faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez
bože sačuvaj
Odlicann
Moderator: Chloe
faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez
bože sačuvaj
a da nije za njegu lica ?faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez
bože sačuvaj
to je za one što šmrču, koji su baš duboko zagaziliduboka_misao wrote:a da nije za njegu lica ?faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez
bože sačuvaj
ovo je sve (Boze sacuvaj)faruche wrote:to je za one što šmrču, koji su baš duboko zagaziliduboka_misao wrote:a da nije za njegu lica ?faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez
bože sačuvaj