Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36351 Re: Zeničani
grad je pravi eldorado
u svakom smislu
u svakom smislu
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36352 Re: Zeničani
cigare se u blatusi prodaju na dva mjesta,razdaljina 50 metara,ako je i toliko,sjedi žena u kafani ili u džipu i kad mušterija dodje,eto nje
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36353 Re: Zeničani
Spasio sam Čelik

- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36354 Re: Zeničani
kako zavrsi ?Nivelacija wrote:Spasio sam Čelik
![]()
![]()
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36355 Re: Zeničani
Tri komada nam Rudar Kakanj uvalikamen spoticanja wrote:kako zavrsi ?Nivelacija wrote:Spasio sam Čelik
![]()
![]()
3:0..
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36356 Re: Zeničani
divno
a nema revans?
a nema revans?
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#36357 Re: Zeničani
Kakav revans, ti bi da nas i po Zenici ponizavaju 
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36358 Re: Zeničani
dobro,sad se mogu konCentrovat na ligu 
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36359 Re: Zeničani
Jebo to, gore je ono što se dešava u samom klubu. SmartXXL ima više informacija.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36360 Re: Zeničani
de i nama
ili da cekamo da perco popije i upali fb
ili da cekamo da perco popije i upali fb
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36361 Re: Zeničani
ljudi mole da se Hamko vratikamen spoticanja wrote:de i nama
ili da cekamo da perco popije i upali fb
- likce
- Posts: 1047
- Joined: 26/01/2011 19:21
- Location: Zenica
#36362 Re: Zeničani
Ja sam bio u subotu na tekmi, dobili nekako 1:0, ali ono je hrkljus
Besmisleno nabijanje lopte, neki hodaju po terenu citavu tekmi, ovi sto trce neznaju kuda trce.
Prljave stolice, dnevni avaz od prije 10 dana kosta 0,50 KM, karta za zapad kosta 8 KM, ja sam vodio malca od 4 godine i za njega je dzabane.
Besmisleno nabijanje lopte, neki hodaju po terenu citavu tekmi, ovi sto trce neznaju kuda trce.
Prljave stolice, dnevni avaz od prije 10 dana kosta 0,50 KM, karta za zapad kosta 8 KM, ja sam vodio malca od 4 godine i za njega je dzabane.
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36363 Re: Zeničani
neka ga baCasual's wrote:ljudi mole da se Hamko vratikamen spoticanja wrote:de i nama
ili da cekamo da perco popije i upali fb
nema para ili?
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#36364 Re: Zeničani
Sto su trazili, to ce i da gledajufetic wrote:Ja sam bio u subotu na tekmi, dobili nekako 1:0, ali ono je hrkljus![]()
![]()
Besmisleno nabijanje lopte, neki hodaju po terenu citavu tekmi, ovi sto trce neznaju kuda trce.
Prljave stolice, dnevni avaz od prije 10 dana kosta 0,50 KM, karta za zapad kosta 8 KM, ja sam vodio malca od 4 godine i za njega je dzabane.
Nema vise 4-5000 gledalaca po utakmici. Sad nece imati ni da plati onu vodu igracima sto je popiju za vrijeme utakmice i gorivo da ode na gostovanje, pa neka se nastavi turchin praviti pametan.
Casual, nemam pojma. Nije sigurno zbog deda i nana, kako bilde kaze.
- kamberovica polje
- Posts: 4103
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36365 Re: Zeničani
Ovakve pravne drkađonđe samo na Balkanu postoje.channel10 wrote:https://www.072info.com/na-prijedlog-mi ... NZFNCTXq4Q
Ako radiš sve po zakonu i plaćaš sve što zakon propisuje onda si očito glupa budala.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36366 Re: Zeničani
Prije neki dan smo spominjali onog direktora Corovica. Evo maloprije citam na fb objavu povodom nastupanja cetiri godine od ubistva onog djeteta u MČĆ, kada ono vidim da je tada direktor te skole bio Corovic.
Navodno so zadnjeg momenta nije htio ustupiti na uvid dokumentaciju za pokretanje tuzbe, dok na kraju istu putwm suda nisu dobili.
Uzas zivi kakva gnjida, stiti pedofila, a sada i ovo citam...
Navodno so zadnjeg momenta nije htio ustupiti na uvid dokumentaciju za pokretanje tuzbe, dok na kraju istu putwm suda nisu dobili.
Uzas zivi kakva gnjida, stiti pedofila, a sada i ovo citam...
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
- kamberovica polje
- Posts: 4103
- Joined: 28/01/2012 11:38
#36368 Re: Zeničani
Zamisli ti kakav je mentalni sklop potrebno imati da:kamen spoticanja wrote:https://www.zenicablog.com/tuziteljstvo ... dkV3f3xqZU
na kraju ce ovaj blento nahebati
1. baciš 3 TONE HRANE
2. da to baciš u JEBENU RIJEKU?
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36369 Re: Zeničani
kazu da je dobar dio zavrsio u nekom restoranukamberovica polje wrote:Zamisli ti kakav je mentalni sklop potrebno imati da:kamen spoticanja wrote:https://www.zenicablog.com/tuziteljstvo ... dkV3f3xqZU
na kraju ce ovaj blento nahebati
1. baciš 3 TONE HRANE
2. da to baciš u JEBENU RIJEKU?
inace ovaj decko bi dobio ozbiljnu dijagnozu da ga se temeljito pregleda...meso u potok mu je regularno stanje
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36370 Re: Zeničani
Naravno da je zavrsilo u restoranu. Provozajte se u vrijeme Kurban Bajrama iza ponoci do javne kuhinje u prizemlju Doma i Porodice i sve ce vam se samo kazati. Ni ne trude se da sakriju svoj lopovluk 
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36371 Re: Zeničani
koji restoran, da se to pojede.
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#36372 Re: Zeničani
Jos niko nece da napise ciji je on sticenik u SDA bio dok nije izbacen...kamen spoticanja wrote:kazu da je dobar dio zavrsio u nekom restoranukamberovica polje wrote:Zamisli ti kakav je mentalni sklop potrebno imati da:kamen spoticanja wrote:https://www.zenicablog.com/tuziteljstvo ... dkV3f3xqZU
na kraju ce ovaj blento nahebati
1. baciš 3 TONE HRANE
2. da to baciš u JEBENU RIJEKU?
inace ovaj decko bi dobio ozbiljnu dijagnozu da ga se temeljito pregleda...meso u potok mu je regularno stanje
- kamen spoticanja
- Posts: 13126
- Joined: 08/11/2009 15:29
- Location: na tragu za Istinom
#36373 Re: Zeničani
Duvnjakov
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36374 Re: Zeničani
kamberovica polje wrote:Ovakve pravne drkađonđe samo na Balkanu postoje.channel10 wrote:https://www.072info.com/na-prijedlog-mi ... NZFNCTXq4Q
Ako radiš sve po zakonu i plaćaš sve što zakon propisuje onda si očito glupa budala.
očito da je tako
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65972
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36375 Re: Zeničani
kamen spoticanja wrote:https://www.zenicablog.com/tuziteljstvo ... dkV3f3xqZU
na kraju ce ovaj blento nahebati
aha,hoće ko i onaj čerim,direktor zavoda za borbu protiv ovisnosti
