hahahha malo off topica, al pricam ja s tatom, i kazem "ne znam cemu ovolika drama oko vjencanja" za rodjakovu svadbu koja je od neobaveznog okupljanja sad poprimila karakter jako svecane prilike, a kaze onsemlaca wrote:prilika je svečana, bratovo vjenčanje ja sam u veličini xs, s, odnosno 34,36 sve zavisi kako gdje..
tako da bi i išla na neku svečaniju varijantu, brat mi se jednom ženi, nadam se![]()
hvala Nadi....
"ma svi hoce da bude specijalno jer misle da ce se samo jednom zenit"
tak da sam i ja u potrazi za haljinom, nasla sam neku sestrinu pa mozda nju obucem, a ona nek se snalazi


