Pa, ako nisi platio i ne gledaš, onda ne možeš znati kakav je. Meni je HD isti kao na stranim kanalima gdje je HD preko Telemacha.. predobro. Zato mislim da bi tako trebalo biti i za pare.Chuckie wrote:Nisam vani, ali gledam kanal na satelitu (gledao dok se nije zakljucao). Sad gledam li, nebitno je.
SD je signal i to prosjek prosjeka. Nista narocito. Za sto bi neka budala istresla 110€? Za tu cijenu dobijes Sky UK full paket sa tonom HD kanala. I to kakvih.
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Moderator: anex
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3626 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
- luckylaka
- Posts: 26235
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3627 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Tapatalk 2[/quote]
Moglo su bar ponuditi HD signal za te silne eure. Puna im usta HD-a, a ono zesce sranje od SD signala na satelitu.[/quote]
Pa jesi li ti to van BIH i platio i nemaš HD?
[/quote]
Nisam vani, ali gledam kanal na satelitu (gledao dok se nije zakljucao). Sad gledam li, nebitno je.
SD je signal i to prosjek prosjeka. Nista narocito. Za sto bi neka budala istresla 110€? Za tu cijenu dobijes Sky UK full paket sa tonom HD kanala. I to kakvih.[/quote]
zasto mislis da je neko budala ako plati tu pretplatu.Ko si ti da donosis sud jeli neko pametan ili budala
zbog toga sto se pretplati na Facetv
Moglo su bar ponuditi HD signal za te silne eure. Puna im usta HD-a, a ono zesce sranje od SD signala na satelitu.[/quote]
Pa jesi li ti to van BIH i platio i nemaš HD?
Nisam vani, ali gledam kanal na satelitu (gledao dok se nije zakljucao). Sad gledam li, nebitno je.
SD je signal i to prosjek prosjeka. Nista narocito. Za sto bi neka budala istresla 110€? Za tu cijenu dobijes Sky UK full paket sa tonom HD kanala. I to kakvih.[/quote]
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3628 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
@Laka, ti si vani. Da li imaš face u HD-u? Da raskrinkamo i taj mit.. odgovori molim te.luckylaka wrote:zasto mislis da je neko budala ako plati tu pretplatu.Ko si ti da donosis sud jeli neko pametan ili budala
zbog toga sto se pretplati na Facetv
-
legenda reala
- Posts: 745
- Joined: 13/08/2011 00:53
#3629 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne moraš biti vani da bi gledo FACE preko satelita, a ovaj što ide na Eutelsatu je SD kanalKatarinaKosaca wrote:@Laka, ti si vani. Da li imaš face u HD-u? Da raskrinkamo i taj mit.. odgovori molim te.luckylaka wrote:zasto mislis da je neko budala ako plati tu pretplatu.Ko si ti da donosis sud jeli neko pametan ili budala
zbog toga sto se pretplati na Facetv
HD ima u kablovskim operaterima kao što je Moja TV i sl, ali se valjda mora posebno doplatiti za njega, dok preko satelita ide SD
- karanana
- Posts: 50776
- Joined: 26/02/2004 00:00
#3630 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
imam i sd i hd signal preko supertv logosoft. ne placam dodatno za hd, svi kanali su ukljuceni u jednu cijenu.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3631 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
U kojim operaterima i na kojim područjima? Ja plaćam Telemach za sve i tu primam face u HD-u.legenda reala wrote:HD ima u kablovskim operaterima kao što je Moja TV i sl, ali se valjda mora posebno doplatiti za njega, dok preko satelita ide SD
- luckylaka
- Posts: 26235
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3632 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Imam Facetv u HD formatu i skoro pa nikakve razlike nema kada gledam neke Usa kanale i Facetv u HD.Ako treba mogu postaviti i slike ali stvarno razlika izmedju Facetv i recimo Bht slike je neuporediva.KatarinaKosaca wrote:@Laka, ti si vani. Da li imaš face u HD-u? Da raskrinkamo i taj mit.. odgovori molim te.luckylaka wrote:zasto mislis da je neko budala ako plati tu pretplatu.Ko si ti da donosis sud jeli neko pametan ili budala
zbog toga sto se pretplati na Facetv
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3633 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Hvala na odgovoru, jer je napisano da se za 110 eura ne prima HD, pa ko je kao budala plaćati. Dakle, još jedna laž.luckylaka wrote:Imam Facetv u HD formatu i skoro pa nikakve razlike nema kada gledam neke Usa kanale i Facetv u HD.Ako treba mogu postaviti i slike ali stvarno razlika izmedju Facetv i recimo Bht slike je neuporediva.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3634 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Katarina lazes. I ti i onaj ko kaze da na satelitu za 110€ gleda Face tv u HD formatu.
http://www.lyngsat.com/tvchannels/ba/Face-TV.html
http://www.lyngsat.com/tvchannels/ba/Face-TV.html
- Doda37
- Posts: 1724
- Joined: 29/06/2007 23:11
#3635 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
SD je na satelitu
Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3636 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Šta lažem? Primam face u hd-u preko telemacha, ne plaćam ništa vandredno za face tv. U sarajevu sam.Chuckie wrote:Katarina lazes. I ti i onaj ko kaze da na satelitu za 110€ gleda Face tv u HD formatu.
http://www.lyngsat.com/tvchannels/ba/Face-TV.html
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3637 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne pravi se luda sad, gore si tvrdila da se za 110€ dobije hd u inostranstvu preko satelita.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3638 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Lazes. Za 110€ koliko kosta sat kartica dobijes SD kanal. Idi zovi Senada pa provjeri.KatarinaKosaca wrote:Hvala na odgovoru, jer je napisano da se za 110 eura ne prima HD, pa ko je kao budala plaćati. Dakle, još jedna laž.luckylaka wrote:Imam Facetv u HD formatu i skoro pa nikakve razlike nema kada gledam neke Usa kanale i Facetv u HD.Ako treba mogu postaviti i slike ali stvarno razlika izmedju Facetv i recimo Bht slike je neuporediva.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3639 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nemam Senadov telefonChuckie wrote:Lazes. Za 110€ koliko kosta sat kartica dobijes SD kanal. Idi zovi Senada pa provjeri.KatarinaKosaca wrote:Hvala na odgovoru, jer je napisano da se za 110 eura ne prima HD, pa ko je kao budala plaćati. Dakle, još jedna laž.luckylaka wrote:Imam Facetv u HD formatu i skoro pa nikakve razlike nema kada gledam neke Usa kanale i Facetv u HD.Ako treba mogu postaviti i slike ali stvarno razlika izmedju Facetv i recimo Bht slike je neuporediva.
I nemam nikakvu karticu od 110eura, ponavljam u sarajevu sam.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3640 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Vidim da se sad praviš luda, pa te malo uputim u tvoje nebuloze koje valjaš.KatarinaKosaca wrote:I nemam nikakvu karticu od 110eura, ponavljam u sarajevu sam.
Da mi je vidjet toga ko će za jedan smiješan SD kanal platiti 110EUR, a pogotovo sad kad je BHT dobio prava prijenosa državne reprezentacije kako i dolikuje u civiliziranom svijetu da javni servis to prenosi.KatarinaKosaca wrote:Hvala na odgovoru, jer je napisano da se za 110 eura ne prima HD, pa ko je kao budala plaćati. Dakle, još jedna laž.luckylaka wrote:Imam Facetv u HD formatu i skoro pa nikakve razlike nema kada gledam neke Usa kanale i Facetv u HD.Ako treba mogu postaviti i slike ali stvarno razlika izmedju Facetv i recimo Bht slike je neuporediva.
- Havatar
- Posts: 14696
- Joined: 20/06/2013 13:56
- Location: na hajr
#3641 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa za 110 eura dobija s HD a ne SD kao sto zelis da kazes
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3642 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Haha ko kaže? Gdje je ta frekvencija HD kanala?Havatar wrote:Pa za 110 eura dobija s HD a ne SD kao sto zelis da kazes
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3643 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pošto si ljubitelj životinja ii sa te strane imamo iste svjetonazore, nisam prema tebi oštra kako bih inače bilaChuckie wrote:Da mi je vidjet toga ko će za jedan smiješan SD kanal platiti 110EUR, a pogotovo sad kad je BHT dobio prava prijenosa državne reprezentacije kako i dolikuje u civiliziranom svijetu da javni servis to prenosi.
- luckylaka
- Posts: 26235
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3644 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ne tjera te Senad da placas ni jedan euro ako neces,sto si naporan sa tim,,koja ce budala to placati,,.Uvijek ima kako ti to kazes,,budala,,koji ce placati sto tebe to toliko sekira.I da potvrdim Facetv gledam u HD rezoluciji.P.S.Sledeci put cu ti prijaviti post jer budalama nazivas one koji redovno placaju signal Facetv.Chuckie wrote:Vidim da se sad praviš luda, pa te malo uputim u tvoje nebuloze koje valjaš.KatarinaKosaca wrote:I nemam nikakvu karticu od 110eura, ponavljam u sarajevu sam.
Da mi je vidjet toga ko će za jedan smiješan SD kanal platiti 110EUR, a pogotovo sad kad je BHT dobio prava prijenosa državne reprezentacije kako i dolikuje u civiliziranom svijetu da javni servis to prenosi.KatarinaKosaca wrote:Hvala na odgovoru, jer je napisano da se za 110 eura ne prima HD, pa ko je kao budala plaćati. Dakle, još jedna laž.luckylaka wrote:Imam Facetv u HD formatu i skoro pa nikakve razlike nema kada gledam neke Usa kanale i Facetv u HD.Ako treba mogu postaviti i slike ali stvarno razlika izmedju Facetv i recimo Bht slike je neuporediva.
Last edited by luckylaka on 08/11/2013 17:44, edited 1 time in total.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3645 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Napiši nam svima tu frekvenciju HD kanala sa satelita, za 110 EUR.luckylaka wrote:I da potvrdim Facetv gledam u HD rezoluciji.
Evo ja ću prvi kupiti karticu.
Evo šta mi obični smrtnici gledamo za 110 EUR.

- luckylaka
- Posts: 26235
- Joined: 15/01/2010 06:28
#3646 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
procitaj post prijeChuckie wrote:Napiši nam svima tu frekvenciju HD kanala sa satelita, za 110 EUR.luckylaka wrote:I da potvrdim Facetv gledam u HD rezoluciji.
Evo ja ću prvi kupiti karticu.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3647 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Nisi mi napisao kako gledaš Face u HDu, i ja bi ga želio gledati.
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3648 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Pa, od kad ti želiš da gledaš Face?Chuckie wrote:Nisi mi napisao kako gledaš Face u HDu, i ja bi ga želio gledati.[
Last edited by KatarinaKosaca on 08/11/2013 17:48, edited 1 time in total.
-
Chuckie
- Posts: 7466
- Joined: 04/01/2011 21:44
#3649 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Evo laki laka me nagovori da kupim HD karticu. 
- KatarinaKosaca
- Posts: 20066
- Joined: 30/08/2008 17:28
- Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova
#3650 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića
Ma, nemoj, bolan, to samo budale radeChuckie wrote:Evo laki laka me nagovori da kupim HD karticu.
