Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36351 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

grad je pravi eldorado
u svakom smislu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#36352 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

cigare se u blatusi prodaju na dva mjesta,razdaljina 50 metara,ako je i toliko,sjedi žena u kafani ili u džipu i kad mušterija dodje,eto nje
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36353 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Spasio sam Čelik

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36354 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Nivelacija wrote:Spasio sam Čelik

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
kako zavrsi ?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36355 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

kamen spoticanja wrote:
Nivelacija wrote:Spasio sam Čelik

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
kako zavrsi ?
Tri komada nam Rudar Kakanj uvali

3:0..
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36356 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

divno
a nema revans?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#36357 Re: Zeničani

Post by Nivelacija »

Kakav revans, ti bi da nas i po Zenici ponizavaju :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36358 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

dobro,sad se mogu konCentrovat na ligu :mrgreen:
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36359 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Jebo to, gore je ono što se dešava u samom klubu. SmartXXL ima više informacija.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36360 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

de i nama
ili da cekamo da perco popije i upali fb :D
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36361 Re: Zeničani

Post by Casual's »

kamen spoticanja wrote:de i nama
ili da cekamo da perco popije i upali fb :D
ljudi mole da se Hamko vrati
User avatar
likce
Posts: 1047
Joined: 26/01/2011 19:21
Location: Zenica

#36362 Re: Zeničani

Post by likce »

Ja sam bio u subotu na tekmi, dobili nekako 1:0, ali ono je hrkljus :D :D
Besmisleno nabijanje lopte, neki hodaju po terenu citavu tekmi, ovi sto trce neznaju kuda trce.
Prljave stolice, dnevni avaz od prije 10 dana kosta 0,50 KM, karta za zapad kosta 8 KM, ja sam vodio malca od 4 godine i za njega je dzabane.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36363 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Casual's wrote:
kamen spoticanja wrote:de i nama
ili da cekamo da perco popije i upali fb :D
ljudi mole da se Hamko vrati
neka ga ba
nema para ili?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#36364 Re: Zeničani

Post by channel10 »

fetic wrote:Ja sam bio u subotu na tekmi, dobili nekako 1:0, ali ono je hrkljus :D :D
Besmisleno nabijanje lopte, neki hodaju po terenu citavu tekmi, ovi sto trce neznaju kuda trce.
Prljave stolice, dnevni avaz od prije 10 dana kosta 0,50 KM, karta za zapad kosta 8 KM, ja sam vodio malca od 4 godine i za njega je dzabane.
Sto su trazili, to ce i da gledaju :izet:

Nema vise 4-5000 gledalaca po utakmici. Sad nece imati ni da plati onu vodu igracima sto je popiju za vrijeme utakmice i gorivo da ode na gostovanje, pa neka se nastavi turchin praviti pametan.

Casual, nemam pojma. Nije sigurno zbog deda i nana, kako bilde kaze.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 4103
Joined: 28/01/2012 11:38

#36365 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

Ovakve pravne drkađonđe samo na Balkanu postoje.
Ako radiš sve po zakonu i plaćaš sve što zakon propisuje onda si očito glupa budala.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36366 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Prije neki dan smo spominjali onog direktora Corovica. Evo maloprije citam na fb objavu povodom nastupanja cetiri godine od ubistva onog djeteta u MČĆ, kada ono vidim da je tada direktor te skole bio Corovic.
Navodno so zadnjeg momenta nije htio ustupiti na uvid dokumentaciju za pokretanje tuzbe, dok na kraju istu putwm suda nisu dobili.
Uzas zivi kakva gnjida, stiti pedofila, a sada i ovo citam...
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36367 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

User avatar
kamberovica polje
Posts: 4103
Joined: 28/01/2012 11:38

#36368 Re: Zeničani

Post by kamberovica polje »

kamen spoticanja wrote:https://www.zenicablog.com/tuziteljstvo ... dkV3f3xqZU

na kraju ce ovaj blento nahebati
Zamisli ti kakav je mentalni sklop potrebno imati da:
1. baciš 3 TONE HRANE
2. da to baciš u JEBENU RIJEKU?
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36369 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

kamberovica polje wrote:
kamen spoticanja wrote:https://www.zenicablog.com/tuziteljstvo ... dkV3f3xqZU

na kraju ce ovaj blento nahebati
Zamisli ti kakav je mentalni sklop potrebno imati da:
1. baciš 3 TONE HRANE
2. da to baciš u JEBENU RIJEKU?
kazu da je dobar dio zavrsio u nekom restoranu
inace ovaj decko bi dobio ozbiljnu dijagnozu da ga se temeljito pregleda...meso u potok mu je regularno stanje
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36370 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Naravno da je zavrsilo u restoranu. Provozajte se u vrijeme Kurban Bajrama iza ponoci do javne kuhinje u prizemlju Doma i Porodice i sve ce vam se samo kazati. Ni ne trude se da sakriju svoj lopovluk :-)
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36371 Re: Zeničani

Post by Tempo »

koji restoran, da se to pojede.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#36372 Re: Zeničani

Post by Freamon Lester »

kamen spoticanja wrote:
kamberovica polje wrote:
kamen spoticanja wrote:https://www.zenicablog.com/tuziteljstvo ... dkV3f3xqZU

na kraju ce ovaj blento nahebati
Zamisli ti kakav je mentalni sklop potrebno imati da:
1. baciš 3 TONE HRANE
2. da to baciš u JEBENU RIJEKU?
kazu da je dobar dio zavrsio u nekom restoranu
inace ovaj decko bi dobio ozbiljnu dijagnozu da ga se temeljito pregleda...meso u potok mu je regularno stanje
Jos niko nece da napise ciji je on sticenik u SDA bio dok nije izbacen... :D
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#36373 Re: Zeničani

Post by kamen spoticanja »

Duvnjakov
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#36374 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamberovica polje wrote:
Ovakve pravne drkađonđe samo na Balkanu postoje.
Ako radiš sve po zakonu i plaćaš sve što zakon propisuje onda si očito glupa budala.

očito da je tako
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65972
Joined: 03/08/2010 19:04

#36375 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

kamen spoticanja wrote:https://www.zenicablog.com/tuziteljstvo ... dkV3f3xqZU

na kraju ce ovaj blento nahebati

aha,hoće ko i onaj čerim,direktor zavoda za borbu protiv ovisnosti
Post Reply