Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#3626 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Ajatolah_ »

ŠEHER_ABLA wrote:KAD DOĐU KOLAŠINAC I BIČAKČIĆ KOGA NA KLUPU ?
Kolašinac bi trebao igrati zadnjeg veznog, dakle Zahirović i Rahimić gube mjesto u prvoj postavi. Bičakčić će biti štoper zajedno sa Spahom i on će izgurati Vranješa iz ekipe.
Također i Zukanović i Salihović ne mogu igrati istovremeno i tu je po meni najveća dilema, ali ipak vjerujem da će Pape dati Salihoviću da igra.
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3627 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

EdoI wrote:
ŠEHER_ABLA wrote:KAD DOĐU KOLAŠINAC I BIČAKČIĆ KOGA NA KLUPU ?
Kolašinac bi trebao igrati zadnjeg veznog, dakle Zahirović i Rahimić gube mjesto u prvoj postavi. Bičakčić će biti štoper zajedno sa Spahom i on će izgurati Vranješa iz ekipe.
Također i Zukanović i Salihović ne mogu igrati istovremeno i tu je po meni najveća dilema, ali ipak vjerujem da će Pape dati Salihoviću da igra.
Kad Spaha i Mujdža odu u penziju poslie SP 2022 imat cemo dobre rezerve :) :)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3628 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kemal Malovčić »

seo kad dođe on će odrediti ko će igrati a ko će klupu grijati
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3630 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

Nama je termin za prijateljske u augustu jako dobar.Imali smo meč sa Welsom 2:0,sa Grcima 0:0 i 2010 Katar 1 :1.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3631 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

što mi nismo igrali protiv Katara :?
User avatar
ŠEHER_ABLA
Posts: 121
Joined: 21/06/2013 08:12
Location: On coffe in Zenica

#3632 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by ŠEHER_ABLA »

AmiĐa_Idriz wrote:što mi nismo igrali protiv Katara :?
:?:
Rob_Atl
Posts: 6010
Joined: 27/12/2010 06:09
Location: Atlanta

#3633 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Rob_Atl »

Evo neki lik napravio plan gdje bi BiH igrala sve u Brazilu u kojim gradovima , naravno sve zavisi u kojoj se grupi nadjemo, al ima sve detaljno pa oni koji budu isli da znaju odprilike koliko ce putovati po Brazilu :thumbup: :D


User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 43847
Joined: 21/05/2012 22:46

#3634 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by AmiĐa_Idriz »

Rob_Atl wrote:Evo neki lik napravio plan gdje bi BiH igrala sve u Brazilu u kojim gradovima , naravno sve zavisi u kojoj se grupi nadjemo, al ima sve detaljno pa oni koji budu isli da znaju odprilike koliko ce putovati po Brazilu :thumbup: :D


Hvala mu,taman da vidim koliko trebam šparati za gorivo :D preko atlantika ide kontejner sa golfom dvicom-IDEALNO RJEŠENJE ZA AMAZONSKU DŽUNGLU 8-)
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#3636 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Kemal Malovčić »

KvaziExpert wrote:Znači prva tekma sa Slovačkom historijska :bih:
druga historijskija!
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120394
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#3637 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by MOSALJOZE »

Kemal Malovčić wrote:
KvaziExpert wrote:Znači prva tekma sa Slovačkom historijska :bih:
druga historijskija!
Protiv Lihte najhistoristkija :run:
moke bjez na temu barce optuziše ti miljenika
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79561
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3638 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Kada protiv OMana igramo?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79561
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3639 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by Velkoski »

Kako otkazana? Čitam danas da smo dobili 5-1, lud zbunjenog? :-)
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3640 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Image

Kad ce opet neki intrvj. s Kolasincem ? :mrgreen:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3641 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

Clanak Blicka od maloprije:

http://www.blick.ch/sport/fussball/nati ... 50299.html

"Zasto odjednom Bosna? Hajrovic suti!"

Izmedju ostalog, Svicarci pisu:

"...postoje glasine da mu je BiH savez obecao mjesto u prvih 11..."

"...u balkanskim zemljama su financijske potpore (mito) uobicajene da bi se igrac privolio da igra za odredjenu zemlju..."

"...Hajrovic suti kao zaliven. Njegovi razlozi ostaju nerazjasnjeni..."


Dobro dosao Izete!
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 28539
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#3642 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by BHF_Manijak »

Jao Svicarci kuhaju! :lol: :mrgreen: Majkemi toliko su sjebani k'o da je Messi igrao za njih pa odjednom se predomislio. Mislim ok je decko, ali ovoliko da kukaju... :roll:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3643 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

BHF_Manijak wrote:Jao Svicarci kuhaju! :lol: :mrgreen: Majkemi toliko su sjebani k'o da je Messi igrao za njih pa odjednom se predomislio. Mislim ok je decko, ali ovoliko da kukaju... :roll:
Kuhaju oni vec odavno oko ovog decka, ali i silnih Kosovara, i od svega ovoga prave politikum. Razumijem zasto Izet ne zeli da bude dio prljave rabote!

Dobro dosao kuci Izete!!!
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3644 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Brane se sutnjom :mrgreen:


Evo i Sead poceo da trenira sa Grashoperom inace njegov maticni klub, pa bilo bi dobro da potpise za njih treba mu profi nogomet, jakih tekmi..
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3645 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

A kakav je Izet dvolicnjak imaju i pravo da kuhaju svicarci pa niko me ne moze ubjediti da opet nece reci moje srce kuca za BIH ali Hicfeld mi je otvorio oci.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3646 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

DonVito wrote:A kakav je Izet dvolicnjak imaju i pravo da kuhaju svicarci pa niko me ne moze ubjediti da opet nece reci moje srce kuca za BIH ali Hicfeld mi je otvorio oci.
Ne cjepidlaci gatibo. Ako budes fin, mozda mu sredimo da ide u Napoli.
User avatar
DonVito
Posts: 3333
Joined: 24/10/2012 00:21
Location: Nápoles

#3647 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by DonVito »

Izet Hajrovic odbacuje. "Ja ne daju intervjue", kaže on jedini. Onda je trudges u kabinu. Njegova izjava samo naći na web stranici Hopper: "Ja sam sportaš i želite sudjelovati sa reprezentacijom na međunarodnim turnirima. Ova prilika je sa Bosnom. "
On bi imao tu priliku s Švicarskoj. On je bio dio Brazila-Plan Hitzfeld. Dakle, ono što stvarno preselila njim? Postoje glasine da su bosanski Federacija je obećao mu redovno mjesto. Pored toga, na Balkanu nije neobično finansijsku podršku odlučivanju. Ali Hajrovic ćuti. Njegovi razlozi ostaju nejasne
:shock: :shock:

Jeli mi dobro preveo google. transl :lol:
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3648 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

DonVito wrote:
Izet Hajrovic odbacuje. "Ja ne daju intervjue", kaže on jedini. Onda je trudges u kabinu. Njegova izjava samo naći na web stranici Hopper: "Ja sam sportaš i želite sudjelovati sa reprezentacijom na međunarodnim turnirima. Ova prilika je sa Bosnom. "
On bi imao tu priliku s Švicarskoj. On je bio dio Brazila-Plan Hitzfeld. Dakle, ono što stvarno preselila njim? Postoje glasine da su bosanski Federacija je obećao mu redovno mjesto. Pored toga, na Balkanu nije neobično finansijsku podršku odlučivanju. Ali Hajrovic ćuti. Njegovi razlozi ostaju nejasne
:shock: :shock:

Jeli mi dobro preveo google. transl :lol:
Preveo sam ti ja maloprije:
"...u balkanskim zemljama su financijske potpore (mito) uobicajene da bi se igrac privolio da igra za odredjenu zemlju..."
Mozda sam trebao dodati koji smajli da ti efektivnije privucem paznju :-) :D :skoljka:
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#3649 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by phillie »

Willkommen Izet! :D

Hajde Sejo sad i ti!
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#3650 Re: Fudbalska/Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine

Post by zlajapravaraja »

---------------Begovic----------

Mujdza---Spahic---Bicakcic---Lulic

-----------------SEO-----------

--Hajrovic--Pjanic--Salihovic--

---------Dzeko--Ibisevic-------


Strahota!
Post Reply