Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
ŠEHER_ABLA wrote:KAD DOĐU KOLAŠINAC I BIČAKČIĆ KOGA NA KLUPU ?
Kolašinac bi trebao igrati zadnjeg veznog, dakle Zahirović i Rahimić gube mjesto u prvoj postavi. Bičakčić će biti štoper zajedno sa Spahom i on će izgurati Vranješa iz ekipe.
Također i Zukanović i Salihović ne mogu igrati istovremeno i tu je po meni najveća dilema, ali ipak vjerujem da će Pape dati Salihoviću da igra.
ŠEHER_ABLA wrote:KAD DOĐU KOLAŠINAC I BIČAKČIĆ KOGA NA KLUPU ?
Kolašinac bi trebao igrati zadnjeg veznog, dakle Zahirović i Rahimić gube mjesto u prvoj postavi. Bičakčić će biti štoper zajedno sa Spahom i on će izgurati Vranješa iz ekipe.
Također i Zukanović i Salihović ne mogu igrati istovremeno i tu je po meni najveća dilema, ali ipak vjerujem da će Pape dati Salihoviću da igra.
Kad Spaha i Mujdža odu u penziju poslie SP 2022 imat cemo dobre rezerve
Evo neki lik napravio plan gdje bi BiH igrala sve u Brazilu u kojim gradovima , naravno sve zavisi u kojoj se grupi nadjemo, al ima sve detaljno pa oni koji budu isli da znaju odprilike koliko ce putovati po Brazilu
Rob_Atl wrote:Evo neki lik napravio plan gdje bi BiH igrala sve u Brazilu u kojim gradovima , naravno sve zavisi u kojoj se grupi nadjemo, al ima sve detaljno pa oni koji budu isli da znaju odprilike koliko ce putovati po Brazilu
Hvala mu,taman da vidim koliko trebam šparati za gorivo preko atlantika ide kontejner sa golfom dvicom-IDEALNO RJEŠENJE ZA AMAZONSKU DŽUNGLU
BHF_Manijak wrote:Jao Svicarci kuhaju! Majkemi toliko su sjebani k'o da je Messi igrao za njih pa odjednom se predomislio. Mislim ok je decko, ali ovoliko da kukaju...
Kuhaju oni vec odavno oko ovog decka, ali i silnih Kosovara, i od svega ovoga prave politikum. Razumijem zasto Izet ne zeli da bude dio prljave rabote!
A kakav je Izet dvolicnjak imaju i pravo da kuhaju svicarci pa niko me ne moze ubjediti da opet nece reci moje srce kuca za BIH ali Hicfeld mi je otvorio oci.
DonVito wrote:A kakav je Izet dvolicnjak imaju i pravo da kuhaju svicarci pa niko me ne moze ubjediti da opet nece reci moje srce kuca za BIH ali Hicfeld mi je otvorio oci.
Ne cjepidlaci gatibo. Ako budes fin, mozda mu sredimo da ide u Napoli.
Izet Hajrovic odbacuje. "Ja ne daju intervjue", kaže on jedini. Onda je trudges u kabinu. Njegova izjava samo naći na web stranici Hopper: "Ja sam sportaš i želite sudjelovati sa reprezentacijom na međunarodnim turnirima. Ova prilika je sa Bosnom. "
On bi imao tu priliku s Švicarskoj. On je bio dio Brazila-Plan Hitzfeld. Dakle, ono što stvarno preselila njim? Postoje glasine da su bosanski Federacija je obećao mu redovno mjesto. Pored toga, na Balkanu nije neobično finansijsku podršku odlučivanju. Ali Hajrovic ćuti. Njegovi razlozi ostaju nejasne
Izet Hajrovic odbacuje. "Ja ne daju intervjue", kaže on jedini. Onda je trudges u kabinu. Njegova izjava samo naći na web stranici Hopper: "Ja sam sportaš i želite sudjelovati sa reprezentacijom na međunarodnim turnirima. Ova prilika je sa Bosnom. "
On bi imao tu priliku s Švicarskoj. On je bio dio Brazila-Plan Hitzfeld. Dakle, ono što stvarno preselila njim? Postoje glasine da su bosanski Federacija je obećao mu redovno mjesto. Pored toga, na Balkanu nije neobično finansijsku podršku odlučivanju. Ali Hajrovic ćuti. Njegovi razlozi ostaju nejasne
Jeli mi dobro preveo google. transl
Preveo sam ti ja maloprije:
"...u balkanskim zemljama su financijske potpore (mito) uobicajene da bi se igrac privolio da igra za odredjenu zemlju..."
Mozda sam trebao dodati koji smajli da ti efektivnije privucem paznju