Zeničani
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36277 Re: Zeničani
Tempo wrote:clio je duvnjak. on je u romanticnoj vezi sa ramonom.
znači peder,ok
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36279 Re: Zeničani
kao sto si ti pustio ramonu da ti ga uvede?clio_dci120 wrote:Imas kafu. Bogami, ako si za, javi se.Tempo wrote:clio je duvnjak. on je u romanticnoj vezi sa ramonom.![]()
Inace, u kampanji cu organizovati neko druzenje, rositlj ili slicno, ali samo za one forumase koji ce pustiti da ih moji volonteri kao nepismene uvedu na glasanje, da licno glasaju za mene.![]()
I necu biti stipsa pa nabaciti Bajrine cevape, ima da vas Beslicevim pocastim.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36280 Re: Zeničani
Ramon nije uvodio tako ljude. Svi su glasali za njega jer su shvatali da je on jedina progresivna snaga koja moze biti balans izmedju sda i bloka. Da nije bilo Ramona, kanton bi bio u blokadi.
Moje tvrdnje dokazuje i izvrstan rad malog Arnela,koji je zasigurno najbolji ministar u vladi zdk!
Moje tvrdnje dokazuje i izvrstan rad malog Arnela,koji je zasigurno najbolji ministar u vladi zdk!
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36281 Re: Zeničani
Iskreno, ovako anonimno mogu ti reci, ne mozes mene mjeriti sa sobom. Ja sam puno skuplji i ovo naplacujem na drugaciji nacin. Hocu reci, nisam sitna buranija ovako za cevape i litar soka da glasam.Tempo wrote:kao sto si ti pustio ramonu da ti ga uvede?clio_dci120 wrote:Imas kafu. Bogami, ako si za, javi se.Tempo wrote:clio je duvnjak. on je u romanticnoj vezi sa ramonom.![]()
Inace, u kampanji cu organizovati neko druzenje, rositlj ili slicno, ali samo za one forumase koji ce pustiti da ih moji volonteri kao nepismene uvedu na glasanje, da licno glasaju za mene.![]()
I necu biti stipsa pa nabaciti Bajrine cevape, ima da vas Beslicevim pocastim.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36282 Re: Zeničani
clio_dci120 wrote:Ramon nije uvodio tako ljude. Svi su glasali za njega jer su shvatali da je on jedina progresivna snaga koja moze biti balans izmedju sda i bloka. Da nije bilo Ramona, kanton bi bio u blokadi.
Moje tvrdnje dokazuje i izvrstan rad malog Arnela,koji je zasigurno najbolji ministar u vladi zdk!
koji si ti buzdovan...
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36283 Re: Zeničani
malo je reć buzdovan.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36284 Re: Zeničani
Ma zezam se bolan, ja iz uvjerenja glasam za Ramona. Rekao sam ti, nekada ce ljudi shvatiti koliko on znaci za Zenicu.Na kraju, da nema njega u Zenici bi bilo manje 100 i nesto radnih mjesta...Upamti to dobro. 
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36285 Re: Zeničani
glasas ti zato sto ga volis.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36286 Re: Zeničani
Pa naravno. Ovdje pokusavam i na vas prenjeti tu ljubav. Plata mi zavisi do toga da li ces se ti zaljubiti.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36287 Re: Zeničani
nemoj tita ti. mi ovdje vise volimo oko zenskinja.clio_dci120 wrote:Pa naravno. Ovdje pokusavam i na vas prenjeti tu ljubav. Plata mi zavisi do toga da li ces se ti zaljubiti.
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36288 Re: Zeničani
Aha, onda imas Tufekcicku ili Renicku. Zavisi sta volis, mlade ili milf.
-
smartXL
- Posts: 2082
- Joined: 06/07/2013 23:05
#36289 Re: Zeničani
I za Hitlera su glasali iz uvjerenja...
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36290 Re: Zeničani
a zar se može biti istovremeno peder i podrzavati duvnjaka i isaka?
-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36291 Re: Zeničani
Kao i za Fudu.smartXL wrote:I za Hitlera su glasali iz uvjerenja...
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36292 Re: Zeničani
smartXL wrote:I za Hitlera su glasali iz uvjerenja...

-
clio_dci120
- Posts: 3147
- Joined: 17/07/2012 09:25
#36293 Re: Zeničani
Isprobaj, pa nam javi.kakavdanakneiskustvu wrote:a zar se može biti istovremeno peder i podrzavati duvnjaka i isaka?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65962
- Joined: 03/08/2010 19:04
#36294 Re: Zeničani
pa evo vidimo ko ih podržava,ja ne,ni u najvecem ludilu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83411
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#36295 Re: Zeničani
Kako ste samo silovali temu i onda je bacili u kanal 
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#36296 Re: Zeničani
ljudi, ko je sposobni frajer i direktor za stara lica?
https://avaz.ba/vijesti/bih/516738/kant ... ica-zenica
kako je to moguce, da pokusa zamaskirati 2 tone mesa, bacajuci ih u rijeku ili skrivajuci donaciju bagerom pod zemlju?
vidim da je bio u nekakvom odboru islamske zajednice, i, dakako, SDA njuska. gdje se radjaju ovakvi ljudi, i kako je zivjeti u toj kozi?
da li zna ko ovu budalu? toliko ljudi je srcem doniralo (ma sto god osobno mislim o kurbanu i slicnim ritualima), ali ovaj cin uznemirava.
jedan buzdovan je batalio i vrijeme, i novac i sve jer se, eto, preracunato.
https://avaz.ba/vijesti/bih/516738/kant ... ica-zenica
kako je to moguce, da pokusa zamaskirati 2 tone mesa, bacajuci ih u rijeku ili skrivajuci donaciju bagerom pod zemlju?
vidim da je bio u nekakvom odboru islamske zajednice, i, dakako, SDA njuska. gdje se radjaju ovakvi ljudi, i kako je zivjeti u toj kozi?
da li zna ko ovu budalu? toliko ljudi je srcem doniralo (ma sto god osobno mislim o kurbanu i slicnim ritualima), ali ovaj cin uznemirava.
jedan buzdovan je batalio i vrijeme, i novac i sve jer se, eto, preracunato.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36297 Re: Zeničani
moet-perignon wrote:ljudi, ko je sposobni frajer i direktor za stara lica?
https://avaz.ba/vijesti/bih/516738/kant ... ica-zenica
kako je to moguce, da pokusa zamaskirati 2 tone mesa, bacajuci ih u rijeku ili skrivajuci donaciju bagerom pod zemlju?
vidim da je bio u nekakvom odboru islamske zajednice, i, dakako, SDA njuska. gdje se radjaju ovakvi ljudi, i kako je zivjeti u toj kozi?
da li zna ko ovu budalu? toliko ljudi je srcem doniralo (ma sto god osobno mislim o kurbanu i slicnim ritualima), ali ovaj cin uznemirava.
jedan buzdovan je batalio i vrijeme, i novac i sve jer se, eto, preracunato.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
on sa rajom
-
moet-perignon
- Posts: 611
- Joined: 04/02/2015 13:32
#36298 Re: Zeničani
fina raja.Tempo wrote:moet-perignon wrote:ljudi, ko je sposobni frajer i direktor za stara lica?
https://avaz.ba/vijesti/bih/516738/kant ... ica-zenica
kako je to moguce, da pokusa zamaskirati 2 tone mesa, bacajuci ih u rijeku ili skrivajuci donaciju bagerom pod zemlju?
vidim da je bio u nekakvom odboru islamske zajednice, i, dakako, SDA njuska. gdje se radjaju ovakvi ljudi, i kako je zivjeti u toj kozi?
da li zna ko ovu budalu? toliko ljudi je srcem doniralo (ma sto god osobno mislim o kurbanu i slicnim ritualima), ali ovaj cin uznemirava.
jedan buzdovan je batalio i vrijeme, i novac i sve jer se, eto, preracunato.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater
on sa rajom
http://www.medzlis-zepce.info/index.php ... rima-cerim
u cemu je stos kod ovih sto ostavljaju sliku skrusenog vjernika. meni se cinilo da vjera daje snagu da covjek bude snazan da prizna svoje pogreske, da bi bio cist pred Njim.
ili su i oni ipak samo ljudi? pa prevagne onaj triger da budu hinje, i da skrivaju svoje pogreske.
Last edited by moet-perignon on 17/09/2019 17:24, edited 1 time in total.
-
Tempo
- ZeModerator
- Posts: 5186
- Joined: 07/12/2003 00:00
#36299 Re: Zeničani
treba zapaliti svoju kucu i pobjeci glavom bez obzira.
- Casual's
- Posts: 6723
- Joined: 19/01/2012 00:08
- Location: 44°12′N 17°56′E / 44.2°N 17.933°
#36300 Re: Zeničani
Selam
Iz SDA isključeni Omer Škaljo, Miralem Redžić, Kemal Efendić i Selmir Čolaković
13.02.2018
Iz SDA isključeni Omer Škaljo, Miralem Redžić, Kemal Efendić i Selmir Čolaković
13.02.2018
