La Liga Santander

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3626 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

AmiĐa_Idriz wrote:opa tek vidim da se o ovome piše :D samo sam čekao :zekzek:

Španska liga jedina donekle može parirati Englezima po zanimljivosti unutar tog takmičenja, donekle. A o EURO kupovima je suvišno raspravljati mada mislim da će se Englezi opet vratiti tamo gdje pripadaju sa dolaskom ove nove garniture trenera (da, mislim na Peponju :D )
Donekle, jel :-) pa kako kome
Druže, ne znam jesi li upratio da španski klubovi vec godinama dominiraju u Evropskim takmicenjima :mrgreen: šamaraju engleske klubove gdje stignu :P
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3627 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

Fino sam napisao da je o Euro kupovima suvišno raspravljati, ja kažem donekle u okviru unutrašnjeg takmičenja (liga kao liga). Premiership je dosta zanimljiviji od Primere.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3628 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Pa dobro, opet ti kažem, kako kome jel...to ti misliš da je zanimljiviji
Nekome je zanimljivije pratiti Watford, Swansea, Norwich i slicno....a nekome Las Palamas, Celtu, Betis itd


Kao što znamo, o ukusima se ne raspravlja :mrgreen: dakako.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3629 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by AmiĐa_Idriz »

LSD wrote:Pa dobro, opet ti kažem, kako kome jel...to ti misliš da je zanimljiviji
Nekome je zanimljivije pratiti Watford, Swansea, Norwich i slicno....a nekome Las Palamas, Celtu, Betis itd


Kao što znamo, o ukusima se ne raspravlja :mrgreen: dakako.
Naravno, mogli bi smo do sutra o tome i opet se ne bi složili :thumbup: :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3630 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Ne znam sta se raspravljate bez veze kad znamo svi da je Serie A najbolja i najzanimljivija liga na dunjaluku. :)
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28522
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3631 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by BHF_Manijak »

Ko nije okusio cari premijerligaskih terena BiH, veze nema sta je zanimljivost, neizvjesnost. Nikad ne znas kakva ce te toljaga safatat po ledjima, kad ce ti kakav kukuruz doletit, lopta zavrsit na magistralnom putu ili vam navijaci pjevat "dodjite 'vamo", da vam jebu majku majcinu. 8-) :izet: :mrgreen:
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12402
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#3632 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tito_i_Partija »

BHF_Manijak wrote:Ko nije okusio cari premijerligaskih terena BiH, veze nema sta je zanimljivost, neizvjesnost. Nikad ne znas kakva ce te toljaga safatat po ledjima, kad ce ti kakav kukuruz doletit, lopta zavrsit na magistralnom putu ili vam navijaci pjevat "dodjite 'vamo", da vam jebu majku majcinu. 8-) :izet: :mrgreen:
Nek' si i ti vala vise s odmora dos'o, tema Liverpoola stvarno nije ista bez konstantnog spominjanja trenerove familije nakon gubitka. :D

Neki dan LFC zijani od Burnley-a, a od tebe ni rijeci, fakat sam kont'o da si napravio neki belaj u BiH pa zavrsio u Zenici. :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3633 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:Ne znam sta se raspravljate bez veze kad znamo svi da je Serie A najbolja i najzanimljivija liga na dunjaluku. :)
Nekad je stvarno imala shmek.
Gledam ove sezone...Bogu plakati :roll:
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3634 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Tomahawk11 wrote:
Point. wrote:Ne znam sta se raspravljate bez veze kad znamo svi da je Serie A najbolja i najzanimljivija liga na dunjaluku. :)
Nekad je stvarno imala shmek.
Gledam ove sezone...Bogu plakati :roll:
Sto bolan? Bilo dobrih utakmica sa puno golova.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3635 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Ma puno golova....pa vidi lige na sta lici....Juventus i kamara hadalja....nekad je tu bio Milan, Inter, Parma, Roma, Lazio, Fiorentina....sve su to bile ekipe koje je bilo gust gledati....sad su u ravni sa nekakvim Sassuolom i sl. Nazalost. Treba puno toga da Seria A vrati bar nesto popularnosti.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3636 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by PriNc_ba »

ajmo jos nacho i kike i citava odbrana dala gol :lol:
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#3637 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by studeni76 »

Igras, vodis, na domak si 3 boda i onda se ukaze sudija da ti sve unisti. Zajeba sudija Las Palmas momacki, izmisli penal, iskljuci im igraca i jos dozvoli korner izvan predvidjenog vremena. Izgleda da nije samo kod nas da sudija ako planira tip 1, onda ce ga i napraviti :run:
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#3638 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by PriNc_ba »

kakva tekma u valensiji :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

ljepota i milina kad se pogleda ovakva ljepotica :thumbup:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 25469
Joined: 12/08/2013 12:51

#3639 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by insaneinthebrain »

šišmiši propali ko žeton, borba za opstanak ove sezone :shock:
User avatar
studeni76
Posts: 6781
Joined: 03/06/2009 14:12

#3640 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by studeni76 »

Al sudije ove sezone guraju Sevillu. Prvo Las Palmas pa sad i Betis placa cijenu siljenja
Nisu ni nase sudije toliko lose kad vidim sta rade ovi profici po ligama petice
Dr Baltazar
Posts: 2216
Joined: 21/06/2014 00:17

#3641 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Dr Baltazar »

studeni76 wrote:Al sudije ove sezone guraju Sevillu. Prvo Las Palmas pa sad i Betis placa cijenu siljenja
Nisu ni nase sudije toliko lose kad vidim sta rade ovi profici po ligama petice
Onaj penal protiv Las Palmasa se ne bi ni kod nas svirao :-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3642 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Savic i Godin - Rakitic im glavom daje gol :skoljka:
omar little
Posts: 17378
Joined: 14/03/2008 21:14

#3643 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by omar little »

al jes je iniesta namjestio, 90% gotov gol
User avatar
Distortion
Posts: 3208
Joined: 08/09/2007 19:56

#3644 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Distortion »

Moglo se i ocekivat da ce Atletico ovako igrat. Ovo je fakat bunker, posjed lopte 71-29 % sve govori...

Rakitic na odlican asist Inieste zabi glavom :thumbup: opet bitan gol Rakitica!

Odlicno prvo poluvrijeme! Barca zasluzeno vodi prema prikazanoj igri u prvih 45 min.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3645 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Uh, al ispade zadnja linija Barce ko kokice iz serpe :D
User avatar
Point.
Posts: 33474
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Bagni di Lucca

#3646 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Point. »

Uvijek lijepo za vidjeti kako Simeone vadi mast na Camp Nou. Dvije blondine i Ujedac su sigurno zamislili da ce lagano, mozda i skontali novu simpaticnu proslavu gola, koji nikad ne dodje. Lo siento chicos, mejor suerte la próxima vez. 8)

Diego Simeone Diego Simeone Diego Simeone! :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3647 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Tomahawk11 »

Point. wrote:Uvijek lijepo za vidjeti kako Simeone vadi mast na Camp Nou. Dvije blondine i Ujedac su sigurno zamislili da ce lagano, mozda i skontali novu simpaticnu proslavu gola, koji nikad ne dodje. Lo siento chicos, mejor suerte la próxima vez. 8)

Diego Simeone Diego Simeone Diego Simeone! :evil:
Eto, pa ti reci da ne valja Primera :D
Najjaca scena sinoc kad Suarez pada, a protivnicki igrac tek krece sa startom prema njemu :lol: :lol: :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#3648 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by ultima_palabra »

Prvi put da nisu zabili ni MSN ni BBC u jednom kolu, a da su sva šestorica počeli utakmicu.
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#3649 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by LSD »

Image

Otprilike kako je izgledala citava sinošnja utakmica. Igra se na 30 metara od gola Atletica.
Pique u liniji sa Gameirom :mrgreen: kruži, kruži, kruži :sleep: a ovi cim dođu do lopte, šibaju kontre i prijete.
Melbourne_Australia
Posts: 2768
Joined: 06/11/2012 14:20

#3650 Re: Spanska liga ( Primera División )

Post by Melbourne_Australia »

Stadion Barce se ubio za kontre jer fakat imaju velike dimenzije terena, mislim da oni do max koriste pravilo dimenzije terena..Ja mislim i da hoces ne moze se zavrsiti 0-0 na njihovom terenu i nije bitno ko igra :lol:
Post Reply