeo 5 za vrijeme velikog odmora od strane djeteta koje je išlo s njim u razred.Moj suprug i ja smo napravili kardinalnu greško što smo vjerovali u zakon i relevantne institucije. Obdukcija mome Harunu je bila 19.09.2014.godine i pokazala je ubistvo, znači ono što su nam rekli u školi, učiteljica Irma Purković i direktor Esad Čorović bila je laž. Taj dan kada je moj Harun ubijen Irma mi je rekla da je pokušao sjesti i tako pao pa udario glavom od stolicu, pod i ostao mrtav. Naša kčerka nam je rekla naveće taj isti dan ko je ubio Haruna i kako ga je tukao u glavu, djeca su joj rekla i pokazivala, jer se ubistvo desilo pred cijelim razredom. Mi kao porodica misleći da će tužiteljstvo pristupiti slučaju onako kako nalaže zakon, bez obzira što je počinitelj djete tj.krivično nije odgovorno, ubistvo se desilo u školi. Kada uzmete bilo koju državu, na prvom mjestu su konvencije koje je ta država potpisala, znači one su iznad ustava i svih drugih zakona, mi smo se pozivali na Međunarodnu konvenciju o pravu djeteta, BiH je potpisnica, pa na Ustav pa na Zakon o osnovnom i srednjem obrazovanju, međutim tužiteljstvo je reklo da škola nije odgovorna i da je uredu na osnovu Kućnog reda i Pravila škole koje su oni izuzeli iz škole tek po na osnovu naše žalbe u martu mjesecu 2015.godine nakon 6mjeseci od ubistva.
1. Kućni red škole datira iz 1998.godine tada je na snazi bilo osmogodišnje školovanje, a ne devetogodišnje koje je stupilo na snagu 2004.godine (po Kućnom redu Harun je ubijen za vrijeme 3 časa)
2. Pravila škole iz 2005.godine
3. Neki dokument koji je nastao 30.09.2014.godine, 12 poslije ubistva, kako se djeca nesmiju više sama ostavljati
Ovo je sve od dokumenta u predmetu moga Haruna koje smo mi izuzeli od tužiteljstva po pitanju škole, naravno škola je uredu, zanemarićemo sve ostalo Konvencije, Ustav, pa zakon o obrazovanju,ma ovdje sve može.
Ko je napravio propust i ostavio djecu samu u učionici za vrijeme trajanja velikog odmora?
Onda je krenula jedna borba za istinom i pravdom, koja i dan danas traje.Moga Haruna nije ubila stolica, pod ili šta već nego stisnuta pesnica drugog djeteta, kojem je škola smanjila vladanje na dobar to je sva kazna, i dan danas za školu to je nesretan slučaj i tu nije bilo namjere oni znaju, Harun nije bio naše djete nego njihovo, uzeli su nam sve i jedno pravo kao roditeljima, slike našeg Haruna bile su postavljene u učionici bez našeg znanja i odobrenja, za tužiteljstvo to je bilo uredu, pričali sve i svašta licimjerstvu nemogu halaliti nikako. Ako mislite da ćete se oprati laganjem na dijete od 11godina svaka vam čast, nastavite samo tako, vi male dunjalučke duše, Harun je očit primjer vašeg nerada, i ovoga sistema u kakvom živimo. Blizu dvije godine sam se borila sa direktorom škole, Školskim odborom, Ministarstvom da dobijem potrebnu dokumentaciju za pokretanje tužbe.Ovim putem se zahvaljujem Ministru obrazovanja Mensuru Sinanoviću, čovjek me je svaki put ispoštovao, za direktora Esada Čorovića to nemogu da kažem i pored pozivanja na Zakon o slobodi pristupa informacijama, i vođenju Upravnog postupka nikada nismo dobili kompletnu dokumentaciju, čovjek neda pa neda, može samo na uvid bez mogučnosti fotografisanja ili kopiranja, ma to ima samo u BiH.
Tužili smo školu i dobili smo je na Opštinskom sudu dana 13.10.2017.godine, gdje se škola žalila na presudu Kantonalnom sudu, međutim sud je potvrdio presudu Opštinskog suda 18.05.2018.godine, odgovorni su za smrt našeg Haruna. Škola je odgovrna za djete onoga momenta kada kroči u školsko dvorište, za njegovu fizičku i mentalnu sigurnost.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36464 Re: Zeničani
Ma to je mislio na Vraceta garantThrottle wrote:Jel to bockaš clia
Vec sam pisao, tada je direktor u toj skoli bio onaj Corovic, sto sada stiti pedofila.Throttle wrote:Naletih na FBHarun Mujkić 13.07.2003.-18.09.2014.
Danas se navršavaju 4godine od ubistva našeg sina Haruna Mujkića u O.Š.“Musa Ćazim Ćatić, tačnije u njegovoj učionici broj 12 u kojoj je bio prva četiri rzreda i započeo 5 za vrijeme velikog odmora od strane djeteta koje je išlo s njim u razred.Moj suprug i ja smo napravili kardinalnu greško što smo vjerovali u zakon i relevantne institucije. Obdukcija mome Harunu je bila 19.09.2014.godine i pokazala je ubistvo, znači ono što su nam rekli u školi, učiteljica Irma Purković i direktor Esad Čorović bila je laž. Taj dan kada je moj Harun ubijen Irma mi je rekla da je pokušao sjesti i tako pao pa udario glavom od stolicu, pod i ostao mrtav. Naša kčerka nam je rekla naveće taj isti dan ko je ubio Haruna i kako ga je tukao u glavu, djeca su joj rekla i pokazivala, jer se ubistvo desilo pred cijelim razredom. Mi kao porodica misleći da će tužiteljstvo pristupiti slučaju onako kako nalaže zakon, bez obzira što je počinitelj djete tj.krivično nije odgovorno, ubistvo se desilo u školi. Kada uzmete bilo koju državu, na prvom mjestu su konvencije koje je ta država potpisala, znači one su iznad ustava i svih drugih zakona, mi smo se pozivali na Međunarodnu konvenciju o pravu djeteta, BiH je potpisnica, pa na Ustav pa na Zakon o osnovnom i srednjem obrazovanju, međutim tužiteljstvo je reklo da škola nije odgovorna i da je uredu na osnovu Kućnog reda i Pravila škole koje su oni izuzeli iz škole tek po na osnovu naše žalbe u martu mjesecu 2015.godine nakon 6mjeseci od ubistva.
1. Kućni red škole datira iz 1998.godine tada je na snazi bilo osmogodišnje školovanje, a ne devetogodišnje koje je stupilo na snagu 2004.godine (po Kućnom redu Harun je ubijen za vrijeme 3 časa)
2. Pravila škole iz 2005.godine
3. Neki dokument koji je nastao 30.09.2014.godine, 12 poslije ubistva, kako se djeca nesmiju više sama ostavljati
Ovo je sve od dokumenta u predmetu moga Haruna koje smo mi izuzeli od tužiteljstva po pitanju škole, naravno škola je uredu, zanemarićemo sve ostalo Konvencije, Ustav, pa zakon o obrazovanju,ma ovdje sve može.
Ko je napravio propust i ostavio djecu samu u učionici za vrijeme trajanja velikog odmora?
Onda je krenula jedna borba za istinom i pravdom, koja i dan danas traje.Moga Haruna nije ubila stolica, pod ili šta već nego stisnuta pesnica drugog djeteta, kojem je škola smanjila vladanje na dobar to je sva kazna, i dan danas za školu to je nesretan slučaj i tu nije bilo namjere oni znaju, Harun nije bio naše djete nego njihovo, uzeli su nam sve i jedno pravo kao roditeljima, slike našeg Haruna bile su postavljene u učionici bez našeg znanja i odobrenja, za tužiteljstvo to je bilo uredu, pričali sve i svašta licimjerstvu nemogu halaliti nikako. Ako mislite da ćete se oprati laganjem na dijete od 11godina svaka vam čast, nastavite samo tako, vi male dunjalučke duše, Harun je očit primjer vašeg nerada, i ovoga sistema u kakvom živimo. Blizu dvije godine sam se borila sa direktorom škole, Školskim odborom, Ministarstvom da dobijem potrebnu dokumentaciju za pokretanje tužbe.Ovim putem se zahvaljujem Ministru obrazovanja Mensuru Sinanoviću, čovjek me je svaki put ispoštovao, za direktora Esada Čorovića to nemogu da kažem i pored pozivanja na Zakon o slobodi pristupa informacijama, i vođenju Upravnog postupka nikada nismo dobili kompletnu dokumentaciju, čovjek neda pa neda, može samo na uvid bez mogučnosti fotografisanja ili kopiranja, ma to ima samo u BiH.
Tužili smo školu i dobili smo je na Opštinskom sudu dana 13.10.2017.godine, gdje se škola žalila na presudu Kantonalnom sudu, međutim sud je potvrdio presudu Opštinskog suda 18.05.2018.godine, odgovorni su za smrt našeg Haruna. Škola je odgovrna za djete onoga momenta kada kroči u školsko dvorište, za njegovu fizičku i mentalnu sigurnost.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36465 Re: Zeničani
Ma ja, spominje se u tekstu. Tuzno je to sto se desava, za koju godinu ce moje dijete ici u skolu i ne znam kako bi se ponio da se desi ovakvo nesto il ono s pedofilom, ne daj Boze. Divim se tim ljudima
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36466 Re: Zeničani
Evo i Avaz objavio prije sest minuta.
Ovo Dino pije kaficu u Carpe Diemu, lista forum i vidi ovaj Throtleov post, pa veli evo teme za danas.

Ovo Dino pije kaficu u Carpe Diemu, lista forum i vidi ovaj Throtleov post, pa veli evo teme za danas.
-
skoronikako
- Posts: 1135
- Joined: 08/10/2018 12:09
#36467 Re: Zeničani
To je to.clio_dci120 wrote:Ma to je mislio na Vraceta garantThrottle wrote:Jel to bockaš clia![]()
![]()
Ocito je da u ovoj skoli nesto nije normalno. Nije mi jasno kako su odredjeni ljudi kao zohari, ni atomska ih ne bi istjerala. Pa svako normalan bi dao otkaz da mu pogine ucenik u skoli, ali jok, ovaj i pedofila stiti.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36468 Re: Zeničani
Citam stotinjak vise prijava za studentski dom nego sto je kapacitet doma..dok Rudarski propada.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36469 Re: Zeničani
Da, i menu je bas zao hotela Rudar, ali nerijeseni su imovinski odnosi pravi uzrok propadanja. Nisam vise u toku dokle se stiglo sa tim?
Nekada 2012/2014 radila je neka Style kafana, predobro bilo...od lokalnih kurvi sa petlje do doktora i vodecih gradskih politicara.
Ne tako davno, a tako dobra vremena...
Zamisljam Moeta kako mezi sa Vractom, Zutim i Ramonom.
E taka' je to kafana bila.
Nekada 2012/2014 radila je neka Style kafana, predobro bilo...od lokalnih kurvi sa petlje do doktora i vodecih gradskih politicara.
Ne tako davno, a tako dobra vremena...
Zamisljam Moeta kako mezi sa Vractom, Zutim i Ramonom.
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#36470 Re: Zeničani
Ovaj slucaj je toliko zalostan a ovo se moze desiti bilo kome i bilo cijem djetetu. Drago mi je da su roditelji uspjeli dobiti na sudu pa da imaju barem dusevnu satisfakciju, mada je pitanje koliko im to znaci u poredenju sa gubitkom djeteta.Throttle wrote:Naletih na FBHarun Mujkić 13.07.2003.-18.09.2014.
Danas se navršavaju 4godine od ubistva našeg sina Haruna Mujkića u O.Š.“Musa Ćazim Ćatić, tačnije u njegovoj učionici broj 12 u kojoj je bio prva četiri rzreda i započeo 5 za vrijeme velikog odmora od strane djeteta koje je išlo s njim u razred.Moj suprug i ja smo napravili kardinalnu greško što smo vjerovali u zakon i relevantne institucije. Obdukcija mome Harunu je bila 19.09.2014.godine i pokazala je ubistvo, znači ono što su nam rekli u školi, učiteljica Irma Purković i direktor Esad Čorović bila je laž. Taj dan kada je moj Harun ubijen Irma mi je rekla da je pokušao sjesti i tako pao pa udario glavom od stolicu, pod i ostao mrtav. Naša kčerka nam je rekla naveće taj isti dan ko je ubio Haruna i kako ga je tukao u glavu, djeca su joj rekla i pokazivala, jer se ubistvo desilo pred cijelim razredom. Mi kao porodica misleći da će tužiteljstvo pristupiti slučaju onako kako nalaže zakon, bez obzira što je počinitelj djete tj.krivično nije odgovorno, ubistvo se desilo u školi. Kada uzmete bilo koju državu, na prvom mjestu su konvencije koje je ta država potpisala, znači one su iznad ustava i svih drugih zakona, mi smo se pozivali na Međunarodnu konvenciju o pravu djeteta, BiH je potpisnica, pa na Ustav pa na Zakon o osnovnom i srednjem obrazovanju, međutim tužiteljstvo je reklo da škola nije odgovorna i da je uredu na osnovu Kućnog reda i Pravila škole koje su oni izuzeli iz škole tek po na osnovu naše žalbe u martu mjesecu 2015.godine nakon 6mjeseci od ubistva.
1. Kućni red škole datira iz 1998.godine tada je na snazi bilo osmogodišnje školovanje, a ne devetogodišnje koje je stupilo na snagu 2004.godine (po Kućnom redu Harun je ubijen za vrijeme 3 časa)
2. Pravila škole iz 2005.godine
3. Neki dokument koji je nastao 30.09.2014.godine, 12 poslije ubistva, kako se djeca nesmiju više sama ostavljati
Ovo je sve od dokumenta u predmetu moga Haruna koje smo mi izuzeli od tužiteljstva po pitanju škole, naravno škola je uredu, zanemarićemo sve ostalo Konvencije, Ustav, pa zakon o obrazovanju,ma ovdje sve može.
Ko je napravio propust i ostavio djecu samu u učionici za vrijeme trajanja velikog odmora?
Onda je krenula jedna borba za istinom i pravdom, koja i dan danas traje.Moga Haruna nije ubila stolica, pod ili šta već nego stisnuta pesnica drugog djeteta, kojem je škola smanjila vladanje na dobar to je sva kazna, i dan danas za školu to je nesretan slučaj i tu nije bilo namjere oni znaju, Harun nije bio naše djete nego njihovo, uzeli su nam sve i jedno pravo kao roditeljima, slike našeg Haruna bile su postavljene u učionici bez našeg znanja i odobrenja, za tužiteljstvo to je bilo uredu, pričali sve i svašta licimjerstvu nemogu halaliti nikako. Ako mislite da ćete se oprati laganjem na dijete od 11godina svaka vam čast, nastavite samo tako, vi male dunjalučke duše, Harun je očit primjer vašeg nerada, i ovoga sistema u kakvom živimo. Blizu dvije godine sam se borila sa direktorom škole, Školskim odborom, Ministarstvom da dobijem potrebnu dokumentaciju za pokretanje tužbe.Ovim putem se zahvaljujem Ministru obrazovanja Mensuru Sinanoviću, čovjek me je svaki put ispoštovao, za direktora Esada Čorovića to nemogu da kažem i pored pozivanja na Zakon o slobodi pristupa informacijama, i vođenju Upravnog postupka nikada nismo dobili kompletnu dokumentaciju, čovjek neda pa neda, može samo na uvid bez mogučnosti fotografisanja ili kopiranja, ma to ima samo u BiH.
Tužili smo školu i dobili smo je na Opštinskom sudu dana 13.10.2017.godine, gdje se škola žalila na presudu Kantonalnom sudu, međutim sud je potvrdio presudu Opštinskog suda 18.05.2018.godine, odgovorni su za smrt našeg Haruna. Škola je odgovrna za djete onoga momenta kada kroči u školsko dvorište, za njegovu fizičku i mentalnu sigurnost.
Ovo je jos jedan u nizu dokaza naseg retardiranog sistema obrazovanja, imenovanja uprava u tim skolama kao i slika nedostatka morala, ljudskosti i suosjecajnosti prema porodici preminulog.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36472 Re: Zeničani
A onda i nesto lijepo....
Zavirite u unutrašnjost Gradske kafane u Zenici koja svoja vrata otvara naredni mjesec
http://www.klix.ba/clanak/190923129
Zavirite u unutrašnjost Gradske kafane u Zenici koja svoja vrata otvara naredni mjesec
http://www.klix.ba/clanak/190923129
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36473 Re: Zeničani
unutra je stvarno lijepo, jedino mi ova stara fasada kvari dojam..Throttle wrote:A onda i nesto lijepo....
Zavirite u unutrašnjost Gradske kafane u Zenici koja svoja vrata otvara naredni mjesec
http://www.klix.ba/clanak/190923129
zato ima rjesenje, za jedan dan je sredis, ispjeskaris ili kako se vec zove ova metoda

- Reventor
- Posts: 112
- Joined: 11/10/2013 22:43
- Location: Gdje se najmanje nadam
#36474 Re: Zeničani
ZEPS opasno prijeti da postane konkurencija buvljaku.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36475 Re: Zeničani
Po faca im se vidi da su se usraliThrottle wrote:
![]()
