Vic dana 2004/2005/.../2015/20XX

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3626 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez

bože sačuvaj

:-)

:D :D :D :lol: :lol: :lol: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Odlicann ;)
duboka_misao
Posts: 4333
Joined: 30/08/2008 15:08
Location: malta

#3627 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by duboka_misao »

faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez

bože sačuvaj

:-)
a da nije za njegu lica ? :D
elSaik
Posts: 11916
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#3628 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by elSaik »

Imam havera koji ne zna pričati viceve, pa izmišlja svoje glupe... jedan od njih:

Ušao lik u čevabdžinicu.
- 10 u pola.
- Jel' za ponijet?
- Yok, tebi ću ostaviti.
User avatar
faruche
Posts: 129
Joined: 13/02/2008 13:24
Location: unknown

#3629 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by faruche »

duboka_misao wrote:
faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez

bože sačuvaj

:-)
a da nije za njegu lica ? :D
to je za one što šmrču, koji su baš duboko zagazili
User avatar
faruche
Posts: 129
Joined: 13/02/2008 13:24
Location: unknown

#3630 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by faruche »

pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3631 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

faruche wrote:
duboka_misao wrote:
faruche wrote:...nije ono ko što je kod tebe, drugo je nesta. ja tamo kad ono pekmez

bože sačuvaj

:-)
a da nije za njegu lica ? :D
to je za one što šmrču, koji su baš duboko zagazili
ovo je sve (Boze sacuvaj) :D veca (Boze sacuvaj) :D zagadjenost (Boze sacuvaj) :D
ovo sve treba (Boze sacuvaj) :D uputiti kod doktora (Boze sacuvaj) :D

Boze sacuvaj i

sakloni....

:D
Zoya
Posts: 23399
Joined: 09/06/2008 14:54

#3632 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by Zoya »

:D
Umrla tipu zena i nazvo on da mu se uradi posveta sa slikom u novinama.

Tip: Napisite "Luja", a sliku cu poslati.
Novinar: U cijeni imate uplaceno za 5 rijeci.
Konta tip: "Voljena Luja".
Novinar: Imate u cijeni jos 3 rijeci placeno.
Tip: Dodajte onda ispod "Prodajem Golfa 4".


Prodajem Ford Taunus 81g. bez mane, danas sam stavio 4 nove svjecice, od toga 2 Boschove, limarija k'o bombona doduse ima jedna parnica na lijevim vratima, a to mora da je zaparo onaj Fadilov, majku mu...!

Da mi ne trebaju pare ku..c bih ga ja ikad prod'o! Boja je zelena osim vrata lijevih prednjih (crna), desnih zadnjih (roza) i blatobrana (haman bijela). Cijena je vrlo pristupacna za sve sto rade prekovremeno.

Kasetofon je marke Filips i u njemu je Halidova kaseta koja se ne moze izvadit pa u autu od 12.5.1989. slusam: "Necu, necu dijamante", a i ti ces ako kupis mog mezimca...

Kocka Mujo s jaranima kod kuce i u neko doba noci vice "Fato, napravi kafu vratio sam te!". :lol:
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#3633 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by jazzer »

Mozda je i bio, ne mogu stici sve upratiti


Pita žena muža: 'Dragi, koje žene ti se više sviđaju, pametne ili lijepe?'
Muž uzdiše i kaže: 'Nijedne, srećo, ti si meni najbolja.'
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3634 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

i ovo je garant :D bilo...ali...nije zgorega ponovo rijesiti krizaljku... :D

-Telefonski poziv (3 slova) ZVR
- Vrsta zivotinje sa kucicom (3 slova) PAS
- Nije gladan (3 slova) JEO
- Vidi sliku (5 slova) VIDIO :D
- Zenin brat (5 slova) HAMID
- Vrsta metala (4 slova) PLEH
- Neophodan zacin (2 slova) CE
- Dio pribora za jelo (3 slova) ZUB
-Zensko dijete (3 slova) ONA
- Najmanji trocifreni broj (3 slova) 000
- Mjera za tezinu (4 slova) UTEG
-Hladno oruzje (7 slova) PENDREK
- Inicijali pjesnika Jesenjina PJ
- Morski greben (2 slova) MG
- Zlato ZL
- Biblijska licnost (3 slova) POP
- Dragi kamen (4 slova) MILI
- Zajednica muskarca i zene (4 slova ) STAN
- Kokosji proizvod (4 slova) SUPA
- Neizljeciva bolest (3 slova) KAP
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#3635 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by jazzer »

Mali komarac se vraća kući nakon svog prvog, probnog leta.
- I kako je bilo sine? - pita ga mama. - Fantastično! Svi su mi pljeskali.
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3636 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

Došao Mujo na razgovor za posao. I prvo sto pita (naravno :D ) kolika će mu biti plata.
Gazda kaze:
- Sada 800 KM, a kasnije 1200 KM.
Mujo:
- Dobro,hajde onda vidimo se, doći ću ja kasnije...
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3637 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

pitali muju koje zene vise voli , crnke ili plavuse
kaze mujo:
crnke! manje se prljaju :D
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3638 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

kako se zemunac moli bogu?
-brate, ako te ima kazi mi kako da se sakrijem kao ti !
pupa hava
Posts: 351
Joined: 27/07/2009 19:14
Location: havosfera

#3639 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by pupa hava »

Vratio se Mujo dan ranije kući i nađe Fatu u krevetu s tipom...
- Halo, što to radite?!?!
Na to se Fata okrene ljubavniku i kaže:
- Vidiš, rekla sam ti da je glup.

:D
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3640 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

bari zemunac curu i pita: cime se bavis?
ona kaze : studiram
sta brate , ako nije tajna?
reziju...
aaaa, voda, struja, komunalije!!!!!! :D
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3641 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Dolazi zena kod ginekologa i on je pita
-kako si danas jesi li dobro
-izvrsno doktore
-a kako je pickica
-eno ga kod kuce nesto piskara
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3642 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

prosio zemunac sponzorusu, i otac kaze
- ako imas kucu, auto i lovu dacu ti njenu ruku.
zemunac:
-Brate! s cim treba da uletim, pa da je dobijem cijelu ? :D :D :kravata:
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3643 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

Prosi mujo fatu kod buduceeg punca
-dosao sam da zatrazim*icku vase kcerke
-mujo kaze se ruku valjda?
-jarane ja da sam htio drk*ti ne bi se zenio
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#3644 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shambho »

Sta kaze carobnjak Merlin kada dodje u Zemun?!

- Abrakadabra tebra..
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#3645 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shambho »

Kako Zemunka uspavljuje bebu?


..-Znaci spavaj! ..
User avatar
atko
Posts: 6058
Joined: 06/07/2006 14:51

#3646 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by atko »

KAko se zemunac javlja na tel
-znaci molim

Kako zemunac sestri cestitta diplomu
-brate sestro cale si keve mi
User avatar
sirocco
Posts: 661
Joined: 03/06/2009 21:00
Location: tu i tamo

#3647 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by sirocco »

kako zemunac izjavljuje saucesce:
znaci , tuga brate !!

ili

zasu brate , zasu!!
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#3648 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shambho »

Dolazi Beograđanin kod Zemunca i Zemunac ga pita:
-'Oces da popijes nesto?
-Ma jok. - odgovara Beograđanin.
-Ocessssss kafu i keks?
-Ma neću da te mučim neću ništa..
-Koga bre ti da mučiš?!?!?!?!?!?!?!


..Meni je "sestro brate cale si keve mi" najjaci.. :lol: :lol: :thumbup:
shambho
Posts: 989
Joined: 30/04/2009 23:18

#3649 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by shambho »

Dolazi Zemunac u trafiku.

Zemunac: - Tebra, imaš papirne maramice?

Prodavac: - Imam samo “Paloma”.

Zemunac: - Pa loma mi i batre!

:-)
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3650 Re: Vic dana 2004/2005/2006/2007/2008/2009

Post by JThomas »

kako zemunac pjeva cecinu pjesmu "beograd"?

znam za jedan grad, pored je beograd... :D :D
Post Reply