Zeničani

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36276 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

-.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#36277 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

Tempo wrote:clio je duvnjak. on je u romanticnoj vezi sa ramonom.

znači peder,ok
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36278 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ne kaze se peder nego gay. :lol:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36279 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:
Tempo wrote:clio je duvnjak. on je u romanticnoj vezi sa ramonom.
Imas kafu. Bogami, ako si za, javi se. :thumbup:


Inace, u kampanji cu organizovati neko druzenje, rositlj ili slicno, ali samo za one forumase koji ce pustiti da ih moji volonteri kao nepismene uvedu na glasanje, da licno glasaju za mene. :D
I necu biti stipsa pa nabaciti Bajrine cevape, ima da vas Beslicevim pocastim. :oops:
kao sto si ti pustio ramonu da ti ga uvede?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36280 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ramon nije uvodio tako ljude. Svi su glasali za njega jer su shvatali da je on jedina progresivna snaga koja moze biti balans izmedju sda i bloka. Da nije bilo Ramona, kanton bi bio u blokadi.
Moje tvrdnje dokazuje i izvrstan rad malog Arnela,koji je zasigurno najbolji ministar u vladi zdk!
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36281 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Tempo wrote:
clio_dci120 wrote:
Tempo wrote:clio je duvnjak. on je u romanticnoj vezi sa ramonom.
Imas kafu. Bogami, ako si za, javi se. :thumbup:


Inace, u kampanji cu organizovati neko druzenje, rositlj ili slicno, ali samo za one forumase koji ce pustiti da ih moji volonteri kao nepismene uvedu na glasanje, da licno glasaju za mene. :D
I necu biti stipsa pa nabaciti Bajrine cevape, ima da vas Beslicevim pocastim. :oops:
kao sto si ti pustio ramonu da ti ga uvede?
Iskreno, ovako anonimno mogu ti reci, ne mozes mene mjeriti sa sobom. Ja sam puno skuplji i ovo naplacujem na drugaciji nacin. Hocu reci, nisam sitna buranija ovako za cevape i litar soka da glasam.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36282 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Ramon nije uvodio tako ljude. Svi su glasali za njega jer su shvatali da je on jedina progresivna snaga koja moze biti balans izmedju sda i bloka. Da nije bilo Ramona, kanton bi bio u blokadi.
Moje tvrdnje dokazuje i izvrstan rad malog Arnela,koji je zasigurno najbolji ministar u vladi zdk!

koji si ti buzdovan...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36283 Re: Zeničani

Post by Tempo »

malo je reć buzdovan.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36284 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Ma zezam se bolan, ja iz uvjerenja glasam za Ramona. Rekao sam ti, nekada ce ljudi shvatiti koliko on znaci za Zenicu.Na kraju, da nema njega u Zenici bi bilo manje 100 i nesto radnih mjesta...Upamti to dobro. :-?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36285 Re: Zeničani

Post by Tempo »

glasas ti zato sto ga volis.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36286 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Pa naravno. Ovdje pokusavam i na vas prenjeti tu ljubav. Plata mi zavisi do toga da li ces se ti zaljubiti.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36287 Re: Zeničani

Post by Tempo »

clio_dci120 wrote:Pa naravno. Ovdje pokusavam i na vas prenjeti tu ljubav. Plata mi zavisi do toga da li ces se ti zaljubiti.
nemoj tita ti. mi ovdje vise volimo oko zenskinja.
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36288 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

Aha, onda imas Tufekcicku ili Renicku. Zavisi sta volis, mlade ili milf.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#36289 Re: Zeničani

Post by smartXL »

I za Hitlera su glasali iz uvjerenja...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#36290 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

a zar se može biti istovremeno peder i podrzavati duvnjaka i isaka?
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36291 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

smartXL wrote:I za Hitlera su glasali iz uvjerenja...
Kao i za Fudu.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36292 Re: Zeničani

Post by Casual's »

smartXL wrote:I za Hitlera su glasali iz uvjerenja...
Image
clio_dci120
Posts: 3147
Joined: 17/07/2012 09:25

#36293 Re: Zeničani

Post by clio_dci120 »

kakavdanakneiskustvu wrote:a zar se može biti istovremeno peder i podrzavati duvnjaka i isaka?
Isprobaj, pa nam javi. :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65962
Joined: 03/08/2010 19:04

#36294 Re: Zeničani

Post by kakavdanakneiskustvu »

pa evo vidimo ko ih podržava,ja ne,ni u najvecem ludilu
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83411
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#36295 Re: Zeničani

Post by _BataZiv_0809 »

Kako ste samo silovali temu i onda je bacili u kanal :run:
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#36296 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

ljudi, ko je sposobni frajer i direktor za stara lica?

https://avaz.ba/vijesti/bih/516738/kant ... ica-zenica

kako je to moguce, da pokusa zamaskirati 2 tone mesa, bacajuci ih u rijeku ili skrivajuci donaciju bagerom pod zemlju?

vidim da je bio u nekakvom odboru islamske zajednice, i, dakako, SDA njuska. gdje se radjaju ovakvi ljudi, i kako je zivjeti u toj kozi?

da li zna ko ovu budalu? toliko ljudi je srcem doniralo (ma sto god osobno mislim o kurbanu i slicnim ritualima), ali ovaj cin uznemirava.
jedan buzdovan je batalio i vrijeme, i novac i sve jer se, eto, preracunato.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36297 Re: Zeničani

Post by Tempo »

moet-perignon wrote:ljudi, ko je sposobni frajer i direktor za stara lica?

https://avaz.ba/vijesti/bih/516738/kant ... ica-zenica

kako je to moguce, da pokusa zamaskirati 2 tone mesa, bacajuci ih u rijeku ili skrivajuci donaciju bagerom pod zemlju?

vidim da je bio u nekakvom odboru islamske zajednice, i, dakako, SDA njuska. gdje se radjaju ovakvi ljudi, i kako je zivjeti u toj kozi?

da li zna ko ovu budalu? toliko ljudi je srcem doniralo (ma sto god osobno mislim o kurbanu i slicnim ritualima), ali ovaj cin uznemirava.
jedan buzdovan je batalio i vrijeme, i novac i sve jer se, eto, preracunato.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

on sa rajom
moet-perignon
Posts: 611
Joined: 04/02/2015 13:32

#36298 Re: Zeničani

Post by moet-perignon »

Tempo wrote:
moet-perignon wrote:ljudi, ko je sposobni frajer i direktor za stara lica?

https://avaz.ba/vijesti/bih/516738/kant ... ica-zenica

kako je to moguce, da pokusa zamaskirati 2 tone mesa, bacajuci ih u rijeku ili skrivajuci donaciju bagerom pod zemlju?

vidim da je bio u nekakvom odboru islamske zajednice, i, dakako, SDA njuska. gdje se radjaju ovakvi ljudi, i kako je zivjeti u toj kozi?

da li zna ko ovu budalu? toliko ljudi je srcem doniralo (ma sto god osobno mislim o kurbanu i slicnim ritualima), ali ovaj cin uznemirava.
jedan buzdovan je batalio i vrijeme, i novac i sve jer se, eto, preracunato.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

on sa rajom
fina raja.

http://www.medzlis-zepce.info/index.php ... rima-cerim

u cemu je stos kod ovih sto ostavljaju sliku skrusenog vjernika. meni se cinilo da vjera daje snagu da covjek bude snazan da prizna svoje pogreske, da bi bio cist pred Njim.
ili su i oni ipak samo ljudi? pa prevagne onaj triger da budu hinje, i da skrivaju svoje pogreske.
Last edited by moet-perignon on 17/09/2019 17:24, edited 1 time in total.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#36299 Re: Zeničani

Post by Tempo »

treba zapaliti svoju kucu i pobjeci glavom bez obzira.
User avatar
Casual's
Posts: 6723
Joined: 19/01/2012 00:08
Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°

#36300 Re: Zeničani

Post by Casual's »

Selam
Iz SDA isključeni Omer Škaljo, Miralem Redžić, Kemal Efendić i Selmir Čolaković
13.02.2018
Post Reply