Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Bobi
Forum administrator
Posts: 38003
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36401 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36402 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Čudno u početku :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#36403 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bobi wrote:

ovaj četvrti po redu u anketi je ko neki novinar,fotograf,covjek bi ocekivao da nešto zna,a ipak izgleda ne zna šta je i ko je heteroseksualac
Throttle
Posts: 14680
Joined: 10/06/2016 12:35

#36404 Re: Zeničani

Post by Throttle »

Ne znam jel mislis na Pahuljka, al ovo nije on
A ovog ne znam da sam vidjao negdje
User avatar
notsure
Posts: 1185
Joined: 31/07/2008 19:57

#36405 Re: Zeničani

Post by notsure »

clio_dci120 wrote:Pa da sama IZ nema prste u ovome svemu izvrsili bi reviziju svih podjeljenih kurbana ...meni bi to bio logican potez, kojeg nema jos uvijek.
https://www.zenicablog.com/muftijstvo-z ... xit84AUmiI

Ili izdaju fetvu... "kurban se može klati tokom cijele godine, ne mora samo na Bajram"

Svakako se većina mesa plasira u javne kuhinje, staračke domove, sirotišta... kad već nema dovoljno kapaciteta da se sve zamrzava, a narod kolje kurbane k'o nikad prije, jednom fetvom osiguralo bi se da se stvarno pomogne sirotinji umjesto da se ovakav cirkus pravi.
Mislim, znam ja da to "nije dio naše tradicije"... ali ako ćemo se doslovno držati tradicije, trebalo bi onda sve (zekat, vitre, kurban) mjeriti u kamilama, hurmama i vrećama žita, a ne u konvertibilnim markama.
https://www.islamskazajednica.ba/vijest ... ine-350-km
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#36406 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Throttle wrote:Ne znam jel mislis na Pahuljka, al ovo nije on
A ovog ne znam da sam vidjao negdje
ma nije pahuljko,alić mu je cini mi se prezime,stariji je od pahuljka
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36407 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Throttle wrote:Ne znam jel mislis na Pahuljka, al ovo nije on
A ovog ne znam da sam vidjao negdje

Nije to Pahuljko, ovo je Suljo - konobar iz Backstagea.

Btw, da li jos uvijek radi taj kafic. Sta se tu studentskih kafa popilo... Morat cu jednom mahsuz navratiti.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36408 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Najbolji je ovaj treci - danasnja slika Zenice na najbolji moguci nacin :cry: :-)
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36409 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Najbolji je ovaj treci - danasnja slika Zenice na najbolji moguci nacin :cry: :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#36410 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

do mene je,nije četvrti nego peti,nakon ovog konobara
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36411 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Vala meni cetvrti ni nalik novinaru, vise mi slici na pravog gradskog dzibera...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38003
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36412 Re: Zeničani

Post by Bobi »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Bobi wrote:

ovaj četvrti po redu u anketi je ko neki novinar,fotograf,covjek bi ocekivao da nešto zna,a ipak izgleda ne zna šta je i ko je heteroseksualac
Je dobro si znam da ga znam..radio je u Zetelu josh, ne mogu se sjetiti imena :mrgreen:..je jhe kamerman bio
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36413 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Cetvrta osoba na ovom snimku ni ne pamti zetel :D ..

Vjerovatno mislite na petu osobu.

Evo vidim da je clio nspisao o kome se radi. Jimmy bi ga trebao znati.
Last edited by channel10 on 20/09/2019 18:04, edited 1 time in total.
Bobi
Forum administrator
Posts: 38003
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36414 Re: Zeničani

Post by Bobi »

Ma ovaj celavi..presao je poslije Zetela negdje...nisam upratio ili ne pamtim :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#36415 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

a. alić,pronadjoh ga na fb
Bobi
Forum administrator
Posts: 38003
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#36416 Re: Zeničani

Post by Bobi »

kakavdanakneiskustvu wrote:a. alić,pronadjoh ga na fb
KDN policajac pravi :mrgreen:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36417 Re: Zeničani

Post by Tempo »

ma ja, degenerik. ima i konobar iz stejdza, suljo. ljakse iz tetova.
User avatar
jasko_ba
Posts: 8476
Joined: 13/11/2006 17:47

#36418 Re: Zeničani

Post by jasko_ba »

Pa ovo je zajebancija bila sa odgovorima, tek sad ljudi skontali ove klipove :lol:
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36419 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Jel istina ovo sto carsijazenica pise za rekonstrukciju i adaptaciju bolnice ili je petljanje ?
Razumijem politika i sve ali zajebavat se sa bolnicom :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#36420 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bobi wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:a. alić,pronadjoh ga na fb
KDN policajac pravi :mrgreen:
:thumbup:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36421 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Nivelacija wrote:Jel istina ovo sto carsijazenica pise za rekonstrukciju i adaptaciju bolnice ili je petljanje ?
Razumijem politika i sve ali zajebavat se sa bolnicom :roll:
bilo je nako saopstenje vakufskog varalice
i dalje blokira kardiologiju i rekonstrukciju bolnice
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36422 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ako je ovo istina sto pisu da sw Mital povlaci zbog Fude, ako se to ostvari, ja se prijavljujem nazad u Zenicu i glasam za Fudu, radim djaba kampanju i nadmasicu i Smarta u lobiranju preko foruma za racun Dofua!!!
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36423 Re: Zeničani

Post by channel10 »

Gdje se povlaci kad su danas dogovorili da nas i dalje mogu trovati narednih par godina?!
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83422
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36424 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Sta se povlaci
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36425 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

A jbga Bato, Casualsu si rekao da pratis carsiju i da nema potrebe stavljati njihova skrabanja po forumu :razz:
Post Reply