Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
AmiĐa_Idriz wrote:opa tek vidim da se o ovome piše samo sam čekao
Španska liga jedina donekle može parirati Englezima po zanimljivosti unutar tog takmičenja, donekle. A o EURO kupovima je suvišno raspravljati mada mislim da će se Englezi opet vratiti tamo gdje pripadaju sa dolaskom ove nove garniture trenera (da, mislim na Peponju )
Donekle, jel pa kako kome
Druže, ne znam jesi li upratio da španski klubovi vec godinama dominiraju u Evropskim takmicenjima šamaraju engleske klubove gdje stignu
Fino sam napisao da je o Euro kupovima suvišno raspravljati, ja kažem donekle u okviru unutrašnjeg takmičenja (liga kao liga). Premiership je dosta zanimljiviji od Primere.
Pa dobro, opet ti kažem, kako kome jel...to ti misliš da je zanimljiviji
Nekome je zanimljivije pratiti Watford, Swansea, Norwich i slicno....a nekome Las Palamas, Celtu, Betis itd
LSD wrote:Pa dobro, opet ti kažem, kako kome jel...to ti misliš da je zanimljiviji
Nekome je zanimljivije pratiti Watford, Swansea, Norwich i slicno....a nekome Las Palamas, Celtu, Betis itd
Kao što znamo, o ukusima se ne raspravlja dakako.
Naravno, mogli bi smo do sutra o tome i opet se ne bi složili
Ko nije okusio cari premijerligaskih terena BiH, veze nema sta je zanimljivost, neizvjesnost. Nikad ne znas kakva ce te toljaga safatat po ledjima, kad ce ti kakav kukuruz doletit, lopta zavrsit na magistralnom putu ili vam navijaci pjevat "dodjite 'vamo", da vam jebu majku majcinu.
BHF_Manijak wrote:Ko nije okusio cari premijerligaskih terena BiH, veze nema sta je zanimljivost, neizvjesnost. Nikad ne znas kakva ce te toljaga safatat po ledjima, kad ce ti kakav kukuruz doletit, lopta zavrsit na magistralnom putu ili vam navijaci pjevat "dodjite 'vamo", da vam jebu majku majcinu.
Nek' si i ti vala vise s odmora dos'o, tema Liverpoola stvarno nije ista bez konstantnog spominjanja trenerove familije nakon gubitka.
Neki dan LFC zijani od Burnley-a, a od tebe ni rijeci, fakat sam kont'o da si napravio neki belaj u BiH pa zavrsio u Zenici.
Ma puno golova....pa vidi lige na sta lici....Juventus i kamara hadalja....nekad je tu bio Milan, Inter, Parma, Roma, Lazio, Fiorentina....sve su to bile ekipe koje je bilo gust gledati....sad su u ravni sa nekakvim Sassuolom i sl. Nazalost. Treba puno toga da Seria A vrati bar nesto popularnosti.
Igras, vodis, na domak si 3 boda i onda se ukaze sudija da ti sve unisti. Zajeba sudija Las Palmas momacki, izmisli penal, iskljuci im igraca i jos dozvoli korner izvan predvidjenog vremena. Izgleda da nije samo kod nas da sudija ako planira tip 1, onda ce ga i napraviti
Al sudije ove sezone guraju Sevillu. Prvo Las Palmas pa sad i Betis placa cijenu siljenja
Nisu ni nase sudije toliko lose kad vidim sta rade ovi profici po ligama petice
studeni76 wrote:Al sudije ove sezone guraju Sevillu. Prvo Las Palmas pa sad i Betis placa cijenu siljenja
Nisu ni nase sudije toliko lose kad vidim sta rade ovi profici po ligama petice
Onaj penal protiv Las Palmasa se ne bi ni kod nas svirao
Uvijek lijepo za vidjeti kako Simeone vadi mast na Camp Nou. Dvije blondine i Ujedac su sigurno zamislili da ce lagano, mozda i skontali novu simpaticnu proslavu gola, koji nikad ne dodje. Lo siento chicos, mejor suerte la próxima vez.
Point. wrote:Uvijek lijepo za vidjeti kako Simeone vadi mast na Camp Nou. Dvije blondine i Ujedac su sigurno zamislili da ce lagano, mozda i skontali novu simpaticnu proslavu gola, koji nikad ne dodje. Lo siento chicos, mejor suerte la próxima vez.
Diego Simeone Diego Simeone Diego Simeone!
Eto, pa ti reci da ne valja Primera
Najjaca scena sinoc kad Suarez pada, a protivnicki igrac tek krece sa startom prema njemu
Otprilike kako je izgledala citava sinošnja utakmica. Igra se na 30 metara od gola Atletica.
Pique u liniji sa Gameirom kruži, kruži, kruži a ovi cim dođu do lopte, šibaju kontre i prijete.
Stadion Barce se ubio za kontre jer fakat imaju velike dimenzije terena, mislim da oni do max koriste pravilo dimenzije terena..Ja mislim i da hoces ne moze se zavrsiti 0-0 na njihovom terenu i nije bitno ko igra