Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38003
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36403 Re: Zeničani
Bobi wrote:
ovaj četvrti po redu u anketi je ko neki novinar,fotograf,covjek bi ocekivao da nešto zna,a ipak izgleda ne zna šta je i ko je heteroseksualac
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#36404 Re: Zeničani
Ne znam jel mislis na Pahuljka, al ovo nije on
A ovog ne znam da sam vidjao negdje
A ovog ne znam da sam vidjao negdje
- notsure
- Posts: 1185
- Joined: 31/07/2008 19:57
#36405 Re: Zeničani
https://www.zenicablog.com/muftijstvo-z ... xit84AUmiIclio_dci120 wrote:Pa da sama IZ nema prste u ovome svemu izvrsili bi reviziju svih podjeljenih kurbana ...meni bi to bio logican potez, kojeg nema jos uvijek.
Ili izdaju fetvu... "kurban se može klati tokom cijele godine, ne mora samo na Bajram"
Svakako se većina mesa plasira u javne kuhinje, staračke domove, sirotišta... kad već nema dovoljno kapaciteta da se sve zamrzava, a narod kolje kurbane k'o nikad prije, jednom fetvom osiguralo bi se da se stvarno pomogne sirotinji umjesto da se ovakav cirkus pravi.
Mislim, znam ja da to "nije dio naše tradicije"... ali ako ćemo se doslovno držati tradicije, trebalo bi onda sve (zekat, vitre, kurban) mjeriti u kamilama, hurmama i vrećama žita, a ne u konvertibilnim markama.
https://www.islamskazajednica.ba/vijest ... ine-350-km
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36406 Re: Zeničani
ma nije pahuljko,alić mu je cini mi se prezime,stariji je od pahuljkaThrottle wrote:Ne znam jel mislis na Pahuljka, al ovo nije on
A ovog ne znam da sam vidjao negdje
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36407 Re: Zeničani
Throttle wrote:Ne znam jel mislis na Pahuljka, al ovo nije on
A ovog ne znam da sam vidjao negdje
Nije to Pahuljko, ovo je Suljo - konobar iz Backstagea.
Btw, da li jos uvijek radi taj kafic. Sta se tu studentskih kafa popilo... Morat cu jednom mahsuz navratiti.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36408 Re: Zeničani
Najbolji je ovaj treci - danasnja slika Zenice na najbolji moguci nacin

-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36409 Re: Zeničani
Najbolji je ovaj treci - danasnja slika Zenice na najbolji moguci nacin

-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36410 Re: Zeničani
do mene je,nije četvrti nego peti,nakon ovog konobara
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36411 Re: Zeničani
Vala meni cetvrti ni nalik novinaru, vise mi slici na pravog gradskog dzibera...
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38003
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36412 Re: Zeničani
Je dobro si znam da ga znam..radio je u Zetelu josh, ne mogu se sjetiti imenakakavdanakneiskustvu wrote:Bobi wrote:
ovaj četvrti po redu u anketi je ko neki novinar,fotograf,covjek bi ocekivao da nešto zna,a ipak izgleda ne zna šta je i ko je heteroseksualac
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36413 Re: Zeničani
Cetvrta osoba na ovom snimku ni ne pamti zetel
..
Vjerovatno mislite na petu osobu.
Evo vidim da je clio nspisao o kome se radi. Jimmy bi ga trebao znati.
Vjerovatno mislite na petu osobu.
Evo vidim da je clio nspisao o kome se radi. Jimmy bi ga trebao znati.
Last edited by channel10 on 20/09/2019 18:04, edited 1 time in total.
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38003
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36414 Re: Zeničani
Ma ovaj celavi..presao je poslije Zetela negdje...nisam upratio ili ne pamtim 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36415 Re: Zeničani
a. alić,pronadjoh ga na fb
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38003
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#36416 Re: Zeničani
KDN policajac pravikakavdanakneiskustvu wrote:a. alić,pronadjoh ga na fb
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36417 Re: Zeničani
ma ja, degenerik. ima i konobar iz stejdza, suljo. ljakse iz tetova.
- jasko_ba
- Posts: 8476
- Joined: 13/11/2006 17:47
#36418 Re: Zeničani
Pa ovo je zajebancija bila sa odgovorima, tek sad ljudi skontali ove klipove 
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36419 Re: Zeničani
Jel istina ovo sto carsijazenica pise za rekonstrukciju i adaptaciju bolnice ili je petljanje ?
Razumijem politika i sve ali zajebavat se sa bolnicom
Razumijem politika i sve ali zajebavat se sa bolnicom
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36420 Re: Zeničani
Bobi wrote:KDN policajac pravikakavdanakneiskustvu wrote:a. alić,pronadjoh ga na fb
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36421 Re: Zeničani
bilo je nako saopstenje vakufskog varaliceNivelacija wrote:Jel istina ovo sto carsijazenica pise za rekonstrukciju i adaptaciju bolnice ili je petljanje ?
Razumijem politika i sve ali zajebavat se sa bolnicom
i dalje blokira kardiologiju i rekonstrukciju bolnice
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36422 Re: Zeničani
Ako je ovo istina sto pisu da sw Mital povlaci zbog Fude, ako se to ostvari, ja se prijavljujem nazad u Zenicu i glasam za Fudu, radim djaba kampanju i nadmasicu i Smarta u lobiranju preko foruma za racun Dofua!!!
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36423 Re: Zeničani
Gdje se povlaci kad su danas dogovorili da nas i dalje mogu trovati narednih par godina?!
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83422
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36424 Re: Zeničani
Sta se povlaci
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36425 Re: Zeničani
A jbga Bato, Casualsu si rekao da pratis carsiju i da nema potrebe stavljati njihova skrabanja po forumu 
